ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by vuksadinare 15/5/2021, 06:10

https://m.vecernji.hr/vijesti/plenkovic-objavio-na-twitteru-danas-je-u-hrvatskoj-premasen-broj-od-milijun-cijepljenih-1492613
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by AssadNaPodmornici 15/5/2021, 06:42

Milijun cijepljenih sa jednom ili dvije doze. Mislim da je to među najmanje cijepljenih u čitavoj Europi tako da i nije neka pohvala.
A cijepiva ionako ne trebaju vjerojatno će se cijepiti 50-60% a onda će tu stati...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by vuksadinare 15/5/2021, 06:56

AssadNaPodmornici wrote:Milijun cijepljenih sa jednom ili dvije doze. Mislim da je to među najmanje cijepljenih u čitavoj Europi tako da i nije neka pohvala.
A cijepiva ionako ne trebaju vjerojatno će se cijepiti 50-60% a onda će tu stati...
nije...na 3,5 milijuna...odbij malu djecu..sa time sto mi jos ne mitimo stanovnistvo da se cijepi..to je dobar rezultat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by vuksadinare 15/5/2021, 06:59

Ja sam jucer dobio drugu dozu pfajzera..muslim da je negdje oko 400 000 ljudi dobilo drugu dozu cjepiva.. da plenkovic ponudi 100 eura ko se hoce cjepit..imali bi danas bar minimum 1,5 cjepljenih do 2 milijuna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by epikur37 15/5/2021, 07:01

Ide dobro, vlada će sve pripremiti za ljeto.

Ljudi su osvijestili prednost imunizacije, život se vraća.

Bravo Vili, bravo Plenki :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by vuksadinare 15/5/2021, 07:03

epikur37 wrote:Ide dobro, vlada će sve pripremiti za ljeto.

Ljudi su osvijestili prednost imunizacije, život se vraća.

Bravo Vili, bravo Plenki :)
ma ima anarhije jos..nisu oni nista pripremili..da jesu ponudili bi mito..nego ljudi se ukakili narocito stariji..kod mene dva puta na cjepljenu 70% njih preko 60 godina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by AssadNaPodmornici 15/5/2021, 10:24

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Ide dobro, vlada će sve pripremiti za ljeto.

Ljudi su osvijestili prednost imunizacije, život se vraća.

Bravo Vili, bravo Plenki :)
ma ima anarhije jos..nisu oni nista pripremili..da jesu ponudili bi mito..nego ljudi se ukakili narocito stariji..kod mene dva puta na cjepljenu 70% njih preko 60 godina..
Pa oni se i trebaju cijepiti. 
Zdravi ljudi mlađi od 30godina njima treba zabraniti da se cijepe koji će im kurac.
Ostali eventualno ako već skupljaju negativne komorbitete tipa debljina, pušenje, itd
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20934
2018-06-14


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by Eroo 15/5/2021, 10:38

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Milijun cijepljenih sa jednom ili dvije doze. Mislim da je to među najmanje cijepljenih u čitavoj Europi tako da i nije neka pohvala.
A cijepiva ionako ne trebaju vjerojatno će se cijepiti 50-60% a onda će tu stati...
nije...na 3,5 milijuna...odbij malu djecu..sa time sto mi jos ne mitimo stanovnistvo da se cijepi..to je dobar rezultat
Svi će se na kraju cijepiti, nema se boljeg izbora. Čak i oni mutavi, koji ne razumiju situacije.
Ove ćemo nasilu, ako ne ide drugačije. Za njihovo dobro. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by Eroo 15/5/2021, 10:44

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Ide dobro, vlada će sve pripremiti za ljeto.

Ljudi su osvijestili prednost imunizacije, život se vraća.

Bravo Vili, bravo Plenki :)
ma ima anarhije jos..nisu oni nista pripremili..da jesu ponudili bi mito..nego ljudi se ukakili narocito stariji..kod mene dva puta na cjepljenu 70% njih preko 60 godina..
Pa oni se i trebaju cijepiti. 
Zdravi ljudi mlađi od 30godina njima treba zabraniti da se cijepe koji će im kurac.
Ostali eventualno ako već skupljaju negativne komorbitete tipa debljina, pušenje, itd
Samo ti potpiši da se  u slučaju zaraze nećeš liječiti na račun onih koji su se cijepili.
I što je najvažnije, da nećeš dolazi u kontakt s ostalom populacijom.
Stari Dubrovčani su mutave i sakate naseljavali na otok Mljet. Tamo su im udijelili
zemlju i pomogli izgraditi kućice. Hrvatska ima 1000+ otoka, tako da neće biti problema i ovaj put.
Tebi će dodijeliti Lastovo. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by Ringo10 15/5/2021, 14:41

Ja se danas cijepio prvom dozom, druga za 12 tjedana.
Astra Zeneca, nikakvih problema nemam.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih Empty Re: U Hrvatskoj premasen broj od milijun cjepljenih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum