ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ nije raspoložen za nove izbore

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by epikur37 19/12/2015, 17:35

KARAMARKO U PAUZI SJEDNICE PREDSJEDNIŠTVA HDZ-a 'Novi izbori su i dalje realna opcija, ali to treba izbjeći, ljudi su zasićeni...'

  • HDZ nije raspoložen za nove izbore Karamarko-S1_982433S1

    Goran Mehkek / EPH


Autor:  Hina
Objavljeno: prije 17 min
'Red je da Most prvi sazna što HDZ misli o pojednim točkama, a onda javnost'
Predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko rekao je u subotu, u pauzi sjednice Predsjedništva HDZ-a, da će za sastanak s Mostom imati jasne stavove u vezi s Mostovim prijedlogom okvira dogovora za konstituiranje Hrvatskog sabora i formiranje nove vlade.

VEZANE VIJESTI

Vijesti


  • VRH HDZ-a ODLUČUJE HOĆE LI POTPISATI MOSTOV PRIJEDLOG Predsjednik stranke Tomislav Karamarko progovorio o sinoćnjim pregovorima

  • MILANOVIĆ SE VEĆ SPREMA ZA NOVE IZBORE Američki izborni strateg i mastermind kampanje SDP-a Alex Braun svratio u Zagreb

  • EKSKLUZIVNO: OVO JE BOŽO PETROV PONUDIO KARAMARKU I MILANOVIĆU Šefovi HDZ-a i SDP-a zasad nisu htjeli potpisati, imaju 24 sata za odluku


"Mi smo to malo prerađivali, nastavit ćemo oko 17 sati i imat ćemo jasne stavove kada dođemo na sastanak u Most", rekao je Karamarko novinarima upitan jesu li donijeli odluku vezanu uz pitanja Mosta upućena HDZ-u i SDP-u. "Red je da Most prvi sazna što HDZ misli o pojednim točkama, a onda javnost", kazao je Karamarko.
Most nezavisnih lista objavio je dokument u sedam točaka "Preliminarni okvir dogovora za konstituiranje Hrvatskog sabora i formiranje nove vlade Republike Hrvatske", koji je sinoć ponudio HDZ-u i SDP-u. Kako bi se "očitovale pozicije" svih strana u pergovorima, očekuje da se predstavnici sve tri strane ispod svake predložene točke odgovorima "da" ili "ne" i parafom izjasne prihavćaju li je. Na temelju postignute razine suglasnoti, izradila bi se službena zajednička izjava a nakon toga i cjeloviti ugovor.

Upitan kako komentira traženje da Mosta da se o njihovim prijedlozima izjasne s "da" ili "ne", odgovorio je da to jest malo čudan način, ali i da ih razumije. "Očito je i njima na neki način jasno da ovo treba sve skupa završiti, iako ja preferiram razgovor i diskusiju o svemu, pa makar potrošili malo više vremena", kazao je.
Smatra da ne treba robovati vremenskim rokovima i tome da večeras treba sve znati. "Možda o nekim stvarima treba razmisliti i promisliti, možda će biti nekih zanimljivih prijedloga, možda ćemo se i u nedjelju nalaziti. Ostavljam sve otvoreno. Imamo još par dana i to treba dobro iskoristiti", istaknuo je.
Nije htio odgovoriti na pitanje je li za stručnog premijera ili da to bude Božo Petrov kazavši kako ne izlazi s imenima.
Ponovio je da je skeptičan prema dobrom funkcioniranju tripartitne vlade, ali i istaknuo kako su dobrodošli svi koji imaju dobru volju i energiju za reforme.
Smatra da je uvijek realna i opcija novih izbora. Ponovio je kako je HDZ pokušavao izbjeći tu opciju jer su ljudi zasićeni i traže novu i efikasnu vladu koja će početi rješavati njihove životne probleme, a novi izbori će koštati oko 130 milijuna kuna. Naš proračun nije toliko bogat da se možemo razbacivati tolikim novcem, ali ako će to biti opcija, "ništa ne prejudiciram, spremni smo i za tu opciju i za pobjedu", rekao je. Treba predsjednicu Republike Kolindu Grabar-Kitarović pitati hoće li, ako ne bude dogovora, u utorak nakon konzultacija raspisati nove izbore, dodao je.
Upitan kakv je dojam na njega u petak na sastanku u Mostu ostavio Zoran Milanović, odgovorio je kako ga još "nije učlanio u HDZ s obzirom na njegove promjene raspoloženja i svakodnevni salto mortale". "Odlučili smo danas nastaviti pa ćemo vidjeti kako će to ići", rekao je Karamarko.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by epikur37 19/12/2015, 17:36

Zato što bi dobili još manje. Petrov u rukama drži sudbinu Karamarka.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by L'âme 19/12/2015, 17:44

Naravno da bi dobili još manje.
Vlast-mediji-medijska manipulacija. Zna se u čijem su interesi ponovljeni izbori.
cat

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by Guest 19/12/2015, 17:49

maggie13 wrote:Naravno da bi dobili još manje.
Vlast-mediji-medijska manipulacija. Zna se u čijem su interesi ponovljeni izbori.
cat
Ne mora značiti jer ne znamo kako će građani percipirati ovo postizborno natezanje i dogovaranje tko s kime, tako da bi možda HDZ i dobio više mandata nego što su sada dobili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by L'âme 19/12/2015, 17:52

red wolf wrote:
maggie13 wrote:Naravno da bi dobili još manje.
Vlast-mediji-medijska manipulacija. Zna se u čijem su interesi ponovljeni izbori.
cat
Ne mora značiti jer ne znamo kako će građani percipirati ovo postizborno natezanje i dogovaranje tko s kime, tako da bi možda HDZ i dobio više mandata nego što su sada dobili.
Ništa ne mora značiti, ali ja tako mislim.
Ne može Milanović izgubit nove izbore. Ne bi se do dopustilo. :)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by gargamel0101 19/12/2015, 17:53

Došao Braun pa se tresu gaće. Ekipa u SPD-u bi trebali Zoki dati pedalu i na njego mjestu puknuti Brauna. Čujem da je ovo zadnje pismo Boži od Milančeta bila Braunova ideja. Ono lik im mora reći da budu domoljubi. :aw


Last edited by gargamel0101 on 19/12/2015, 17:57; edited 1 time in total
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by L'âme 19/12/2015, 17:54

Lik mu je sve rekao Basketball

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by sitting_bull 19/12/2015, 17:57

gargamel0101 wrote:Došao Braun pa se tresu gaće. No ekipa u SPD-u bi trebali Zoki dati pedalu i na njego mjestu puknuti Brauna. Čujem da je ovo zadnje pismo Boži od Milančeta bila Braunova ideja. Ono lik im mora reći da budu domoljubi. :aw


tako ih je okruglica dobila na zajedništvo, sanader na jamstvenu karticu, božo javnobilježničkom izjavom...

zašto im onda ne datia i domoljube???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by Guest 19/12/2015, 17:57

maggie13 wrote:
Ništa ne mora značiti, ali ja tako mislim.
Ne može Milanović izgubit nove izbore. Ne bi se do dopustilo. :)
SDP je vrhunski odradio predizbornu utakmicu, sustigao je HDZ i završilo je nerješeno. HDZ, ma koliko se trudili ostaviti dojam da su relativni pobjedinici, i sami su svjesni da je to velika zabluda. Postizborna utakmica je nešto sasvim drugo. Recimo da su to produžeci, čini mi se da se HDZ bolje snašao. Takav je moj dojam. Bi li to građani honorirali, e to je sad pitanje za analizu, a bit će ih ako sve ode u nove izbore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by gargamel0101 19/12/2015, 17:58

maggie13 wrote:Lik mu je sve rekao Basketball
Šta ćeš. Ništa bez nas neoliberalnih kapitalista. Ono vrhunski ljudi koji odlučuju o svemu, a ne kao ovi socjila-pišljivci.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by L'âme 19/12/2015, 18:02

red wolf wrote:
maggie13 wrote:
Ništa ne mora značiti, ali ja tako mislim.
Ne može Milanović izgubit nove izbore. Ne bi se do dopustilo. :)
SDP je vrhunski odradio predizbornu utakmicu, sustigao je HDZ i završilo je nerješeno. HDZ, ma koliko se trudili ostaviti dojam da su relativni pobjedinici, i sami su svjesni da je to velika zabluda. Postizborna utakmica je nešto sasvim drugo. Recimo da su to produžeci, čini mi se da se HDZ bolje snašao. Takav je moj dojam. Bi li to građani honorirali, e to je sad pitanje za analizu, a bit će ih ako sve ode u nove izbore.
SDP je imao odličnu kampanju za ljude s memorijom vinske mušice i svoju glasačku mašineriju..za ove prve je vrijedilo platiti Brauna. Sad je Karamarko isti, trampavi smotanko, ali Zoka sam sebi podapinje noge.
Tako da mu je Braunov povratak neophodan bio. Inače bi doslovno gurnuo Petrova Karamarku.
No, rezultat novih izbora je izvjestan.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by gargamel0101 19/12/2015, 18:02

sitting_bull wrote:
gargamel0101 wrote:Došao Braun pa se tresu gaće. No ekipa u SPD-u bi trebali Zoki dati pedalu i na njego mjestu puknuti Brauna. Čujem da je ovo zadnje pismo Boži od Milančeta bila Braunova ideja. Ono lik im mora reći da budu domoljubi. :aw


tako ih je okruglica dobila na zajedništvo, sanader na jamstvenu karticu, božo javnobilježničkom izjavom...

zašto im onda ne datia i domoljube???
Pa da. Puknite Zoku i stavite Brauna. Ono lik vas je vratio iz mrtvih. Lazarov efekt. 

Btw, tim potezom bi se mogli komotno riješiti i Mosta, jer bi automatski dobili stručno premijera. Stručnost je nešto na čemu most inzistira.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by L'âme 19/12/2015, 18:04

19.12.2015
gargamel0101 wrote:
maggie13 wrote:Lik mu je sve rekao Basketball
Šta ćeš. Ništa bez nas neoliberalnih kapitalista. Ono vrhunski ljudi koji odlučuju o svemu, a ne kao ovi socjila-pišljivci.
Čovjek zna posao i plaćen je po učinjenom. Kod nas je sve samo ne sposobnost mjerilo uspjepšnosti. Sve 'slučajno'.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by gargamel0101 19/12/2015, 18:04

maggie13 wrote:

SDP je imao odličnu kampanju za ljude s memorijom vinske mušice i svoju glasačku mašineriju..za ove prve je vrijedilo platiti Brauna. Sad je Karamarko isti, trampavi smotanko, ali Zoka sam sebi podapinje noge.
Tako da mu je Braunov povratak neophodan bio. Inače bi doslovno gurnuo Petrova Karamarku.
No, rezultat novih izbora je izvjestan.
I sad reci da moja ideja sa Braunom kao SDP-ovim premijerom nije najbolja. Riješimo se ego manijaka, trampavko ne dođe na vlast i sa Braunom dobijemo stručnjaka. win-win situacija
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by Sora 19/12/2015, 18:05

gargamel0101 wrote:
sitting_bull wrote:
gargamel0101 wrote:Došao Braun pa se tresu gaće. No ekipa u SPD-u bi trebali Zoki dati pedalu i na njego mjestu puknuti Brauna. Čujem da je ovo zadnje pismo Boži od Milančeta bila Braunova ideja. Ono lik im mora reći da budu domoljubi. :aw


tako ih je okruglica dobila na zajedništvo, sanader na jamstvenu karticu, božo javnobilježničkom izjavom...

zašto im onda ne datia i domoljube???
Pa da. Puknite Zoku i stavite Brauna. Ono lik vas je vratio iz mrtvih. Lazarov efekt. 

Btw, tim potezom bi se mogli komotno riješiti i Mosta, jer bi automatski dobili stručno premijera. Stručnost je nešto na čemu most inzistira.
Psihijatri najstručniji za premjera ove države  :aw
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by Guest 19/12/2015, 18:06

maggie13 wrote:
SDP je imao odličnu kampanju za ljude s memorijom vinske mušice i svoju glasačku mašineriju..za ove prve je vrijedilo platiti Brauna. Sad je Karamarko isti, trampavi smotanko, ali Zoka sam sebi podapinje noge.
Tako da mu je Braunov povratak neophodan bio. Inače bi doslovno gurnuo Petrova Karamarku.
No, rezultat novih izbora je izvjestan.
Malo pretjeruješ, ali dobro...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by vili40 19/12/2015, 18:06

red wolf wrote:
maggie13 wrote:
Ništa ne mora značiti, ali ja tako mislim.
Ne može Milanović izgubit nove izbore. Ne bi se do dopustilo. :)
SDP je vrhunski odradio predizbornu utakmicu, sustigao je HDZ i završilo je nerješeno. HDZ, ma koliko se trudili ostaviti dojam da su relativni pobjedinici, i sami su svjesni da je to velika zabluda. Postizborna utakmica je nešto sasvim drugo. Recimo da su to produžeci, čini mi se da se HDZ bolje snašao. Takav je moj dojam. Bi li to građani honorirali, e to je sad pitanje za analizu, a bit će ih ako sve ode u nove izbore.
SDP,Milanović i Pusićka su tek briljirali poslije izbora,ovih mjesec dana ću pamtiti dok sam živ.Koji su to bili preokreti,pa presing pa koja bacanja po terenu u stilu Ronalda,vratnice ma sve,čak se i Karamarko zbunio i zanijemio,jedino je pitanje kako bi prošli da se netko sjetio za anti doping kontrolu. jocolor
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by vuksadinare 19/12/2015, 19:09

Mozda bi hdz dobio u tom sam siguran da nije vodila kampanju rimac....sve mi se cinila da je ona o svemu drugome vodila racuna a najmanje o kampanji...inace jako dugo poznajem rimac i mogu reci da je bila ok sve tamo do prije 7,8 godina dok se nije spetljala s mamicem i tim krugom...od tad preuzela manire mamiceva kruga...a lova kapala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by L'âme 19/12/2015, 19:21

red wolf wrote:
maggie13 wrote:
SDP je imao odličnu kampanju za ljude s memorijom vinske mušice i svoju glasačku mašineriju..za ove prve je vrijedilo platiti Brauna. Sad je Karamarko isti, trampavi smotanko, ali Zoka sam sebi podapinje noge.
Tako da mu je Braunov povratak neophodan bio. Inače bi doslovno gurnuo Petrova Karamarku.
No, rezultat novih izbora je izvjestan.
Malo pretjeruješ, ali dobro...
samo sam realna.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by Yehudi 19/12/2015, 19:35

Eo crni marko odustao od pregovora.

Napustio sastanak.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

HDZ nije raspoložen za nove izbore Empty Re: HDZ nije raspoložen za nove izbore

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum