ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by IL Risorto 27/4/2021, 15:07

https://www.youtube.com/channel/UC7ROPnVYByUEEJjHPvx-VAQ
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by IL Risorto 27/4/2021, 15:12



lol! Zvuči predobro,da bi bilo istinito.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by jastreb 27/4/2021, 15:16

Hahahahaha
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by IL Risorto 27/4/2021, 15:20

jastreb wrote:Hahahahaha
Je li se sjećaš što sam prije koju godinu govorio oko virusa ? :rasta
I drugih stvari,pa su mi preporučili tabletice kao Ezekielu. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by dijagram 27/4/2021, 15:24

longi nije bas toliko ruzan;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by IL Risorto 27/4/2021, 15:27

dijagram wrote:longi nije bas toliko ruzan;)
,,baš toliko''   :rasta  šta hoćeš reć da ipak jest lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by dijagram 27/4/2021, 19:26

IL Risorto wrote:
dijagram wrote:longi nije bas toliko ruzan;)
,,baš toliko''   :rasta  šta hoćeš reć da ipak jest lol!
ti bas nemas smisla za humor
javi se bastardi na poduku
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by IL Risorto 27/4/2021, 19:48

Zar je to bio humor ?
Zvučalo je kao omalovažavanje Longija.
,,Longi je ružan,ali ne baš toliko''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by RayMabus 27/4/2021, 21:28

IL Risorto wrote:

lol! Zvuči predobro,da bi bilo istinito.
Zanimljiva tematika.

No generalno ovaj virus i cjepiva iz raznih država nemaju s ovom pričom ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by RayMabus 27/4/2021, 21:53

To je zanimljiva tematika. Ne moraš čak ni vanzemaljce spominjat jer je svakome jasno da svaka vlada želi poslušno stanovništvo dakle šuti i radi dakle u prevodu radilice i onda prekajanje gena kako bi se upravo takvo stanovništvo dobilo.

U osnovi isto to je i plan negativnih vanzemaljaca koji stoje u sjeni i surađuju s nekim najjačim vladama na ovoj planeti pa bi od vas stvorili pokorno stanovništvo po svom ukusu odnosno radilice.

U osnovi pretvorili bi vas u ovo :


https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Grejsi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by RayMabus 27/4/2021, 21:58

Jednom san naletija na žensku i da je sve bilo ok to bi mi danas bila žena i životna partnerica i oteta od negativni vanzemaljaca itd i onda njena priča kako se ona skompala s tim greysima jer su oni samo radilice tj robovi i žele da im ljudi pomognu da se oslobode okova svojih gospodara.

Rekoh joj da me baš briga za to jer ako te netko otme onda je otmičar i neprijatelj a ako im to smeta nek dignu pobunu i napadnu svoje gospodare.

U prevodu kod mene nema suradnje s neprijateljima. Ja ne pregovaram.

I onda nije tila tako razmišljati i prekinuli smo i postala mi je neprijatelj.

S kim si takav si.

Kod mene se za suradnju i podržavanje neprijatelja dobija samo metak u čelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by RayMabus 27/4/2021, 22:00

Tu sam vam priču ispričao tako da ako te tajne vlade i ti negativni vanzemaljci uspiju u toj namjeri tj da i od vas stvore radilice....

Da znate šta vas čeka od vojnog krila galaktičke federacije.

Koga nema taj ne postoji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by RayMabus 27/4/2021, 22:20

Uvijek se radi o prekajanju gena jer su vaša tijela odnosno ova rasa nastala evolucijom na površini ove planete kako je opisano u Darwinu. Adaptirana su na površinu ove planete ne samo fizički ( gravitacija , atmosfera itd ) nego i frekvencijski ( vidi pod šumanova rezonanca i drugo ) i onda većina drugih rasa kad sa svojim tijelima dođe ovdje ako duže ostane ima glavobolje itd.

Uz to ova planeta je na fronti galaktičke federacije i tih pirata negativnih vanzemaljaca pa i da oće ne mogu ić na otvorenu invaziju jer će izbit svemirski rat.

Dakle : prekajanje gena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by RayMabus 27/4/2021, 22:27

Dakle trebaju vaša tijela iz dva razloga.

1. Ne mogu samo doć i ugradit vam mentalne šipke u glavu

2. Ta tijela su prilagođena životu na planetu a druga nisu i zato im je to osnova za kreiranje rase radilica jer ako rade s tijelima s drugih planeta njih počme bolit glava , povraćaju itd jer nisu adaptirana ovdje itd
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by RayMabus 27/4/2021, 22:34

Frekvencija

Ja kad izlazim iz tijela radim to dok spavam dok mi je mozak na drugoj frekvenciji

Vaš planet je živi kolektiv i on je odlučio popeti se na višu frekvenciju.

To zvuči ko misterij a u osnovi se ne radi o ničemu drugome nego da će se frekvencija ovog planeta iz ove radne frekvencije mozga malo pomaknuti prema ovoj frekvenciji kad mozak spava.

To dovodi do vantjeliesni iskustva itd odnosno duhovno buđenje jer će više ljudi doživljavat ta iskustva.

To vam je priča o buđenju.

Ironično buđenje se vrši tako da se frekvencija pomiče iz radne frekvencije mozga ka frekvenciji u kojoj mozak spava.

Bog ima smisao za humor pa u osnovi baš tamo di nećete nikad tražit on je sakrio ključeve tajni.

Život je igra.

I sad to tima negativnim vanzemaljcima ne odgovara jer će oni izgubiti rat za ovu planetu i stanovništvo na njoj i pokreću ubrzano programe koji će podčinit ovu rasu na sve moguće načine koji postoje.

G 5 mreža
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5* Empty Re: Službeni Youtube kanal našeg cijenjenog gospodina galakičkog generala s 5*

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum