ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe - Page 2 Empty Re: Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Post by RayMabus 17/4/2021, 15:08

Nikola Tesla koji uopće nije Srbin ( osim šta ga je odgojila srpska obitelj u Lici ) nego je dijete vanzemaljac i on je galaktička federacija kao i ja samo šta je on majistor svjetlosti a ja nisam nego samo pripadnik aštar komande vam je prije sto godina sve lipo reka šta će biti :

https://www.dnevno.hr/vjera/vjera-kultura-i-znanost/prorocanstvo-nikole-tesle-koje-zapanjuje-ovo-je-znak-propadanja-civilizacije-1385949/

I ajmo sad fino čekat kraj.

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe - Page 2 Empty Re: Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Post by RayMabus 17/4/2021, 15:14

Dakle ako nekome nije jasno šta čekamo u Srbiji ..... čekamo totalni demografski krah i depopulaciju.

To je to. Nema dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe - Page 2 Empty Re: Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Post by RayMabus 17/4/2021, 15:24

RayMabus wrote:Dakle ako nekome nije jasno šta čekamo u Srbiji ..... čekamo totalni demografski krah i depopulaciju.

To je to. Nema dalje.
I to je dobra vijest jer s njima nestaju i ovi :

https://www.google.com/amp/s/hrvatskepraviceblog.com/2020/04/29/srbi-zaboravljaju-svoje-zlocine-a-cetnici-koljaci-su-im-sveci-srpske-pravoslavne-crkve/amp/

Narod koji ima crkvu koja velića zločince i proglašuje ih svecima.

To treba iskorjenit s površine ove planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe - Page 2 Empty Re: Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Post by RayMabus 17/4/2021, 15:31

Zamisli sad ovo : vi ste dio galaktičke federacije npr s planeta Sirijus i gledate ovu planetu i vidi tamo neko pleme majmuna ima neku crkvu a ta crkva velića zločince dakle to su uzori.

Uzori su im koljači , silovatelji i kriminalci. Najveći ološ.

To se kosi sa svime onime šta galaktička federacija ima namjeru ovdje postavit među ljude.

Sad su ti Sirijusi dobri al imaju i vojno krilo koje je onako poprilično autonomno i nije baš toliko dobro nego će biti gori od sviju da unište neprijatelja.

Sad se te dvije opcije svađaju koju će odluku donijeti jer ovi šta su ratni oni neće pustit jer im nekakvi new age ide na kurqc al Sirijus nema šta nego se mora ipak složit da takvo pleme majmuna kojima je uzor silovatelji i koljači nikako ne mogu biti dio plana galaktičke federacije.

Točno.

Čao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe - Page 2 Empty Re: Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Post by RayMabus 17/4/2021, 15:45

Drugim riječima da se mene pita ja bi vas polija napalom i zapalija. Ne samo Srbiju nego i cijelu planetu jer ja znam da ste vi vreća buva koja misli da ste svoje tijelo i jedino načulite uši kad vam je tijelo u opasnosti.

Dobar je Bog koji vas drži a Bog je u ovom slučaju onaj mirnodopski dio vijeća galaktičke federacije koji nije za tako radikalna rješenja.

Pa je svađa i onda se nađe optimalno rješenje a u vašem slučaju to je depopulacija kako bi se izbila ideologija krvi i tla iz vaše luđačke crkve koja vas vodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe - Page 2 Empty Re: Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Post by RayMabus 17/4/2021, 16:02

I zato ćete sad proć kroz neku vrstu duhovne evolucije šta je malo duži proces od moje taktike pošto je moj moto : Koga nema taj ne postoji.

Ne bi vi disali ni dvije sekunde da se samo mene pita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe - Page 2 Empty Re: Ljubav ne zna za granice: Albanke se rado udaju za Srbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum