ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HVO Ahmici

Go down

HVO Ahmici Empty HVO Ahmici

Post by Serbinho-3 Fri 16 Apr - 18:02

https://www.alo.rs/vesti/region/hrvati-su-upali-u-selo-i-pobili-sve-sto-se-krece-zene-i-decu-zive-zapalili-celo-mesto-razorili/407008/vest?ref=aklamator&utm_source=aklamator_com&utm_medium=alo_rs_sport_feed&utm_campaign=Hrvati_su_upali_u_selo_i_pobili_sve
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26588
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by Sora Fri 16 Apr - 18:16

e saće ekipa
NISMO MIIII, nego tam neki Englezi
dobro nisu Hotentoti i Bušmani
aj ne serite više
jadni ste s tim kukavičlukom
nema većeg kukavičluka nego napraviti zlodjelo i onda se praviti blesav
nema

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by crvenkasti Fri 16 Apr - 18:18

To je bio samo odgovor Hrvata na četničke zločine protiv muslimana. Tako nešto. Uglavnom, mi Hrvati nismo krivi jer smo se samo branili.
Ne zovemo mi sebe bezveze hrvatski branitelji
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by omni Fri 16 Apr - 19:01

Priznaj da si otvorio temu samo da vidis je li baba ziva. Zivjela baba.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by crvenkasti Fri 16 Apr - 20:22

Treba srušiti sve preostale četničko-komunističke spomenike.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by Ringo10 Sat 17 Apr - 8:01

Ahmici su selo na glavnoj komunikaciji muslimani su to pokusali presjeci sto bi izazvalo domino pad cijele srednje Bosne , mislim na podrucja pod hrvatskom kontrolom.
Tu je doslo do borbe na zivot i smrt sto je zavrsilo sa tim pokoljem u Ahmicima.
Mislim da je ubijeno i poginulo 116 ljudi is tog sela
Ili tako nesto.
To je najgori Hrvatski zlocin and muslimanima. Drugi je u selu Stupni Dol kod Varesa ali tu je broj zrtava mnogo manji ...mislim nesto oko 20.
Bilo je nesto I u Prozoru.
Muslimanske zlocine nad Hrvatima niti ko spominje niti koga briga.
I u samoj Kifli vise znaju o Srebrenici i vise placu nad Srebrenicom nego o svim mogucim zlocinima nad Hrvatima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by Ringo10 Sat 17 Apr - 8:03

Gdje mu dodju ti Komletinci?

I onaj ludjak sto se dernja ...
Jebo te zivot koji histericni kreten
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by Serbinho-3 Sat 17 Apr - 8:58

Naravno da znaju samo za Srebrenicu i nista vise od toga, jer je Srebrenica komercijala, medijski spin na koji se upecao i Putin, pa je poceo i on da koristi istu kao jedinicu mere, tezine necega. Ne bi me iznenadilo da uskoro niknu lanci brze ishrane Mcdonalds, Burger King, Taco Bell i slicni, turisticke posete, Zimmer Frei , Rent a Car i raznorazne ponude turistickih vodica, koji vas vode kroz desavanja Srebrenice. Kada su mogle Holivudske zvezde da iskoriste medijski spin za licnu reklamu, zasto i drugi ne bi uzimali novac i sve ostalo. Radi se o streljanim borcima, cin, koji ima vecu tezinu od ubijenih civila, zene, dece i muskaraca, koji su i zivi goreli. Ne opravdavam zlocin u Srebrenici, niti da ga minimiziram i diskvalifikujem, ali neki isti koriste za druge interese, ne sto im je zao istih streljanih vojnika, pa u tom spinovanju za te neke interese, ostali kao da nisu ni postojali, sto su zrtve a pritom i civili, poput ovih u Ahmicu, za koje cujem prvi put. Zatim interpretiranje, pobili ih Hrvati, gde se vodi rat za interes a ne sto je nekima zao istih. Nisu ih pobili Hrvati, vec odredjene osobe Hrvatske nacionalnosti. Kompletno etiketiranje etnicke grupe na sake pojedinaca je out of sense.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26588
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HVO Ahmici Empty Re: HVO Ahmici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum