ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje - Page 2 Empty Re: Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje

Post by jastreb Tue 13 Apr - 14:38

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:  i lukovo sugarje.tk 
Hahahahahahaha,ako sad nisam puko,ahahahahahahahaha

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje - Page 2 Empty Re: Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje

Post by Ringo10 Tue 13 Apr - 16:11

Ma hajde, te ustasetine is dijaspore glumataju Hrvatine na atomski pogon, na sve strane izmisljaju nekakve neprijatelje i izdajnike ...
A djeca im nemaju pojma sa hrvatskim jezikom
Ajde ih tjeraj u pizdu materinu...idioti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje - Page 2 Empty Re: Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje

Post by kaya Tue 13 Apr - 16:25

A gospođa bi tako kvalitetno mogla ubiti vrijeme a ne ovim se baviti..ccc
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje - Page 2 Empty Re: Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje

Post by FRANK Tue 13 Apr - 16:41

Ringo10 wrote:Ma hajde, te ustasetine is dijaspore glumataju Hrvatine na atomski pogon, na sve strane izmisljaju  nekakve neprijatelje  i izdajnike ...
A djeca im nemaju pojma sa hrvatskim jezikom
Ajde ih tjeraj u pizdu materinu...idioti
Evo moja su dica pola hrvati pola panamci sa talijanskim podrijetlom. I sve troje govore hrvatski.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje - Page 2 Empty Re: Vrijeme je pohapsiti sve hrvatske branitelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum