ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Ringo10 12/4/2021, 17:43

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Rusija nema saveznike u Crnom moru.

Zbog svog imperijalizma oni na svojim granicama imaju samo neprijatelje ili vazale.

S tim da je upitno koliko su im i ti vazali odani.
Boli ih kitomir za vazale. Eto Ameri imaju vazale i ako krene rat ko će to ratovat za njih

Da neće vazali Hrvati ako ih pošalju na Istočni front.

Jer lijepo je ići na Baltik lokati po birtijama i jebavati Baltičke kurve i biti lijepo plaćen 

Ali ako krene da bije Buratino po njima e onda će se zapitati vrijedi li ratovati za američke interese
Znaš šta mi se ponekad čini kod tebe ? Da si slabo informiran.

Ja imam rođaka koji je već 30 godina u Franfurktu na Majni. Inžinjer je građevine i radio je na izgradnji centralne evropske banke u Franfurtu na Majni.

Nekako mislim da će ti Hrvati prije odazvat na napad na Rusiju ako ih pokrene Njemačka nego tamo neka Amerika.

Eurozona.

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Euro_accession
MA ko će ić ratovat na Rusiju budalo jedna 

Koje gluposti lupaš za ne vjerovati

A ja bih baš volio da krene NATO na Rusiju

Eh kako bi dobili po guzici

Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by RayMabus 12/4/2021, 17:47

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Rusija nema saveznike u Crnom moru.

Zbog svog imperijalizma oni na svojim granicama imaju samo neprijatelje ili vazale.

S tim da je upitno koliko su im i ti vazali odani.
Boli ih kitomir za vazale. Eto Ameri imaju vazale i ako krene rat ko će to ratovat za njih

Da neće vazali Hrvati ako ih pošalju na Istočni front.

Jer lijepo je ići na Baltik lokati po birtijama i jebavati Baltičke kurve i biti lijepo plaćen 

Ali ako krene da bije Buratino po njima e onda će se zapitati vrijedi li ratovati za američke interese
Znaš šta mi se ponekad čini kod tebe ? Da si slabo informiran.

Ja imam rođaka koji je već 30 godina u Franfurktu na Majni. Inžinjer je građevine i radio je na izgradnji centralne evropske banke u Franfurtu na Majni.

Nekako mislim da će ti Hrvati prije odazvat na napad na Rusiju ako ih pokrene Njemačka nego tamo neka Amerika.

Eurozona.

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Euro_accession
MA ko će ić ratovat na Rusiju budalo jedna 

Koje gluposti lupaš za ne vjerovati

A ja bih baš volio da krene NATO na Rusiju

Eh kako bi dobili po guzici
A meni se učinilo kako ti pričaš kako će Rusi napast nešto na Baltiku jer spominješ hrvatsku vojsku tamo u funkciji NATO a NATO je obrambeni savez pa onda očito pričaš o napadu Rusije na baltičke države po principu Ukrajine i Gruzije pošto i tamo ima ruske manjine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Ringo10 12/4/2021, 17:48

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Rusija nema saveznike u Crnom moru.

Zbog svog imperijalizma oni na svojim granicama imaju samo neprijatelje ili vazale.

S tim da je upitno koliko su im i ti vazali odani.
Boli ih kitomir za vazale. Eto Ameri imaju vazale i ako krene rat ko će to ratovat za njih

Da neće vazali Hrvati ako ih pošalju na Istočni front.

Jer lijepo je ići na Baltik lokati po birtijama i jebavati Baltičke kurve i biti lijepo plaćen 

Ali ako krene da bije Buratino po njima e onda će se zapitati vrijedi li ratovati za američke interese
Znaš šta mi se ponekad čini kod tebe ? Da si slabo informiran.

Ja imam rođaka koji je već 30 godina u Franfurktu na Majni. Inžinjer je građevine i radio je na izgradnji centralne evropske banke u Franfurtu na Majni.

Nekako mislim da će ti Hrvati prije odazvat na napad na Rusiju ako ih pokrene Njemačka nego tamo neka Amerika.

Eurozona.

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Euro_accession
MA ko će ić ratovat na Rusiju budalo jedna 

Koje gluposti lupaš za ne vjerovati

A ja bih baš volio da krene NATO na Rusiju

Eh kako bi dobili po guzici
A meni se učinilo kako ti pričaš kako će Rusi napast nešto na Baltiku jer spominješ hrvatsku vojsku tamo u funkciji NATO a NATO je obrambeni savez pa onda očito pričaš o napadu Rusije na baltičke države po principu Ukrajine i Gruzije pošto i tamo ima ruske manjine.
NATO obrambeni savez

To samo krajnji tupan može izvalit

BAš bih volio da krenu na Rusiju ...


Last edited by Ringo10 on 12/4/2021, 17:49; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Šandor Winnetou 12/4/2021, 17:48

Ej dingo jel ti boraviš u šupku isključivo na dah ili ponekad poneseš i  boce s kisikom?

_________________
Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Ringo10 12/4/2021, 17:52

Šandor Winnetou wrote:Ej dingo jel ti boraviš u šupku isključivo na dah ili ponekad poneseš i  boce s kisikom?
Stvarno, ti si fenomen

KAko se postaje tako glup ... da li si rođen takav ili si takav nastao tokom svoga jadnog života
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Šandor Winnetou 12/4/2021, 17:55

Ringo10 wrote:
Šandor Winnetou wrote:Ej dingo jel ti boraviš u šupku isključivo na dah ili ponekad poneseš i  boce s kisikom?
Stvarno, ti si fenomen

KAko se postaje tako glup ... da li si rođen takav ili si takav nastao tokom svoga jadnog života
de ba nemoj pokušavati ispasti pametan nego samo odgovori na jednostavno pitanje kako tako dugo možeš ostati u ruskom šupku bez izranjanja?

_________________
Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by RayMabus 12/4/2021, 18:11

Lavrov prijeti Turskoj

https://www.geopolitika.news/analize/z-meter-ubojit-izbor-lavrov-prijeti-turskoj-dok-je-sad-guraju-u-opasan-sukob-sto-je-ankari-ciniti/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Ringo10 12/4/2021, 18:23

Hmmm ne vidim prijetnje nego upozorenje da ne podhranjuju kijevski avanturizam.
Lijepo im Lavrov kaze
Ali nema tu rata...sve je to retorika i galama u reziji Amerike
Da bi navukli Rusiju na neku vojnu avanturu pa da postignu svoje ciljeve
Ali glupo to rade ...jer nisu ni Rusi vesla sisali
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Hektorović 12/4/2021, 18:30

MOSCOW, April 12. /TASS/. The Russian authorities has not made the decision to close or restrict flight connection with Turkey yet, a source close to the members of anti-coronavirus crisis center told TASS. The source added that the crisis center has not set any meeting on this issue for today, either online or by personal attendance.
"At the moment there has been no decision to close or to restrict flights to Turkey. No meeting of the crisis center, either offline or online, has been set for today," the source said.
Another source close to the crisis center confirmed this information, when talking to TASS. "The decision has not been made yet," the second source said.
Earlier, head of the consumer rights watchdog, Anna Popova warned about a sharp rise in the incidence of coronavirus infection. According to her, "in just a few weeks" the incidence in the country has soared by 3.5-4 times. She noted that mutated coronavirus strains most often get into Russia from Turkey.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by AssadNaPodmornici 12/4/2021, 18:34

moj Putine , pravo se zajeba što je spasio Erdogana, to mu je bio možda najveći vanjsko politički promašaj u njegovoj 20godišnjoj vlasti.. najveći..

taj Erdogan mu je uvalio toliko puta u dupe da to je nenormalno. Računao je da će dobiti saveznika za svoje interese, a dobio je.. ono kada misliš da si stekao prijatelja, a ovaj te samo gledati prevariti, zajebati, iskoristiti, izrugati se,  ... a Putin mu je spasio dupe..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21129
2018-06-14


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Šandor Winnetou 12/4/2021, 18:37

AssadNaPodmornici wrote:moj Putine , pravo se zajeba što je spasio Erdogana, to mu je bio možda najveći vanjsko politički promašaj u njegovoj 20godišnjoj vlasti.. najveći..

taj Erdogan mu je uvalio toliko puta u dupe da to je nenormalno. Računao je da će dobiti saveznika za svoje interese, a dobio je.. ono kada misliš da si stekao prijatelja, a ovaj te samo gledati prevariti, zajebati, iskoristiti, izrugati se,  ... a Putin mu je spasio dupe..
putko je sve to izdržao jer je imao dinga u šupku koji je svu tu erdinu jebačinu amortizirao vlastitim šupkom, šupak u šupku!

_________________
Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by RayMabus 12/4/2021, 18:40

AssadNaPodmornici wrote:moj Putine , pravo se zajeba što je spasio Erdogana, to mu je bio možda najveći vanjsko politički promašaj u njegovoj 20godišnjoj vlasti.. najveći..

taj Erdogan mu je uvalio toliko puta u dupe da to je nenormalno. Računao je da će dobiti saveznika za svoje interese, a dobio je.. ono kada misliš da si stekao prijatelja, a ovaj te samo gledati prevariti, zajebati, iskoristiti, izrugati se,  ... a Putin mu je spasio dupe..
Zavisi. Nije ni ima nekog izbora jer bi došao čisti proamerički čovjek na čelo Turske a ovako ruski car s jedne i turski sultan s druge strane pa se dogovaraju kako da ostanu na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by RayMabus 12/4/2021, 18:43

Putin na mjesec i po dana stopirao čarter letove za Tursku.

https://www.novosti.rs/planeta/svet/986264/rusi-prekidaju-letove-turskom-nova-odluka-moskve-evo-sta-razlog

A eto sad nek ti Zelenski dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Ringo10 12/4/2021, 18:54

Asadesapodmornice je mozda u pravu

Iako, I sa Gulenovcima na vlasti nista ne dobijaju

Ja mislim da Rusi ovako rezoniraju - Erdo je govno pokvareno ali bar i Zapadu radi pizdarije...sto Gulenovci ne bi, oni bi bili poslusnici Amerike
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Hektorović 12/4/2021, 19:01

Ringo10 wrote:Asadesapodmornice je mozda u pravu

Iako, I sa Gulenovcima na vlasti nista ne dobijaju

Ja mislim da Rusi ovako rezoniraju - Erdo je govno pokvareno ali bar i Zapadu radi pizdarije...sto Gulenovci ne bi, oni bi bili poslusnici Amerike

Bilo koja druga vlast u Turskoj još bliže bi surađivala sa Amerikancima, isto tako i Ukrima,...

Erdogan pak iritira Amere.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Hektorović 12/4/2021, 19:02

AssadNaPodmornici wrote:moj Putine , pravo se zajeba što je spasio Erdogana, to mu je bio možda najveći vanjsko politički promašaj u njegovoj 20godišnjoj vlasti.. najveći..

taj Erdogan mu je uvalio toliko puta u dupe da to je nenormalno. Računao je da će dobiti saveznika za svoje interese, a dobio je.. ono kada misliš da si stekao prijatelja, a ovaj te samo gledati prevariti, zajebati, iskoristiti, izrugati se,  ... a Putin mu je spasio dupe..

Sa Turcima se uvijek treba cjenkati i oni će uvijek gledati izvući što više za sebe, to je takav mentalitet bazara.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Hektorović 12/4/2021, 19:03

Pregovori sa Erdoganom su uglavnom ovakvi, što je ipak bolje od woke zapada

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by RayMabus 12/4/2021, 19:04

Ringo10 wrote:Asadesapodmornice je mozda u pravu

Iako, I sa Gulenovcima na vlasti nista ne dobijaju

Ja mislim da Rusi ovako rezoniraju - Erdo je govno pokvareno ali bar i Zapadu radi pizdarije...sto Gulenovci ne bi, oni bi bili poslusnici Amerike
Je al proda je bespilotne letjelice koje služe za nadzor mora a ne za istok Ukrajine kako mnogi seru te za napad na mete na moru i Krimu te im prodaje bojne brodove i podržava ukrajinski Krim.

Radi na planu napada na Krim jačajuči Ukrajince upravo na tom polju. Vrijeme je da mu se kaže zbogom jer to nije samo on nego cijela njegova stranka a to je muslimansko bratstvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Hektorović 12/4/2021, 19:06

RayMabus wrote:Je al proda je bespilotne letjelice 

Erdogan je u Ukrajini nabavio motore za iste te dronove, pošto ima sankcije od zapada, a isto tako i motore za nove tenkove. 

Ukri imaju određene vojne tehnologije još od SSSR-a koje Turcima trebaju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by RayMabus 12/4/2021, 19:18

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Je al proda je bespilotne letjelice 

Erdogan je u Ukrajini nabavio motore za iste te dronove, pošto ima sankcije od zapada, a isto tako i motore za nove tenkove. 

Ukri imaju određene vojne tehnologije još od SSSR-a koje Turcima trebaju.
Nije stvar u tome. Stalno pričate kako se Rusi i Turci dogovore oko Sirije i drugdje. 

Krim nije drugdje pajdo. Ruski general štab ne može dopustiti da ovi ljudi koji s Ukrajinom rade na osvajajnju Krima dobiju idući mandat.

Moraju ih eutanazirat.


Ovo nije Sirija ili neka treća zemlja oko koje će se Rusi i muslimansko bratstvo nešto dogovirit. Nema trgovine s ruskim teritorijem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by RayMabus 12/4/2021, 19:34

Rusija nema više razloga da podržava ekipu iza Erdogana.

Pa šta bi to ta nova turska vlada mogla radit više protiv Rusije nego šta rade ovi trenutno ?

Vojno naoružavaju Ukrajinu u segmentu napada na Krim za kojeg kažu da je dio Ukrajine.

Šta ima više od toga šta ti neki novi mogu radit protiv Rusije ?

Dakle staviš na vagu i onda vaga pokaže da ovu ekipu treba na idućim izborima eutanazirat jer tako ćeš poslat poruku onoj nakon nje da je Krim crvena krpa.

Putin je već donio odluku samo je nikad neće otvoreno pokazat jer to je zmija koja nikad ne radi otvoreno kad te ima namjeru eutanazirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat - Page 2 Empty Re: Erdogan : Krim nije Rusija nego Krimski kanat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum