ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stigao je P.1

Go down

Stigao je P.1 Empty Stigao je P.1

Post by Serbinho-3 10/4/2021, 20:56

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=04&dd=10&nav_category=78&nav_id=1840566
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stigao je P.1 Empty Re: Stigao je P.1

Post by Serbinho-3 10/4/2021, 21:15

Ovom ni vakcine ne mogu nista, ako dodje na Balkan, bice masovnih grobnica na sve strane. Ja sam prelezao pre 10 godina neki virus, nisam mogao da hodam, niti da se ispravim u krevetu. Fizicki raspadnut, mentalno, temperatura haos. Secam se da bih se bacio sa kreveta na pod, otkotrljas se, padnes, puzis ka kuhinji. To je verovatno SARS neka verzija, ima svega i svacega po Milanu, pa doneli. Usput sam oformio verovatno antitela i nisam kasnije pokupio nista u kontaktu sa ekipom iz Bergama u vozu smrti, koja je kasnije lose prosla. Virusa je bilo odavno, samo sto im se nije pridavala paznja i bilo je,"Eto, umro od gripa", dok su ovde u Italiji Koronu isto vodili kao grip i nisu znali ni da prepoznaju. Sada su se vremena promenila i vise se analiziraju i vodi paznja, ukljucujuci i maske, kojima su se smejali, kada vide iz Azije da ih nose.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum