ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 15:36

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Rusi misle da smo mi fašisti zato što smo ustaše.

Što da sad radimo?
Mi ? Šta mi da radimo ?

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/pocelo-izdavanje-turistickih-viza-za-ruse-najavljeni-letovi-iz-moskve-za-hrvatsku-20210407

Kakvi letovi, stiže rat. Ako Rusi krenu, kad pregaze Ukrajinu, oni neće stati.
Pa nas nitko ništa ni ne pita. Danas sastanak SAD , UK , Kanada , Poljska i Litva.

Nit nas itko zove nit nas itko šta pita.

RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by crvenkasti Thu 8 Apr - 15:43

Pratit ćemo situaciju. Kad se Rusi primaknu, samo prebjegnemo u partizane.

Jel postoje sad partizani ili tako nešto?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28720
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by vuksadinare Thu 8 Apr - 15:46

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Rusi misle da smo mi fašisti zato što smo ustaše.

Što da sad radimo?
Mi? Šta mi da radimo?

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/pocelo-izdavanje-turistickih-viza-za-ruse-najavljeni-letovi-iz-moskve-za-hrvatsku-20210407

Kakvi letovi, stiže rat. Ako Rusi krenu, kad pregaze Ukrajinu, oni neće stati.
Pa nas nitko ništa nije pita. Danas sastanak SAD, UK, Kanada, Poljska i Litva.

Nit nas itko zove nit nas itko šta pita.
.posalji ga u kurac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 15:46

Ma kaki partizani ? Sankcije i sjeverni tok ukidanje. Pa nismo mi napravili lng terminal pa da nas Rusi izbace iz biznisa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 15:49

RayMabus wrote:Ma kaki partizani ? Sankcije i sjeverni tok ukidanje. Pa nismo mi napravili lng terminal pa da nas Rusi izbace iz biznisa.
A tuge brate kad vam Bugari zatvore turski tok na granici Srbije i Bugarske pa sav plin budete morali kupovat od ustaša , bilo ovih sjevernih bilo ovi šta su se u sedmom stoljeću spustili na more.

Smijeh
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by crvenkasti Thu 8 Apr - 15:53

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ma kaki partizani ? Sankcije i sjeverni tok ukidanje. Pa nismo mi napravili lng terminal pa da nas Rusi izbace iz biznisa.
A tuge brate kad vam Bugari zatvore turski tok na granici Srbije i Bugarske pa sav plin budete morali kupovat od ustaša , bilo ovih sjevernih bilo ovi šta su se u sedmom stoljeću spustili na more.

Smijeh

Ma kakvi Bugari
Šiptari će napasti i prekinuti Južni tok. Za koji kurac ih plaćamo?

Ukrajinski nacisti odozgore, Šiptari odozdolje, a mi Hrvati zdesna.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28720
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 15:55

Bugari , Bugari....priko njih to ide. 

Nemate vi pojma šta vas čeka. Amerika zna da je naftna industrija Srbije u vlasništvu Rusije.

Još ništa ne znate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Šandor Winnetou Thu 8 Apr - 15:59

crvenkasti moraš više plakati da bi manje pišao

_________________
Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Ringo10 Thu 8 Apr - 16:03

Nista tu od velikog rata biti nece ...sve ce zavrsiti tenzijama i galamom

Jer faktor iznenadjenja je otpao, svi su spremni i navukli gomile oruzja
Krenuti u napad u takvim uvjetima je suicid

Zali Boze zrtava na obje strane.

Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 16:06

Faktora iznenađenja svakako nema

https://www.novosti.rs/planeta/svet/984804/ruski-brodovi-plove-crno-more-cela-armija-podignuta-noge-zapad-ukrajina-zabrinuti

Ja san samo zaključija da Hrvatska uopće ne sudjeluje u cijeloj priči , dakle s tim nemamo ništa jer nas i onako nitko ništa ne pita. Još bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 16:17

U jedno sam siguran. Kad me bilo tko pita da odgovorim čiji je Krim a ponudi dvije opcije a to su Ukrajina i Rusija da ću se ja samo nasmijat i reč : Ma kakva Ukrajina ?

Ajd kući , kući , kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Hektorović Thu 8 Apr - 17:40

epikur37 wrote:Sve 5.

On Thursday, Dmitry Kozak, a senior Kremlin official, said Ukraine’s government were like “children playing with matches”.

“I support the assessment that the start of military action - this would be the beginning of the end of Ukraine,” the deputy head of Russia’s presidential administration said.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Hektorović Thu 8 Apr - 17:41

Ringo10 wrote:Nista tu od velikog rata biti nece ...sve ce zavrsiti tenzijama i galamom

Jer faktor iznenadjenja je otpao, svi su spremni i navukli gomile oruzja
Krenuti u napad u takvim uvjetima je suicid

Zali Boze zrtava na obje strane.


Pa naravno

Na koncu Zelensky je dobio na izgubljenoj popularnosti, kao i Putin kojem se spremaju izbori na jesen.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Hektorović Thu 8 Apr - 17:42

RayMabus wrote:
Ja san samo zaključija da Hrvatska uopće ne sudjeluje u cijeloj priči , dakle s tim nemamo ništa jer nas i onako nitko ništa ne pita. Još bolje.

Jasno, niti ima veze sa Hrvatskim iskustvom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by epikur37 Thu 8 Apr - 17:44

Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:Sve 5.
jel bi ti pustio da nam netko okupira dio države ili bi mu jebao mater?

Bil ti poslao vojsku u BIH da obrani Hrvate i hecegbosa sku autonomiju ako sarajeva krene s mujagama?

Ja bih, država tre a braniti svoj narod.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by epikur37 Thu 8 Apr - 17:45

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Ja san samo zaključija da Hrvatska uopće ne sudjeluje u cijeloj priči , dakle s tim nemamo ništa jer nas i onako nitko ništa ne pita. Još bolje.

Jasno, niti ima veze sa Hrvatskim iskustvom.

Naravno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 17:50

Nas nitko ništa ne pita. Ne zovu nas na sastanke , nit ukrajinska vlada ništa prema Zagrebu nije poslala....pa ako šta počme a šta imamo mi s tim ?

Nit iko išta pita nit išta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 17:52

Nas će valjda zvati kad ih Rusi naklepaju. lol!

E al ništa me ne pitaš a sad mi je sezona pa do jeseni i dok ne završi sezona neću ti se ni javit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Šandor Winnetou Thu 8 Apr - 18:10

epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
epikur37 wrote:Sve 5.
jel bi ti pustio da nam netko okupira dio države ili bi mu jebao mater?

Bil ti poslao vojsku u BIH da obrani Hrvate i hecegbosa sku autonomiju ako sarajeva krene s mujagama?

Ja bih, država tre a braniti svoj narod.
neusporedivo sa situacijom u donbasu. Bosna je juga u malom, donbas je čista otimačina ukrajinskog teritorija.

_________________
Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by RayMabus Thu 8 Apr - 18:13

Ukrajina još nije spremna za okršaj s Rusijom. A i uostalom moraju definirat šta točno oče.

Ja da sam na njihovon mistu napravija bi trampu : Krim za bezuvjetnu predaju ovih na istoku Ukrajine.

Krim ionako nije nikad bija ukrajinski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175516
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Hektorović Thu 8 Apr - 18:22

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 2757
Russian Minsk Envoy: Russia may come to the defense of the people of Donbas if forced to
Dobro. Otvoreno su priznali da su agresor u Ukrajini. Sad idu nove sankcije.

Fora je da više i nemaju što pod sankcije...

[size=78]O'Brien on deterring Russian meddling: "There’s almost nothing left to sanction"[/size]



https://www.axios.com/obrien-russian-inteference-sanctions-b23fc82d-0cf0-4acf-af15-2688cc073318.html
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu - Page 2 Empty Re: Rusija: Vojno interveniramo u Donbasu okoliko Ukri napadnu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum