ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

maloljetna prostituciji u Osijeku

Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by mutava baštarda 6/4/2021, 11:56

Zdravko Mamić jutros razotkriva skandal dječje prostitucije u Osijeku. Odavno se zna za slične slučajeve, ali danas Mamić iznosi mučne detalje.


“Ovo nije priča o Babama, žabama, instagramušama i travnjačama. Ovo je priča o čovjeku koji je stavio svoj život na kocku za Hrvatsku nebrojeno puta. Dragutin Pocrnić odlikovani je hrvatski branitelj, nositelj Reda hrvatskog pletera. 2009. godine razotkrio je lanac dječje prostitucije u Osječkom domu za nezbrinutu djecu i prokazao Centar za socijalnu skrb, te njihove klijente.
Provaljeno mu je u stan, ali osječka policija to nije gonila po službenoj dužnosti. Susjedima je nuđen mito da šute o tome. Smješten je 152 dana u ludnicu u Svetošimunskoj ulici potpuno zdrav jer su mu pokušali smjestiti da je priču izmislio. Zapamtite za kasnije danas – SUD U OSIJEKU GA NAKON 5 MINUTA VJEŠTAČENJA SMJEŠTA U LUDNICU. Inspektor kojem je slučaj došao u ruke smijenjen je nakon 2 dana. Nakon dva dana istrage osječke policije u kojoj su im frendovi dolazi iz Zagreba glasnogovornici policije i objavljuju kako nema nikakve maloljetničke prostitucije.
Protiv Dragutina počinje progon zbog kaznenog djela širenja lažnih i uznemirujućih vijesti i lažnog prijavljivanja kaznenog djela. 6 godina povlače ga po zatvorima, sudovima i ludnicama. Nakon 6 godina dokazuje da je nevin. Država mu za 6 godina patnje i razoren život dodjeljuje odštetu u visini 30 000 kuna. 2 para Vekićevih Vuittonki. Za istinu. Nitko od onih koji su trebali odgovarati za silovanje nemoćne djece nije odgovarao. Branitelja Dragutina Pocrnića na 6 godina patnje zbog istine, našu djecu na silovanja u Domu i malenu dvogodišnju Nikoll na smrt nije osudio ovaj monstruozni sustav. Osudili smo ih mi koji okrećemo pogled u drugu stranu nakon dva dana i zaboravljamo. Ali vrijeme je za promjene.”, završava Zdravko Mamić.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by Šandor Winnetou 6/4/2021, 11:59

Udri Zdravko pedofile gazi :tu

_________________
maloljetna prostituciji u Osijeku Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19677
2017-12-31


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by mutava baštarda 6/4/2021, 12:02

Šandor Winnetou wrote:Udri Zdravko pedofile gazi :tu
ovog mamića nisam mogao smisliti, a počinje mi se sviđati, bez obzira na motive koji ga vode.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by Šandor Winnetou 6/4/2021, 12:08

mutava baštarda wrote:
Šandor Winnetou wrote:Udri Zdravko pedofile gazi :tu
ovog mamića nisam mogao smisliti, a počinje mi se sviđati, bez obzira na motive koji ga vode.
Da, to što je on krimos ne znači da ne govori istinu o korumpiranom sudstvu i svetoj kravi u RH. Vjerujem da nisam jedini kad sam pisao da je pravosuđe rak rana RH, pravosuđe treba razjebati do zadnjeg atoma.

_________________
maloljetna prostituciji u Osijeku Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19677
2017-12-31


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by debotoijusto 6/4/2021, 12:34

odlicna reklama za novi projekt matanica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30736
2014-04-12


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by T. 6/4/2021, 13:04

ovaj je počeo kao i todorić...
tako utjecajni ljudi pa da se nisu na vrijeme osigurali nekakvim video snimkama političara i dr. moćnika u kompromitirajućim situacijama nego se sve svodi na priču 'rekla-kazala'...

_________________
maloljetna prostituciji u Osijeku Unname11
T.
T.

Posts : 17216
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by Guest 6/4/2021, 13:07

mutava baštarda wrote: 2009. godine razotkrio je lanac dječje prostitucije u Osječkom domu za nezbrinutu djecu i prokazao Centar za socijalnu skrb, te njihove klijente.

Nema veze sa katoličkim svećenicima i Crkvom?
Matija Babić na aparatima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by mutava baštarda 6/4/2021, 18:03

Jedna od štićenica, koja sada ima 17 godina, uvučena je u lanac prostitucije kao petnaestogodišnjakinja:

“Samo sam čekala da sve to što prije završi, a kad smo izašli iz sobe, svodnik koji me doveo upitao je mušteriju je li zadovoljna. On je rekao da nije potpuno, jer sam odbila analni seks. Tada me svodnik ošamario i rekao kako sam mogla više zaraditi da sam bila pametna. Za uslugu sam dobila kutiju Marlbora i 50 kuna.”

Druga štićenica, petnaestogodišnja djevojčica:

“U prostituciju nas često vodi osoba čije je dijete također u Domu. Traži da se prije izlaska okupamo, našminkamo i lijepo obučemo. Ona od mušterija naplaćuje usluge, a dok mi radimo sjedi u kafiću.”

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by mutava baštarda 6/4/2021, 18:04

ovo je Sodoma i Gomora, a ne organizirani kriminal.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

maloljetna prostituciji u Osijeku Empty Re: maloljetna prostituciji u Osijeku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum