ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by pizzon 25/3/2021, 22:21

zna se ko voli da stavlja bombe
po 'kino " dvoranama

pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by pizzon 25/3/2021, 22:23

zajebite nas vise
nemamo vise nista zajednicko
ili cete napraviti veliko sranje
zaboravite da postojimoto
to je u zajednickom interesu

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by veber 25/3/2021, 22:49

pa ti se javljaš na hrvatski forum. ko čičak si. zakvačiš se i nema dolje.

osim safeta ere nikog ne zanima kaj se dešava u srbiji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by Noor 25/3/2021, 23:22

max123 wrote:
Noor wrote:
max123 wrote:
Noor wrote:
max123 wrote:znači srpsko čakijanje.pa zašto su uvalili Ustašu u celu priču...?
zbog orgazma :)
šaci,mrze nas a potajno nam se mnogo dive.nema druge,jelda..!?;)
ja, genau...bez nas ne umeju da dišu, naprosto... nedostaje im vazduha ;)
du siehst wieder einmal verdammt aufregend aus.aber das weißt du ja... ;)
danke Schatzi ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by Ringo10 26/3/2021, 01:42

Ljudi moji, koliko sam ja Srpkinja u zivotu napao i nabo...doduse ne nozem...
Jel se i to racuna u hrvatsko nasilje nad Srbima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by veber 26/3/2021, 01:50

Ringo10 wrote:Ljudi moji, koliko sam ja Srpkinja u zivotu napao i nabo...doduse ne nozem...
Jel se i to racuna u hrvatsko nasilje nad Srbima.
to spada u basne i ribičke priče.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by Guest 26/3/2021, 02:47

pizzon wrote:
veber wrote:Daraufhin machte ihn der Busfahrer auf die geltenden Maßnahmen aufmerksam, wenn er diese nicht befolgen würde, hätte er den Bus zu verlassen. Das ließ der Fahrgast aber nicht auf sich sitzen, verwickelte sich in ein Streitgespräch mit dem Lenker und zückte infolgedessen ein Klappmesser. 

bilo bi ok da ovo dobijemo
sa originalnim izvorom


25.03.2021 07:00 |
Bundesländer
>
Oberösterreich
Bei Nachtpause
Messerattacke auf schlafenden Bus-Passagier

Horror-Szenen haben sich in der Nacht auf Mittwoch in einem serbischen Linienbus auf der A1 bei Straß im oberösterreichischen Attergau abgespielt: Ein Kroate (25) ging plötzlich mit einem Messer auf einen schlafenden Passagier (40) los und versetzte seinem Opfer mehrere Stiche und Schnitte.



22 Uhr, Nachtpause am Autobahnparkplatz Straß. Plötzlich steht der 25-Jährige auf, geht zu seinem schlafenden Mitreisenden, der vor ihm in der ersten Sitzreihe liegt, zückt ein Messer und sticht auf den 40-jährigen Serben ein. Dieser wehrt sich, bekommt Schnitt- und Stichwunden ab. Dann geht der Kroate nach hinten, attackierte dort noch einen 70-jährigen Serben.

Opfer kam ins Spital
Schließlich gelingt es den Mitfahrern, den Angreifer zu stoppen. Der 40-Jährige wird ins Spital eingeliefert. Warum der 25-Jährige durchgedreht ist, wird noch ermittelt, so Barbara Rumplmayr von der Staatsanwaltschaft Wels.


Horror scenes played out on Wednesday night in a Serbian bus on the A1 near Straß in Attergau, Upper Austria: A Croat (25) suddenly went with a knife at a sleeping passenger (40) and stabbed his victim several times.



10 p.m., night break at the street car park in Straß. Suddenly the 25-year-old stands up, goes to his sleeping companion, who is lying in front of him in the first row of seats, pulls out a knife and stabs the 40-year-old Serbian. This defends itself, gets cuts and stab wounds. Then the Croat goes back and attacked a 70-year-old Serb there.

Victim came to the hospital
Finally, the passengers manage to stop the attacker. The 40-year-old is admitted to the hospital. Why the 25-year-old went crazy is still being determined, according to Barbara Rumplmayr from the Wels public prosecutor's office.


https://www.krone.at/2373834
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by Guest 26/3/2021, 02:49

Ringo10 wrote:Ljudi moji, koliko sam ja Srpkinja u zivotu napao i nabo...doduse ne nozem...
Jel se i to racuna u hrvatsko nasilje nad Srbima.

ti si bosanac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by RayMabus 26/3/2021, 02:52

Iskreno ne znam o čemu je ovdje riječ. Možda o nekom švercu droge priko granice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by kaya 26/3/2021, 07:22

Jao bre, nečuveno. 
U sledećem nastavku uključite više mašte. 
Vozač usnuo u majci sa slikom devojčice dare iz jasenovca.
Pomahnitali hrvat ušao i srbosjekom na daru direkt na prsa.
U autobusu još bilo 200 dece . Oni su se spasli.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by darth_vader 26/3/2021, 07:28

Odlepija si Pizzone, jebate aj pojebi konačno više nešto... ne znam jesi više zagorija ti il Vučina, koji vam je isus?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by vuksadinare 26/3/2021, 07:50

Nitko ne napada iz cista mira...osim ako je psihicki bolesnik..a rekao bi prije da je mozda isprovociran bio...tko ce ga znati...mozda neki prijasnji nesredjeni racuni..da je isao cisto pikati zato sto su srbi onda bi bar pola busa ispikao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by veber 26/3/2021, 10:24

jasambrend wrote:Odlepija si Pizzone, jebate aj pojebi konačno više nešto... ne znam jesi više zagorija ti il Vučina, koji vam je isus?
ja sam sex zamijenio izradom kolača.
usavršavam bajaderu. dobio sam dobar balans bajama, putra, šećera i petit beaura.

a i čokoladna glazura mi je savršena.
u glazuru nikako stavljati margarin ili putar. samo ulje.

sex je out a kolači od čokolade su in.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

hrvatski " junak " nožem  napao dvojicu  usnulih srba, bus u au.... - Page 2 Empty Re: hrvatski " junak " nožem napao dvojicu usnulih srba, bus u au....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum