ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putnici biznis klase...

Go down

Putnici biznis klase...  Empty Putnici biznis klase...

Post by marcellus 16/12/2015, 15:01

http://www.jutarnji.hr/u-izbjeglickom-centru-u-salzburgu-uhicene-dvije-osobe-osumnjiceni-su-zbog-povezanosti-s-napadima-u-parizu/1480226/
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Putnici biznis klase...  Empty Re: Putnici biznis klase...

Post by kaya 16/12/2015, 15:07

Pa čak i danas oni degenerirani čelnici EU trkeljaju o tome kako teroristi putuju avionom pa tobože ove treba puštati preko granica jer među njima nema terorista.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Putnici biznis klase...  Empty Re: Putnici biznis klase...

Post by Guest 16/12/2015, 15:14

kaja_333 wrote:Pa čak i danas oni degenerirani čelnici EU trkeljaju o tome kako teroristi putuju avionom pa tobože ove treba puštati preko granica jer među njima nema terorista.
Pa ne moraš za to u EU, imamo mi vesnu pusić koja je to rekla prije tri mjeseca..valjda svi imaju neki šalabahter sa kojega čitaju što moraju govoriti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putnici biznis klase...  Empty Re: Putnici biznis klase...

Post by mutava baštarda 16/12/2015, 15:26

kaja_333 wrote:Pa čak i danas oni degenerirani čelnici EU trkeljaju o tome kako teroristi putuju avionom pa tobože ove treba puštati preko granica jer među njima nema terorista.
Čuo sam ih i ja danas. Zamalo nisam povrato ručak. Koji idioti. Daišovci jurišaju na tenkove ili idu u samoubilačke napade, a eto strah ih je ukrcati se na trošni čamac pa dolaze biznis klasom ako u pustinji nađu aerodrom.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Putnici biznis klase...  Empty Re: Putnici biznis klase...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum