ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by Serbinho-3 23/3/2021, 10:35

https://www.kurir.rs/planeta/3650019/bivsi-direktor-nacionalne-obavestajne-agencije-retklif-nlo-necujno-probijaju-zvucni-zid
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty Re: NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by RayMabus 23/3/2021, 10:38

A šta da ti kažem ?

Odavno mi se ne prate te teme. Detaljno su mi poznate. To leti okolo. A štaš. Imaju par stoljeća napredniju tehnologiju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty Re: NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by RayMabus 23/3/2021, 10:48

Prvo neke pojmove astronomske moraš razjasniti , recimo kad ja kažem general galaktičke federacije....recimo riječ galakička.

To je galaksija. Pa vi niste na rubu galaksije nego ipak di je prometno.

I da ne bi mi a to je ta galaktička federacija šta je unija miroljubivi svjetova radi planete Zemlje zaratili ko i Kina i Amerika oko Tajvana pa počeli nuklearni rat do istrijebljenja e onda šta ?

Šta ćemo onda ?

Dogovor.

Nema direktne invazije nego iza kulisa borba dobra i zla za ljudske umove tj oćel rasa postat pozitivna pa se pridružit gf il će postat negativna pa neće nego ovim drugima.

Mala napomena : sjetimo se riječi general u mojoj tituli general galaktičke federacije.

Ok


Šta ćemo sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty Re: NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by RayMabus 23/3/2021, 10:51

Neće da idu direktno jer postoji taj dogovor između negativnih i pozitivnih da nitko neće radit otvorenu vojnu invaziju na Tajvan da se ne bi Kina i Amerika nuklernim ratom uništile između sebe zbog jednog otočića.

Namjerno pričam to kroz priču o Tajvanu i Kini i Americi s druge strane jer tako imate sliku.

I onda oni lete. Skrivečki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty Re: NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by kic 23/3/2021, 11:21


baš čitam od Jacques Vallea, passport to magonia (ufo's, folklore, and parallel worlds)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE Empty Re: NLO IZNAD NAŠIH GLAVA RADE ŠTA HOĆE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum