ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by Eroo 22/3/2021, 17:01

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali: Hrvatska za čak 56 mjesta skočila na listi najsretnijih zemalja svijeta!


Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali 4

https://www.novilist.hr/novosti/hrvatska/hrvatska-nikad-nije-bolje-stajala-na-listi-najsretnijih-zemalja-svijeta-skocili-smo/
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by Eroo 22/3/2021, 17:02

56? Nervoza. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by kaya 22/3/2021, 17:16

A po čemu se to mjeri uopće?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by Eroo 22/3/2021, 17:29

kaya wrote:A po čemu se to mjeri uopće?
Sreća je stanje emocija. Možeš biti sretan i kad nemaš osobitog razloga za to.
Moja gospođa , za trazliku od mene, uvijek nađe razlog da se ne osjeća najbolje.
Ja uvijek kažem: Sve je dobro, upravo onako je  kako i treba biti. I tako se osjećam.
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by veber 22/3/2021, 17:35

kaya wrote:A po čemu se to mjeri uopće?
gluposti.
rade studije da poberu lovu.
mjerenje sreć
mjerenje tuge
pa mjerenje koliko puta čovjek pogleda lijevo
pa učestalost mokrenje prilikom konzumacije piva
da li prvo navlačiš desnu cipelu

općenito gluposti da se pobere love za quazi istraživanje.

bila je neka studija o uporabi tipkovnice, amerikanci su ju radili.

pa su došli do zaključka da slavenski narodi češće koriste dijakritičke znakove od anglosaksonskih.
pol milje dolara.

i time su se bavili godinu dana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by omni 22/3/2021, 17:38

kaya wrote:A po čemu se to mjeri uopće?
Po kolicini zaplijenjenog kokaina + par tona uspjesno prokrijumcarenoga.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by veber 22/3/2021, 17:44

omni wrote:
kaya wrote:A po čemu se to mjeri uopće?
Po kolicini zaplijenjenog kokaina + par tona uspjesno prokrijumcarenoga.
kolega, mislim da ste fulali rezultate istraživanja.
to spada koliko su korisnici nesretni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by AssadNaPodmornici 22/3/2021, 17:53

kaya wrote:A po čemu se to mjeri uopće?
moguće da je jedan od razloga zašto nemamo lockdown kao većina ostalih pa su ljudi u prosjeku sretniji jer se druže normalno, izlaze u kafiće, teretane, kućna druženja, izlasci u parkove. Zanimljivo aj as koji je otvorio temu zagovara lockdowne itd, sreća naša da u vladi imaju malo mozga pa slušaju Bakića /Lauca pa ništa od lockdowna unatoč eri, viliju, sitting-bullu, i te drugim brnjicarima i "znanstvenicima"
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by Eroo 22/3/2021, 18:18

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:A po čemu se to mjeri uopće?
moguće da je jedan od razloga zašto nemamo lockdown kao većina ostalih pa su ljudi u prosjeku sretniji jer se druže normalno, izlaze u kafiće, teretane, kućna druženja, izlasci u parkove. Zanimljivo aj as koji je otvorio temu zagovara lockdowne itd, sreća naša da u vladi imaju malo mozga pa slušaju Bakića /Lauca pa ništa od lockdowna unatoč eri, viliju, sitting-bullu, i te drugim brnjicarima i "znanstvenicima"
Lako vama ne-brnjičarima, vi ste kod mame na ločki.
Širite boleštinu okolo, a šta ćete onda kad stigne i u maminu sobu?

Inače, što se tiče Bakićevih prognoza, na današnji dan je već kiksao 40%.
Još 3 (tri) dana pa ćemo  dati i konačni rezultat.
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by sitting_bull 22/3/2021, 18:32

u eu smo predzadnji po ekonomskim pokazateljima.

prvi smo po padu bdp-a u eu.

u demokratskim standardima i demokratskim slobodama građana nazadaujemo.

konkurentna sposobnost nam je slabije nego prije dolaska anemičnog đubreta.

a ovo istraživanje o sreći je zasigurno protumaćeno tako jer je većina ispitanika izjavila kako je sretno u pičku materinu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by AssadNaPodmornici 22/3/2021, 18:32

Oleg Maštruko is feeling hopeful

Pa mene ovo i ne čudi toliko, i direktan je rezultat toga što nismo slušali Rudana i ostale oštromjeraše. Zamislite da smo bili u hard lockdownu veći dio godine, kako su razni luđaci zahtijevali?

Ovaj skok u osjećaju sreće je izravan rezultat relativno blagih i razumnih mjera u Hrvatskoj. Preletom tablice i pada osjećaja sreće vidi se očita korelacija lockdowna i pada koeficijenta (pogledajte UK, Australiju, Kanadu itd). "For the United Kingdom, average Gallup World Poll life evaluation fell from 7.16 in 2019 to 6.80 in 2020." Još malo pa ćemo preteći UK! Bolje od nogometa. Ajmo lockdowni, stisnite Engleze :-D

Nekoliko puta sam već ponovio da je neočekivan ishod 2020 za mene osobno povećan respekt za Hrvatsku, makar kao rezultat totalnog gubitka poštovanja za druge zemlje i društva, dakle ne što mi je HR narasla u očima, koliko su drugi drastično pali. Kao domoljub sam teška nula, inače. Da 2020 od mene napravi nekog mini-mikro-domoljuba je totalni spektakl :-D

Doduše, čudi me što smo po ovom mjerenju ostvarili ne manji pad, već i solidan rast u apsolutnim brojkama. Ima tu mnogo mogućih tumačenja.... cijelo istraživanje je ovdje: https://worldhappiness.report/ed/2021/happiness-trust-and-deaths-under-covid-19/

Ako nastavimo pametno igrati pandemijske poteze, ili barem manje glupo od drugih, možemo iz svega izaći solidno strateški pozicionirani.

Svi DOBRO znate kome možete zahvaliti razum u Hrvatskoj, a tko je zagovarao ludilo, tiraniju i sumanutost.... upamtite to, kad se budu svodili finalni računi (y)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by sitting_bull 22/3/2021, 18:34

naravno, udba efendija je morao otvoriti temu jer je ovo jedno od rijetkih istraživanja u kojem se o hrvatskoj govori donekle pozitivno, jer to pitanje sreće može biti i indeks mazohizma, samo zamotan u statistiku.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by aben 22/3/2021, 18:35

ploćen oglas hdz-a

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by epikur37 22/3/2021, 18:42

Pa ovo je i očekivano.. Hrvatska je lijepa i u njoj se lijepo živi... ljudi se osjećaju sigurno a katolički-južnjački mentalitet prožima fini heonizam i sporije življenje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by Hartmann 22/3/2021, 19:21

Vjerovatno je sljedovanje cokolade za naredni tjedan povecano sa 20 na 30 grama..

_________________
Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by veber 22/3/2021, 21:04

epikur37 wrote:Pa ovo je i očekivano.. Hrvatska je lijepa i u njoj se lijepo živi... ljudi se osjećaju sigurno a katolički-južnjački mentalitet prožima fini heonizam i sporije življenje.
uhljebljeni kreten.

odi radit za 4500kn koliko je prosjek plaća, pa se javi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by T. 22/3/2021, 21:10

Otvorile opet kladionice, to je...
Još da se legaliziraju lake droge i prostitucija i eto nas na vrhu... :tu

_________________
Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Unname11
T.
T.

Posts : 17175
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by Šandor Winnetou 22/3/2021, 21:11

još bi bolje stojali da se crvenkasti, pupavka i dobar dio srbića ne žale kako im ništa ne valja!

_________________
Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by veber 22/3/2021, 21:30

T. wrote:Otvorile opet kladionice, to je...
Još da se legaliziraju lake droge i prostitucija i eto nas na vrhu... :tu
pa kaj ne rade kladionice?

kaj nije anemičar nekaj trkeljao o tome da država nema koristi od toga da su zatvorene?
i da korona nije poročna i da ona ne posjećuje kladionice.

vele da ni za uskrs neće čak i ako talijani iz bergama dođu. time out for easter.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by mutava baštarda 22/3/2021, 22:53

AssadNaPodmornici wrote:Oleg Maštruko is feeling hopeful

Pa mene ovo i ne čudi toliko, i direktan je rezultat toga što nismo slušali Rudana i ostale oštromjeraše. Zamislite da smo bili u hard lockdownu veći dio godine, kako su razni luđaci zahtijevali?

Ovaj skok u osjećaju sreće je izravan rezultat relativno blagih i razumnih mjera u Hrvatskoj. Preletom tablice i pada osjećaja sreće vidi se očita korelacija lockdowna i pada koeficijenta (pogledajte UK, Australiju, Kanadu itd). "For the United Kingdom, average Gallup World Poll life evaluation fell from 7.16 in 2019 to 6.80 in 2020." Još malo pa ćemo preteći UK! Bolje od nogometa. Ajmo lockdowni, stisnite Engleze :-D

Nekoliko puta sam već ponovio da je neočekivan ishod 2020 za mene osobno povećan respekt za Hrvatsku, makar kao rezultat totalnog gubitka poštovanja za druge zemlje i društva, dakle ne što mi je HR narasla u očima, koliko su drugi drastično pali. Kao domoljub sam teška nula, inače. Da 2020 od mene napravi nekog mini-mikro-domoljuba je totalni spektakl :-D

Doduše, čudi me što smo po ovom mjerenju ostvarili ne manji pad, već i solidan rast u apsolutnim brojkama. Ima tu mnogo mogućih tumačenja.... cijelo istraživanje je ovdje: https://worldhappiness.report/ed/2021/happiness-trust-and-deaths-under-covid-19/

Ako nastavimo pametno igrati pandemijske poteze, ili barem manje glupo od drugih, možemo iz svega izaći solidno strateški pozicionirani.

Svi DOBRO znate kome možete zahvaliti razum u Hrvatskoj, a tko je zagovarao ludilo, tiraniju i sumanutost.... upamtite to, kad se budu svodili finalni računi (y)
Oleg u sridu...
jebote mi pijemo kafu na štekatu, Kinezima uzimaju analno bris, a švabe u bunkeru.
stvarno čudno.
u biti je svagdje pao Index sreće, samo kod nas nešto manje nego kod drugih.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali Empty Re: Objavljen podatak koji baš i nismo očekivali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum