ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by debotoijusto 15/12/2015, 22:50

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju 12376553_944131832291332_5611692197734421976_n

NA FACEBOOK stranici Ateisti i agnostici Hrvatske objavljena je fotografija oglasnog panoa na kojem stoji izrazito zabrinjavajuća grafika.

Kako tvrde korisnici društvene mreže u komentarima, plakat je postavljen na Aveniji Većeslava Holjevca. Na njemu je grafički prikazano kako komunizam, tarot, liberalizam i slične ideologije uzrokuju pedofiliju.

Plakat je potpisao "Rimokatolički svećenik Ivica Bedrik".


http://www.index.hr/vijesti/clanak/idiotski-plakat-usred-zagreba-svecenik-objasnio-sto-sve-uzrokuje-pedofiliju/862622.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by debotoijusto 15/12/2015, 22:50

a luda li popa hrvatistanskog
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Kermit 15/12/2015, 22:52

Ne uzrokuje, ali liberalizam u svakom slučaju ima tendenciju da istu parafiliju legalizira
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Guest 15/12/2015, 22:55

Sve se to može molitvom izliječiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by melkior 15/12/2015, 23:05

deda wrote:Sve se to može molitvom izliječiti.
A čuj, molitva dobro dođe za mentalnu disciplinu, vježbanje fokusiranja i jačanje karaktera. Evo, probaj izvrtiti krunicu, 50 puta za redom ponoviti istu stvar ;)
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by v_vlado 15/12/2015, 23:08

Najveći pedofili su popovi jer im se djeca  daju s povjerenjem u ruke a oni to sexulno iskorištavaju......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by melkior 15/12/2015, 23:11

v_vlado wrote:Najveći pedofili su popovi jer im se djeca  daju s povjerenjem u ruke a oni to sexulno iskorištavaju......
Meni se čini da do najveće seksualne razularenosti dolazi zbog besposlenosti, kad se ubiješ od posla seks ti nije ni na kraj pameti. Evo recimo ja prošli petak ostao na poslu iza 18 sati...kad sam izašao van, nije mi bilo do ničeg, jedino sam osjećao gadnu potrebu da popijem neko žestoko piće, to mi se već dugo nije dogodilo.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by melkior 15/12/2015, 23:18

melkior wrote:
v_vlado wrote:Najveći pedofili su popovi jer im se djeca  daju s povjerenjem u ruke a oni to sexulno iskorištavaju......
Meni se čini da do najveće seksualne razularenosti dolazi zbog besposlenosti, kad se ubiješ od posla seks ti nije ni na kraj pameti. Evo recimo ja prošli petak ostao na poslu iza 18 sati...kad sam izašao van, nije mi bilo do ničeg, jedino sam osjećao gadnu potrebu da popijem neko žestoko piće, to mi se već dugo nije dogodilo.
Poznato je da se svaka ovisnost liječi žestokim radnim tempom. Doduše, moju ovisnost o čokoladi nije izliječio scratch Pretpostavljam da bi tu ovisnost pak, izliječio seks  :D
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Regoč 16/12/2015, 08:03

Pa zar ne uzrokuje?

_________________
Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Kermit 16/12/2015, 08:03

melkior wrote:
melkior wrote:
v_vlado wrote:Najveći pedofili su popovi jer im se djeca  daju s povjerenjem u ruke a oni to sexulno iskorištavaju......
Meni se čini da do najveće seksualne razularenosti dolazi zbog besposlenosti, kad se ubiješ od posla seks ti nije ni na kraj pameti. Evo recimo ja prošli petak ostao na poslu iza 18 sati...kad sam izašao van, nije mi bilo do ničeg, jedino sam osjećao gadnu potrebu da popijem neko žestoko piće, to mi se već dugo nije dogodilo.
Poznato je da se svaka ovisnost liječi žestokim radnim tempom. Doduše, moju ovisnost o čokoladi nije izliječio scratch Pretpostavljam da bi tu ovisnost pak, izliječio seks  :D
Ili višegodišnji podbačaj uroda kakaovca u Africi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Yehudi 16/12/2015, 08:30

"......oslonio se na ravnatelja dijecezanskog Caritasa don Sergia Librizzija. Taj svećenik je pristajao na sve monsinjorove zahtjeve (kako je pokazala tek kasnija istraga), jer mu je biskup šutke prelazio preko njegova običaja da mlade imigrante iz Afrike “zavodi” ucjenjujući ih pozitivnim ocjenama bez kojih teško da bi dobili boravišnu dozvolu (Librizzi je, u međuvremenu, već osuđen na 9 godina zatvora kao silovatelj, jer je plaćeni seks s malodobnim u Italiji izjednačen sa silovanjem, a onaj iznuđen ucjenom još i prije)"


-----------------------------------------


  Ovaj svećenik nije koristio to znakovlje pa opet pedofilčina.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Regoč 16/12/2015, 08:47

Yehudi wrote:"......oslonio se na ravnatelja dijecezanskog Caritasa don Sergia Librizzija. Taj svećenik je pristajao na sve monsinjorove zahtjeve (kako je pokazala tek kasnija istraga), jer mu je biskup šutke prelazio preko njegova običaja da mlade imigrante iz Afrike “zavodi” ucjenjujući ih pozitivnim ocjenama bez kojih teško da bi dobili boravišnu dozvolu (Librizzi je, u međuvremenu, već osuđen na 9 godina zatvora kao silovatelj, jer je plaćeni seks s malodobnim u Italiji izjednačen sa silovanjem, a onaj iznuđen ucjenom još i prije)"
Ovaj svećenik nije koristio to znakovlje pa opet pedofilčina.
Mason koji je ubačen sramotiti Crkvu.

_________________
Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Guest 16/12/2015, 08:52

Pa oni su u tome najstručniji, kaj je, je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Regoč 16/12/2015, 08:54

Eva wrote:Pa oni su u tome najstručniji, kaj je, je.
Opet Agitprop. Samo je razvikano po medijima jer je Crkva zadnji stup ljudskosti pa mora pasti da bi Vuk Crvendać došao na svoje.

_________________
Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Guest 16/12/2015, 09:10

Ne, nego trebaju prihvatiti svoju sexualnost kao Božji dar i ne sputavati ju celibatom, jer to vodi u devijacije. Rabin nemre bit ak nema ženu, i ni to bez razloga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Regoč 16/12/2015, 09:57

Eva wrote:Ne, nego trebaju prihvatiti svoju sexualnost kao Božji dar i ne sputavati ju celibatom, jer to vodi u devijacije. Rabin nemre bit ak nema ženu, i ni to bez razloga.
To je posebna tema, neženstvo svećenikah. Ne znam što bih rekao, s jedne strane neoženjeni se mogu više posvetiti zajednici, s druge strane oženjeni imaju stabilnost.

_________________
Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Guest 16/12/2015, 11:50

Eva wrote:Ne, nego trebaju prihvatiti svoju sexualnost kao Božji dar i ne sputavati ju celibatom, jer to vodi u devijacije. Rabin nemre bit ak nema ženu, i ni to bez razloga.
Seks, magija, religija i duševni poremećaji su usko povezani. Stoga, tko god se ide upuštati u celibat zbog spiritualnih razloga, bolje mu je da zna što čini i u što se upušta.  A ne samo katoličko svećenstvo, nego i mnogi mistični redovi raznih religija imaju celibat kao uvjet. I naravno da ima razloga zašto se rabini žene: još nisu dostigli taj stupanj duhovnog razvoja da bi mogli izvoditi takve spiritualne vježbe. ;P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Guest 16/12/2015, 11:52

Jel da? Ma prije će biti da se trebaju s vremena na vrijeme punit, kao i pametni telefoni prikapčanjem na sofisticiraniji i inteligentniji "uređaj".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Guest 16/12/2015, 12:07

Eva wrote:Jel da? Ma prije će biti da se trebaju s vremena na vrijeme punit, kao i pametni telefoni prikapčanjem na sofisticiraniji i inteligentniji "uređaj".
Očito si pobrkala punjač s aparatom koji se puni ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Kermit 16/12/2015, 12:28

ostap.phender wrote:
Eva wrote:Ne, nego trebaju prihvatiti svoju sexualnost kao Božji dar i ne sputavati ju celibatom, jer to vodi u devijacije. Rabin nemre bit ak nema ženu, i ni to bez razloga.
Seks, magija, religija i duševni poremećaji su usko povezani. Stoga, tko god se ide upuštati u celibat zbog spiritualnih razloga, bolje mu je da zna što čini i u što se upušta.  A ne samo katoličko svećenstvo, nego i mnogi mistični redovi raznih religija imaju celibat kao uvjet. I naravno da ima razloga zašto se rabini žene: još nisu dostigli taj stupanj duhovnog razvoja da bi mogli izvoditi takve spiritualne vježbe. ;P
Potpun ebesmislice, naime pedofili zbog svoje parafilije uvijek biraju profesije, hobije i zanimanja koja su usko povezana sa djecom od socijalnih radnika, izviđača, skauta, učitelja, odgajatelja, zabavljača, pa do svećenika, a sve da bi zadovoljili svoju požudu i patološke potrebe, osim toga većina njih su predatori i homoseksualci
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju Empty Re: Svećenik "objasnio" što sve uzrokuje pedofiliju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum