ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Wed 17 Mar - 20:42

Nećeš ništa napraviti. Tražit ćeš pouitivnu diskriminaciju po uzoru na ovu šemu u gradovima po Baču di Hrvati to pravo mogu isto ostvariti i to je to. Ovim Bunjevcima nećeš dat da falsificiraju povijest i da slušam neke ne bulose kako su oni došli iz južne Srbije i šta sve nisan pročita a ne bi pas s maslon to provarija.

Život ide dalje il da kažem iseljavanje se nastavlja a natalitet pada.

RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Wed 17 Mar - 20:43

Hartmann wrote:"Pajdo"?...Pajdao bi ti meni,beskorisna maso.Roditelji su ti debelo grijesili,pustivsi takovog parazita da naraste i suprotstavi im se.To je trebalo potjerati iz doma,cim je podigao rogove.
Ne znam čemu takvi ton ? Ja sam samo realista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Wed 17 Mar - 20:53

Šta bi ja po tvome mora radit s obzirom da sam general galaktičke federacije dakle federacije miroljubivi svijetova i to general gf s pet zvjezdica a to je ratni general ?

Da napadnem Srbiju jer su ovi tražili taj status a ovi im dali ?

Ma nemoj molim te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Wed 17 Mar - 20:56

Tražit ću pozitivnu diskrimanciju za Hrvate po istom sistemu kako su dobili i Bunjevci.

Kao država a neće ni Mađarska ni ostali u EU ne priznajem takav status dakle to im vrijedi samo u Srbiji.

Neću im dati da falsificiraju povijest ( primjer to da su došli iz južne Srbije ).

I to je to 

Ako četnici neće da daju onda ću se obračunati s četnicima ma gdje god bili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by jastreb Thu 18 Mar - 10:55

Pretjeruju.

Realno gledano puno im je bolje od Srba u Hrvatskoj po pitanju sugurnosti.

Srbi u Hrvatskoj bivaju maltretirani,fizički ih se napada,ostecuje imovina,podmecu im se lazni snimci (Šimpraga npr) i sl.

Lj7de su fizicki napali u Đevrskama,u Splitu vaterpoliste,tu,pa kod Knina jer su na TV gledali utakmicu Zvezde.

Ove u Srbijo nitko ne dira.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by jastreb Thu 18 Mar - 11:01

U Srbiji je premijerka porijekl9m Hrvatica,a i Slavoljub Muslin imao je vrhunski status u Fudbalskom savezu,a kod nas?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Thu 18 Mar - 19:18

jastreb wrote:Pretjeruj

Lj7de su fizicki napali u Đevrskama,u Splitu vaterpoliste,tu,pa kod Knina jer su na TV gledali utakmicu Zvezde.
Nisu ih napali jer su Srbi nego zato šta Dalmatinci ne vole četnike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by jastreb Thu 18 Mar - 19:47

RayMabus wrote:
jastreb wrote:Pretjeruj

Lj7de su fizicki napali u Đevrskama,u Splitu vaterpoliste,tu,pa kod Knina jer su na TV gledali utakmicu Zvezde.
Nisu ih napali jer su Srbi nego zato šta Dalmatinci ne vole četnike.
Hahahaha,koji cetnici?

Pa onaj lik je u doba rata bio klinac,kao i vaterpolisti Zvezde.

Ne izmisljaj.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Thu 18 Mar - 19:48

Jastrebe odjebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Thu 18 Mar - 19:51

Hajduk uputio javnu dobrodošlicu konzulatu Bjelorusije u Splitu za koji je najviše upirao Srbin iz Golubića kraj Knina koji danas živi u Novom Sadu

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/otvoren-ured-pocasnog-konzula--bjelorusija-je-poklonila-splitu-znak-postovanja-/91932

I došao je na otvorenje tog konzulata u Splitu

Jel Tebi to izgleda kao da netko ovdje mrzi Srbe ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by jastreb Thu 18 Mar - 20:14

RayMabus wrote:Jastrebe odjebi.
Slusaj generale,ja te postujem i cijenim kao jednog izrazito kvalitetnog sugovornika i kao simpaticnog mladica,a ti se tako neuljudno i nekorektno ophodis prema meni.

A ja uvijek komentiram tvoje objave i sa tobom se upustam u razne rasprave ,govoreci o raznim temama i sferama,docim se npr.  Marcello i Ero ne udostojavaju niti komentirati tvoje postove,niti se upustajuc u razgovore sa tobom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Thu 18 Mar - 20:25

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Jastrebe odjebi.
Slusaj generale,ja te postujem i cijenim kao jednog izrazito kvalitetnog sugovornika i kao simpaticnog mladica,a ti se tako neuljudno i nekorektno ophodis prema meni.

A ja uvijek komentiram tvoje objave i sa tobom se upustam u razne rasprave ,govoreci o raznim temama i sferama,docim se npr.  Marcello i Ero ne udostojavaju niti komentirati tvoje postove,niti se upustajuc u razgovore sa tobom.
To ti je zato jer ne razlikuješ napade na nacionalnoj osnovi i napade na provokatore koji slave čiča Dražu u Dalmaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by RayMabus Thu 18 Mar - 20:32

Tebi je možda normalno da neki sportski klub otvoreno veliča Antu Pavelića i još je u ratu bio jedan veliki pokretač ideje NDH i da poklonici istog šetaju okolo po Srbiji i kurče se ?

Meni ne.

Bejzbol palica i mrš odavde.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda - Page 2 Empty Re: Vapaj vojvodjanskih Hrvata!Zovu Porfirija da ih zastiti od prijetnji i uvreda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum