ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Serbinho-3 Tue 9 Mar - 5:04

https://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2021&mm=03&dd=08&nav_id=1823706
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26605
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Noor Tue 9 Mar - 5:45

dok Hrvatska ganja Rumunjsku,  Srbija bi mogla dostići tu jadnu Hrvatsku kakva je, za 25 godina, ali samo pod uvjetom da hrvatska ekonomija stoji, odnosno da nam je rast BDPa 0,00%

pa ti gnoji i dalje :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Serbinho-3 Tue 9 Mar - 5:51

Noor wrote:dok Hrvatska ganja Rumunjsku,  Srbija bi mogla dostići tu jadnu Hrvatsku kakva je, za 25 godina, ali samo pod uvjetom da hrvatska ekonomija stoji, odnosno da nam je rast BDPa 0,00%

pa ti gnoji i dalje :)


Od Svajcarske do dostignuti Rumuniju Basketball

Izgleda je Juga bila maksimum za HR.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26605
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Noor Tue 9 Mar - 5:52

jel tebi onda jasno gdje ste tek vi u pizdi materinoj?! :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by marcellus Tue 9 Mar - 6:08

Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:dok Hrvatska ganja Rumunjsku,  Srbija bi mogla dostići tu jadnu Hrvatsku kakva je, za 25 godina, ali samo pod uvjetom da hrvatska ekonomija stoji, odnosno da nam je rast BDPa 0,00%

pa ti gnoji i dalje :)


Od Svajcarske do dostignuti Rumuniju Basketball

Izgleda je Juga bila maksimum za HR.

kurac švajcarske.

plaće su vam niti pola naših, prema tome... mi možda jesmo u kurcu, al daj razmisli gdje ste onda vi.


89. su plaće i u zagrebu i beogradu bile 1000 maraka. Danas su plaće u Zagrebu 1000 eura, a u beogradu kolko, 500 dogodine?

_________________
Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by dzango Tue 9 Mar - 6:18

Noor wrote:dok Hrvatska ganja Rumunjsku,  Srbija bi mogla dostići tu jadnu Hrvatsku kakva je, za 25 godina, ali samo pod uvjetom da hrvatska ekonomija stoji, odnosno da nam je rast BDPa 0,00%

pa ti gnoji i dalje :)
Ako HR BDP bude išao u minus, onda ćemo brže.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Noor Tue 9 Mar - 6:25

da nisi i ti postao sendvičar :)


https://m.vecernji.hr/vijesti/vucicev-novi-mit-prvaci-u-bdp-u-1409248

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Noor Tue 9 Mar - 6:26

evo tajne vašeg uspeha :)

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/srbija-u-transu-prognozira-joj-se-manji-pad-i-od-najboljih-ekonomija-u-europi-evo-u-cemu-je-tajna-foto-20201209

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by dzango Tue 9 Mar - 6:28

Noor wrote:da nisi i ti postao sendvičar :)


https://m.vecernji.hr/vijesti/vucicev-novi-mit-prvaci-u-bdp-u-1409248
Jesam. To je sada moderno.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Noor Tue 9 Mar - 6:30

pa još malo sijena :)

https://m.vecernji.hr/vijesti/Suljo-se-pohvalio-prestici-cemo-hrvatsku-brze-nego-sto-smo-ocekivali-1406597

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by epikur37 Tue 9 Mar - 6:42

Ajmo ovih srpskih jadova, hrvatska ih izheba ...

sad će doći pizdun i napisati kako se ove godine očekuje strahovit prinos šljive čačanke pa nek se jebemo s teranom i malvazijom :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Serbinho-3 Tue 9 Mar - 6:45

marcellus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:dok Hrvatska ganja Rumunjsku,  Srbija bi mogla dostići tu jadnu Hrvatsku kakva je, za 25 godina, ali samo pod uvjetom da hrvatska ekonomija stoji, odnosno da nam je rast BDPa 0,00%

pa ti gnoji i dalje :)



Moras da se menjas.

Zivis kako je nekad nesto bilo.

Nisi nikome konkurentan sa tolikim platama da pokrenes

ekonomiju.

Neces sfrafciger industriju, OK, ali krenite sa IT ili nesto

drugo. :drama :rasta No






Od Svajcarske do dostignuti Rumuniju Basketball

Izgleda je Juga bila maksimum za HR.

kurac švajcarske.

plaće su vam niti pola naših, prema tome... mi možda jesmo u kurcu, al daj razmisli gdje ste onda vi.


89. su plaće i u zagrebu i beogradu bile 1000 maraka. Danas su plaće u Zagrebu 1000 eura, a u beogradu kolko, 500 dogodine?





Moras da se menjas.

Zivis kako je nekad nesto bilo.

Nisi nikome konkurentan sa tolikim platama da pokrenes

ekonomiju, niti cenama koje prate plate.

Neces sfrafciger industriju, OK, ali krenite sa IT ili nesto

drugo.

Barem je Yoda realniji od vas, Zimmer Frei, uhljebi vas vode

ka dole.

Trenutna HR prica podseca na CG, koji su se ugledali na vas,

krenuli da zaduzuju i guraju pare jednom sloju stanovnistva

na drzavnoj sisi, koji dizu prosek a zemlja zaduzena do guse.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26605
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by vili40 Tue 9 Mar - 7:01

Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:dok Hrvatska ganja Rumunjsku,  Srbija bi mogla dostići tu jadnu Hrvatsku kakva je, za 25 godina, ali samo pod uvjetom da hrvatska ekonomija stoji, odnosno da nam je rast BDPa 0,00%

pa ti gnoji i dalje :)


Od Svajcarske do dostignuti Rumuniju Basketball

Izgleda je Juga bila maksimum za HR.
vi ste nam zadnja nada i utjeha,nemojte nas još i vi zajebati :)
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Sora Tue 9 Mar - 7:51

To ti hrvacki je mentalitet 

pPlacipcke lazljive i neiskrene jedne 
Ne priznaju Jugu a od Srba se ne mogu odlepiti kao da su zASVASANI  ZALOTANI ..
PIH 
koji zbunjeni mali srbici su tu rvrvatici

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Hartmann Tue 9 Mar - 10:17

Nista od toga.Treba prvo vidjeti uzivo Rumunjske proizvodne resurse,koji su naspram Hrvatskih visestruko veci,a i imaju uhodane dugogodisnje poslove.Jos da nije Dacia-e...

_________________
Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by AssadNaPodmornici Tue 9 Mar - 10:48

realno rumunjska je za nas nedostižni san..

ja sam ovo ljeto imao jednog rumunjskog kapitalistu i njegovu familiju, tjedan dana na katamaranu, krstarili smo. onako lik je super, ostavio lijepu napojnicu(2000kn) ,možda se javi i ove godine da mu buden skiper ako mi se bude dalo.. uglavnom priča je da se oni u rumunjskoj sprdaju sa hrvatskom što se tiče investiranja ...

ali eto imamo turizam i od toga ljudi čak i dosta bolje žive nego što prikazuje statistika.. pa ja sam cijelo ljeto bio nezaposlen, a odradio sam dva mjeseca na moru.. nakon što sam dao otkaz u firmi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21169
2018-06-14


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus Tue 9 Mar - 10:58

Ne pada mi na pamet prestizati Rumunjsku. Za njihov pojam ja sam avion. Nekretnine se iznajmljuju a radit mi ne pada na pamet.

Nek si oni pristižu koga oće , mene pristič neće nikad.

Koga briga za države ? Tako i Amerika , ono ka najbogatija a hrpa sirotinje.

Šta ti vridi da je država bogata a ti sirotinja ?

Bolje onda obratno.


Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Images?q=tbn:ANd9GcQXRiQaXR6ywPIklA3Yt3Y8adC8eSyhwe_CnQ&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 177085
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus Tue 9 Mar - 11:22

Jedna slika , tisuću riječi.

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju RO_popgraph_2018



Oni već sad nemaju radne snage. Amo malo matematike. Zamisli da je 2040 godina. Radnika od 20 do 40 godina je malo a ovih od 40 do 60 ima nešto no kako je ovih od 20 do 40 malo , njima fali radne snage.

Uzmimo da im se od ove godine pa nadalje počme povećavat jako nanatalitet. Počevši od 2040 ta će radna snaga dolazit na tržište rada no trik je da oni samo zamjenjuju ovu jednako brojnu od 40 - 60 tada a da će još 20 godina biti rupa dok ova sada ne ode skroz u penziju.
Rumunjska idući 40 godina nema radnu snagu iz svojih izvora čak i ako sad povećaju natalitet
RayMabus
RayMabus

Posts : 177085
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Noor Tue 9 Mar - 11:28

AssadNaPodmornici wrote:realno rumunjska je za nas nedostižni san..

ja sam ovo ljeto imao jednog rumunjskog kapitalistu i njegovu familiju,  tjedan dana na katamaranu, krstarili smo. onako lik je super, ostavio lijepu napojnicu(2000kn) ,možda se javi i ove godine da mu buden skiper ako mi se bude dalo.. uglavnom priča je da se oni u rumunjskoj sprdaju sa hrvatskom što se tiče investiranja ...

ali eto imamo turizam i od toga ljudi čak i dosta bolje žive nego što prikazuje statistika.. pa ja sam cijelo ljeto bio nezaposlen, a odradio sam dva mjeseca na moru.. nakon što sam dao otkaz u firmi
pa što onda ne ide na krstarenje crnim morem, bar bi pare doma ostavio, da patriotski dodatno potpomogne domaći turizam :)

šalim se, nek on samo euriće trpa k nama, a nek i ti zaradiš ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by RayMabus Tue 9 Mar - 11:35

A čisto sumnjam da će oni u idući pet godina uspit dignit jako natalitet pa da zaključimo , pričamo o državi koja do 2070 dakle idući pola stoljeća neće imat vlastite radne snage.

Aj čao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177085
2014-04-11


Back to top Go down

Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju Empty Re: Sledeći cilj Hrvatske - dostići Rumuniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum