ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sram me je države i grada u kojima živim!

Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by kic 4/3/2021, 09:04


OTTO BARIĆ mlađi, sin proslavljenog nogometnog trenera Otta Barića koji je u trenerskoj karijeri vodio i hrvatsku reprezentaciju, ogorčen je onime što se događalo na Bandićevom sprovodu.

Na Facebooku je današnji sprovod na kojem su se grubo kršile mjere, prvenstveno u broju prisutnih, usporedio sa sprovodom svog oca otprije tri mjeseca i napisao kako ga je sram države i grada u kojima živi.

Njegovu objavu prenosimo u cijelosti.

"Sram me je države i grada u kojima živim!

Prije nepuna tri mjeseca umro je moj otac i bilo nam je teško ali i potpuno normalno da stotinama ljudi koji su htjeli doci na njegov pogreb objasnimo da to nije primjereno situaciji i uvjetima pandemije....

i onda danas ovo..... stvarno ne zaslužujemo bolje!

Jadnici", napisao je Otto Barić mlađi.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/otto-baric-sram-me-ove-drzave-nedavno-sam-pokopao-oca-rekli-smo-ljudima-da-ne-dodju/2258533.aspx
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by Guest 4/3/2021, 10:05

Koga briga što Otto Barić mlađi misli o bilo kojoj temi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by AssadNaPodmornici 4/3/2021, 10:30

Koga boli kurac. Mjere su za ovce. A index je prvi navija za što jače mjere jer tako se M. BABIC bogati dok osobno putuje svijetom i boli ga kurac.
Sada kao malo mjenjaju ploču, izuzev ere koji bi htio da svi budu zaključani doma u strahu dok fala Bogu većina ljudi normalno živi.
I pogreb krcat, i kafići

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by vuksadinare 4/3/2021, 10:36

AssadNaPodmornici wrote:Koga boli kurac. Mjere su za ovce. Index je prva navija za što jače mjere jer se tako M. BABIĆ bogati dok osobno putuje svijetom i boli ga kurac.
Sada kao malo mjenjaju ploču, izuzev ere koji bi htio da svi budu zaključeni doma u strahu dok fala Bogu većina ljudi normalno živi.
I pogreb krcat, i kafići
.putuje svijetom jer je pobjegao od odredjenih ekipa koje ga traze..u prvom redu zbog love
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by AssadNaPodmornici 4/3/2021, 12:39

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Koga boli kurac. Mjere su za ovce. Index je prva navija za što jače mjere jer se tako M. BABIĆ bogati dok osobno putuje svijetom i boli ga kurac.
Sada kao malo mjenjaju ploču, izuzev ere koji bi htio da svi budu zaključeni doma u strahu dok fala Bogu većina ljudi normalno živi.
I pogreb krcat, i kafići
.putuje svijetom jer je pobjegao od odredjenih ekipa koje ga traze..u prvom redu zbog love
neman pojma, ali uglavnom dok je index zagovarao brutalne mjere i navijao za lockdown(jer onda ljudi stoje doma gube dane klikavajući na internet portale koji se bogate masno), on osobno nije poštovao mjere. kao niti naši političari. HDZovci se skupljaju u birtaijama, na pogrebu nekog lopova iz hercegovine koji je umro našmrkan jebavajući , nitko ne drži do nikakvih mjera.. ja fala kurcu nisam mjere jebavao od prvog dana.

naravno jedino sam pazio kada bi došao doma ili bio u blizini rizične osobe, onda bi držao distancu i izbjegavao. to je osobna odgovornost. sve ostalo me bolio kurac, moram živjeti. lijepo je vidjeti da sam bio u pravu, a sada hrpa likova i ljudi i političara pa i medija okreću ploču.

inače sreća u nesreći, radi utjecaja Bakića i Lauca hrvatska je imala jednu od najliberalnijih "lockdowna" u europi. jedino je bosna imala liberalniji. ali čak i to je bilo nepotrebno, jedine OK mjere su tipa ograničenje koncerata i noćnih klubova,...
ali i takve mjere samo uspore širenje virusa, ne zaustave ga.. jer izgleda da na primjeru Hrvatske, Bosne, Švedske a uskoro i Njemačke, oko 40-50% populacije mora preboljeti virus (toliko je u ZGu preboljelo prema procjeni Lauca i Bakića) da pandemija uspori..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by veber 4/3/2021, 12:49

kako ide ona rimska?
što je za jupitera nije za vola?

plenkoviš nam se smije u lice i tako godinama, kao i cijeli kradezej.

milanče je samo odraz hrvatske.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by max123 4/3/2021, 12:58

pazi ti njega,pa nemere tamo neki otto biti isto kao jedan milan.mi smo u rvackoj a ne u tamo nekoj austrijskoj pripizdini...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by mutava baštarda 4/3/2021, 13:33

max123 wrote:pazi ti njega,pa nemere tamo neki otto biti isto kao jedan milan.mi smo u rvackoj a ne u tamo nekoj austrijskoj pripizdini...
I to što veliš.
Ali zato pogreb Cice Kranjčara, Dinamovog kapetana trebao bi se obilježit uz užu obitelj i bar uz BBBe

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by aben 4/3/2021, 13:50

Speare Shaker wrote:Koga briga što Otto Barić mlađi misli o bilo kojoj temi?

Mene. Jo njanci ne zun ki je toto barić junior, ni senior, ali na ovoj temi mu je svaka na mestu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by Sora 4/3/2021, 13:53

bas lijepo da su mazoretk8nje dosle na sprovod 

To je simbolički oproštaj bandica od plave boje i mladih pica

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by Sora 4/3/2021, 13:55

a inace , stvarno cemu galama 
Pa tko je došao zna sve 
Za bandica se žrtvuje,  no 

Mene je sram iz drugih rszloga, ovd drzave 
Zbog mladosti kojoj ss ne da u njoj zivjeti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by Guest 4/3/2021, 14:34

aben wrote:
Speare Shaker wrote:Koga briga što Otto Barić mlađi misli o bilo kojoj temi?

Mene. Jo njanci ne zun ki je toto barić junior, ni senior, ali na ovoj temi mu je svaka na mestu.

I tebe je sram?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by Guest 4/3/2021, 14:35

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:Koga briga što Otto Barić mlađi misli o bilo kojoj temi?

Mene. Jo njanci ne zun ki je toto barić junior, ni senior, ali na ovoj temi mu je svaka na mestu.

I tebe je sram?

Ako je, zoč?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by aben 4/3/2021, 16:42

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:Koga briga što Otto Barić mlađi misli o bilo kojoj temi?

Mene. Jo njanci ne zun ki je toto barić junior, ni senior, ali na ovoj temi mu je svaka na mestu.

I tebe je sram?
Ni, nego govorin da je mene briga ča junior misli o ovoj temi. 

Ok, nis prečito članak i dopušćun mogućnost da je reko i nešto bezveze, ali pretpostavljun da je istaknuto kako je za bandićev sprovod dopušćeno više posjetitelja nego na nekin drugi. Ovo društvo je bolesno; fašističko je i socijalističko.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by veber 4/3/2021, 16:48

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:Koga briga što Otto Barić mlađi misli o bilo kojoj temi?

Mene. Jo njanci ne zun ki je toto barić junior, ni senior, ali na ovoj temi mu je svaka na mestu.

I tebe je sram?
Ni, nego govorin da je mene briga ča junior misli o ovoj temi. 

Ok, nis prečito članak i dopušćun mogućnost da je reko i nešto bezveze, ali pretpostavljun da je istaknuto kako je za bandićev sprovod dopušćeno više posjetitelja nego na nekin drugi. Ovo društvo je bolesno; fašističko je i socijalističko.
a ti kao i sugrađanin koristiš najbolje od obojeg.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by aben 4/3/2021, 18:34

veber wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:Koga briga što Otto Barić mlađi misli o bilo kojoj temi?

Mene. Jo njanci ne zun ki je toto barić junior, ni senior, ali na ovoj temi mu je svaka na mestu.

I tebe je sram?
Ni, nego govorin da je mene briga ča junior misli o ovoj temi. 

Ok, nis prečito članak i dopušćun mogućnost da je reko i nešto bezveze, ali pretpostavljun da je istaknuto kako je za bandićev sprovod dopušćeno više posjetitelja nego na nekin drugi. Ovo društvo je bolesno; fašističko je i socijalističko.
a ti kao i sugrađanin koristiš najbolje od obojeg.

to ni bitno,
isto ko ča ni bitno je li junior neki važan čovik koga se uzima za ozbiljno, i ko ča ni bitno koliko ljudi je briga ča junior misli;

za ocjenu o bolesnosti društva bitna je samo istina.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sram me je države i grada u kojima živim! Empty Re: Sram me je države i grada u kojima živim!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum