ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by vuksadinare 2/3/2021, 11:17

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2258079
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by vuksadinare 2/3/2021, 11:18

Ovo sve ludje od ludjeg..meni se kanda cini da je porfirije patrijarh hrvatske pravoslavne crkve..od kad je postao patrijarh non stop je tu kod nas..ocito mu bg i srbija nisu nesto privlacni lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by Hektorović 2/3/2021, 11:19

vuksadinare wrote:Ovo sve ludje od ludjeg..meni se kanda cini da je porfirije patrijarh hrvatske pravoslavne crkve..od kad je postao patrijarh non stop je tu kod nas..ocito mu bg i srbija nisu nesto privlacni lol!

Pa ostaje za sad na čelu Zagrebačke eparhije, živjet će između ZG i BG.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:20

Pa ja mislim da oni još i nisu napravili smjenu na mjesto zagrebačkog mitropilita. Al svejedno ovaj je od 2014 tamo pa onda ono ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:23

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Ovo sve ludje od ludjeg..meni se kanda cini da je porfirije patrijarh hrvatske pravoslavne crkve..od kad je postao patrijarh non stop je tu kod nas..ocito mu bg i srbija nisu nesto privlacni lol!

Pa ostaje za sad na čelu Zagrebačke eparhije, živjet će između ZG i BG.
Misliš : Nisu još našli novog četnika koji će četovat na vrhu SPC u Hrvatskoj a Bandić je veliki ljubitelj Roma.

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu 08-02-PORAJMOS-1-e1564842634712-Copy-500x530



Stiže DP u Zagreb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by Hektorović 2/3/2021, 11:23

RayMabus wrote:Pa ja mislim da oni još i nisu napravili smjenu na mjesto zagrebačkog mitropilita. Al svejedno ovaj je od 2014 tamo pa onda ono ok.

Nema smjene, on ostaje dok želi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by vuksadinare 2/3/2021, 11:26

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Pa ja mislim da oni još i nisu napravili smjenu na mjestu zagrebačkog mitropilita. Al svejedno ovaj je od 2014 tamo pa onda ok.

Nema smjene, on ostaje dok želi.
A ocito zeli..ne ide se njemu bas u hram svetog save u beograd..veli da mu je najbolja klopa purica sa mlincima a vino jaskanski portugizac..udomaci se on..nes ga se rjesit i da ga molis na koljenima..jos bu on odkantao pjesmu o juri i bobanu i beli zagreb grad :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:28

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Pa ja mislim da oni još i nisu napravili smjenu na mjesto zagrebačkog mitropilita. Al svejedno ovaj je od 2014 tamo pa onda ono ok.

Nema smjene, on ostaje dok želi.
Ok ako su takvi njihovi zakoni. Možda i bolje jer mi je on draži od mnogih njihovih koji su radikalni četnici. Ovaj je nekako i normalan lik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:33

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Pa ja mislim da oni još i nisu napravili smjenu na mjestu zagrebačkog mitropilita. Al svejedno ovaj je od 2014 tamo pa onda ok.

Nema smjene, on ostaje dok želi.
A ocito zeli..ne ide se njemu bas u hram svetog save u beograd..veli da mu je najbolja klopa purica sa mlincima a vino jaskanski portugizac..udomaci se on..nes ga se rjesit i da ga molis na koljenima..jos bu on odkantao pjesmu o juri i bobanu i beli zagreb grad :D
Mislim da je razlog druge prirode. Gori im tlo pod nogama u Crnoj Gori i onda lik koji je istovremeno poglavar Spc 1920 s centrom u Beogradu a ujedno je i mitropolit u Zagrebu im daje širinu da oni vladaju pravoslavljem na prostoru bivše Jugoslavije a s posebnim naglaskom na CG sada
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:35

Šta je jače ? 

Biti samo poglavar Spc ili biti poglavar Spc a ujedno i mitropilit u Zagrebu ?

E ovo drugo je jače.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:39

Otišla su ona dvojica izrazito velikosrpski orijentirana , onaj u Cg i onaj u Srbiji a ujedno i poglavar cijele Spc.

Nije isto doć u Cg samo kao poglavar Spc ili kao to a ujedno i mitroplit u Zagrebu dakle i za Hrvatsku.

To je jače ood samo poglavar Spc.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:42

U Nikišiču je rat

https://www.blic.rs/vesti/svet/u-niksicu-rastu-tenzije-pred-izbore-mladic-izboden-nozem/2he6h3x

Lokalni izbori. Napali procrnogorskog momka. Tri udara nožem s leđa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by pizzon 2/3/2021, 11:49

ma cini mi se da je on ok
samo bradu da sredi
sad je patrijarh
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by pizzon 2/3/2021, 11:52

RayMabus wrote:Šta je jače ? 

Biti samo poglavar Spc ili biti poglavar Spc a ujedno i mitropilit u Zagrebu ?

E ovo drugo je jače.


:)
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 11:56

Svaka religijska organizacija ima neke svoje zakone i pravila i ako ista nisu u suprotnosti s državnim zakonima onda je to njihova unutarnja stvar.

Meni je svejedno al njima nije jer ovako u jednoj osobi jačaju utjecaj Spc u regionu s posebnim naglaskom na dešavanja u Crnoj Gori sada.

Generalno to se Hrvatsku ne tiče a nit ona tu nešto i može utjecati a niti se u tako šta uopće treba miješati. To je njihova stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by Noor 2/3/2021, 12:00

pizzon wrote:ma cini mi se da je on ok
samo bradu da sredi
sad je patrijarh
kako da sredi? pa sta nisu i prethodnici imali te bradurine?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by Ringo10 2/3/2021, 12:06

Pa sta je s tobom Noorka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by crvenkasti 2/3/2021, 12:20

Jel Bandić bio pravoslavac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by Šandor Winnetou 2/3/2021, 12:25

za 100 godina će neki novi django, pizon, crvenkasti ili stanojko pisati kako je Bandić bio srbin jer mu je poglavica SPCa bio na sprovodu

_________________
Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by RayMabus 2/3/2021, 12:26

Crvenko puši kurac.

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Images?q=tbn:ANd9GcQW2qlFwmDV-jr4vp5fgUk0Nm11qhwGqVt8LA&usqp=CAU


Padom Bandića jača Dp u Zagrebu a oni su za CPC
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu Empty Re: Patrijarh Porfirije sutra ce drzat govor na sprovodu Bandicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum