ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by IL Risorto Tue 2 Mar - 9:47

Sramotno wrote:
Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Kg Grad Kragujevac (kragujevac.rs)
Grad Kragujevac apelovao je na nadležne službe da otkriju i kazne one koji su išarali spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u naselju Bagremar.
„O tome nećemo da ćutimo!“, piše na sajtu Grada Kragujevca, koji je osudio oštećivanje spomenika.
Radnici Javnog komunalnog preduzeća „Šumadija“ su u ponedeljak očistili spomenik, koji je poklon izraelskog grada Bat–Jama.
Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Kg-2 Grad Kragujevac (kragujevac.rs)
U kragujevačkom naselju Bagremar, 20. oktobra 1941. godine, nacistička vojska je u znak odmazde za svoje ubijene vojnike streljala 41 Jevreja i 81 Srbina.
Sa tog mesta se svake godine na taj dan, kao i u januaru povodom Međunarodnog dana sećanja na žrtve Holokausta, zajedno s predstavnicima Ambasade Izraela, šalju poruke mira i tolerancije, uz sećanje na tragediju dva naroda.


https://rs.n1info.com/vesti/ostecen-spomenik-streljanim-srbima-i-jevrejima-u-kragujevcu/
Kad u samoj Srbiji takav odnos prema žrtvama fašističkog terora,onda zašto se čuditi što u Hrvatskoj osporavaju ogromnu žrtvu nedužne srpske nejači.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 10:11

Malo je ljudi upoznato da naci desna scena jaca u srbiji..ne cetnistvo ono je ionako samo po sebi ukorjenjeno..nego ljoticevizam..oni ne baste izvorno cetnistvo u smislu kako dozivljava cobanskiji tip srba..ovi se napajaju naci sljedbenicima europskog tipa..takvi srbe vide kao nekakve white power izvor.. :D..mada je to komicno ali ajd neka svakom veselje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by IL Risorto Tue 2 Mar - 10:19

vuksadinare wrote:Malo je ljudi upoznato da
Ja sam upoznat. :cleanteeth doduše,u posljednje vrijeme nisam baš previše pratio kao što sam prije.
Najsmješnije od svega uvjek mi je bilo kad ljotićevci za ravnogorce kažu da su gibaničari koji smrde po bijelom luku i piju rakiju iz šugave šajkače. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 10:27

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:Malo je ljudi upoznato da
Ja sam upoznat. :cleanteeth:doduše, u posljednje vrijeme nisam baš previše pratio kao što sam prije.
Najsmješnije od svega uvjek mi je bilo kad ljotićevci za ravnogorce kažu da su gibaničari koji smrde po bijelom luku i piju rakiju iz šugave šajkače.:rasta
..jbg ni cede njih ne vole..u drugom svjetskom ratu su ih potisnuli u vece gradove srbije a stitile ih svabe da ih ovi ne likvidiraju..razlog?..ljoticevci su usli u saveznistvo sa cedama koste pecanca koji je bio ljuti drazin protivnik a i pecanac je brijao nesto na nacizam..pa su njegove cede bile nesto kultiviranije i urednije od drazinih..pa su mahom svoje zrtve streljali ili vjesali dok su drazini obradjivali mahom nozem i sjekirama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by pizzon Tue 2 Mar - 10:28

ne razumum ...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by pizzon Tue 2 Mar - 10:28

ne razumem...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by IL Risorto Tue 2 Mar - 10:35

pizzon wrote:ne razumem...
Šta to ? Vuk ti sve objasni. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by pizzon Tue 2 Mar - 10:42

סמאל wrote:
pizzon wrote:ne razumem...
Šta to ? Vuk ti sve objasni. :rasta
neka malo odmori :)
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by vuksadinare Tue 2 Mar - 10:43

סמאל wrote:
pizzon wrote:ne razumem...
Šta to ? Vuk ti sve objasni. :rasta
Dok njemu u bundevari provari..vec je druga tema :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu Empty Re: Užas u Srbiji :Oštećen spomenik streljanim Srbima i Jevrejima u Kragujevcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum