ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 15:17

Nisu ni počeli a već ....

https://slobodnadalmacija.hr/split/vlasnik-trentona-davor-karnincic-napustio-domovinski-pokret-puno-ljudi-u-ovoj-stranci-su-pravi-jedini-je-problem-sto-oni-ne-odlucuju-1080816
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by vuksadinare 1/3/2021, 15:34

...ja ovog lika uopce nista nisam skopcao..ocito nije u vrhu liste za izbore..ja pa ja i ja..to ke sve sto sam iz njegovog komentara shvatio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 15:40

vuksadinare wrote:...ja ovog lika uopce nista nisam skopcao..ocito nije u vrhu liste za izbore..ja pa ja i ja..to ke sve sto sam iz njegovog komentara shvatio
Tako nešto. Al radi vam negativnu reklamu po sistemu , kad ja nisam prvi na listi onda ništa i sad ću vas ocrnit itd.

No nešto gledam pa u osnovi sad ovi lokalni izbori u Zagrebu i u osnovi potencijalni glasači prije svega očekuju od stranke skidanje Plenkya pa bi sad ne izlaženje samog Škore na megdan u Zagrebu poslalo poruku ostatku Hrvatske u stilu : A zašto se oni onda uopće zalažu ako Škoro neće da nagazi Plenkya a može ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by vuksadinare 1/3/2021, 15:42

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:...ja ovog lika uopce nista nisam skopcao..ocito nije u vrhu liste za izbore..ja pa ja i ja..to ke sve sto sam iz njegovog komentara shvatio
Tako nešto. Al radi vam negativnu reklamu po sistemu, kad nisam prvi na listi onda ništa i sad ću vas ocrnit itd.

No something gledam pa u osnovi sad ovi lokalni izbori u Zagrebu u osnovi potencijalni glasači prije svega očekuju od stranke skidanje Plenkya pa bi sad ne izlaženje samog Škore na megdan u Zagrebu poslao poruku ostatku Hrvatske u stilu: A zašto oni onda uopće zalažu ako Škoro neće da nagazi Plenkya a može?
Gle..lik bi bio clan stranke i da ga stranka stavi na vrh liste..ali on bi htio biti autono.an vose neovisni i da solo odlucuje o svemu..brajo ne ide budi onda neovisni a ne clan stranke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 15:45

Ja se premišljam oću li na općinskim izborima ove godine zaokružiti DP ...

Sad ako Škoro neće na megdan Plenkovicu u Zagrebu onda neću. On meni s tim potezom pokazuje da on nije protiv Plenkovica.

Puno je toga u igri a ne samo Zagreb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by IL Risorto 1/3/2021, 15:54

RayMabus wrote:Nisu ni počeli a već ....

trolaš vuka jel da ? :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 15:56

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Nisu ni počeli a već ....

trolaš vuka jel da ? :rasta
Malo.

Moram kad je na drugoj temi počeo pričati o onom iz Rogoznice koji nije prešao prag i šta taj misli o Mostu. Ne mogu ja ostat dužan napadima na Most a posebno ne takvim koji nemaju smisla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by vuksadinare 1/3/2021, 15:57

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Nisu ni počeli a već ....

trolaš vuka jel da? :rasta
.jebote vidi lika opterecenog sa mnom ko i drug mu tetrijeb...znaci pika vas sto pisem....meni ne smeta..sam ako argumentima raspolazete..nisam baba roga..ne koljem..ne vjesam..moja specijalnost je psiho mucenje :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by vuksadinare 1/3/2021, 15:59

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Nisu ni počeli a već ....

trolaš vuka jel da ? :rasta
Malo.

Moram kad je na drugoj temi počeo pričati o onom iz Rogoznice koji nije prešao prag i šta taj misli o Mostu. Ne mogu ja ostat dužan napadima na Most a posebno ne takvim koji nemaju smisla.
Pa petrina je bio u mostu..isto ko i vucetic iz zadra i jos mnogo likova koji su se razisli sa mostom..nije ni most imun na odlaske..malo fotelja u igri a puno apetita ima i bice nezadovoljnih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 16:00

Misliš na ovog Marka Vučetića ?

http://zadarska.sdp.hr/aktualno/marko-vucetic-kandidat-sdp-a-gradonacelnika-zadra/

Crveni Kmeri.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by vuksadinare 1/3/2021, 16:08

RayMabus wrote:Misliš na ovoj Marki Vučetića?

http://zadarska.sdp.hr/aktualno/marko-vucetic-kandidat-sdp-a-gradonacelnika-zadra/

Crveni Kmeri.
Da...ali realno svasta ste uzimali o uzimate..bulj je sa mostom jer mu je most rijesio ovrhe..most luta...ne mogu ici zajedno boljsevici i jugosi i desnica...tuca nastane
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 16:12

Kome se ne sviđa u Mostu , pa ima stranaka pa se okušaj pa vidi kako ti ide. Sve je to politika. Vučetiću nešto nije pasalo u Mostu pa ok , izaša i eto sad je u Sdp i sretno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 16:16

Nezavisni kandidat na listi Sdp-a

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/vijesti/poceo-politicki-rat-za-zadar-marko-vucetic-hdz-ce-izgubiti-izbore-1468263

Super. Sretno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 1/3/2021, 16:25

Most u Zadru ide na smanjivanje poreza a u ovoj krizi posebno na smanjivanje poreza u ugostiteljstvu

https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/zadar/tribina/iz-most-a-dostavili-prijedlog-mjera-za-pomoc-ugostiteljima-i-turistickom-sektoru-dani-bunja-prije-svega-smanjiti-pdv-i-evo-na-sto-1079982

Ako Vučetić ostvari dobar rezultat među lijevim biračkim tijelom i dođe do slabljenja HDZ hobotnice onda su neke reforme i moguće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by RayMabus 2/3/2021, 13:55

Marko Vučetić kao nezavisni kandidat na listi koalicije Sdp-a , Akcije mladih , HSS gradske organizacije grada Zadra i stranke Centar ( nastale spajanjem Pametno i stranke S imenom i prezimenom ).




https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/zadar/kalelarga/predstavljeni-novi-koalicijski-partneri-sdp-a-i-akcije-mladih-vuceticevu-kandidaturu-podrzavaju-i-hss-i-centar-dosta-je-vladavine-jednoznacnosti-1081118
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima Empty Re: Domovinski pokret u Splitu u sve većim problemima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum