ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Go down

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC Empty Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Post by debotoijusto Sat 27 Feb - 21:01

- Pod broj jedan komunalne naknade ćemo smanjiti na jednu kunu za sve poduzetnike koji proizvode neku vrijednost. A kompenzirat ćemo ih tako što ćemo iste te naknada za banke, kladionice, osiguravajuće kuće, trgovačke centre i odvjetnike podići ako treba i za 300 posto. Komunalne doprinose, tj. građevinske dozvole za proizvodne djelatnosti ćemo staviti na nula kuna što će se kroz par godina višestruko isplatiti kroz porez na dohodak novootvorenih radnih mjesta koja će to polučiti - uvodno je kazao Vucu najavivši potom i pomoć splitskim ugostiteljima te turističkom sektoru koji trpe štete od korona krize kao drugu točku svog programa, za ovu prigodi ispisanog rukom, jer je, kako je kazao, starinski čovjek, kakva je i stranka ispred koje nastupa.



- Ako Bog da situacija malo popusti terase ugostiteljima ćemo za trajanja krize dati besplatno, ili uz jednu kunu naknade, a isto vrijedi i za gradske poreze, naravno, koliko nam to zakon dozvoljava. U trećoj točki vidimo nevjerojatnu polarizaciju, gdje neki čak profitiraju u krizi dok su drugi dovedeni na rub egzistencije, ili su se čak i razboljeli, stoga ćemo, daju li nam građani povjerenje, smanjiti broj zaposlenih u gradskoj upravi. Grad Split ne može više hraniti na stotine uhljeba koji su se zadnjih 30 godina namnožili - kazao je Vuco ističući kako će, ne bude li zakonski moguće "dijeliti otkaze, svima smanjiti plaće na minimalac - koliko i zaslužuju".



- Znam da zvuči radikalno, ali vjeruje, može se sve. Siniša Vuco nije labav, za razliku od ostalih kandidata koji niti smrde nit mirišu, neka mi oproste na izrazu. Splitu trebaju moć i snaga. Splitu ja trebam. Kao što je Americi u ono vrijeme trebao Donald Trump, koji ju je preporodio - vidno uzbuđen je kazao glazbenik politički ambicija, navodeći kako ga je upravo iskustvo estrade naučilo kako prepoznati čovjeka od povjerenja, što je, smatra, jedna od važnijih odlika svakog vođe.

Četvrta točka njegova programa predviđa, a ujedno je temelj programa stranke, ukidanje prireza.



- Split bez prireza, e to je program HSS-a! A to za građane znači povećanje plaće, od minimalnih 300, 400 kuna pa do 1000 kuna i više za veće plaće. A to ćemo kompenzirati kroz komunalne naknade koje ćemo ubrati od onih koji brutalno zarađuju, a kako sam opisao u prvoj točki. Ja sam sretan čovjek što je predsjednik u mojoj stranci, g. Krešo Beljak dugo godina gradonačelnik Samobora, koji također nema prirez, kako i neki drugi gradovi, pa iz prve ruke mogu vidjeti kako je to moguće - kazao je Vuco, ističući kako će funkciju za koju se natječe obavljati volonterski, pozivajući pritom i protukandidate da se izjasne po ovom pitanju.



Predstavivši svoj program, Vuco je kazao i kako za Svetog Duju na Poljud planira dovesti bendove poput Metallice, AC DC-ja, te Guns and Roses-a, koji će prihodima od ulaznica i onima u smještaju i ugostiteljstvu, koji će uživati benefite regionalne posjećenosti takvih koncerata premašit trošak angažmana.

- Takve će stvari Splitu dignuti rejting i proslaviti ga kao Amsterdam Mediterana, što mu ja želim da postane, jer to i zaslužuje. I to ne mislim po slobodnom uživanju lakih droga, iako se ni tome ne protivim, već će se istaknuti kao prijestolnica kulture i grad različitosti.


https://slobodnadalmacija.hr/split/sinisa-vuco-predstavio-program-ukinut-cu-prirez-a-place-uhljeba-bit-ce-minimalci-1080497
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC Empty Re: Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Post by RayMabus Sat 27 Feb - 21:04

Reka san ja jučer da je on najpametniji od svih njih tamo.

Vuco. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC Empty Re: Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Post by AssadNaPodmornici Sat 27 Feb - 21:11

bogami mislia sam za Bojana Ivoševića, a evo sada mi se i Vuco sviđa.. mogao bi Vuco čak i pasti..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC Empty Re: Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Post by aben Sat 27 Feb - 21:18

Minimalci uhljebima da, 
ali gansi?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC Empty Re: Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Post by T. Sat 27 Feb - 22:12

aben wrote:Minimalci uhljebima da, 
ali gansi?
 Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC 1f602 ...
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC Empty Re: Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Post by mutava baštarda Sat 27 Feb - 22:15

popravlja se Vuco. njegovi ulazak u političko nadmetanje zasnivalo se na obećanju pečene janjetine dva puta tjedno za svaku obitelj.
vidim sad ide volonterski ukidati prireze, uhljebe..
:tu
moj glas će uvijek imati.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC Empty Re: Vuco predstavio program: Splitu trebam kao Americi Trump! Ukinut ću prirez, a plaće uhljeba bit će minimalci. Na Poljud dovodim Metallicu i AC/DC

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum