ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kusturica snima film o Jasenovcu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 21:25

Zato če se snimit film i o Teslinoj obitelji al očito je cilj opravdat ratove 90-i koje je vodila socijalistička partija Srbije.

Predrag Anatolijević je poveznica između dva vremenska perioda sa totalno istim potpisom i u oba su socijalisti Srbije dakle Miloševičevi idolopokllnici bili na vlasti.

RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 21:30

No fala kurcu takvih koji su u Srbiji za socijaliste je svako četiri godine sve manje i manje plus ode Kosovo nepovratno pa su im sad filmovi u kojima opravdavaju svog osnivača stranke i njegovu politiku 90-i nasušno potrebni da uopće politički prežive

Al rješit će se ljudi jednog dana i vas kad svate da se vi ne možete odvojit od politike Slobodana Miloševića

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 RI_popgraph_2018
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by Serbinho-3 14/2/2021, 21:53

RayMabus wrote:Zato če se snimit film i o Teslinoj obitelji al očito je cilj opravdat ratove 90-i koje je vodila socijalistička partija Srbije.

Predrag Anatolijević je poveznica između dva vremenska perioda sa totalno istim potpisom i u oba su socijalisti Srbije dakle Miloševičevi idolopokllnici bili na vlasti.



Sve to nema veze sa vezom, koliko da guraju Anti Ruski

faktor na Balkanu i da kroz iste, udaraju kontru istim.

Generalno Balkanci u toj prici nisu primarni faktot i motiv,.

vec objekat, gde se sudaraju interesi velikih sila.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26591
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 21:57

Mislim da i te kako ima veze. To su ti isti koji su ti uručili poziv da odeš na Kosovo kao šta su slali i na fronte u Hrvatsku i BiH i aktivno podržavali ratove tamo a sad snimaju filmove o ustašama kako bi opravdali te iste ratove.

Pogodija san ja tko točno stoji iza ovog Anatolijevića i kome je ovo u interesu.

Vučic je ovdje sporedan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by max123 14/2/2021, 22:06

RayMabus wrote:Zato če se snimit film i o Teslinoj obitelji al očito je cilj opravdat ratove 90-i koje je vodila socijalistička partija Srbije.

Predrag Anatolijević je poveznica između dva vremenska perioda sa totalno istim potpisom i u oba su socijalisti Srbije dakle Miloševičevi idolopokllnici bili na vlasti.
evo ti poveznice,brale.antonijevićev film iz '98.očito je da gaga ima neki fetiš na Ustaše.nema dileme da je već onda bio upregnut od srbijanskih institucija da malo unakazi Ustaše i malo zamagli krvave 90te...

max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 22:12

max123 wrote:
RayMabus wrote:Zato če se snimit film i o Teslinoj obitelji al očito je cilj opravdat ratove 90-i koje je vodila socijalistička partija Srbije.

Predrag Anatolijević je poveznica između dva vremenska perioda sa totalno istim potpisom i u oba su socijalisti Srbije dakle Miloševičevi idolopokllnici bili na vlasti.
evo ti poveznice,brale.antonijevićev film iz '98.očito je da gaga ima neki fetiš na Ustaše.nema dileme da je već onda bio upregnut od srbijanskih institucija da malo unakazi Ustaše i malo zamagli krvave 90te...

Znam gleda san film. Zgrozilo me to šta ovi pobili po Bosne i trećinu Hrvatske i onda svirepo klanje nekakvih HVO ustaša nad civilima muslimanima.

U osnovi trebalo je svijetu poslat poruku kako su i neki drugi a to su Hrvati ustaše klali civile muslimane kako bi se tadašnji Miloševićev režim riješio stigme Srebrenica i da mogu mirno očistiti Kosovo od Albanaca.

Amerikanci to nisu popušili nego su ih iduće godine bombardirali i uzeli Kosovo.

To je isti redatelj i ista stranka ga je unajmila i za snimanje Spasioca i Dare a oba filma imaju plan opravdat ratne akcije te iste stranke u Srbiji ( socijalisti ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by danni1 14/2/2021, 22:13

Nek snimaju.

ja baš volim filmove u kojima srpčad najebe.

Što više svetosavaca najebe to je bolji film.

_________________
Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by Serbinho-3 14/2/2021, 22:13

Ako vratis pricu malo unazad danasnje zrtve su deo Nazi

price.

Onda se kao guraju i ovi sa zrtvama Nazi ekipe.

Balkanci su nebitni i ne pitaju se nista a ovi ih kreiraju kako

im odgovara.

Voze ih 30 godina ko Talibane.

Juga je bila Eldorado za njihovu maglu.

Nema to vise veze sa lokalnim prepucavanjem a sitna

boranija to i ne kapira.

Hladni Rat i dalje traje.

Rusi kupuju sve Zapadno, ali na Zapadu traje ista blokada kao

i tokom Hladnog rata.

Wake up and smell the roses.

Kakav crni Balkan.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26591
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by max123 14/2/2021, 22:19

Serbinho-3 wrote:Ako vratis pricu malo unazad danasnje zrtve su deo Nazi

price.

Onda se kao guraju i ovi sa zrtvama Nazi ekipe.

Balkanci su nebitni i ne pitaju se nista a ovi ih kreiraju kako

im odgovara.

Voze ih 30 godina ko Talibane.

Juga je bila Eldorado za njihovu maglu.

Nema to vise veze sa lokalnim prepucavanjem a sitna

boranija to i ne kapira.

Hladni Rat i dalje traje.

Rusi kupuju sve Zapadno, ali na Zapadu traje ista blokada kao

i tokom Hladnog rata.

Wake up and smell the roses.

Kakav crni Balkan.
nejedi govna.balkan je sasvim solidna pripizdina da nije krvoločne srbadije...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 22:23

O Dari i to njenom režiseru filmski kritičarii su rekli šta su imali. Popljuvali film kao tešku naci propagandu. Odbilo im se o glavu. 

Ne da mi se o tome više pričat. Nismo ista država i još dugo ćemo se prepirat al ne vrti mi se život oko toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by kaya 14/2/2021, 22:27

Možda bude bolji al koga briga.
I bez njega ste dovoljno izludili kao narod, možete jedino još luđi biti
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 22:29

kaya wrote:Možda bude bolji al koga briga.
I bez njega ste dovoljno izludili kao narod, možete jedino još luđi biti
Do tad će izumrit  lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by max123 14/2/2021, 22:32

RayMabus wrote:O Dari i to njenom režiseru filmski kritičarii su rekli šta su imali. Popljuvali film kao tešku naci propagandu. Odbilo im se o glavu. 

Ne da mi se o tome više pričat. Nismo ista država i još dugo ćemo se prepirat al ne vrti mi se život oko toga.
jebo kritičare.film ide u etar.a ljudi su pučina glupa i jedu sve što im se servira.plus što će ovakav film i oni koje nam već nagovještavaju i onako  mentalno zaglupljenu i nakljukanu srbadiju dodatno povampirit na Hrvate(Ustaše)i sve Hrvatsko.tako da 90te imaju zasigurno svoj intermezzo...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 22:35

max123 wrote:
RayMabus wrote:O Dari i to njenom režiseru filmski kritičarii su rekli šta su imali. Popljuvali film kao tešku naci propagandu. Odbilo im se o glavu. 

Ne da mi se o tome više pričat. Nismo ista država i još dugo ćemo se prepirat al ne vrti mi se život oko toga.
jebo kritičare.film ide u etar.a ljudi su pučina glupa i jedu sve što im se servira.plus što će ovakav film i oni koje nam već nagovještavaju i onako  mentalno zaglupljenu i nakljukanu srbadiju dodatno povampirit na Hrvate(Ustaše)i sve Hrvatsko.tako da 90te imaju zasigurno svoj intermezzo...
Pa šta mene brige za njih ? Ne moraju dolaziti ovamo ako im se ne sviđa. 

Neće njima više nitko dat mogućnost da rade neke velike Srbije nit će više itko normalan s njima u bilo kakvu zajedničku državu.

Ne zamaram se ja s tim četnicima. Oni su svoje odsvirali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by kaya 14/2/2021, 22:36

A ako bi povijest bila učiteljica obično vas nakljukavaju glupostima kako ste žrtve prije nego vas gurnu u agresiju da imate motiv.
Sad ne znam koju srpsku zemlju bi htjeli, možda crnu goru ili rs ? 
A to svi znaju kako će završiti unaprijed.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by max123 14/2/2021, 22:38

kaya wrote:A ako bi povijest bila učiteljica obično vas nakljukavaju glupostima kako ste žrtve prije nego vas gurnu u agresiju da imate motiv.
Sad ne znam koju srpsku zemlju bi htjeli, možda crnu goru ili rs ? 
A to svi znaju kako će završiti unaprijed.
evo i kaja je skužila iako je plavuša...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 22:38

Trenutno imaju pik na Crnu Goru. lol!

A nek se rješavaju s njima. Mi smo svoje smeće očistili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 22:46

Ja nemam s tim problema da s njima nemamo ništa. Šta se mene tiče Hrvatska s njima može prekinit sve veze iduć deset stoljeća. Zatvorit granice između Hrvatske i Srbije i gotovo.

Uopće me se ne tiče njijov povampireni srpski nacionalizam i šta oni oće i šta je njihovo itd.

Mene to ne dira šta će oni u Srbiji radit takvu propagandu da svako dijete u Srbiji već u vrtiću razvije mržnju prema Hrvatima , Hrvatskoj i KC.

Posebno me ne zanima taj dio oko KC. Nek se sami vade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by kaya 14/2/2021, 22:49

max123 wrote:
kaya wrote:A ako bi povijest bila učiteljica obično vas nakljukavaju glupostima kako ste žrtve prije nego vas gurnu u agresiju da imate motiv.
Sad ne znam koju srpsku zemlju bi htjeli, možda crnu goru ili rs ? 
A to svi znaju kako će završiti unaprijed.
evo i kaja je skužila iako je plavuša...;)
Nemoj vrijeđat plavuše a i ovo je prilično lako..
Jedino u te dvije zemlje postoji veći postotak srba koje bi mogli motivirati da kolju susjede . 
Mada ne mogu vjerovat da bi bili toliko nenormalni jer bi ovi potjerali a nato bombardirao.
Al opet, ne moš vjerovati ni da su se 90 to usudili ih pa ni kasnije na kosovu al jesu 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by RayMabus 14/2/2021, 22:51

kaya wrote:
max123 wrote:
kaya wrote:A ako bi povijest bila učiteljica obično vas nakljukavaju glupostima kako ste žrtve prije nego vas gurnu u agresiju da imate motiv.
Sad ne znam koju srpsku zemlju bi htjeli, možda crnu goru ili rs ? 
A to svi znaju kako će završiti unaprijed.
evo i kaja je skužila iako je plavuša...;)
Nemoj vrijeđat plavuše a i ovo je prilično lako..
Jedino u te dvije zemlje postoji veći postotak srba koje bi mogli motivirati da kolju susjede . 
Mada ne mogu vjerovat da bi bili toliko nenormalni jer bi ovi potjerali a nato bombardirao.
Al opet, ne moš vjerovati ni da su se 90 to usudili ih pa ni kasnije na kosovu al jesu 😀
Pa šta te briga ? Staneš sa strane i upališ tv program i kokice. 

To se nas uopće ne tiče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by kaya 14/2/2021, 22:56

RayMabus wrote:
kaya wrote:
max123 wrote:
kaya wrote:A ako bi povijest bila učiteljica obično vas nakljukavaju glupostima kako ste žrtve prije nego vas gurnu u agresiju da imate motiv.
Sad ne znam koju srpsku zemlju bi htjeli, možda crnu goru ili rs ? 
A to svi znaju kako će završiti unaprijed.
evo i kaja je skužila iako je plavuša...;)
Nemoj vrijeđat plavuše a i ovo je prilično lako..
Jedino u te dvije zemlje postoji veći postotak srba koje bi mogli motivirati da kolju susjede . 
Mada ne mogu vjerovat da bi bili toliko nenormalni jer bi ovi potjerali a nato bombardirao.
Al opet, ne moš vjerovati ni da su se 90 to usudili ih pa ni kasnije na kosovu al jesu 😀
Pa šta te briga ? Staneš sa strane i upališ tv program i kokice. 

To se nas uopće ne tiče.
Pa baš me briga. ne tiče me se. 
Samo nagađam motiv..uvjeri ih da su žrtve i nagovori da kolju susjede zbog velike srbije. Uvijek je to. Pa pikam koje su im to " srpske zemlje" ostale, prije su ih imali 4,5 ..sad još ove dvije..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kusturica snima film o Jasenovcu - Page 2 Empty Re: Kusturica snima film o Jasenovcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum