ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cijepivom u guzu do imuniteta od tužbe za seksualno nasilje prema djeci.

Go down

cijepivom u guzu do imuniteta od tužbe za seksualno nasilje prema djeci. Empty cijepivom u guzu do imuniteta od tužbe za seksualno nasilje prema djeci.

Post by mutava baštarda 11/2/2021, 09:53

cijepivom u guzu do imuniteta od tužbe za seksualno nasilje prema djeci. Tranvestit-736x503

Još jedan dan i još jedan medij kruži mrežom koja prikazuje dijete u neudobnoj situaciji. Ovaj put drag kraljica sugestivno pleše za malu djevojčicu.
Video počinje oskudno odjevenim muškarcem sa izloženom zadnjicom, koji puzi na rukama i koljenima prema djetetu koje sjedi na stolici. Na snimku scene iz striptiz kluba, pokrovitelji restorana plješću i navijaju. Zatim se čovjek uspravi u svom kratkom šorcu, ostavljajući malo mašti na volju, malo zapleše, a zatim klekne pored djevojčice, dok joj nešto govori mješajući zadnjicom.

Ovaj najnoviji događaj je još jedan incident na podužoj listi njih koji se dogodio tokom proteklih nekoliko godina. Djevojčice na Prideu su angažovane sa muškarcima koji glume štence. Dječja drag kraljica po imenu „Lactatia“, snimila je fotografiju pored golog muškarca. Još jedan klinac po imenu Desmond plesao je na sceni u ženskoj odjeći dok su mu muškarci bacali novac. Seksualni predator uhvaćen je kako čita djeci tokom čitanja priče o drag kraljici. A na drugom čitanju o drag kraljici u biblioteci izložio je međunožje prema cijeloj sobi.

LGBT aktivisti žele da vjerujete da ovo nije samo normalno, već da je to korak u dobrom smjeru ka individualnom samoizražavanju i prihvaćanju transvestita. Ljudi u medijima idu toliko daleko da opisuju drag djecu kao zadivljujuću i hrabru, a vrijeme za priče o drag kraljici gura se u mase u okviru progresivne kulture buđenja. Ali kada je teško razlikovati taktiku njege djece od progresivnosti, pojavljuje se ogroman problem.

Here’s a drag queen dancing suggestively for a young girl while the adults look on and cheer

pic.twitter.com/b4P5OLcPdE

— Matt Walsh (@MattWalshBlog) February 28, 2020

Ono što ovi ljudi ne shvataju je da ne pomažu LGBT ciljevima. Odbijam da vjerujem da bilo koja racionalna osoba mirno gleda na trenutno stanje stvari i ukorjenjuje se u njemu. Izgleda da je ovo vjerovanje potkrepljeno reakcijama na mreži. Video snimci i slike koji prikazuju događaje poput gore opisanih u velikom broju se susreću sa gnušanjem. Kao što smo ranije izvještavali, čak i video snimke drag djece, za koje smo navedeni da vjerujemo da su uticajni subjekti, dočekani su sa protivljenjem i komentarima o zabrinuti za njihovu budućnost

Kao LGBT osobu, ova kultura koju ljevica prožima me veoma pogađa. Dok se veći dio medija naginje prema „progresivnoj“ strani stvari, javnost vidi tranvestit ljude onako kako ih prikazuje medijska elita, a način na koji su to odabrali da nam pokažu nije ništa drugo nego seksualno devijantni perverznjaci koji žele da vole vašu djecu.

Mogu da potvrdim da nismo svi takvi, mada su, alarmantno, ljudi koje ističu vrlo stvarni, kao i reakcije ljevice koja plješće. Pogledajte video TikTok i nijedna odrasla osoba nema užasan izraz lica. Navijaju za muškarca koji seksualno napreduje prema maloj djevojčici. Ne znam šta ovo govori o njima, ali ništa ne govori o meni.

Ako je to LGBT kultura postala, ne želim da imam nikakve veze s tim. Sramota me je što sam povezana s njima, ali odobravanjem neće me uvući, jer sve to osuđujem i nadam se da će više raspoloženih ljudi uskoro početi da govori. Jer ako to ne učine, nezadovoljstvo koje ljevica stvara prema homoseksualcima samo će nas sve unazaditi.

Autor: Sophia Narwitz

https://www.logicno.com/zivotni-stil/ljevica-gura-lgbt-kulturu-i-samo-steti-homoseksualcima.html

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum