ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by debotoijusto Tue 9 Feb - 13:49

KAKO se čini, HDZ je uspio naći kandidata za gradonačelnika Zagreba. 
Nakon što je Damir Vanđelić, kojeg su u HDZ-u vidjeli na toj poziciji, odbio Plenkovića, iz te su stranke morali pronaći novo rješenje.
Prema pisanju medija, odlučili su da kandidat bude Davor Filipović.
Davor Filipović ima 36 godina i podrijetlom je iz Sarajeva. U ovom mandatu je zastupnik HDZ-a u Gradskoj skupštini te predsjednik odbora za financije i proračun. Lani je žestoko napao gradonačelnika Milana Bandića da vodi grad u bankrot.
Filipović je doktor ekonomije i predaje na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu na katedri Organizacija i menadžment.


Školovao se i na američkom sveučilištu Fairleigh Dickinson University u New Jerseyju.
Autor je više stručnih radova.
Predsjednik je Nadzornog odbora Hrvatskih šuma. Sutra bi i službeno trebao biti potvrđen kao kandidat za gradonačelnika Zagreba na sjednici gradskog odbora stranke.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-uspio-naci-kandidata-za-gradonacelnika-zagreba/2253025.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by marcellus Tue 9 Feb - 21:25

na stranu tvoj šovinizam / rasizam spram bosanaca koji obično ide uz ljubav i razumijevanje za arape / srbe, moram primijetiti da su imenovali hadezeovca za kojeg nitko nikad nije čuo. Što, obzirom na reputaciju onih za koje smo čuli, nije uopće glupo.

_________________
izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by AssadNaPodmornici Tue 9 Feb - 21:53

HDZovac iz Bosne natrpan u državni sektor, a država propada brže nego Yugoslavija 80tih... nothing to see here, vozi dalje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21142
2018-06-14


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by debotoijusto Tue 9 Feb - 22:41

marcellus wrote:na stranu tvoj šovinizam / rasizam spram bosanaca koji obično ide uz ljubav i razumijevanje za arape / srbe, moram primijetiti da su imenovali hadezeovca za kojeg nitko nikad nije čuo. Što, obzirom na reputaciju onih za koje smo čuli, nije uopće glupo.
to sto nazivas sovinizam ironijski humor a rasizam smijesno , ista smo rasa
cutim li pomak povratku HDZejstine u tvoj izricaj ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by debotoijusto Tue 9 Feb - 23:09

Ako Andrej Kenwood Kenon u posljednji trenutak ne napravi još jedan obrat i izvuče iz rukava nekog trećeg kandidata, baš će nominacija Filipovića pokazati koliko je težak udarac za HDZ bilo odustajanje Damira Vanđelića od kandidature za gradonačelnika.
Ne samo da se pokazalo da je stranka pokušala iskoristiti potres, odnosno Fond za obnovu Grada Zagreba kao, prije svega, platformu za lansiranje vlastitog kandidata za Bandićevog nasljednika, ne samo da je HDZ mijenjao i Zakon o lokalnoj samoupravi kako bi Vanđelić, do jeseni prijavljen u Rovinju, uopće mogao biti kandidat, nego sad, zapravo, već bacaju bijeli ručnik u ring.

https://www.telegram.hr/komentari/sto-nam-govori-najnoviji-hdz-ov-izbor-za-zagreb-bandicev-ostanak-jos-uvijek-im-je-vruca-zelja/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by marcellus Wed 10 Feb - 2:16

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:na stranu tvoj šovinizam / rasizam spram bosanaca koji obično ide uz ljubav i razumijevanje za arape / srbe, moram primijetiti da su imenovali hadezeovca za kojeg nitko nikad nije čuo. Što, obzirom na reputaciju onih za koje smo čuli, nije uopće glupo.
to sto nazivas sovinizam ironijski humor a rasizam smijesno , ista smo rasa
cutim li pomak povratku HDZejstine u tvoj izricaj ?

pročitaj moj upis pa razmisli...

_________________
izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 2:24

Samo Bosanci i glasaju za HDZ u Zagrebu tako da je izbor logičan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 3:35

marcellus wrote:na stranu tvoj šovinizam / rasizam spram bosanaca koji obično ide uz ljubav i razumijevanje za arape / srbe, moram primijetiti da su imenovali hadezeovca za kojeg nikoga nikad nije čuo. Što, s obzirom na reputaciju onih za koje smo čuli, uopće nije glupo.
Tako nekako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 3:36

...imas tri dalmosa koji lijece kompleks nad bosancima a u vecoj su nemilosti kod drugih nego bosanci..ali ajd da shvate ni to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 3:40

vuksadinare wrote:...imas tri dalmosa koji lijece kompleks nad bosancima a u vecoj su nemilosti kod drugih nego bosanci..ali ajd da shvate ni to
Po čemu to ? Mene boli kurac za Zagreb i općenito šta će tko mislit o meni na bilo kojoj točci ovog planeta.

Samo Bosanci u Zagrebu glasaju za HDZ. Svi drugi normalni glasaju za nešto drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 3:43

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:... imas tri dalmosa koji liječe kompleks nad bosancima au vecoj su nemilosti kod drugih nego bosanci..ali ajd da shvate ni to
Po čemu to? Mene boli kurac za Zagreb i općenito šta će tko mislit o meni na bilo kojoj točci ovog planeta.

Samo Bosanci u Zagrebu glasaju za HDZ. Svi drugi normalni glasaju za nešto drugo.
Ne glasuju samo bosanci..prevario bi se..uostalom bosanci vecinom za bandica glasuju u zagrebu..ja na fejsu imam nekoliko prijatelja koji korijenski nemaju veze sa bosnom a rodjeni zagrepcani od njih npr.pet tri su za hdz jedan za dp i most
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 3:45

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:... imas tri dalmosa koji liječe kompleks nad bosancima au vecoj su nemilosti kod drugih nego bosanci..ali ajd da shvate ni to
Po čemu to? Mene boli kurac za Zagreb i općenito šta će tko mislit o meni na bilo kojoj točci ovog planeta.

Samo Bosanci u Zagrebu glasaju za HDZ. Svi drugi normalni glasaju za nešto drugo.
Ne glasuju samo bosanci..prevario bi se..uostalom bosanci vecinom za bandica glasuju u zagrebu..ja na fejsu imam nekoliko prijatelja koji korijenski nemaju veze sa bosnom a rodjeni zagrepcani od njih npr.pet tri su za hdz jedan za dp i most
A i ta tri su Bosanci. S kim si takav si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 3:49

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:... imas tri dalmosa koji liječe kompleks nad bosancima au vecoj su nemilosti kod drugih nego bosanci..ali ajd da shvate ni to
Po čemu to? Mene boli kurac za Zagreb i općenito šta će tko mislit o meni na bilo kojoj točci ovog planeta.

Samo Bosanci u Zagrebu glasaju za HDZ. Svi drugi normalni glasaju za nešto drugo.
Ne glasuju samo bosanci..prevario bi se..uostalom bosanci vecinom za bandica glasuju u zagrebu..ja na fejsu imam nekoliko prijatelja koji korijenski nemaju veze sa bosnom a rodjeni zagrepčani od njih npr.pet tri su za hdz jedan za dp i most
A i ta tri su Bosanci. S kim si takav si.
Nema veze sa tim..oduvijek su..zagrepcani mislim na hrvate prave..oduvijek su desno naginjali..mjesanci,srbi,muslimani,dodjosi vise lijevo..nesto bandic...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 3:52

RayMabus wrote:Samo Bosanci i glasaju za HDZ u Zagrebu tako da je izbor logičan.
Vučina :

Aj malo shvati određeni dozu sarkazma u ovoj rečenici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 3:52

Marcelo ti je fetivi zagrepcanin a desni je..i to malo zesci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by Eroo Wed 10 Feb - 9:56

debotoijusto wrote:
Filipović je doktor ekonomije i predaje na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu na katedri Organizacija i menadžment.

Školovao se i na američkom sveučilištu Fairleigh Dickinson University u New Jerseyju.
Sve takve protjerati u Hercegovinu. Subito.
Eroo
Eroo

Posts : 75293
2016-07-22


Back to top Go down

izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa Empty Re: izbosne i nadgleda hrvatske sume , kalif umjesto kalifa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum