ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanci napali Europsku uniju

Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 08:37

Britanski soj virusa zarazniji 30 do 50%

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nova-pandemija-se-zagrijava-korona-je-dobila-raketni-pogon-protiv-nje-cemo-se-boriti-i-2022-15049092
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by vuksadinare 9/2/2021, 08:38

Nek puse kurac vise svi sa koronom..izgleda u tijeku je bioloski rat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 08:50

A čuj ,Merkel mora odlučiti do 15.02 oće li popustit mjere ili će ih ostaviti te možda još i dodatno pooštritit zbog novog soja virusa. 

Ovi predlažu još šest tjedana karantene dakle najmanje još do 1.04

A nek rade šta oće. Ako popuste novi soj će se proširit Njemačkom pa će svakako opet morat uvodit mjere , tako da im dođe na isto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 14:38

U BiH otkriven britanski soj virusa

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/u-bih-otkriven-britanski-soj-korone-donio-ga-je-zarazeni-strani-drzavljanin-15049214

Sad će Merkelica sve zatvoriti. Nema mrdanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by kaya 9/2/2021, 14:40

RayMabus wrote:A čuj ,Merkel mora odlučiti do 15.02 oće li popustit mjere ili će ih ostaviti te možda još i dodatno pooštritit zbog novog soja virusa. 

Ovi predlažu još šest tjedana karantene dakle najmanje još do 1.04

A nek rade šta oće. Ako popuste novi soj će se proširit Njemačkom pa će svakako opet morat uvodit mjere , tako da im dođe na isto.
Proširiti će se i ovako i onako. Nabavila cijepiva nije, nek odlazi i odgovara za to.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by vuksadinare 9/2/2021, 14:43

kaya wrote:
RayMabus wrote:A čuj, Merkel mora odlučiti do 15.02. Ako će popustiti mjere ili će ih ostaviti možda još i dodatno pooštriti zbog novog soja virusa. 

Ovi predlažu još šest tjedana karantene, dakle najmanje još 1,04

A nek rade šta oće. Ako popuste novi soj, proširit će se Njemačkom pa će opet morat uvoditi mjere, tako da im dođe na isto.
Proširiti će se i ovako i onako. Nabavila cijepiva nije, nek odlazi i odgovara za to.
Svako svoje dupe gleda...eu jos funkcionira samo na respiratoru u suprotbo izgleda vjeruju samo ressler i plenki..jer ressler kaze nece solirat hrvatska u nabavi cjepiva...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by mutava baštarda 9/2/2021, 15:05

FAKE NEWS!
očekujem da će i faktograf ovo ispraviti :D
Britanci napali Europsku uniju Img_2173
ako je zaraznije, zašto pada zaraza. molim znanstveno objašnjenje.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 15:15

Mi nećemo zatvoriti čak i ako nije lažna vijest. Nemamo mi love više za zatvaranja. Ide švedski model i puštanje turista pa tko živ tko mrtav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by mutava baštarda 9/2/2021, 15:29

RayMabus wrote:Mi nećemo zatvoriti čak i ako nije lažna vijest. Nemamo mi love više za zatvaranja. Ide švedski model i puštanje turista pa tko živ tko mrtav.
vidi, tu su ti na slici službeni podaci. ako ne viruješ meni pitaj eru. odkada se pojavio britanski soj njima pada zaraza što je nešto neuobičajeno u svijetu virusa.
ali opet nisam znanstvenik kao uvaženi prof Đikić.
kad ti netko sroči ovako tekst iz tvog linka:
"njemačku virologinju ljuti što se stvara dojam kao da je podjela pola-pola: kao da polovinu znanstvenika čine oni koje kod nas zovu paničarima, a drugu polovicu predstavljala bi skupina koja u Hrvatskoj od početka listopada trubi da smo dosegnuli vrhunac pandemije i da su mjere nepotrebne, a lockdown bez efekta."
sine moj, rekao bi da jutarnji promiče uništenje sezone.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 15:32

Ma nećemo se mi ni zatvarati. Nemamo mi love. Političari su se cijepili kvalitetnim cjepivom a vi sirotinjo tko vas šiša , nama treba lova od turista tako da švedski model i čao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by mutava baštarda 9/2/2021, 15:34

RayMabus wrote:Ma nećemo se mi ni zatvarati. Nemamo mi love. Političari su se cijepili kvalitetnim cjepivom a vi sirotinjo tko vas šiša , nama treba lova od turista tako da švedski model i čao.
kako stvari stoje korona je sezonska... prošlo lito je nije bilo.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 15:37

Britanci danas uveli još strožije mjere ulaska u državu. Moš dobit 10 godina zatvora ako ne odeš u karantenu.


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/britanija-uvodi-ostrija-ogranicenja-putovanja-moguce-i-zatvorske-kazne/210209134

Lako je njima , oni imaju love da se drže zatvoreni a mi nemamo taj luksuz sad kad počima jači turistički angažman.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by vuksadinare 9/2/2021, 15:42

RayMabus wrote:Britanci danas uveli još strožije mjere ulaska u državu. Moš dobit 10 godina zatvora ako ne odeš u karantenu.


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/britanija-uvodi-ostrija-ogranicenja-putovanja-moguce-i-zatvorske-kazne/210209134

Lako je njima , oni imaju love da se drže zatvoreni a mi nemamo taj luksuz sad kad počima jači turistički angažman.
Ma lako im je kurac...nema nekog velikog efekta od cjepljenja...nece priznat..ko sto mi ne mozemo odgurnut brisel od sebe i za sebe se pobrinuti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 15:48

A gledaj , lakše im je nego nama. Mi smo industriju uništili i oslonili se samo na turizam i mi nemamo uopće tu opciju da već nakon 1.03 se idemo zatvarati.

Nemamo mi love pajdo za to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by vuksadinare 9/2/2021, 15:55

RayMabus wrote:Gledaj, lakše im je nego nama. Mi smo industriju uništili i oslonili samo na turizam i nemamo uopće tu opciju da već nakon 1,03 idemo zatvarati.

Nemamo mi ljubav pajdo za to.
.pa plenkonja nije ni htio zatvarat ali cacic divljao i ucjenjivao..i djikic kenjao...nek se ugostitelji i drugi zale njima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by mutava baštarda 9/2/2021, 16:02

RayMabus wrote:Britanci danas uveli još strožije mjere ulaska u državu. Moš dobit 10 godina zatvora ako ne odeš u karantenu.


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/britanija-uvodi-ostrija-ogranicenja-putovanja-moguce-i-zatvorske-kazne/210209134

Lako je njima , oni imaju love da se drže zatvoreni a mi nemamo taj luksuz sad kad počima jači turistički angažman.
uglavnom BMK
tko hoće tor neka mu ga.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 16:09

I Austrija danas jako poostrožila mjere ulaska u državu

https://m.vecernji.hr/vijesti/austrija-uvodi-nove-mjere-zbog-novog-soja-virusa-u-tirol-moguce-samo-s-negativnim-testom-1467654

A čuj , nekome se lako zatvoriti npr Slovačka , dominira autoindustrija i oni to mogu a u nas je turizam tako da onda ne možeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by RayMabus 9/2/2021, 18:04

Neće biti popuštanja


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/zbog-straha-od-mutacija-koronavirusa-njemacka-do-daljnjeg-ostaje-u-lockdownu/210209148

Merkel se izgleda odlučila da to drži u karanteni najmanje još do 1.04 a u međuvremenu će radit cijepljenje i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci napali Europsku uniju Empty Re: Britanci napali Europsku uniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum