ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Go down

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem Empty Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Post by vuksadinare Thu 4 Feb - 16:27

https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/seselju-svinjo-jedna-cekam-te-s-pistoljem-ratnom-zlocnicu-stigao-poziv-na-dvoboj-od-legendarnog-politicara-1660647/?fbclid=IwAR0jIhSIPI966lOkA7DUQ7UG3I4e6SWFg9A8AS0vQirjdwEjni6lEdKF0P0
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem Empty Re: Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Post by omni Thu 4 Feb - 16:54

Seselj je srpski svetac, polubog, junak i otac srpstva.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem Empty Re: Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Post by vuksadinare Thu 4 Feb - 17:28

Ovi su ludjaci jel s leva jel sa desna..bitno da nekog urokaju..da se kurce pljucama..canak je kopija seselja ali sa druge strane politicke ulice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem Empty Re: Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Post by omni Thu 4 Feb - 17:56

vuksadinare wrote:Ovi su ludjaci jel s leva jel sa desna..bitno da nekog urokaju..da se kurce pljucama..canak je kopija seselja ali sa druge strane politicke ulice
Njih bi samo slijep covjek pri napadu epilepsije uspio promasiti. Zelim im dobar ulov obojici.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem Empty Re: Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Post by max123 Thu 4 Feb - 19:05

koće drugi nego rvat na rvata,čanak(ličan) protiv šešelja(ercegovca).takvi u srbiji najviše srbuju.dođe mi nekad pizoona žao,nane mi..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem Empty Re: Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Post by pizzon Thu 4 Feb - 20:48

bilo je i p!chka ti materina,
jubre jedno, 
cekam te s pistoljem :)
seki je danas izjavio 
da mu je srbija otadzbina,
necu da komentarisem,
ali, i da mu je rusija majka.
to je ono sto ja osecam,
zato im ne verujem,
snazno od njih zazirem.
meni je srbija sve, i ne zelim
ljubav prema srbiji da delim
prema bilo kojoj drzavi.
niti mi je to potrebno.
moja naklonost prema zapadu
je realnost, ali tu se zavrsava ta
prica.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem Empty Re: Seselju svinjo jedna,cekam te s pistoljem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum