ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by vuksadinare Sat 12 Dec - 5:46

Kako biljeze svjedoci a i diktafoni,na upit kako komentira sve cesce optuzbe iz redova svoje stranke da je pocinio cin izdaje dajuci prikrivenu podrsku SDP-u,ljutito je reagirao:'Nemojte mi o izdajama i prodajama,kad bi poceo pricu o izdajama i prodajama zbog kojih su ljudi dozivjeli stradanja i progonstvo,kraja ne bi bilo'.dnevnik.hr
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by vuksadinare Sat 12 Dec - 5:56

To drago stavlja temu iz ne tako davne povijesti i bocka hdz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Regoč Sat 12 Dec - 10:58

To Drago pušta crnilo kako bi se skrio pred istinom.

_________________
Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by darth_vader Sat 12 Dec - 11:01

To Drago...kurac na biciklu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Regoč Sat 12 Dec - 11:06

Nije važno što sam ja sad izdao Most, nego tko je izdao Posavinu? Izdali su ju tvoji Posavljaci kad su pobjegli iz nje, kad nisu htjeli u HVO, već su se u Brodu skrivali po podrumima.

_________________
Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by vuksadinare Sat 12 Dec - 11:51

Regoč wrote:Nije važno što sam ja sad izdao Most, nego tko je izdao Posavinu? Izdali su ju tvoji Posavljaci kad su pobjegli iz nje, kad nisu htjeli u HVO, već su se u Brodu skrivali po podrumima.
To ti je sva politicka poanta i djelovanje a to je jedan vid osvete..i postavlja se onda smisao njegovog uopce clanstva i prijasnjeg djelovanja u hdzu...i tu se onda radi ne o sukobu njega i karamarka na osobnoj razini vec na politickoj platformi...i bio bi red da prgomet konacno istinu kaze sto ga tisti i ako je to sto je onda uopce radio i hdzu ako misli da je hdz i tudjman prodali posavinu...ako doista tako misli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Guest Sat 12 Dec - 19:20

Regoč wrote:To Drago pušta crnilo kako bi se skrio pred istinom.
Samozavaravanje ili samoporavdanje ako već i ranije nije surađivao sa drugovima iz partije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by vuksadinare Sat 12 Dec - 19:29

tre911 wrote:
Regoč wrote:To Drago pušta crnilo kako bi se skrio pred istinom.
Samozavaravanje ili samoporavdanje ako već i ranije nije surađivao sa drugovima iz partije.
Moguce....jedan od najboljih frendova su mu sdp kadar posavskih korijena.jelcic i vinko begic...ne bi me cudilo da je bio po zadatku u hdzu osvetnickom.....mislim da cak.prgomet nije bio clan hdza za vrijeme tudjmana,mozda bio tamo 90-92 i to bih hdza a tad je iclan bio mu jedan od najboljihfrendova vinko begic tada nacelnik dervente i kriznog stozera dervente...a prgomet je iz hv-a otisao u 103 hvo derventa gdje je bio u medocinskom odjelu brigade...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by vuksadinare Sat 12 Dec - 19:32

Prgomet je u hdzu isplivao prema gore za vrijeme jace i sanadera vise za vrijeme jace koja je provodila u djelo i najvise detudjmanizaciju hdza a zna se kakvo misljenje o tudjmanu imaju posavci a sumnjam da bi iz toga iskocio prgomet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Guest Sat 12 Dec - 19:50

vuksadinare wrote:Prgomet je u hdzu isplivao prema gore za vrijeme jace i sanadera vise za vrijeme jace koja je provodila u djelo i najvise detudjmanizaciju hdza a zna se kakvo misljenje o tudjmanu imaju posavci a sumnjam da bi iz toga iskocio prgomet
Čuj ovakav ili onakav no potpuno mi je nejasno da neko iz HDZ može svjetonazorski podržati milanovića i SDP-e tu se pali alarm sve u 16
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by vuksadinare Sat 12 Dec - 21:03

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:Prgomet je u hdzu isplivao prema gore za vrijeme jace i sanadera vise za vrijeme jace koja je provodila u djelo i najvise detudjmanizaciju hdza a zna se kakvo misljenje o tudjmanu imaju posavci a sumnjam da bi iz toga iskocio prgomet
Čuj ovakav ili onakav no potpuno mi je nejasno da neko iz HDZ može svjetonazorski podržati milanovića i SDP-e tu se pali alarm sve u 16
Tre...evo ti odgovora...jaca i prgomet sa tim da su oni porazeni na stramackim izborima...drugo njih karamarko nije izbacio svojevoljno prgomet je sam otisao,kujundzic isto,jacu je glavni odbor izbacio jer je vrijedjala karamarka i druge vidjenije hdzovce...pitanje je sad..dakle toliko pljuvanje po hdzu jer su izgubili izbore a nisu izbaceni...i sad ne vole stranku...slicno postupa i glavas...jos njega mogu i razumjet jer je bio fizicki progonjen od sanadera..ali opet ni tu ne moze biti kriva stranka...vesnu skare ozbolt je sanader brutalno izbacio a jaca joj je okrenula ledja a bile prijateljics...ali skare ozbolt nikad nije napala stranku kao stranke vec pojedince sanadera i jacu...i dapace i dalje podrzava hdz...dok jaca koja je izgubila na izborima kao i prgomet nabacuju kamenjem na cijelu stranku....dakle odgovor je nisu bili iskreni prema szranci u kojoj su bili niti su nikad bili spremmi za nju se zrtvovat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Guest Sat 12 Dec - 21:10

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
vuksadinare wrote:Prgomet je u hdzu isplivao prema gore za vrijeme jace i sanadera vise za vrijeme jace koja je provodila u djelo i najvise detudjmanizaciju hdza a zna se kakvo misljenje o tudjmanu imaju posavci a sumnjam da bi iz toga iskocio prgomet
Čuj ovakav ili onakav no potpuno mi je nejasno da neko iz HDZ može svjetonazorski podržati milanovića i SDP-e tu se pali alarm sve u 16
Tre...evo ti odgovora...jaca i prgomet sa tim da su oni porazeni na stramackim izborima...drugo njih karamarko nije izbacio svojevoljno prgomet je sam otisao,kujundzic isto,jacu je glavni odbor izbacio jer je vrijedjala karamarka i druge vidjenije hdzovce...pitanje je sad..dakle toliko pljuvanje po hdzu jer su izgubili izbore a nisu izbaceni...i sad ne vole stranku...slicno postupa i glavas...jos njega mogu i razumjet jer je bio fizicki progonjen od sanadera..ali opet ni tu ne moze biti kriva stranka...vesnu skare ozbolt je sanader brutalno izbacio a jaca joj je okrenula ledja a bile prijateljics...ali skare ozbolt nikad nije napala stranku kao stranke vec pojedince sanadera i jacu...i dapace i dalje podrzava hdz...dok jaca koja je izgubila na izborima kao i prgomet nabacuju kamenjem na cijelu stranku....dakle odgovor je nisu bili iskreni prema szranci u kojoj su bili niti su nikad bili spremmi za nju se zrtvovat
To je onaj dio spavača ubačenih u HDZ, Kujunđić jednini pravi odmak od "razočaranih" i daje jasnu podršku KGK kao HDZovoj kandidatkinji a nije se kompromitirao ni u izbornoj kampanji na zadnjim izborima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by dijagram Sat 12 Dec - 21:11

sto se dogadja, tko ce formirati vladu, nisam u toku?
jel petrina premijer il prgomet:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Guest Sat 12 Dec - 21:21

dijagram wrote:sto se dogadja, tko ce formirati vladu, nisam u toku?
jel petrina premijer il prgomet:)
Prgomet predcednik sabora a petrina je dobio deset milijunčića da šuti i diže ručicu kako SDP kaže
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by abraham Sat 12 Dec - 21:28

dijagram wrote:sto se dogadja, tko ce formirati vladu, nisam u toku?
jel petrina premijer il prgomet:)
Novi izbori , samo se svi prave , kao, blesavi i nevini.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Guest Sat 12 Dec - 21:48

Nisam izašla na izbore, niti hoću, ako budu sljedeći. Pratila sam događanja, dakako, i u prvom trenutku izborne noći, Most me iznenadio. Pojavio se neki ugodan osjećaj, ne znam kako bih ga uopće opisala. Možda poput djeteta koji prvi puta vidi ringišpil...
No s vremenom, shvatiš da sve ide u krug. I sva ona sjedala se ipak spuste na zemlju.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by abraham Sat 12 Dec - 21:58

mativka wrote:Nisam izašla na izbore, niti hoću, ako budu sljedeći. Pratila sam događanja, dakako, i u prvom trenutku izborne noći, Most me iznenadio. Pojavio se neki ugodan osjećaj, ne znam kako bih ga uopće opisala. Možda poput djeteta koji prvi puta vidi ringišpil...
No s vremenom, shvatiš da sve ide u krug. I sva ona sjedala se ipak spuste na zemlju.....
Respect
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Ero Sat 12 Dec - 22:34

Asociralo me, pa evo umjesto komentara... e Šoitju, Šoitju..jocolor

Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Sora Sat 12 Dec - 23:25

Regoč wrote:Nije važno što sam ja sad izdao Most, nego tko je izdao Posavinu? Izdali su ju tvoji Posavljaci kad su pobjegli iz nje, kad nisu htjeli u HVO, već su se u Brodu skrivali po podrumima.
To pise u poskok.info? 
Široki.press 
I te instance iz kamenjara, oduvijek poznate po istinoljubivosti. 
Ajd , neka, svasta smo od vas progutali, možemo i to o tome tko je izdao Posavinu. Ja samo znam da bolje da se ne pojave HDZovci tamo. :_| A neke ratne vode , i Tuđmana uključivo, posavljaci spominju s grčem u želucu
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Sora Sat 12 Dec - 23:28

abraham wrote:
mativka wrote:Nisam izašla na izbore, niti hoću, ako budu sljedeći. Pratila sam događanja, dakako, i u prvom trenutku izborne noći, Most me iznenadio. Pojavio se neki ugodan osjećaj, ne znam kako bih ga uopće opisala. Možda poput djeteta koji prvi puta vidi ringišpil...
No s vremenom, shvatiš da sve ide u krug. I sva ona sjedala se ipak spuste na zemlju.....
Respect
Ovo su David Copperfield i ciribumba na političkom podiju. Sve znaju . Sve . Časna rec . Ponosni su na svoje neznanje doduše , ali koga briga . Demokracija zivi od takvih... :slowpoke:
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim' Empty Re: Ljutiti Prgomet: ' Nemojte da vam ja pricam o izdaji,znate na sto mislim'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum