ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by Serbinho-3 24/1/2021, 10:52

https://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera/3292791-u-zagrebu-preminuo-decak-11-najmladja-zrtva-korone-u-hrvatskoj
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by RayMabus 24/1/2021, 11:15

Počivao u miru i moja sućut roditeljima i obitelji.

Ovo je upozorenje svim onima koji šetaju okolo i viču Covid je laž i svim onima koji pričaju kako korona napada samo stare i bolesne.

Matematička vjerojatnost da će umrijeti netko mlad i zdrav nije velika al postoji i tu nema ništa sigurno pa da možeš tvrdit kako tebi neće ništa jer si mlad i zdrav.

Triba se paziti. I radi sebe i radi svojih bližnjih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


darth_vader likes this post

Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by Serbinho-3 24/1/2021, 11:35

Policija treba okolo da ide i lupa kazne.

Izbiju svakom 10 eura iz dzepa, pa da vidis.

Sve ovo je uzalud, zatvaranja i slicno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by kaya 24/1/2021, 12:34

Pa umre ih 30, 40 dnevno. To ne spriječava medicinske radnike da proslave s tamburom u sobi do kao nekidan u covid bolnici.
Prema tome otvorite sve i pustite nas više u kurac. Pa nećemo mi taoci biti više jer ovi nisu nabavili cijepivo i da im ne stvori opterećenje u bolnici
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by Guest 24/1/2021, 12:57

Kaj veli EU za cjepivo ... nema?

Kad netko misli da bu bog prvo drugima delal bradu pa tek onda sebi.

Sad lijepo idemo ... na dursanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by T. 24/1/2021, 13:10

RayMabus wrote:Počivao u miru i moja sućut roditeljima i obitelji.

Ovo je upozorenje svim onima koji šetaju okolo i viču Covid je laž i svim onima koji pričaju kako korona napada samo stare i bolesne.

Matematička vjerojatnost da će umrijeti netko mlad i zdrav nije velika al postoji i tu nema ništa sigurno pa da možeš tvrdit kako tebi neće ništa jer si mlad i zdrav.

Triba se paziti. I radi sebe i radi svojih bližnjih.
Treba se pazit i u prometu pa se promet opet odvija uobičajeno...
Treba se pazit i kad hodaš ulicom da se ne posklizneš ili ti crijep ne padne na glavu, pa se i dalje hoda ulicom...
Treba se pazit ali treba živit a ne se zaključat i ne izlazit iz kuće i ko ovca buljit u tv slušat truta i capaka, jer je jedan dječak preminuo od komplikacija...
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by kaya 24/1/2021, 14:39

Sovak wrote:Kaj veli EU za cjepivo ... nema?

Kad netko misli da bu bog prvo drugima delal bradu pa tek onda sebi.

Sad lijepo idemo ... na dursanje.
Nema vele, da sjedimo doma i čekamo.
Da ovi u covid bolnici mogu predahnuti uz tamburaše i hanku paldum.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by kaya 24/1/2021, 14:40

Ja sam istrpila mjesec, pa i dva. Al sad mi je već pun kufer
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by mutava baštarda 24/1/2021, 15:13

kaya wrote:Ja sam istrpila mjesec, pa i dva. Al sad mi je već pun kufer
drugarice, osudimo pojave, a ne mjere koje naš stožer i dragi premijer propisuju.
nemoj da te s puta revolucije skrene jedna svirka na hramonici devijantnih drugova.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija Empty Re: U Zagrebu od korone preminuo dečak (11), najmlađa žrtva u Hrvatskoj: Došlo je do komplikacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum