ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by mentalitet 24/1/2021, 00:48

mutava baštarda wrote:
mentalitet wrote:
mutava baštarda wrote:Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 9791518_orig

:roflrofl

Zar to nije i najstariji oblik hrvatskog jezika koji uostalom i ne postoji..To me davno nauchio Japanac koji je studirao na Heidelberg_u  slavenske jezike odsjek Srpsko_Hrvatski-Hrvatsko_Srpski.
Dakle chovjek nepristran ali profesionalac i struchnjak ,,skraceno Lingvist u vlaku od Berlina Do Minhena objasnio mi je na tom isto jeziku da je to isti jezik i u chemu su male razlike..

I onda dodju neki seljoberi tipa Antonca pa znaju sve od jezika do kako se operira slijepo crijevo..Pa jebo mu bog mater i zivotu..kaj ste vi neki novi Platoni,Aristoteli i ostali kurci palci?
Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Img_2151

Ajde dobro shto se zene dive kurcu i to u Japanu..Pa dive se i balkanke samo ih sramota reci da ih ne proglase kurvama ali nije mi jasno zashto mu se ti divish..Ja se mogu svom diviti a tudjem zaviditi..hvala bogu josh nisam doshao u to stanje da se bavim tudjim kurcima i ovaj mi pravi velike probleme shto se stalno proteze u gacama i kad ga pitam i kad ne pitam..Jebo te Sanskrit::)))

mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Pirate 24/1/2021, 01:05

mentalitet wrote:
Pirate wrote:Kako neki malo znaju o povijesti a vole pametovati.

Nije srpski cutati nego hrvatski chkomiti.Poznata je hrvatska shutnja kroz povijest..A ti si postao nekako pichkasto korektan i zbog nekog jebenog mira u kuci precutkujesh ime tko je taj koji ne zna povijest.
Fora je u tome shto je na ovome forumu uvrijezenopravilo da je sve istina samo ono shto "JA" napishem.Ja josh nisam prochitao nishta od tih doktora povijesti da su napisali neshto u korist negirane strane.U 100% sluchajeva mora biti onako kako oni napishu..pa taman da im citirash Boga Isusa i Dijevu Mariju zajedno sa svim svecima rece ti da oni nemaju pojma o tome .Ako im citirash crkvene izvore i to katolichke u stanju su napisati i vec su napisali da je Papa Franjo peder i prodana dusha..Ajde za pedera mi je josh nekako i logichno zbog okolnosti u kojima radi katolichki kler ali da je prodana dusha..Eeeeeeeeeeee...shto je previshe previshe je..Povijest je dokazala da su najveci nacionalisti u nekom narodu uglavnom oni koji nemaju izborishte u istome.Po onoj balkanskoj..drzite lopova ili po onoj u sarajevskom javnom prevozu kada dzepar udje u vlak ili bus...pa se prodere..Pazite se lopova..i ovce u strahu instiktivno pokazu gdje im je lisnica..Tako i ovi ovdje pokazuju instiktivno svoje porijeklo..Iskompleksirana rulja koja u zivotu nije nishta stvorila pa se svrstavaju u torove  u kojima netko bleji...netko rokce...netko muche ili rze..
Prijatelju sto me isproziva. Komentar se ticao sekspira koji prica o necemu o cemu ocito pojma nema. 

A ti, malo cesce da te vidimo ovdje na forumu, dodjes svake prijestupne.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Ringo10 24/1/2021, 05:39

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Kao prvo nek kazu istinu da je Juraj Kastriotic bio Srbin.

Je, Juraj je poznato tradicionalno srpsko ime.
Kroatizirana verzija imena .

Srpska verzija je Đurađ, albanska verzija je Đerđ
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Guest 24/1/2021, 07:31

Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Kao prvo nek kazu istinu da je Juraj Kastriotic bio Srbin.

Je, Juraj je poznato tradicionalno srpsko ime.
Kroatizirana verzija imena .

Srpska verzija je Đurađ, albanska verzija je Đerđ

Objasni to jastrebu koji se pozvao na ime Juraj.
Kao prvo.
Kao drugo, samo ime ne predstavlja apsolutno nikakav dokaz bilo čije plemenske, etničke, a posebno ne nacionalne pripadnosti.
Svatko tko tvrdi drugačije je ili totalna neznalica ili kompletan idiot.
Skendebreg je po imenu mogao biti praktički bilo tko, ali po nacionalnoj pripadnosti nije mogao biti niti Srbin niti Albanac niti Hrvat niti Grk niti Turčin.
Početak pojma nacije se ionako veže uz Francusku revoluciju i svatko tko tvrdi da je on bio pripadnik srpske nacije nema pojma o čemu govori ili jednostavno govori budalaštine.


Last edited by Speare Shaker on 24/1/2021, 07:40; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Guest 24/1/2021, 07:39

Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Kao prvo nek kazu istinu da je Juraj Kastriotic bio Srbin.

Je, Juraj je poznato tradicionalno srpsko ime.
Kroatizirana verzija imena .

Srpska verzija je Đurađ, albanska verzija je Đerđ

Objasni to jastrebu koji se pozvao na ime Juraj.
Kao prvo.
Kao drugo, samo ime ne predstavlja apsolutno nikakav dokaz bilo čije plemenske, etničke, a posebno ne nacionalne pripadnosti.
Skendebreg je po imenu mogao biti praktički bilo tko, ali po nacionalnoj pripadnosti nije mogao biti niti Srbin niti Albanac niti Hrvat niti Grk niti Turčin.
Početak pojma nacije se ionako veže uz Francusku revoluciju i svatko tko tvrdi da je on bio pripadnik srpske nacije nema pojma o čemu govori ili jednostavno govori budalaštine.

A ako ćemo tvrditi da je bio pripadnik nekih od srpskih plemena odnosno etničkih skupina onda moramo znati da je srpska etnička zajednica jedna od najšarolikijih u Europi i čini je čitava buljumenta plemenskih i etničkih skupina koju je SPC kao religijska zajednica svojom propagandom prvo proglasila Srbima, a onda ih malo pomalo u svojem religijskom djelovanju i propagandom uvjerila da su Srbi.
I to je jedan od glavnih razloga zašto su Srbi interno užasno nesložni i skloni međusobnim svađama i sukobima.
Sloga se među Srbima ne podrazumjeva kao što je to slučaj kod normalnih nacija nego im se mora nametati izvana (CCCC) kao nekakav temeljni princip jer je samo bez nametanja silom od strane države nisu u stanju niti pojmiti, a kamoli prihvatiti.
Zato je uostalom Srbija kao država izgubila svaki rat protiv iole ozbiljnog neprijatelja kada je ratovala sama i bez pomoći nekog strateškog saveznika. Albanci na Kosovu se naravno ne mogu smatrati iole ozbiljnim neprijateljem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Guest 24/1/2021, 07:56

Da malo obradujem jastreba:

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by jastreb 24/1/2021, 07:59

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:

Je, Juraj je poznato tradicionalno srpsko ime.
Kroatizirana verzija imena .

Srpska verzija je Đurađ, albanska verzija je Đerđ

Objasni to jastrebu koji se pozvao na ime Juraj.
Kao prvo.
Kao drugo, samo ime ne predstavlja apsolutno nikakav dokaz bilo čije plemenske, etničke, a posebno ne nacionalne pripadnosti.
Skendebreg je po imenu mogao biti praktički bilo tko, ali po nacionalnoj pripadnosti nije mogao biti niti Srbin niti Albanac niti Hrvat niti Grk niti Turčin.
Početak pojma nacije se ionako veže uz Francusku revoluciju i svatko tko tvrdi da je on bio pripadnik srpske nacije nema pojma o čemu govori ili jednostavno govori budalaštine.

A ako ćemo tvrditi da je bio pripadnik nekih od srpskih plemena odnosno etničkih skupina onda moramo znati da je srpska etnička zajednica jedna od najšarolikijih u Europi i čini je čitava buljumenta plemenskih i etničkih skupina koju je SPC kao religijska zajednica svojom propagandom prvo proglasila Srbima, a onda ih malo pomalo u svojem religijskom djelovanju i propagandom uvjerila da su Srbi.
I to je jedan od glavnih razloga zašto su Srbi interno užasno nesložni i skloni međusobnim svađama i sukobima.
Sloga se među Srbima ne podrazumjeva kao što je to slučaj kod normalnih nacija nego im se mora nametati izvana (CCCC) kao nekakav temeljni princip jer je samo bez nametanja silom od strane države nisu u stanju niti pojmiti, a kamoli prihvatiti.
Zato je uostalom Srbija kao država izgubila svaki rat protiv iole ozbiljnog neprijatelja kada je ratovala sama i bez pomoći nekog strateškog saveznika. Albanci na Kosovu se naravno ne mogu smatrati iole ozbiljnim neprijateljem.
Skenderbeg je,prema svim istraživanjima(osim albanskih) bio etnički Slovin,u ono doba.

Ako ćemo ići po tom rezonu da su moderne nacije nastale poslije Francuske revolucije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Guest 24/1/2021, 08:02

jastreb wrote:
Skenderbeg je,prema svim istraživanjima(osim albanskih) bio etnički Slovin,u ono doba.

Ako ćemo ići po tom rezonu da su moderne nacije nastale poslije Francuske revolucije.

Ali plemenski odnosno etnički Slovin ne znači automatski i plemenski odnosno etnički Srbin, zar ne. :)
I po kojim to istraživanjima?
Osim albanskih.
I zašto si albanska odijelio od svih ostalih?
Nisu objektivna?
Po tom kriteriju bi morao isključiti i manje ili više i sva srpska.


Last edited by Speare Shaker on 24/1/2021, 08:04; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Guest 24/1/2021, 08:03

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:
Skenderbeg je,prema svim istraživanjima(osim albanskih) bio etnički Slovin,u ono doba.

Ako ćemo ići po tom rezonu da su moderne nacije nastale poslije Francuske revolucije.

Ali plemenski odnosno etnički Slovin ne znači automatski i plemenski odnosno etnički Srbin, zar ne. :)
I po kojim to istraživanjima?
Osim albanskih.
I zašto si albanska odijelio od svih ostalih?
Nisu objektivna?
Po tom kriteriju bi morao isključiti i manje ili više i sva srpska.

I da, po općem mišljenju moderne historiografije, sve moderne nacije jesu nastale tijekom i nakon Francuske revolucije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by abraham 24/1/2021, 08:08

Impresivan je popis srpskih osvajaca olimpijskih medalja. Damir Skaro, Miroslav Cerar, Matija Ljubek, Mate Parlov......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14083
2014-04-14


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by jastreb 24/1/2021, 08:18

abraham wrote:Impresivan je popis srpskih osvajaca olimpijskih medalja. Damir Skaro, Miroslav Cerar, Matija Ljubek, Mate Parlov......
To zahvali hrvatskim bedacima koji su se u svom ludilu i antijugoslavenstvu htjeli se rješiti svega što ima veze sa Jugom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Guest 24/1/2021, 08:21

abraham wrote:Impresivan je popis srpskih osvajaca olimpijskih medalja. Damir Skaro, Miroslav Cerar, Matija Ljubek, Mate Parlov......

Sve sami Slovini, dakle Srbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Sora 24/1/2021, 08:45

jastreb wrote:
abraham wrote:Impresivan je popis srpskih osvajaca olimpijskih medalja. Damir Skaro, Miroslav Cerar, Matija Ljubek, Mate Parlov......
To zahvali hrvatskim bedacima koji su se u svom ludilu i antijugoslavenstvu htjeli se rješiti svega što ima veze sa Jugom.
i KRLEZE 
I TESLE 
I MIRE FURLAN 

sapienti sat 
Takav zalupzalupani narod ko sto su hrvati ne postoji na kugli zemaljskoj 
I jos si da popovati od takvih ko ovaj seronja sejkesejker  jer  koristi TERMINE 
 Ma mrs u pm 
Fakat mi je zlo vise od zlih tipova koji misle ako znaju napisati tri rečenice da su u pravu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by jastreb 24/1/2021, 09:02

Speare Shaker wrote:
abraham wrote:Impresivan je popis srpskih osvajaca olimpijskih medalja. Damir Skaro, Miroslav Cerar, Matija Ljubek, Mate Parlov......

Sve sami Slovini, dakle Srbi.
Gledaj,ako je Kastriot bio Slovin,onda uopće nije bitno,jel pripadao nekom srpskom,crnogorskom,vlaškom...plemenu,bitno je da nije Arbanas iliti Arnaut.

Albanci su mitomani i kradljivci,veći čak i od Srba i Hrvata,kad je povijest u pitanju.  Negdje uz bok novomakedoncima koji i Aleksdandra Velikog prikazuju kao oca nacije,ili novobošnjaka koji sve bosanske kraljeve i velmože nazivaju dobrim Bošnjanima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Serbinho-3 24/1/2021, 09:25

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Y-DNA_haplogroups_by_ethnic_group
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26457
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Serbinho-3 24/1/2021, 09:36

(1)E1b1b                 (2) R1a


                 


 
                                               
Alb Pristina                 (1) 47.40%             (2)  8.3%


Alb Tirana                    (1)26.6%                (2) 4.42 %


Alb FYROM                 (1) 39.1%               (2)  1.6%


Last edited by Serbinho-3 on 24/1/2021, 09:41; edited 2 times in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26457
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by dzango 24/1/2021, 09:38

Za Skenderbega, kao borca protiv Osmanlija i islamizacije, bi Srebrenica bila labudova pesma. Toliko o poznavanju istorije ove MTV kokoške. Šta da se radi kada Šiptari nisu imali nikoga drugoga da uzmu u izgradnji svoga nacionalnog identiteta.

_________________
Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by mutava baštarda 24/1/2021, 10:52

mentalitet wrote:
mutava baštarda wrote:
mentalitet wrote:
mutava baštarda wrote:Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 9791518_orig

:roflrofl

Zar to nije i najstariji oblik hrvatskog jezika koji uostalom i ne postoji..To me davno nauchio Japanac koji je studirao na Heidelberg_u  slavenske jezike odsjek Srpsko_Hrvatski-Hrvatsko_Srpski.
Dakle chovjek nepristran ali profesionalac i struchnjak ,,skraceno Lingvist u vlaku od Berlina Do Minhena objasnio mi je na tom isto jeziku da je to isti jezik i u chemu su male razlike..

I onda dodju neki seljoberi tipa Antonca pa znaju sve od jezika do kako se operira slijepo crijevo..Pa jebo mu bog mater i zivotu..kaj ste vi neki novi Platoni,Aristoteli i ostali kurci palci?
Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Img_2151

Ajde dobro shto se zene dive kurcu i to u Japanu..Pa dive se i balkanke samo ih sramota reci da ih ne proglase kurvama ali nije mi jasno zashto mu se ti divish..Ja se mogu svom diviti a tudjem zaviditi..hvala bogu josh nisam doshao u to stanje da se bavim tudjim kurcima i ovaj mi pravi velike probleme shto se stalno proteze u gacama i kad ga pitam i kad ne pitam..Jebo te Sanskrit::)))
vidim da se ne baviš kurcima, ali sve to je jedan veliki kurac. 
narode koji žive na ovom području doživljavam kao indijanska plemena u amerikama. svi su potekli od istih doseljenika prije 15,20k godina, a svi pričaju svoj jezik.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by jastreb 24/1/2021, 11:58

Sora wrote:
jastreb wrote:
abraham wrote:Impresivan je popis srpskih osvajaca olimpijskih medalja. Damir Skaro, Miroslav Cerar, Matija Ljubek, Mate Parlov......
To zahvali hrvatskim bedacima koji su se u svom ludilu i antijugoslavenstvu htjeli se rješiti svega što ima veze sa Jugom.
i KRLEZE 
I TESLE 
I MIRE FURLAN 

sapienti sat 
Takav zalupzalupani narod ko sto su hrvati ne postoji na kugli zemaljskoj 
I jos si da popovati od takvih ko ovaj seronja sejkesejker  jer  koristi TERMINE 
 Ma mrs u pm 
Fakat mi je zlo vise od zlih tipova koji misle ako znaju napisati tri rečenice da su u pravu
Tesle se nisu odrekli,ali buduci je Tesla Srbin,poceli su ga proglasavati nekakvim pravosl. Hrvatom ,pa su u svrhu toga izmislili neki njegov dnevnik gdje on toboze izjavljuje da je Hrvat iz nekog vinodolskog plemenitaskog roda.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by marcellus 24/1/2021, 12:16

Odoste na Skenderbega jebo vas Skenderbeg... činjenica je da je Dua Lipa vrhunska pička, a Adem Vuchiqi je samo pička.

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Dua-lipa-hot-photoshoot-for-elle-may-2020-12

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Img_3945

_________________
Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by dzango 24/1/2021, 12:35

marcellus wrote:Odoste na Skenderbega jebo vas Skenderbeg... činjenica je da je Dua Lipa vrhunska pička, a Adem Vuchiqi je samo pička.

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Dua-lipa-hot-photoshoot-for-elle-may-2020-12

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Img_3945
I nije neka. Oboje su obične pičke šiptarske.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao" - Page 3 Empty Re: Dua Lipa: "Srbi su hteli da izmene istoriju Kosova"; "Film o Srebrenici me je rasplakao"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum