ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by kaya Fri 11 Dec - 13:23

Strava u Pribislavcu: Šestero djece mučilo i ubilo psa, pronašla ih policija
PU MEĐIMURSKA pronašla je počinitelje koji su mučili i usmrtili psa u romskom naselju Pribislavcu, javlja emedjimurje. Od šestero počinitelja, petorica je mlađa od 14 godina.

"Pronašli su napuštenog, nečipiranog psa i nahuškali na njega svoje pse, među kojima je bio i pit-bull. Jedan od dječaka je potom uhvatio psa, udarao njime o zemlju i usmrtio ga", navodi načelnik PU međimurske Krunoslav Gosarić.

Protiv počinitelja će se podnijeti kaznene prijave.

O problemima vezanim uz zlostavljanje napuštenih pasa u međimurskim romskim naseljima govori se već godinama, no čini se kako rješenja nema nigdje na vidiku. U samo četiri naselja nalazi se oko 2000 nečipiranih i necijepljenih pasa.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by kaya Fri 11 Dec - 13:25

mučili i ubili pardon. i što će sada sa ciganijom pitam se , dati im burek i pustiti ih doma ili početi primjenjivati zakon za njih. mada je najbolji zakon za njih bio za vrijeme ndh.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by Guest Fri 11 Dec - 13:29

Sinoć je u vijestima bio TV prilog u kojem su se plakala romska djeca u Međimurju jer ih Hrvati zlostavljaju u školi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by kaya Fri 11 Dec - 13:31

deda wrote:Sinoć je u vijestima bio TV prilog u kojem su se plakala romska djeca u Međimurju jer ih Hrvati zlostavljaju u školi.
ja bi ih trenutno pregazila autom i vratila se da ih pljunem još.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by marcellus Fri 11 Dec - 13:31

nedavno bio tekst u večernjem da je neko s neregistriranom vektrom izazvao tešku saobraćajku s ono tri promila u podne i da ima već ono tipa 40 kazni i svi se raspisali "da da sigurno neko iz ugledne obitelji", ja napisao "imate triput pravo pogađat koje je nacionalnosti", i dodao ovima što su se zauzeli da mu se plijeni imovina i plaća da šta ćeš cigi zaplijenit kad cigo ništa nema? Baniralo me na tri dana

_________________
policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by kaya Fri 11 Dec - 13:33

marcellus wrote:nedavno bio tekst u večernjem da je neko s neregistriranom vektrom izazvao tešku saobraćajku s ono tri promila u podne i da ima već ono tipa 40 kazni i svi se raspisali "da da sigurno neko iz ugledne obitelji", ja napisao "imate triput pravo pogađat koje je nacionalnosti", i dodao ovima što su se zauzeli da mu se plijeni imovina i plaća da šta ćeš cigi zaplijenit kad cigo ništa nema? Baniralo me na tri dana
cige treba čipirati i staviti im eksplozivnu narukvicu na ruku koja ekspolidira kada se udalje  5 metara od svoje staje. ja ne želim da me baniraju nego da me projave za govor mržnje. želim platiti kaznu i ponoviti još jednom što mislim o njima na sudu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by catabbath Fri 11 Dec - 13:35

jbg. cigići su pozakonu više zaštićeni od ostalih životinja, ne bude njima pala dlaka s glave.

_________________
policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by v_vlado Fri 11 Dec - 13:37

E jebeš nove mobitele,sve snimaju.i odmah facebok...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by kaya Fri 11 Dec - 13:39

pa da im se nije stalo na kraj dokazuje i to što je nakon prijave grupa novinara snimila ponovo mučenje i ubijanja pasa od strane ovih zmazanaca koji su dobri jedino za donaciju organa.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by marcellus Fri 11 Dec - 13:44

nemoj tako svi ljudi i sve kulture vrijede jednako a ilčić je fašist i rasist...

_________________
policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by kaya Fri 11 Dec - 13:48

marcellus wrote:nemoj tako svi ljudi i sve kulture vrijede jednako a ilčić je fašist i rasist...
mislim da se razumijemo ja isto mišljenje imam i zlostavljačima životinjama bilo koje rase bili ili dobi. ali ovdje je zabrinjavajuće da se ne sankcionira. a radi se više naselja sa ciganijom gdje je to svakodnevica.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by veber Fri 11 Dec - 13:49

kajo! bili su gladni.
samo su si gablec priskrbili.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by kaya Fri 11 Dec - 13:52

veber wrote:kajo! bili su gladni.
samo su si gablec priskrbili.
aha, a bitno da su mlađi od 14. zaboravili su reći da su se oženili sa 12.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by v_vlado Fri 11 Dec - 13:52

Je i mom pajdi u orehovici pokrali sa polja 10 tona krumpira,kaže cigo kad došla policija,deca se igrala...i zašt   ih zvat romi pa oni sami za sebe kažu da su cigani...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by Trinity Fri 11 Dec - 13:54

Naslov je editiran, a tema ide pod ključ za sada.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

policija pronašla  6   cigana koji su usmrtili i ubili psa Empty Re: policija pronašla 6 cigana koji su usmrtili i ubili psa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum