ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by prckov 16/1/2021, 09:50

n_razbojnik wrote:Ako Suljo nije peder i/ili hadezeovac nigdje

mora se i to nekako zakonski regulirat
evo ja predlazem da se unese u zakon kao "fizicka argumentacija"

prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by mutava baštarda 16/1/2021, 10:08

ovo je super odluka našeg dragog vođe i njegovih pobočnika. 
radosno iščekujemo yvijest o revitalizaciji Golog otoka.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by Guest 16/1/2021, 10:50

jasambrend wrote:Esco i ja smo najebali uglavnom... 💪


Proširi malo taj popis ... ćutim se zapostavljenim.

OK ... ja sam kamilica u odnosu na Stjepana Gnječa.

Ali nije da se ne trudim.

drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by epikur37 16/1/2021, 10:55

Svojedobno sam se čudio Jergoviću jer je zabranio komentare ispod njegovih tekstova.

Čovjek je bio u pravu.

Kad preletiš društvenim mrežama i komentare populusa, čovjeku dođe povratiti.

Vlast je još dobra koliko je retardiran narod.


Pitanje govora na društvenim mrežama je ozbiljno, tek smo uočili problem...pred nama je kako to regulirati s pravom mjerom.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


IL Risorto likes this post

darth_vader dislikes this post

Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2021, 11:13

Kada ja tebi kažem da si liberal ti se ljutiš. 
Isto što si ti rekao govore sada liberali u USA kada su na vlasti. 
Sva sreća da su poljaci konzervativci pa su rekli da će pokušaje cenzure od strane big tech korporacija i liberala kažnjavati, šteta što mi nemamo takvu desnicu ne bi vama bilo ugodno u poljskoj
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by Guest 16/1/2021, 14:34

jasambrend wrote:Esco i ja smo najebali uglavnom... 💪

mi smo najebali svakako sa i bez cenzure a i sova nam se pridružio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by aben 16/1/2021, 14:46

epikur37 wrote:Svojedobno sam se čudio Jergoviću jer je zabranio komentare ispod njegovih tekstova.

Čovjek je bio u pravu.

Kad preletiš društvenim mrežama i komentare populusa, čovjeku dođe povratiti.

Vlast je još dobra koliko je retardiran narod.


Pitanje govora na društvenim mrežama je ozbiljno, tek smo uočili problem...pred nama je kako to regulirati s pravom mjerom.

retardirona zajednica

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by darth_vader 16/1/2021, 14:47

Epi, jebat ga ali prsti sami automatski lete na dislajk isto kao što tvoj mozak automatski uleti u rezonantnu frenkveciju s vladajućima na spomen autokracije... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by Guest 16/1/2021, 14:50

AssadNaPodmornici wrote:Kada ja tebi kažem da si liberal ti se ljutiš. 
Isto što si ti rekao govore sada liberali u USA kada su na vlasti. 

Sva sreća da su poljaci konzervativci pa su rekli da će pokušaje cenzure od strane big tech korporacija i liberala kažnjavati, šteta što mi nemamo takvu desnicu ne bi vama bilo ugodno u poljskoj


Prešlo je to njegovo demokršćanstvo na kvasinu.

Eno mu Kenwood Kenon u režiji EK priprema potpunu LTBGIQizaciju države

inače nix novci kakti za sanaciju gubitaka gospodarstva zbog kruneka.



Lijepo sam rekel da bumo mi sve te novce kaj bumo kakti ''dobili'' platili

natrag i još polag kamate debele.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2021, 15:00

Sovak wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kada ja tebi kažem da si liberal ti se ljutiš. 
Isto što si ti rekao govore sada liberali u USA kada su na vlasti. 

Sva sreća da su poljaci konzervativci pa su rekli da će pokušaje cenzure od strane big tech korporacija i liberala kažnjavati, šteta što mi nemamo takvu desnicu ne bi vama bilo ugodno u poljskoj


Prešlo je to njegovo demokršćanstvo na kvasinu.

Eno mu Kenwood Kenon u režiji EK priprema potpunu LTBGIQizaciju države

inače nix novci kakti za sanaciju gubitaka gospodarstva zbog kruneka.



Lijepo sam rekel da bumo mi sve te novce kaj bumo kakti ''dobili'' platili

natrag i još polag kamate debele.

prvo što se sjetila ona krava debela lopovska šuica da čestita Bidenu.. čestita na čemu? na izborima što su ukradeni(aj to joj je u krvi, krađa i lopovluk) i na čemu još? što će prvoditi najljevičarskiju ideologiju i angedu u povjesti USA i što je su maznuli izbore prvom normalnom konzervativcu na čelu neke zapadne države zadnjih par desetljeća.

to je naš HDZ , to su "domoljubi i konzervativci" u suštini lopovi i ljevičari/liberali
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by Guest 16/1/2021, 15:02

AssadNaPodmornici wrote:
Sovak wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kada ja tebi kažem da si liberal ti se ljutiš. 
Isto što si ti rekao govore sada liberali u USA kada su na vlasti. 

Sva sreća da su poljaci konzervativci pa su rekli da će pokušaje cenzure od strane big tech korporacija i liberala kažnjavati, šteta što mi nemamo takvu desnicu ne bi vama bilo ugodno u poljskoj


Prešlo je to njegovo demokršćanstvo na kvasinu.

Eno mu Kenwood Kenon u režiji EK priprema potpunu LTBGIQizaciju države

inače nix novci kakti za sanaciju gubitaka gospodarstva zbog kruneka.



Lijepo sam rekel da bumo mi sve te novce kaj bumo kakti ''dobili'' platili

natrag i još polag kamate debele.

prvo što se sjetila ona krava debela lopovska šuica da čestita Bidenu.. čestita na čemu? na izborima što su ukradeni(aj to joj je u krvi, krađa i lopovluk) i na čemu još? što će prvoditi najljevičarskiju ideologiju i angedu u povjesti USA i što je su maznuli izbore prvom normalnom konzervativcu na čelu neke zapadne države zadnjih par desetljeća.

to je naš HDZ , to su "domoljubi i konzervativci" u suštini lopovi i ljevičari/liberali

Drumski razbojnici.

Štrik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by epikur37 16/1/2021, 15:14

Poštenom čovjeku, iz najboljih hrvatskih političkih tradicija ne preostaje drugo nego povući se.

Pučke, demokršćanske stranke razočarale su  svojim ideološkim zastranjenjem a radikalna desnica nije zdrava alternativa.

Nije teško razumjeti Vladka  Mačeka.

Vremena su bremenita, puno je promjena...najlakše je neodgovorno zauzimati stavove i upirati na prvu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by epikur37 16/1/2021, 15:18

AssadNaPodmornici wrote:Kada ja tebi kažem da si liberal ti se ljutiš. 

Zašto bih se ja ljutio na nešto što ti, ili netko, prišiješ meni.

Takve etikete ne vrijede ništa.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2021, 15:58

pa ako si se povuka, zašto si opet na strani tih "liberala" i "demokršćana"?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2021, 16:03

nema više ovdje "ja sam između" "ja sam kombinacija ljevice(liberala) i desnice".. itd.. ili si sa nama - a to je slobodno tržište, sloboda govora, sloboda udruživanja, mala ali efikasna država sa granicama , ili si na njihovoj strani a to je -cenzura, regulacije, socijalizam, trpačina, te jaka država koja guši osobne slobode svojih građana a trpa se imigrantima.

ili si sa nama ili si kontra nas. nema više sjediti na dvije stolice.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by epikur37 16/1/2021, 16:07

AssadNaPodmornici wrote:pa ako si se povuka, zašto si opet na strani tih "liberala" i "demokršćana"?

Ako misliš na ovu temu, nisam još definirao stav o pitanju govora na društvenim mrežama.

Fenomen je prebrzo narastao, preutjecajan je...pshosocijalno problematičan.

Nemam odgovor na ovo pitanje, razmišljam. Dosadašnja politika uređivanja, monopol i sve...ne valjaju više.

Stvar treba malo šire zahvatiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2021, 16:09

dobro isprike radi "etiketiranja" , ispravak navoda, nesmatram da si liberal, ali tu si podjelio stajalište koje imaju ti liberali :D čisto da znaš

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by sitting_bull 16/1/2021, 16:11

https://www.index.hr/vijesti/clanak/drzava-sisku-nece-placati-cijelu-obnovu-gradonacelnica-ovo-je-suludo-nemamo-sanse/2247060.aspx

eto zbog čega anemičar gura zakon o kontroli medija i društvenih mreža.

mnogo puta je sam dokazao kako je, osim što je anemični sociopata, i politički gnoj.

sada je ovim prijedlogom zakona pokazao kako je i ljudski gnoj koji svoje političke ciljeve pokušava ostvariti preko sudbina građana kojima je potres uništio gotovo sve što su za svog života izgradili sebi i svojim potomcima.

proklet bio!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by epikur37 16/1/2021, 16:12

AssadNaPodmornici wrote:nema više ovdje "ja sam između" "ja sam kombinacija ljevice(liberala) i desnice".. itd.. ili si sa nama - a to je slobodno tržište, sloboda govora, sloboda udruživanja, mala ali efikasna država sa granicama , ili si na njihovoj strani a to je -cenzura, regulacije, socijalizam, trpačina, te jaka država koja guši osobne slobode svojih građana a trpa se imigrantima.

ili si sa nama ili si kontra nas. nema više sjediti na dvije stolice.

Nit sam s vama nit kontra vas.


Takve hajke i revolucije ne jebem.

O svakom pitanju zauzimam  svoj stav...ne treba mi neki ideološki aparatčik.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by darth_vader 16/1/2021, 16:13

Šiting i ti ćeš s nama u gulag kako se čini... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2021, 16:15

sitting_bull wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/drzava-sisku-nece-placati-cijelu-obnovu-gradonacelnica-ovo-je-suludo-nemamo-sanse/2247060.aspx

eto zbog čega anemičar gura zakon o kontroli medija i društvenih mreža.

mnogo puta je sam dokazao kako je, osim što je anemični sociopata, i politički gnoj.

sada je ovim prijedlogom zakona pokazao kako je i ljudski gnoj koji svoje političke ciljeve pokušava ostvariti preko sudbina građana kojima je potres uništio gotovo sve što su za svog života izgradili sebi i svojim potomcima.

proklet bio!
gura zakon jer odgovara i desnici i lijevici.

vi ljevičari se nadate da ćete brzo biti na vlasti, pa ćete "hapsiti" ljude koji budu kritizirali pederski/rodni odgoj po školama, govorili da su protiv imigracije iz afganistana/somalije i drugih vukojebina, i zbog toga će 90% ljevičara podržati ovu državnu represiju, jer se nadaju da će kao i u USA doći na vlast pa da će progoniti konzervativce i ostale normalne ljude, a u stvarnosti u RH će HDZ hapsiti vas kada budete kritizirali katoličku crkvu i prokazivali na lopovluk HDZa :cleanteeth

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21037
2018-06-14


Back to top Go down

Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti" - Page 2 Empty Re: Ozakonjena kontrola "sirenja netrpeljivosti"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum