ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘ - Page 3 Empty Re: HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘

Post by Šandor Winnetou Fri 15 Jan - 10:55

prckov wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:lik je mogao opravdano poludit jedino ako je zavaravala, jedno vrijeme bila s njim pa se prevaislila i tek tada rekla da je lezba


možda si on nikad ne bi dopustio biti s lezbom da je to znao
tu bi ona njemu morala platiti 10.000.000, 00 kn

ako je napao samo radiji odbijanja kriv je kao i naše pravosuđe
..pa velim tko zna cega tu sve ima...obicno vecina kad dobiju odbijanac odustane..e sad da li su se ovo dvoje od prije poznavali..pa ovoj dosadilo njegovo nabacivanje dovodi do toga da ona nije nista poduzela prije da to sprijeci...da mu je na pocetku rekla 'stari odjebi totalno me ne zanimas i ak bus dalje dosadan smatrat cu to napastvovanjem zvat cu onda drotove' ...ne znam..jel na koncu ona doista lejzbijka ili je joj je to bio blef da se ovog rijesi a nije kontala da je ovaj homofob..pa kasnije mozda uz savjet nekog sa strane da se drzi tog da je lejzbijka moze neke benificije dobit

ne znam ni ja
Trebalo bi pitati đikića, pupija i ezekiela, oni sve znaju!

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘ - Page 3 Empty Re: HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘

Post by prckov Fri 15 Jan - 11:04

tre wrote:
prckov wrote:
vuksadinare wrote:
mortal wrote:lik je mogao opravdano poludit jedino ako je zavaravala, jedno vrijeme bila s njim pa se prevaislila i tek tada rekla da je lezba


možda si on nikad ne bi dopustio biti s lezbom da je to znao
tu bi ona njemu morala platiti 10.000.000, 00 kn

ako je napao samo radiji odbijanja kriv je kao i naše pravosuđe
..pa velim tko zna cega tu sve ima...obicno vecina kad dobiju odbijanac odustane..e sad da li su se ovo dvoje od prije poznavali..pa ovoj dosadilo njegovo nabacivanje dovodi do toga da ona nije nista poduzela prije da to sprijeci...da mu je na pocetku rekla 'stari odjebi totalno me ne zanimas i ak bus dalje dosadan smatrat cu to napastvovanjem zvat cu onda drotove' ...ne znam..jel na koncu ona doista lejzbijka ili je joj je to bio blef da se ovog rijesi a nije kontala da je ovaj homofob..pa kasnije mozda uz savjet nekog sa strane da se drzi tog da je lejzbijka moze neke benificije dobit

ne znam ni ja
Trebalo bi pitati đikića, pupija i ezekiela, oni sve znaju!


ko kad su strucnjaci
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘ - Page 3 Empty Re: HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘

Post by vuksadinare Fri 15 Jan - 11:07

A cuj imas ti trebica koje namjerno navlace muzjake (ima toga i obrnuto) narocito one kaj imaju love a sebi daju na vaznosti..likovi se zatelebaju a ove ih koriste da im placaju izlaske,pice..a ono nisu u vezi..pa kad trebici tip dosadi za neko vrijeme ona ga zeli otkantati..no lik zateleban ne zeli se sa tim pomiriti osjeca se nasamaren i jbg..tko zna do cega onda moze doci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘ - Page 3 Empty Re: HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘

Post by prckov Fri 15 Jan - 11:09

vuksadinare wrote:A cuj imas ti trebica koje namjerno navlace muzjake (ima toga i obrnuto) narocito one kaj imaju love a sebi daju na vaznosti..likovi se zatelebaju a ove ih koriste da im placaju izlaske,pice..a ono nisu u vezi..pa kad trebici tip dosadi za neko vrijeme ona ga zeli otkantati..no lik zateleban ne zeli se sa tim pomiriti osjeca se nasamaren i jbg..tko zna do cega onda moze doci..

niko
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘ - Page 3 Empty Re: HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘

Post by Guest Fri 15 Jan - 13:24

Gušti kod nekih ljudi nemaju cijenu.

:}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘ - Page 3 Empty Re: HOMOFOB(neka nova vrsta?) napao ženu i dobio 300 kuna kazne, ali javio se Europski sud: ‘Platite joj 10.000 eura‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum