ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by immortal 12/1/2021, 22:57

ja im se ne čudim što su otišli
koliko su novinari pokazali taj gradonačelnik kao da uopće nije zahvalan
čitali smo i kako je volonter pao s krova i poginuo
vlada radi svoje........
Petrinja je velika, čudim se da oni sami nemaju dovoljno svojih volontera

immortal

Posts : 23153
2014-04-16


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by darth_vader 13/1/2021, 00:21

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
Ne prozivam ih. Kažem da su odlično odradili ali ne bi mogli mjesecima hraniti ljude na dobrovoljnoj bazi , iz donacija.
To funkcionira mjesec dana, onda odu raditi negdje za plaću a donacije se smanje. To je normalna stvar. Izbaciti 10 ,12 000 obroka dnevno, kuhanih ili gotovih nije stvar koja može dugoročno funkcionirati volonterski.
slažem se da je država trebala preuzeti to na sebe, ali ne u ovom obliku...da Pleter kuha robne zalihe i prodaje državi i da daje ove smiješne porcije
valjda su i njih izračunali njegovi nutricionisti, šta sirotinji treba više
Sto mislis jel ovak misle..'ma jebes njih srbi su to dobaro da dobiju i ovo' :D
Garant tako misle, samo eto, i Hrvati su kolaterala zbog takvog razmisljanja. Na stranu to sto su ujedno i lopovi.

Kako uvik mislite da ste nešto posebno pa da se sve u državi događa s ciljem šikaniranja Srba...💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Noor likes this post

Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 04:58

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
Ne prozivam ih. Kažem da su odlično odradili ali ne bi mogli mjesecima hraniti ljude na dobrovoljnoj bazi , iz donacija.
To funkcionira mjesec dana, onda odu raditi negdje za plaću a donacije se smanje. To je normalna stvar. Izbaciti 10 ,12 000 obroka dnevno, kuhanih ili gotovih nije stvar koja može dugoročno funkcionirati volonterski.
slažem se da je država trebala preuzeti to na sebe, ali ne u ovom obliku...da Pleter kuha robne zalihe i prodaje državi i da daje ove smiješne porcije
valjda su i njih izračunali njegovi nutricionisti, šta sirotinji treba više
Sto mislis jel ovak misle..'ma jebes njih srbi su to dobaro da dobiju i ovo' :D
ne mislim da tak misle, jer njemu je važno da opljačka, bili to srbi il hrvati..ili netko treći

Mareković je bio tvoj ratni zapovjednik, ha?
ti si Tigrić :)
...ne...kad je on dosao za zapovjednika ja nisam vise bio u tigrovima..ali koliko su decki pricali rekli su da je bio ok..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 05:03

mortal wrote:ja im se ne čudim što su otišli
koliko su novinari pokazali taj gradonačelnik kao da uopće nije zahvalan
čitali smo i kako je volonter pao s krova i poginuo
vlada radi svoje........
Petrinja je velika, čudim se da oni sami nemaju dovoljno svojih volontera
Je..ko i u ratu..skoro svi pobjnitiegli..kad su tigrovi dosli 16.9.1991..grad prazan tu i tamo neko..a dosli ga ljudi sa strane braniti..tu i tamo domaci petrinjci..pa padom grada najebase decki koji su ga dosli iz zagreba,varazdina braniti..krizni stozer petrinje otisao iz petrinje 17.9...nitko nije zapovjedao gradom do pada..sve se svelo na improvizaciju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 05:05

Mi dosli u petrinju..a gdje su domaci pitamo vodica?...malo ih je kaze vodic..vecina otisli..to ko i sad volonteri sa strane domaci sjedi i gleda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by kaya 13/1/2021, 09:44

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
Ne prozivam ih. Kažem da su odlično odradili ali ne bi mogli mjesecima hraniti ljude na dobrovoljnoj bazi , iz donacija.
To funkcionira mjesec dana, onda odu raditi negdje za plaću a donacije se smanje. To je normalna stvar. Izbaciti 10 ,12 000 obroka dnevno, kuhanih ili gotovih nije stvar koja može dugoročno funkcionirati volonterski.
slažem se da je država trebala preuzeti to na sebe, ali ne u ovom obliku...da Pleter kuha robne zalihe i prodaje državi i da daje ove smiješne porcije
valjda su i njih izračunali njegovi nutricionisti, šta sirotinji treba više
Sto mislis jel ovak misle..'ma jebes njih srbi su to dobaro da dobiju i ovo' :D
Garant tako misle, samo eto, i Hrvati su kolaterala zbog takvog razmisljanja. Na stranu to sto su ujedno i lopovi.
Ne misle, uopće im nije bitno tko je tko.
I zagreb još nisu krenuli popravljati a u njemu nisu srbi, bar ne značajno.
Vuk se nada da tako misle jer jbg to je njegov život, srbi vs hrvati.
A pirate ko i svaki srbin , mora biti ugrožen da ga jebeš...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 09:54

kaya wrote:
Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
slažem se da je država trebala preuzeti na sebe, ali ne u ovom obliku ... da Pleter kuha robne zalihe i prodaje državu i daje ove smiješne porcije
valjda i njih izračunali njegovi nutricionisti, šta sirotinji treba više
Sto mislis jel ovak misle .. 'ma jebes njih srbi su to dobaro da dobiju i ovo' :D
Garant tako zabluda, samo eto, i Hrvati su kolaterala zbog takvog razmišljanja. Na stranu to sto su ujedno i lopovi.
Ne zavaravam, uopće im nisam bitno tko je tko.
I zagreb još nisu krenuli popravljati au njemu nisu srbi, bar ne značajno.
Vuk se nada da tako zabludi jer jbg to je njegov život, srbi vs hrvati.
Gusar koji i svaki srbin, mora biti ugrožen da ga jebeš ...
Gle Kajo...budimo realni...zar ti mislis da nema takvih koji i to gledaju u vlasti?..naravno da ima...kao sto ima i onih drugih..banovina je zajebano politicki podrucje...svega tamo ima..sto nacelnika sto stranaka...zato i jesu u kurcu...nacionalno mjesovita..pa sigurno da ima onih koji bi prije napravili kucu susjedu nego komsiji...ili kupili kravu i time politicki profitirali ili na izborima dobili glas...sto se tice zagreba tu diktira bandic i njegovi ljudi...bez njegovog amenovanja ili suamenovanja plenki ne moze nista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by kaya 13/1/2021, 09:54

I logičan izbor je pleter, koriste vojne kuhinje, hrane vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne može to uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako koriste robne rezerve 
Klasičan hrvatski lopovluk...


Last edited by kaya on 13/1/2021, 09:54; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Noor likes this post

Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by kaya 13/1/2021, 09:57

vuksadinare wrote: 
Gle Kajo...budimo realni...zar ti mislis da nema takvih koji i to gledaju u vlasti?..naravno da ima...
Nema. Ni u vlasti ni u životu.
Eto jedino tebi je to palo na pamet.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by kaya 13/1/2021, 09:57

I piratu. Jer je ugrožen valjda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 09:58

kaya wrote:I logičan izbor je pleter, koriste vojne kuhinje, hranu vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne možete uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako se koriste robne 
rezerve Klasičan hrvatski lopovluk ...
..tocno...mislim da je tu plenki i vlada posluzili se lukavstinom..pricekajmo da se ovi ispusu onda mi uletavamo kao spasitelji sto ce se u konacnici ispostaviti da jesu..jer bez drzavnih sluzbi na terenu dugorocno ne mozes nista...ko i na ratistu..sto specijalaca probit prvu crtu i kopat..spasit ali bez vecih postrojbi ajmo rec domobranskih koji ce cuvat osvojeno ne mos nista...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by kaya 13/1/2021, 10:14

vuksadinare wrote:
kaya wrote:I logičan izbor je pleter, koriste vojne kuhinje, hranu vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne možete uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako se koriste robne 
rezerve Klasičan hrvatski lopovluk ...
..tocno...mislim da je tu plenki i vlada posluzili se lukavstinom..pricekajmo da se ovi ispusu onda mi uletavamo kao spasitelji sto ce se u konacnici ispostaviti da jesu..jer bez drzavnih sluzbi na terenu dugorocno ne mozes nista...ko i na ratistu..sto specijalaca probit prvu crtu i kopat..spasit ali bez vecih postrojbi ajmo rec domobranskih koji ce cuvat osvojeno ne mos nista...
A normalno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 10:22

kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:I logičan izbor je pleter, koristi vojne kuhinje, hranu vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne možete uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako se koriste robne 
rezerve Klasičan hrvatski lopovluk ...
..tocno ... mislim da je tu plenki i vlada posluzili se lukavstinom..pricekajmo da se ovi ispusu onda mi uletavamo kao spasitelji sto ce se u konacnici postaviti da jesu..jer bez drzavnih sluzbi na terenu dugorocno ne moze nista .. .ko i na ratistu..sto specijalaca probit prvu crtu i kopat..spasit ali bez vecih postrojbi ajmo rec domobranskih koji ce cuvat osvojeno ne mos nista ...
A normalno.
E sad koliko su kvalitetni ti domobrani ili dio njih upitno je..ali jbg netko mora drzat strazu,obilazit..biti na liniji..ali jbg kad bi se sve islo cesljat i svakom domobranu gledat karakteristike otpalo bi ih bar 70% i opet nista..spala brojka na dva imena..u ovim situacijama ne gledas koje jel janjetina na meniu ili nije..isto tako bit ce i onih koji ce se okoristiti na nesrecama..uvijek bilo..i tu bi zapravo vlast trebala intervenirati i kazniti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by mutava baštarda 13/1/2021, 10:29

vuksadinare wrote:
kaya wrote:I logičan izbor je pleter, koriste vojne kuhinje, hranu vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne možete uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako se koriste robne 
rezerve Klasičan hrvatski lopovluk ...
..tocno...mislim da je tu plenki i vlada posluzili se lukavstinom..pricekajmo da se ovi ispusu onda mi uletavamo kao spasitelji sto ce se u konacnici ispostaviti da jesu..jer bez drzavnih sluzbi na terenu dugorocno ne mozes nista...ko i na ratistu..sto specijalaca probit prvu crtu i kopat..spasit ali bez vecih postrojbi ajmo rec domobranskih koji ce cuvat osvojeno ne mos nista...

2020 je godina u kojoj smo počeli vjerovati korporacijama i političarima da im je stalo do onih što žive u kućama bez armature.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by kaya 13/1/2021, 10:34

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:I logičan izbor je pleter, koristi vojne kuhinje, hranu vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne možete uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako se koriste robne 
rezerve Klasičan hrvatski lopovluk ...
..tocno ... mislim da je tu plenki i vlada posluzili se lukavstinom..pricekajmo da se ovi ispusu onda mi uletavamo kao spasitelji sto ce se u konacnici postaviti da jesu..jer bez drzavnih sluzbi na terenu dugorocno ne moze nista .. .ko i na ratistu..sto specijalaca probit prvu crtu i kopat..spasit ali bez vecih postrojbi ajmo rec domobranskih koji ce cuvat osvojeno ne mos nista ...
A normalno.
E sad koliko su kvalitetni ti domobrani ili dio njih upitno je..ali jbg netko mora drzat strazu,obilazit..biti na liniji..ali jbg kad bi se sve islo cesljat i svakom domobranu gledat karakteristike otpalo bi ih bar 70% i opet nista..spala brojka na dva imena..u ovim situacijama ne gledas koje jel janjetina na meniu ili nije..isto tako bit ce i onih koji ce se okoristiti na nesrecama..uvijek bilo..i tu bi zapravo vlast trebala intervenirati i kazniti..
Da.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 10:34

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:I logičan izbor je pleter, koriste vojne kuhinje, hranu vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne možete uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako se koriste robne 
rezerve Klasičan hrvatski lopovluk ...
..tocno ... mislim da je tu plenki i vlada poslužili se lukavstinom..pricekajmo da se ovi ispusu onda mi uletavamo kao spasitelji sto ce se u konacnici postaviti da jesu..jer bez drzavnih sluzbi na terenu dugorocno ne moze nista .. . ko i na ratistu ..sto specijalaca probit prvu crtu i kopat..spasit ali bez vecih postrojbi ajmo rec domobranskih koji ce cuvat osvojeno ne mos nista ...

2020 je godina u kojoj smo počeli vjerovati korporacijama i političarima da im je stalo do onih što žive u kućama bez armature.
Ne radi se o tome..vjerovanju ili ne..nego cista matematika...bez drzavnih sluzbi vojske,policije,vatrogasaca,hgssovaca ne mozes nista...u zargonu ajmo rec volonteri su bombasi a sto poslije kad bombi ponestane...spasavaj topnistvo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2021, 10:38

gle ljudi..
volonteri i navijači i kuhari iz privatnog sektora - što su nahranili - nahranili su. stanovništvo nije ostalo gladno, i još su jeli kvalitetno i besplatno.

sada je vrijeme da nakon 20dana praznika da lijeni domoljubi krenu hraniti ugrožene ionako im je to posal, eh sada.. nitko neće moći reći da će ostati gladan - ako začepiš nos i gutaš.. mora od nečega ekipa isplaćivati sebi u u kancelarijama 35 000kn plaće(a radnici 3000-4000kn)... naravno sve plaćamo mi porezni obveznici ali tako to ide..

ja bih kao porezni obveznik umjesto "domoljuba lopova iz Pletera" radije plaćao onim kuharima profićima, koje je država ionako poslala na burzu rada, neka nastave raditi i plaćati ih dnevnice..
mislim da bi izašlo nekoliko puta jeftinije, plus stanovništvo bi se puno kvalitetnije hranilo..

ali onda se domoljubi ne bi mogli obogatiti.. jbg. .aj bar će yugoslovneski index.hr imati povoda pisati
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20948
2018-06-14


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 10:44

AssadNaPodmornici wrote:gle ljudi ..
volonteri i navijači i kuhari iz privatnog sektora - što su nahranili - nahranili su. stanovništvo nije ostalo drago, a još su kvalitetnije i besplatno.

sada je vrijeme da nakon 20dana praznika da lijeni domoljubi krenu hraniti ugrožene ionako im je to posal, eh sada .. nitko neće moći reći da će ostati gladan - ako začepiš nos i gutaš .. mora od nečega ekipa isplativati ​​sebi uu kancelarijama 35 000kn plaće (a radnici 3000-4000kn) ... naravno sve plaćamo mi porezni obveznici ali tako to ide ..

ja bih kao porezni obveznik umjesto "domoljuba lopova iz Pletera" radije plaća onim kuharima profićima, koje je država ionako poslala na burzu rada, neka nastavite raditi i plaćati ih dnevnice ..
mislim da bi izašlo nekoliko puta jeftinije, plus stanovništvo bi se puno kvalitetnije hranilo ..

ali onda se domoljubi ne bi mogli obogatiti .. jbg. .aj bar će yugoslovneski index.hr imati povoda pisati
Valjda ti je jasno da drzava trazi svoj dio kolaca...slabo povijest poznas..nece svoje sluzbe drzat pasivne i jos im davat placu..jedino je upitna brzina djelovanja...pa zar nije bolje da onaj iz pletera kojem ide placa radio ili ne placu zaradjuje na snijegu i zimi kuhajuci nego cesuci jaja doma i jos za to placen..ovi kuhari ce se brzo vratit u restorane na placu od 10 000 kuna gdje ce kuhat rucak po cijeni 200 250 kuna a smrzavat ce se onaj iz pletera kuhar za 4000 kuna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by mutava baštarda 13/1/2021, 10:44

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:I logičan izbor je pleter, koriste vojne kuhinje, hranu vojsku, pakiraju za podravku gotove obroke. Pa ne možete uzeti restoran baltazar ili balon. Jer ne može odraditi.
Nelogična je jedino cjena obroka ako se koriste robne 
rezerve Klasičan hrvatski lopovluk ...
..tocno ... mislim da je tu plenki i vlada poslužili se lukavstinom..pricekajmo da se ovi ispusu onda mi uletavamo kao spasitelji sto ce se u konacnici postaviti da jesu..jer bez drzavnih sluzbi na terenu dugorocno ne moze nista .. . ko i na ratistu ..sto specijalaca probit prvu crtu i kopat..spasit ali bez vecih postrojbi ajmo rec domobranskih koji ce cuvat osvojeno ne mos nista ...

2020 je godina u kojoj smo počeli vjerovati korporacijama i političarima da im je stalo do onih što žive u kućama bez armature.
Ne radi se o tome..vjerovanju ili ne..nego cista matematika...bez drzavnih sluzbi vojske,policije,vatrogasaca,hgssovaca ne mozes nista...u zargonu ajmo rec volonteri su bombasi a sto poslije kad bombi ponestane...spasavaj topnistvo
ok ako ovo uspoređuješ s ratom onda je to bila alternativna povijest u kojoj je njemački napad na francusku u ww2 zaustavljen od strane volontera.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by vuksadinare 13/1/2021, 10:50

Uostalom cisto sumnjam da onaj nastradali seljak sa banovine zna razliku izmedju rizota od sipe i obicne rize..njemu svako jelo dobro samo da je toplo..pa velim bilo je 'lumena' kuhara koji su dovukli brdo morske ribe na banovinu a sveukupno se nije pojelo 20% te ribe ostalo propalo ili su odvukli doma..meni bilo smijesno kihar iz dalmacije nabraja koje su riblje specijalitete napravili a kad ga novinar pitao sto najbolje ide odgovorio je 'ipak sarma i grah' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by mutava baštarda 13/1/2021, 11:04

vuksadinare wrote:Uostalom cisto sumnjam da onaj nastradali seljak sa banovine zna razliku izmedju rizota od sipe i obicne rize..njemu svako jelo dobro samo da je toplo..pa velim bilo je 'lumena' kuhara koji su dovukli brdo morske ribe na banovinu a sveukupno se nije pojelo 20% te ribe ostalo propalo ili su odvukli doma..meni bilo smijesno kihar iz dalmacije nabraja koje su riblje specijalitete napravili a kad ga novinar pitao sto najbolje ide odgovorio je 'ipak sarma i grah' :D
da ali da prvih deset dana nije bilo volenterske sipe, onda država ne bi sada imala koga hraniti. 
isto kao i kada je torcida gasila požar na ulazu u splitu. da ljudima nisu spasili kuće država bi mogla poslije samo kontrolirati zgarište...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega - Page 4 Empty Re: Ti irud mater..od 350 kuhara volontera njih 340 pobjeglo zbog potresa i snijega

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum