ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by Šandor Winnetou 12/1/2021, 15:10

vuksadinare wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
Ajde budaletino idiotska plaćenička poklopi se blatobranima i zašuti, jebo te taj izdajnik u tu mutavu glavurdu sa ularima na očima. Da imaš gram pameti u toj sivoj masi između ušiju ne bi ovakve idiotarije pisao.
Ma glup covjek..pitaj ga samo zast janezima nisu uzeli vecinu to oruzja a partija njihova bila na vlasti kao tehnicka vlast..znaci oni su mogli sprijecit a racan nije mogao..pa cak tadasnji zapovjednik V vojne oblasti Konrad Kolsek se u svojoj knjizi cudio inertnosti racana i drugova u pogldu oruzja TO-a za razliku od slovenskih kolega
Ma vidiš da je idiot, zadojen partijom i nepogrešivoću iste. Najgore je što lik misli da mu se ne vidi agenda kad trola po forumu sa svojim baljezgarijama.
Ma zna on...al tesko priznati...logicno mi je da nisu mogli do dijela oruzja TO-a koje je bilo uskladisteno u vojarnama jna..ali tu je bilo uskladisteno 20% oruzja...i ajd ako izuzmemo ono oruzje gdje su srbi bili becina to je isto negdje oko 20%..ali 60% oruzja to-a je bilo uskladisteno u skladistima firmi,opcinskih skladista i na teritoriju gdje su hrvati vecina..a nit ga je cuvala jna...vec portiri..dosla jna i preko noci ispraznila ta skladista..to je namjeravala i u sloveniji ucinit ali slovenski partijci su pozvali odmah janeze da blokiraju jna ulaz i ta skladista i time sprijecili da jna odveze oruzje kad su ovi otisli odmah su organizirali prebacivanje orizja na tajne lokacije jer su racunali da ce se ovi vratit kao sto jesu ali zatekli prazna skladista..sto racan nije pozbao narod da blokiraju ta skladista..nego nista..sutnja
Još  gore, račan je to predao kad je izgubio vlast a nešto prije nego li je i predao u ruke HDZu. Tuđman je to sve trebao pozatvarati pa danas ne bi imali ovakve likove koji brane neobranjivo i pišu gluposti kao da nije račana ne bi bilo ni RH :blj

Šandor Winnetou

Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by marcellus 12/1/2021, 15:24

sitting_bull wrote:
tre wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:Pa dobro, otprilike su jednako štete napravili i Srbi i potres...
nije to ništa u usporedbi s onim što je hdz napravio.
Spasio nas od SDPove izdaje?
idiot.

da nije bilo ivice račana još bi bili u jugoslaviji.

da nije bilo ivice račana ne bi se promijenilo baš ništa. Tko god da je vodio partiju nije mogao spriječiti dolazak demokracije i izbor Franje Tuđmana. Jedino bi možda izbjegli "detuđmanizaciju" dvijetisućitih koja je zasrala uglavnom ono što je Franjo napravio dobro, a nije takla u ono što je napravio loše.

_________________
Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by vuksadinare 12/1/2021, 15:25

tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:
Ma glup covjek..pitaj ga samo zast janezima nisu uzeli vecinu to oruzja a partija njihova bila na vlasti kao tehnicka vlast..znaci oni su mogli sprijecit a racan nije mogao..pa cak tadasnji zapovjednik V vojne oblasti Konrad Kolsek se u svojoj knjizi cudio inertnosti racana i drugova u pogldu oruzja TO-a za razliku od slovenskih kolega
Ma vidiš da je idiot, zadojen partijom i nepogrešivoću iste. Najgore je što lik misli da mu se ne vidi agenda kad trola po forumu sa svojim baljezgarijama.
Ma zna on ... al tesko priznati ... logično mi je da nismo mogli do dijela oružja TO-a koje je bilo usklađeno u vojarnama jna..ali tu je bilo usklađeno 20% oruzja ... i ajd ako izuzmo ono oružje gdje su srbi bili becina to je isto negdje oko 20% .. ali 60% oruzja to-a bilo je uskladišteno u skladistima firmi, opcinskih skladista i na teritoriji gdje su hrvati vecina..a nit ga je cuvala jna ... vec portiri ..dosla jna i preko noci ispraznila ta skladista..to je namjeravala iu sloveniji ucinit ali slovenski partijci su pozvali odmah janeze da blokiraju jna ulaz i ta skladista i time sprijecili da jna odveze oruzje kad su ovi otisli odmah su organizovali prebacivanje orizja na tajne lokacije jer su racunali da ce se ovi vratit kao sto jesu ali zatekli prazna skladista..sto racan nije pozbao narod da blokiraju ta skladista..nego nista..sutnja
Još gore, račan je to predao kad je izgubio vlast nešto prije nego li je i predao u ruke HDZu. Tuđman je to sve trebao pozatvarati pa danas ne bi trebali imati ovakve likove koji brane neobranjivo i pišu gluposti kao da nije račana ne bi bilo ni RH:blj:
Gle racan je tad jos vjerovao u opstojnost juge a janezi nisu i riskirali su i dobili...racan je predao jer predavanje je ako nista ne ucinis niti pokusas to sprijeciti jer nije inace covjek koji je volio riskirat..zato se i veze ona sitagma 'odlucno mozda'...pa sam manolic je rekao da su nagovarali racana prije primopredaje da sprijeci oduzimanje oruzja jer to moze dovoljno da pozove ljude da blokiraju ulaze u skladista di je bilo pohranjeno oruzje i da ce sa tim cinom uci u povijest medjutim racan je manolicu i babcu koji su dosli u ime hdza na taj sastanak stalno ponavljao sto ce reci jna tj general stab..kako ce reagirat milosevic..ponavljao kako je janezima lakse jer nemaju toliko srba u partiji koji bi mogli se pobunit i raskolit partiju..babac je rekao da su ga gotovo do ponoc nagovarali pa kad su vidjeli da ovaj tetosi svoje odustali..pa je hdz pozvao gradjane u blokadu medjutim vec je bilo kasno..jna je vec odvezla tu noc vecinu oruzja i sljefeceg dana tek su uspjeli sprijeciti da odvezu nesto malo orzja gdje su gradjani na poziv brzo reagirali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by RayMabus 12/1/2021, 15:25

Ne sviđa mi se ideja da se iz jedne države šalju popovi u drugu.

No fala Bogu ovo nije Crna Gora pa da meni tribaju ti objekti i ta priča pa će se vodit dijalog malo oko toga.

Postoji određeno nepovjerenje mene i te šeme da su oni iz druge države a već su pokazali svoje llce u ratu i sad tu popuju nešto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by RayMabus 12/1/2021, 15:28

RayMabus wrote:Ne sviđa mi se ideja da se iz jedne države šalju popovi u drugu.

No fala Bogu ovo nije Crna Gora pa da meni tribaju ti objekti i ta priča pa će se vodit dijalog malo oko toga.

Postoji određeno nepovjerenje mene i te šeme da su oni iz druge države a već su pokazali svoje llce u ratu i sad tu popuju nešto.
Ukratko tražim potvrdu o lojalnosti jer inače vojno gledano vas gledam kao petu kolonu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by RayMabus 12/1/2021, 15:31

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ne sviđa mi se ideja da se iz jedne države šalju popovi u drugu.

No fala Bogu ovo nije Crna Gora pa da meni tribaju ti objekti i ta priča pa će se vodit dijalog malo oko toga.

Postoji određeno nepovjerenje mene i te šeme da su oni iz druge države a već su pokazali svoje llce u ratu i sad tu popuju nešto.
Ukratko tražim potvrdu o lojalnosti jer inače vojno gledano vas gledam kao petu kolonu.
A posebno nakon šta je trenutni premijer Crne Gore Krivokapić nahvalio Radovića.

A Radović je jedan od stupova svetoslavlja.

I podržatelj napada na Hrvatsku.

Sve je povezano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by RayMabus 12/1/2021, 15:33

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ne sviđa mi se ideja da se iz jedne države šalju popovi u drugu.

No fala Bogu ovo nije Crna Gora pa da meni tribaju ti objekti i ta priča pa će se vodit dijalog malo oko toga.

Postoji određeno nepovjerenje mene i te šeme da su oni iz druge države a već su pokazali svoje llce u ratu i sad tu popuju nešto.
Ukratko tražim potvrdu o lojalnosti jer inače vojno gledano vas gledam kao petu kolonu.
A posebno nakon šta je trenutni premijer Crne Gore Krivokapić nahvalio Radovića.

A Radović je jedan od stupova svetoslavlja.

I podržatelj napada na Hrvatsku.

Sve je povezano.
Jer ako vam je Radović idol a očito je da je onda vi imate problem s menom.

I to veliki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by IL Risorto 12/1/2021, 16:43

Gledam naslov teme,pomislio neka moja koju sam nekad ranije otvorio,dok nisam skužio da je jastrebova.
Ovakav naslov teme i ja bih stavio,što je najbolji dokaz kako veliki umovi slično misle. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima - Page 3 Empty Re: Ustaški vikar potres usporedio sa Srbima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum