ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tuđman franjo i jedina hrvatska

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by ljubo1212 Thu 10 Dec - 21:01

nije tebi lako, al ni ne treba biti :)

ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by udba Thu 10 Dec - 21:07

ljubo1212 wrote:nije tebi lako, al ni ne treba biti :)
pa nije, što bi bilo, ustvari čovjek je ovake ko ti 2000 trebo poslat u sdp i zatražit da radite i predviđate najbolje što možete, danas sdp-a ne bi ni bilo, ovako Karamarko mora drhtat oće neki Petrov ustat na levu ili desnu nogu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by vuksadinare Thu 10 Dec - 21:08

...da zna franjo ko su sve bili predsjednici i premijeri nakon njega mislim da bi na antartik otisao...postali su svi oni kojima je u zargonu frnjoke dijelio i kave mu kuhali...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by udba Thu 10 Dec - 21:12

vuksadinare wrote:...da zna franjo ko su sve bili predsjednici i premijeri nakon njega mislim da bi na antartik otisao...postali su svi oni kojima je u zargonu frnjoke dijelio i kave mu kuhali...
:tu
ma u Haag, kakav Antartik, zamisli, stave onu pisaricu Jacu i onog drugorazrednog ćatu Sanadera, a maknu Pašalića koji je najgore poslove morao obavljat, i onda kažu "smješno ga bilo vidit u uniformi", e jada i bijede
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by vuksadinare Thu 10 Dec - 21:18

udba wrote:
vuksadinare wrote:...da zna franjo ko su sve bili predsjednici i premijeri nakon njega mislim da bi na antartik otisao...postali su svi oni kojima je u zargonu frnjoke dijelio i kave mu kuhali...
:tu
ma u Haag, kakav Antartik, zamisli, stave onu pisaricu Jacu i onog drugorazrednog ćatu Sanadera, a maknu Pašalića koji je najgore poslove morao obavljat, i onda kažu "smješno ga bilo vidit u uniformi", e jada i bijede
Nisam mislio samo na njih....zoki,josipovic,mesic.....ajme...prvi pobjegulja,drugi ni sam ne zna sto je i zasto je bio predsjednik i cega,treci kao da je bio predsjednik bosne i kosova te tuzibaba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by udba Thu 10 Dec - 21:23

vuksadinare wrote:
udba wrote:
vuksadinare wrote:...da zna franjo ko su sve bili predsjednici i premijeri nakon njega mislim da bi na antartik otisao...postali su svi oni kojima je u zargonu frnjoke dijelio i kave mu kuhali...
:tu
ma u Haag, kakav Antartik, zamisli, stave onu pisaricu Jacu i onog drugorazrednog ćatu Sanadera, a maknu Pašalića koji je najgore poslove morao obavljat, i onda kažu "smješno ga bilo vidit u uniformi", e jada i bijede
Nisam mislio samo na njih....zoki,josipovic,mesic.....ajme...prvi pobjegulja,drugi ni sam ne zna sto je i zasto je bio predsjednik i cega,treci kao da je bio predsjednik bosne i kosova te tuzibaba
Ma dobro, to je druga strana, ali šta mu njegovi uradiše, eej, koje je slavlje bilo što je Sanader de-rođoziro i de-bosnoziro partiju, uveo iz izolacije u svet, a sad ostavilo Karamarku spaljenu zemlju i najteže optužbe za masovni kriminal i pakleno udruživanje, i onda ovaj ima obraza doć ovdje i obilježavat godišnjicu umjesto da zapali svijeću na grob i pokrije se ušima.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by v_vlado Thu 10 Dec - 21:45

Mamicu mu dozvolio je pljačku naroda i uveo kriminal kao službeni dio politike....bit će još torbi,njegova reakcija na kriminal a one koji su ginuli i stvarali zemlju nazvao stokom sitna zuba. .negativna ličnost..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by Regoč Thu 10 Dec - 22:04

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 9k=

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Gotovina_tudjman

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Tu%C4%91man_u_Vukovaru

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Franjo__large

Rekao bih da ovo sve sažima!

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Untitled

_________________
tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by jastreb Thu 10 Dec - 22:29

Neću sad ulaziti u ocjenu lika i djela Franje Tuđmana.

No uzmimo kao istinu,recimo činjenicu da je zaista bio najveći državnik kojeg je Hrvatska u svojoj kratkoj povijesti neovisnosti imala.

I onda? Što sad? Koji je cilj ove teme?

Isto kao kada bih ja na pdf sport otvorio temu o generaciji Vatrenih iz 1998-me a zatim kukao nad zlosretnom sudbinom hrvatskog nogometa danas i ponavljanjem kako više nikada nećemo imati tako jaku reprezentaciju.

Treba gledati u budućnost i birati ljude koji su kadri i hrabri u vođenju Hrvatske,a ne fikuse koji se priklanjaju vihorima iz Brisela.Vošingtona ili Berlina,a ne gledati u prošlost i tu prošlost pretpostavljati nad sadašnjošću,a kamo li nad budućnošću.

I to je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by veber Thu 10 Dec - 22:35

jastrebe jedeš govna.
da je tito tema nasrao bi šest traktata.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by jastreb Thu 10 Dec - 22:41

veber wrote:jastrebe jedeš govna.
da je tito tema nasrao bi šest traktata.
Možda. No isključivo oko pitanja povijesnih datosti,prilika,ili nekih situacija,poteza,ili slično.

No nikada ne bih kukao kako više nećemo imati takvoga državnika,vođu i vizionara.

Kada bih govorio o Vatrenima iz 98-me pisao bih o utakmicama,potezima,promašajima i sl.,ali,ponavljam,opet ne u kontekstu kako je to najbolja reprezentacija i kako takvu više nećemo imati.

Zar sam ja prorok ili vidoviti Milan,pa da znam hoćemo li ili nećemo imati dobrog ili boljeg državnika,ili reprezentaciju.

Kontaš?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by veber Thu 10 Dec - 23:01

Jedes govna. Tudman je bio, takav kakav je.
Usporedivat ga s guracima lopte, deplasirano je.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by Guest Fri 11 Dec - 0:14

marcellus wrote:rođo, služba nije bezbradica, bezbradica mrči ovce pod drugim nickom nemerem se sad sjetiti koji je
Stenjalica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tuđman franjo i jedina hrvatska - Page 3 Empty Re: tuđman franjo i jedina hrvatska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum