ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by debotoijusto 1/1/2021, 18:15

EDINSON CAVANI, urugvajski napadač Manchester Uniteda, oglasio se povodom kazne koju je dobio zbog "rasističkog ponašanja" na društvenim mrežama.
Cavani je na svojem Twitter profilu objavio poruku idućeg sadržaja: "Pozdrav svima. Ne želim duljiti previše u ovom neugodnom trenutku za mene. Želim vam reći da prihvaćam kaznu znajući da su mi strani engleski jezični običaji, ali ne dijelim taj pogled na život. Ispričavam se ako sam nekog povrijedio izrazom prisnosti prema prijatelju, to mi nikako nije bila namjera.
Oni koji me poznaju znaju da se uvijek trudim naći radost u najjednostavnijim stvarima i prijateljstvo. Cijenim brojne poruke podrške. Srce mi je na miru jer znam da sam se uvijek izražavao u skladu sa svojom kulturom i stilom života. Šaljem vam iskrene zagrljaje."


Podsjetimo, Cavani  je kažnjen s tri utakmice i 100.000 funti zbog "rasističkog ponašanja" na društvenim mrežama.
Unitedov napadač je u utakmici protiv Southamptona ušao s klupe i zabio dva gola za preokret i pobjedu 3:2. Na sjajnom nastupu na Instagramu mu je čestitao njegov sunarodnjak i prijatelj pod nadimkom "pablofer2222".

Cavani je podijelio njegovu objavu i odgovorio mu s "Gracias Negrito", što je nadimak njegova prijatelja. No, prema pravilniku engleskog nogometnog saveza, ta poruka je diskriminirajuća i uvredljiva.
United i Cavani su na saslušanju obrazložili da je riječ o nadimku i da Cavani ni na koji način nije namjeravao uvrijediti prijatelja ili Afroamerikance, ali je svejedno dobio kaznu.

https://www.index.hr/sport/clanak/cavani-engleski-obicaji-su-mi-strani-ne-dijelim-taj-pogled-ali-nisam-rasist/2243352.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by debotoijusto 1/1/2021, 18:17

politicka korektnost protiv zdrava razuma
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by aben 1/1/2021, 18:20

debotoijusto wrote:politicka korektnost protiv zdrava razuma
To su učinili ovi iz "Velike politike"

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by T. 1/1/2021, 18:22

Go millwall !

_________________
jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Unname11
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by debotoijusto 1/1/2021, 18:28

aben wrote:
debotoijusto wrote:politicka korektnost protiv zdrava razuma
To su učinili ovi iz "Velike politike"
vjerojatno , dobre namjere ne opravdavaju slona u staklarnici  umjesto fine tuninga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by Guest 1/1/2021, 18:30

Sta je najludje ovaj ih kontaktirao i rekao da se ponosi svojim niknejmom i da se citav zivot tako nazivaju i da to nije uvreda...nula bodova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by aben 1/1/2021, 18:45

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:politicka korektnost protiv zdrava razuma
To su učinili ovi iz "Velike politike"
vjerojatno , dobre namjere ne opravdavaju slona u staklarnici  umjesto fine tuninga

Ali oni nemaju dobre namjere, diskriminacija, child labour, žene i ekologija su ljevičarima samo zamjena za radničku klasu koja ih je odjebala kadjm ju je kapitalizam obogati.

Kad te ljevičar uzme u zaštitu, to nemo veze is zaštiton, i bit će ti puno gore nego ti je bilo dok te niko ni štiti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by debotoijusto 1/1/2021, 19:22

engleski nogometni savez ljevicari ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by omni 1/1/2021, 19:28

Bas mi je drago sto sam fasista. A mogu biti i rasista po potrebi, sve po narudzbi liberalnih picaka.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by dijagram 1/1/2021, 19:29

bolesnici
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by aben 1/1/2021, 19:33

debotoijusto wrote:engleski nogometni savez ljevicari ?

[size=43]Anticipacija posluha je duboko nehumana karakteristika, ona čovjeka lišava slobode i pretvara ga u poslušnika, u tolikoj mjeri da on pretpostavlja što bi trebao raditi kako bi javno očitovao i dokazao lojalnost nekoj grupi, stranci, etnicitetu, religiji, povijesnoj naraciji itd.[/size]
[size=43]Anticipacija poslušnosti je posljedica dobro istreniranog, neslobodnog čovjeka koji radi i više od onoga što mu je netko naredio, jer tako smatra da će mu onaj tko mu naređuje, to posebno uzeti u zasluge.[/size]

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by n_razbojnik 1/1/2021, 19:59

PC dominiše

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by n_razbojnik 1/1/2021, 20:01

omni wrote:Bas mi je drago sto sam fasista. A mogu biti i rasista po potrebi, sve po narudzbi liberalnih picaka.
Mislim da im je zadnji korak genocid crne rase, zbog radi iste politicke korektnosti iz koje se braca crnci nece odreci svoga pigmenta koji je nimalo korektan

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by Guest 1/1/2021, 20:37

debotoijusto wrote:engleski nogometni savez ljevicari ?

paaaaa.... imali su kroz godine cudnih epizoda. Mada pitanje je tko ga je kaznio. U njih savez nacelno ne upravlja prvog ligom tj Premiershipom. Oni su vise kao jedinstveno tijelo sa svojim pravilnicima i to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by Guest 1/1/2021, 20:46

debotoijusto wrote:politicka korektnost protiv zdrava razuma

Je kaj sad ... pa kaj ti ne zagovaraš tu političku korektnost?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by debotoijusto 1/1/2021, 21:10

MaximusDecimusMiridije wrote:
debotoijusto wrote:engleski nogometni savez ljevicari ?

paaaaa.... imali su kroz godine cudnih epizoda. Mada pitanje je tko ga je kaznio. U njih savez nacelno ne upravlja prvog ligom tj Premiershipom. Oni su vise kao jedinstveno tijelo sa svojim pravilnicima i to.

u tekstu pise po njihovim pravilniku no nebitno imali su suceljavanje s akterima i logicno objasnjenje prepiske tako da odluka losa i povlaci za sobom jos istih
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by debotoijusto 1/1/2021, 21:19

Sovak wrote:
debotoijusto wrote:politicka korektnost protiv zdrava razuma

Je kaj sad ... pa kaj ti ne zagovaraš tu političku korektnost?

PK jedno a krajnost i iskljucivost drugo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by Guest 1/1/2021, 21:27

debotoijusto wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
debotoijusto wrote:engleski nogometni savez ljevicari ?

paaaaa.... imali su kroz godine cudnih epizoda. Mada pitanje je tko ga je kaznio. U njih savez nacelno ne upravlja prvog ligom tj Premiershipom. Oni su vise kao jedinstveno tijelo sa svojim pravilnicima i to.

u tekstu pise po njihovim pravilniku  no nebitno imali su suceljavanje s akterima i logicno objasnjenje prepiske tako da odluka losa i povlaci za sobom jos istih


Svega je kod njih bilo. Rooneya su jednom upozorili jer se prekrstio prije ulaska u igru takovo nešto. Newcastle je imao problema jedne sezone (mislim 2015-a) jer im je pola ekipe bilo muslimanskog podrijetla pa su postili itd...pa je svega bilo oko toga na tribinama. Lee Cattermole je isto imao neki ispad dobio par utakmica zabrane. Luis Suarez njega da i ne spominjem. Dosta toga ovisi i od toga koliko je klub te godine popularan i kako mu ide. Ili sam igrac. Svasta se progleda kroz prste a onda nekoga drugoga za potpunu pizdariju kazne itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by marcellus 1/1/2021, 21:34

debotoijusto wrote:politicka korektnost protiv zdrava razuma

kaže ljevičar. Uskoro će i tebe revolucija pojest

_________________
jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by prckov 1/1/2021, 22:10

cancel culture u epizodi 'misli 21 stoljeca'

lako za igraca
izbacuju nobelovce
zabranjuju akademsku slobodu

al debilko primjetio igraca


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli Empty Re: jos jedan primjer kad stvari izmaknu kontroli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum