ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by debotoijusto 1/1/2021, 15:58

HRVATSKI europarlamentarac Fred Matić prekjučer je, govoreći o slanju pomoći stradalim područjima od potresa, naglasio kako ni jednu lipu ne bi poslao preko Hrvatskog Crvenog križa (HCK). 
"Taj novac najvjerojatnije neće završiti gdje treba", rekao je Matić, pojasnivši da će ljudima pomoći izravno. Mišljenje da pomoć ne treba ići HCK-u jer ona neće stići kamo treba posebno je rašireno na društvenim mrežama. HCK već je godinama na lošem glasu, a afere se nižu jedna za drugom.
Prije šest godina HCK je bio žestoko kritiziran zbog kolapsa distribucije pomoći stanovnicima poplavljenih područja istočne Slavonije. Poznato je i da je HCK već godinama utvrda HDZ-a te sudjeluje u akcijama te stranke. Upravo je pod šatorom HCK krenuo politički prosvjed ispred Ministarstva branitelja. 
Društva Crvenog križa imaju prilično kaotično poslovanje, što je najbolje dokazao Državni ured za reviziju koji je tijekom 2017. i 2018. češljao financije Hrvatskog Crvenog križa i 30 lokalnih društava, od kojih je čak 23 dobilo uvjetno, a tri nepovoljno mišljenje. Tu je i činjenica da je godinama potpredsjednica HCK bila Josipa Rimac, a bila bi vjerojatno i danas da nije uhićena u aferi Vjetroelektrane. Sve to dovelo je do nepovjerenja u ovu instituciju. No, krenimo redom. 
Prije šest godina HCK je trpio žestoke kritike zbog pomoći stradalima u katastrofalnim poplavama. Prvih dana katastrofe u Gunji HCK je tvrdio da su im skladišta prazna jer hrana koju nabavljaju dolazi prvenstveno iz državnih robnih rezervi, a ostatak se kupuje od prikupljenih sredstava pomoći. Tada su za sve optužili tadašnju vladu Zorana Milanovića. Iz vlade im nisu ostali dužni te su ih žestoko kritizirali za događaje u Gunji gdje su ljudi ostajali gladni unatoč velikom priljevu novca od donacija građana. Jedan od žešćih kritičara bio je i tadašnji ministar unutarnjih poslova Ranko Ostojić koji je javno opomenuo HCK da nije isplatio novac koji su građani dali za stradale. 
"Politički direktor Crvenog križa neka se ukrca u svoj fini auto, ode na teren i neka da popis koji ima jer je to popis Crvenog križa i neka dijeli pomoć", govorio je Ostojić. Vrhunac je bio kada je mjesecima nakon što se voda povukla načelnik Općine Gunja optužio HCK istaknuvši da nisu od njih dobili ni kune, kao i da više ne šalju hranu.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by debotoijusto 1/1/2021, 16:00

Crveni križ tada se branio da su napravili sve što su mogli, no da su im neodgovorne izjave i neki medijski istupi blokirali rad i uništili puno volonterskog truda.  
"Ljudi će prestati uplaćivati pomoć, ne samo Crvenom križu nego i u drugim humanitarnim akcijama. Od ove situacije nitko neće profitirati, a dodatno će se naštetiti stanovnicima poplavljenih područja", govorili su tada iz HCK. No pomoć su na kraju ipak isplatili, a ova velika afera pokušala se gurnuti pod tepih.  
U sljedećim godinama o HCK-u se pisalo kao političkoj ispostavi HDZ-a, a tom temom bavio se i Index. Tada, a i danas, predsjednik HCK je Josip Jelić, koji vodi tu organizaciju od 2009. godine. Njegov sin Dragan Jelić bio je kandidat HDZ-a za gradonačelnika Slavonskog Broda. Potpredsjednici Crvenog križa su članovi HDZ-a Franjo Gregurić i Josipa Rimac, a Rimac je smijenjena s te pozicije tek nakon uhićenja u aferi Vjetroelektrane. 

Robert Markt postao je izvršni predsjednik Crvenog križa 1. siječnja 2014. godine i danas je na istoj poziciji. Prije Crvenog križa bio je savjetnik u Ministarstvu gospodarstva, Veleposlanstvu RH u Beogradu i Hrvatskoj gospodarskoj komori, kao i glavni inspektor Državnog inspektorata te državni tajnik u Ministarstvu gospodarstva. U HDZ se Markt učlanio 2011. godine. Ranije je bio član HSLS-a koji je napustio kada je izašao iz HDZ-ove vladajuće koalicije 2010. godine. HDZ-ova članska iskaznica bila mu je ulaznica za ured državnog tajnika u Ministarstvu gospodarstva Đure Popijača.

Nikoga tako nije previše začudilo da je upravo HCK dao udrugama iz Domovinskog rata šator koji će mjesecima stajati ispred Ministarstva branitelja koje je tada vodio Fred Matić. Obrazloženje HCK zašto daju političkim prosvjednicima šator bilo je fascinantno.





"Ne ulazeći u motive prosvjeda, HCK je prema načelima humanosti i nepristranosti kojima se vodi posudio šator jer su u prosvjed uključene i osobe ugroženog zdravlja te invalidi, a mi kao humanitarna organizacija imamo obvezu i dužnost štititi zdravlje svih ljudi, neovisno o njihovoj nacionalnoj, političkoj ili vjerskoj pripadnosti", stajalo je u tadašnjem odgovoru Crvenog križa na upit Indexa.

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by debotoijusto 1/1/2021, 16:01

Prošlih godina pisali smo i o tome kako "nepristrani" Crveni križ sudjeluje u HDZ-ovoj kampanji, i to baš u Kninu, gdje je stolovala Josipa Rimac. 

A onda je došla revizija o kojoj smo detaljno pisali. Naime, revizija je pokazala da se novcem Crvenog križa prilično kaotično barata. Tako su od promatranih 30 lokalnih društava njih čak 23 dobila uvjetno, a tri nepovoljno mišljenje. To znači da su utvrđene manje ili veće nepravilnosti - od podizanja novca iz blagajne ili s bankovnog računa bez odgovarajuće dokumentacije do nepropisnih korištenja službenih automobila, pa sve do pozajmica privatnim firmama. Samo pet revidiranih društava imalo je bezuvjetno (pozitivno) mišljenje. 

Tada je postalo jasno da, ako je Crveni križ humanitarna organizacija koja se bavi raznim oblicima pomoći ugroženima u različitim situacijama - od pomoći u prirodnim katastrofama do skrbi o socijalno ugroženima, dobar dio njihovih rashoda odlazi na hladni pogon, najviše na plaće zaposlenika.

Crveni križ i lokalna društva obuhvaćena revizijom u 2017. godini na plaće su potrošili 54 milijuna kuna, dok su rashodi za donacije bili 66 milijuna kuna. To znači da je iznos koji je Crveni križ donirao bio tek 20-ak posto veći od iznosa njihovih plaća. Tu su i materijalni troškovi od 51 milijun kuna, u kojima je također dio troškova poput naknada zaposlenicima za prijevoz, službena putovanja, telefon i slično.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/od-gunje-preko-josipe-rimac-do-satorasa-logicno-je-da-ljudi-ne-vjeruju-crvenom-krizu/2243135.aspx?index_tid=81934
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by debotoijusto 1/1/2021, 16:01

eto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by abraham 1/1/2021, 16:51

Daklem okidac za tekst je bila izjava maloumonog vukovarca. Zasto, zato sta izjava o drkanju u kontekstu pobacaja je maloumna ili izjava maloumnika, imbecila ili covjeka koji nije procitao alan ford u zivotu. Bilo kako bilo ali da se vratimo CK. CK je medjunarodna organizacija , dakle podlijeze nekim medjunarodnim standardima rada i djelovanja uopce. Uopce ne sumnjam da su stnadrdi u DNRH iskrivljeni jer zboga to je tako. No ja bih potsjetio da je prije 6 godina na vlasti cvrsto stajao SDP upravo sa maluominikom, par Ostojica i kockoglavim na celu. Obnovu je potpisivala AMT i do danas se slucaj cetki za WC nije osvijetlio. Dakle isti taj SDP je tada ocistio MORH, policiju , medije od bilo kakovih nepocudnih likova. Kako im se potkrala greska da previde CK i tamo ostanu adznjarski lopovi. Prica ne drzi vodu jer su dosadasnja iskustva sasma suprotna. Naime nije diran samo onaj tko je puhao u iste sopile ili diple. Vukovarski maloumnik je sada docekao priliku da uradi vendetu tj privatnu osvetu za sator koji je bio uperen protiv njega i drugog vukovarskog maloumnika koji zivi od oceve krvarine. Malumikov put je prekrilo inje prasina i sas. Stan je otudjen iako nikada nije mogao imati invaliditet. Nevjerojatno ozdravljenje po zagovoru svetog Blaza biskupa i mucenika necemo ni spominjati niti da pokplapa sa stupanjem na funkciju. Stan necemo spominjati niti u ovom kontekstu. Zasto ???? Jer se desava upravo ono sta sam pisao prije. Ni ADZni sdp ne odgovara da ga se protrese i privede licu pravde za prevaru. Tako je svima odgovaralo i odgovara vodstvo CK. Osobno bih pokusao izbjeci dati bilo kakovu pomoc bilo kojoj politickoj, humanitarnoj i bilo kakovoj organizaciji u DNRH. Svaka akcija do sada je ukaljane a neke kao mala Dora su dobile epilog na sudu. Zasto ??????? Zato sta smo takovi.
Ljudima ostaje samo jedna dobra inicijativa. Uplacivati novce preko Index-a ili Matije Babica osobno. Muhahahahahhaaa Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14031
2014-04-14


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by debotoijusto 1/1/2021, 17:10

misaj da ne zagori

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Img_00003550
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Sora 1/1/2021, 17:11

A ti ABRO VELEUMNI
Tvoj vele um nije konstruiran za istinu
Lažeš i petljaš, žali bože minuta za tvoj post
HCK je uhljebarska firma HDZ
A DRUGO
Nemaš ti pojma da u ovoj deytruiranoj i poharanoj državi neke osobe imaju moralni integritet i da se njima vjeruje
To je F MATIĆ
KO tebe jebe i tvoje prosudbe na temelju stranačke pripadnosti
Ti si brte bezumnik
NE spominji um uzslud

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Sora 1/1/2021, 17:12

debotoijusto wrote:misaj da ne zagori

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Img_00003550

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Sora 1/1/2021, 17:14

Pusti budalutaj ne bi znao ni mišat kuvačom
Samo miša slova i misli sve mu se izmišale

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Šandor Winnetou 1/1/2021, 17:54

sva sreća da je to poštenjačina 100 m2 fred napisao i sva sreća da anka mrak sataraš zamračiš nije plaćala wc školjke 20 tisuća kuna komad inače ne znam što bi danas bilo s nama!

_________________
Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by abraham 1/1/2021, 18:01

debotoijusto wrote:misaj da ne zagori

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Img_00003550
Nesta sam slahao???? Izmislio???? 80% invalid sa prednosti u dodjeli stana???????Smijenjenih samo 54 novinara sa HRT dolaskom SDP na vlast. Smjena u policiji , sudskoj policiji ne smjena vec cistka????? Samo kadorvi u CK ostali adznjare??? Dajete kolega znam da trolate ali malo samopostvanja ne skodi. Nego moze li se sta uplatiti preko Index-a??? Preko osudenog lopova iz vijetnama???? Sto sam ja to netocno iznio?????Mozda da Babic nije osudjeni lopov???? Jest Babic je osudjeni lopov. To je to. Fred nije mogao imati vise od 50% invalidnine a imao je 80% . Postoji na internetu sirokom sve. Kolega je o tome pisao i sto se desilo???? Nista. Nego jedni su krezubi alkoholicari, kockari i jebivjetri a drugi su europski zastupnici. Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14031
2014-04-14


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Guest 1/1/2021, 18:02

Babic je uvijek bio supak od covjeka. Ali i dalje igra na kartu kurve koja pise o postenju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Sora 1/1/2021, 18:04

tre wrote:sva sreća da je to poštenjačina 100 m2 fred napisao i sva sreća da anka mrak sataraš zamračiš nije plaćala wc školjke 20 tisuća kuna komad inače ne znam što bi danas bilo s nama!

Nisu te poštenja čine na sudu
Ove države makar bio i kilavo sud
A adzenjare mahom jesua
A kpji nisu to je zato jer je dug rep za čekanje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by max123 1/1/2021, 18:08

kako to, prčim mu mater.zar rvati nisu pobožan i bogobojazan narod...??
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by debotoijusto 1/1/2021, 18:11

abraham wrote:
debotoijusto wrote:misaj da ne zagori

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Img_00003550
Nesta sam slahao???? Izmislio???? 80% invalid sa prednosti u dodjeli stana???????Smijenjenih samo 54 novinara sa HRT dolaskom SDP na vlast. Smjena u policiji , sudskoj policiji ne smjena vec cistka????? Samo kadorvi u CK ostali adznjare??? Dajete kolega znam da trolate ali malo samopostvanja ne skodi. Nego moze li se sta uplatiti preko Index-a??? Preko osudenog lopova iz vijetnama???? Sto sam ja to netocno iznio?????Mozda da Babic nije osudjeni lopov???? Jest Babic je osudjeni lopov. To je to. Fred nije mogao imati vise od 50% invalidnine a imao je 80% . Postoji na internetu sirokom sve. Kolega je o tome pisao i sto se desilo???? Nista. Nego jedni su krezubi alkoholicari, kockari i jebivjetri a drugi su europski zastupnici. Kila mozga.....

kolega zborimo o CK HDZ pobogu  confused
jel bila cistka u CK ? nemoj sad o anunnaki galaktickoj federaciji i iluminatima , vrijedja inteligenciju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by abraham 1/1/2021, 18:22

debotoijusto wrote:
abraham wrote:
debotoijusto wrote:misaj da ne zagori

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Img_00003550
Nesta sam slahao???? Izmislio???? 80% invalid sa prednosti u dodjeli stana???????Smijenjenih samo 54 novinara sa HRT dolaskom SDP na vlast. Smjena u policiji , sudskoj policiji ne smjena vec cistka????? Samo kadorvi u CK ostali adznjare??? Dajete kolega znam da trolate ali malo samopostvanja ne skodi. Nego moze li se sta uplatiti preko Index-a??? Preko osudenog lopova iz vijetnama???? Sto sam ja to netocno iznio?????Mozda da Babic nije osudjeni lopov???? Jest Babic je osudjeni lopov. To je to. Fred nije mogao imati vise od 50% invalidnine a imao je 80% . Postoji na internetu sirokom sve. Kolega je o tome pisao i sto se desilo???? Nista. Nego jedni su krezubi alkoholicari, kockari i jebivjetri a drugi su europski zastupnici. Kila mozga.....

kolega zborimo o CK HDZ pobogu  confused
jel bila cistka u CK ? nemoj sad o anunnaki galaktickoj federaciji i iluminatima , vrijedja inteligenciju
Kolega cijeli vas rad ovdje je prenosenje tekstova iz Index- i pokusavanje dokazivanja  neke razlike izmedju adz i sdp. Ja cijelo vrijeme dokazujem da je to isto govno kao i oni sta ih podrzavaju. To je sve. Daklem, sdp je smijenio sve sta je mogao. Kao skakavci su brstili sve sta su mogli ali eto nekim slucajem nisu dirali u CK. Zasto??? Iluminati??? Galaktickari ili ravnozemljasi?? Ne vec isti pajdasi???? Osim toga rasprava kretena iz vukovara o abortusu na razini drkanja je cak ispod vase razine. To je za restauracije na kolodvorima sa jakim smradom urina negdje pred ponoc. Toliko pokvareni a ni nepotkovani niste cak ni vi.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14031
2014-04-14


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by debotoijusto 1/1/2021, 18:45

stara sam skola , pocetna mi stranica monitor , SDP uglavnom ne komentiram jer nisu relevantni godinama , nisam kalup no ugrubo liberal s prstohvat socijale dakle ne 500 000 branitelja nego 20-30-50 000 koji imaju sve ne socijala kao glasacka masina nego potrebiti koji nemaju izbora radnog ne kuknjava kad skakavci pojedu urod nego osiguranje...kuzis ?
ne spominjem se kad glasa dao 2x istoj opciji
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Sora 1/1/2021, 18:54

max123 wrote:kako to, prčim mu mater.zar rvati nisu pobožan i bogobojazan narod...??

Ja mislim da, je problem u boji

Pazi CRVENI KRIŽ
Meni to neki oksimoron
Križ.. Pa, crveni
Ja sam da se, zabrane svi crveni sim oči
Petokrake, Križevi, rajngle crvene
Doista sve je to zbunilo rvate jadne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by abraham 1/1/2021, 18:56

Kolega, koliko se sjecam nikada niste komentirali SDP. Ostalo su sareni papirici,jaka glazba,bljeskalice i cupkanje nogama. Dakle, sto ja zgovaram, svi koji su bili na vlsti do sada su isti. Ista govna, ispala iz Titvoh sinjela. Zato i jeste najgora zemlja u Eu. Od druge socijalisticke zemlje dosli ste do zadnje , unutar Eu. No tjesi da je Moladavija, mozda jos netko iza. Sada , Vecinu vremena je adz bio navlasti ali ostatak je bio sdp i gle cuda niti jedan trend se nija promijenio kada su oni bili na vlasti. Naprotiv. Ne glasam, nemam mogucnosti a i ne da mi se. Lakse je biti neovisan i srati po svima redom. MuhahahahahahahahahaKila mozga.....
Samo da vam javim da je Albanska ribarska flote presisala DNRH. Sram vas bilo i stid. Fuj....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14031
2014-04-14


Back to top Go down

Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu Empty Re: Od Gunje preko Josipe Rimac do šatoraša: Logično je da ljudi ne vjeruju Crvenom križu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum