ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lakrdija na srpski nacin.......

Go down

Lakrdija na srpski nacin....... Empty Lakrdija na srpski nacin.......

Post by Michael1 12/5/2014, 16:15

VUČIĆ: Zapad tražio da uvedemo sankcije Rusiji!    
Lakrdija na srpski nacin....... Tan2014-3-3_184522721_15
- Tražili su – rekao je Vučić upitan da li je zapad pritiskao Srbiju da uvede sankcije Rusiji, ali i dodao da je zamolio da se poštuje i stav Srbije koji je, kad je reč o Rusiji, zasnovan na moralnim, tradicionalnim i jakim ekonomskim vezama, “koji je pravičan i pošten, mada je to za nas veoma teška pozicija”.
Podsetivši da smo u Srbiji prošli sve kroz šta sada prolaze ljudi u Ukrajini, Vučić je rekao da bi i za narod tamo, ali i našu poziciju bilo najbolje da se pronađe neko miroljubivo rešenje.
- S druge strane mislim da je Srbija pokazala da ima svoju politiku koja je najbolja za nas, koja drži do morala, do evrointergacija, ali i do poštovanja svojih prijatelja koji nam nisu uvodili sankcije i nisu nas bombardovali, i sto je veoma značajno, s kojima imamo izuzetno uspesne ekonomske odnose – rekao je Vučić.
http://www.telegraf.rs/vesti/politika/1065700-vucic-zapad-trazio-da-uvedemo-sankcije-rusiji

Hahahahaha,,,,,,,,,,,, :blj ,,,,,kakve li grdne sale, za bljuvati.
Okrenuli su se onima koji su ih bombardirali, a sadasnji su im prijatelji i kazu, da drze do svojih starih prijatelja Rusa.
Lakrdija na kvadrat! Sto Srbin moze, to nitko ne moze! Istina!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Lakrdija na srpski nacin....... Empty Re: Lakrdija na srpski nacin.......

Post by Michael1 12/5/2014, 16:16

Hrvati bar ponizno slusaju i sute!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Lakrdija na srpski nacin....... Empty Re: Lakrdija na srpski nacin.......

Post by Yehudi 12/5/2014, 18:35

poštovanja svojih prijatelja koji nam nisu uvodili sankcije i nisu nas bombardovali
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 A koji su to..........Gvinea Bisao, Solomonski otoci, Sri Lanka......
 Nažalost Europa nema svoju samostalnu,neovisnu politiku.
 USA sve to drži u šaci, špijunra se sve Političare  ( ako Merkelicu prisluškuju,onda su svi ostali prisluškivani) 
  Više puta sam u Njemačkoj ( i po Berlinu) vidio grafite - Yenki go home-
Lakrdija na srpski nacin....... 4afee37237570eb8c2a0445401a34785d91162fc

Lakrdija na srpski nacin....... The_perfect_caracas_picture

Lakrdija na srpski nacin....... 3470_Yankees_go_home_1

Lakrdija na srpski nacin....... Images?q=tbn:ANd9GcSp8C91m4BZvMVKdatTsZUvAIP7yk6yZ9PE1C34u8_dPPwqwPvy

Lakrdija na srpski nacin....... Frd

Whell
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Lakrdija na srpski nacin....... Empty Re: Lakrdija na srpski nacin.......

Post by Ero0 12/5/2014, 19:16

Yehudi wrote: Više puta sam u Njemačkoj ( i po Berlinu) vidio grafite - Yenki go home-[/color][/size][/b]
Tosu oni koji dođu na zapad na ločku, pa onda s*ru po nama. Nitko od njih ne ide u napredne Tursku, Rusiju, Kinu...Ne znam zašto ne, evo mi ćemo im platiti put...plus 2.000 € po glavi.  geek 
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Lakrdija na srpski nacin....... Empty Re: Lakrdija na srpski nacin.......

Post by Michael1 12/5/2014, 19:41

Ero0 wrote:
Yehudi wrote: Više puta sam u Njemačkoj ( i po Berlinu) vidio grafite - Yenki go home-[/color][/size][/b]
Tosu oni koji dođu na zapad na ločku, pa onda s*ru po nama. Nitko od njih ne ide u napredne Tursku, Rusiju, Kinu...Ne znam zašto ne, evo mi ćemo im platiti put...plus 2.000 € po glavi.  geek 

Ero0, Ero0,
ti stvarno  jos uvjek nisi shvatio, zasto siromasi smatraju EU- rajem na zemlji.
Pa dragi moj zemljace, jer mi smo oba Hercegovci,  tako da se najjednostavnije artikuliram, ovi siromasni bijednici i  jadnici dolaze u EU-;  jer tu odmah upadnu u socijalne sustave EU-zemalja koje im omogucavaju zivot vrijedan ljudskog zivota, sto u njihovim maticnim zemljama nije bio slucaj. Uzivaju sva ljudska prava, i ako ih netko prijeko pogleda, potuze ga i dobiju odstetu za nanesenu dusevnu bol.

Na drugoj strani, slijepi EU-politicari smatraju, da cim vise siromaha dodje u EU, koji su fertilni i voljnji za daljnju reprodukciju, spasavaju Uniju od propasti. Moguce, ali na taj nacin unistavaju sami sebe, i Europu kakvu smo do sada poznavali. Za kojih 50 godina nestat ce mnogi autohtoni narodi u EU, ponajprije ovi mali narodi.
Za kojih 70 godina i veliki narodi, jer demografska slika EU- je porazna.

Daj molim te Ero0, progledaj vec jednom.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Lakrdija na srpski nacin....... Empty Re: Lakrdija na srpski nacin.......

Post by Ero0 12/5/2014, 19:57

Michael1 wrote:

Daj molim te Ero0, progledaj vec jednom.
Moooj brateeee u tuđiniiiii, piiši miiii...ma, vrati se, 'ebo zapad.  geek 
Ja sam  samo podsjetio tko piše one grafite. Nisam raspravljao o razlozima preseljavanja.
Žive ovdje a mole Boga da kiša pada u Rusiji, Turskoj... :| 
Ostatak teksta ti potvrđuje da sam bio u pravu.
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Lakrdija na srpski nacin....... Empty Re: Lakrdija na srpski nacin.......

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum