ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sto se događa nakon smrti

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sto se događa nakon smrti - Page 3 Empty Re: Sto se događa nakon smrti

Post by Ra Sun 27 Dec - 14:00

Maggie19 wrote:
Draga Ra, shvati kako zelis, nema nikakvog zamjeranja s moje strane. Također, pisi sto i koliko zelis, necu prosuđivati ni na koji osobni nacin.
Ja sam samo u svom filmu, kao i obicno.
Zao mi je sto nam se trenutno filmovi ne slazu, ali to ne bi trebalo utjecati na temu. Ni na nas odnos u cjelini.
:-)
Ma nema se tu što puno shvaćati, stvari su vrlo jednostavne poput jednostaničnih organizama. 


Ti ćeš dobro razumjeti kad ti kažem da je u našoj komunikaciji jedini krivac moj (pre)optimistični strijelac koji redovno ušutka nepogrešivo intuitivne ribe. 
I tako bude barem dvaput, dok se konačno ne probudi odlučni ovan i postavi stvari na pravo mjesto. 

Ne, nismo u istom filmu. Čak ni filmski žanr nije isti. :)

Odnos s figom u džepu nije nešto što bih poželjela bilo kome, pa ni sebi ga ne želim.
Ništa strašno. Velike smo cure, zar ne? ;)

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Sto se događa nakon smrti - Page 3 Empty Re: Sto se događa nakon smrti

Post by Ra Sun 27 Dec - 14:09

dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
Rosie Huntington-Whiteley, Stathamova zena ;-))
Nikad cuo, no zgodna je.
Da, lijepa i zgodna .. i mlada ;-^^
Mda, a mozda vec ima iskustva sa smrcu, ono, par puta urmla, ozivjela, vidjela svjetlo u tunelu, andjele, vragove, pakao, raj , tko zna.
Uh, fakat je traumatično vidjeti vraga, anđele malo manje, ali je zato nezgodno tunelirati, pa onda opet svijetliti... I tako više puta.  pale 


Ali moram priznati da sam ja doživjela još jedan gori šok od tih izleta u druge dimenzije. 
Došla sam prije godinu-dvije pisati na jedan mali hrvatski forum i jedan lik me već nakon par dana pisanja sasvim ozbiljno pitao: Gdje si bila '91. godine?   affraid
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Sto se događa nakon smrti - Page 3 Empty Re: Sto se događa nakon smrti

Post by Maggie19 Sun 27 Dec - 14:41

dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Nikad cuo, no zgodna je.
Da, lijepa i zgodna .. i mlada ;-^^
Mda, a mozda vec ima iskustva sa smrcu, ono, par puta urmla, ozivjela, vidjela svjetlo u tunelu, andjele, vragove, pakao, raj , tko zna.
mozda, ne zna se. Makar vecina poznatih i izmislja razna događanja samo da bi privukli paznju. Od toga zive.;-&
Je, skloni su tome, iako ova konkretno samom pojavom privlaci paznju, no mozda osjeca da treba ponuditi vise:)
Haha, eh, sad bi ti htio vise ;-P

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Sto se događa nakon smrti - Page 3 Empty Re: Sto se događa nakon smrti

Post by Maggie19 Sun 27 Dec - 14:46

Ra wrote:
Maggie19 wrote:
Draga Ra, shvati kako zelis, nema nikakvog zamjeranja s moje strane. Također, pisi sto i koliko zelis, necu prosuđivati ni na koji osobni nacin.
Ja sam samo u svom filmu, kao i obicno.
Zao mi je sto nam se trenutno filmovi ne slazu, ali to ne bi trebalo utjecati na temu. Ni na nas odnos u cjelini.
:-)
Ma nema se tu što puno shvaćati, stvari su vrlo jednostavne poput jednostaničnih organizama. 


Ti ćeš dobro razumjeti kad ti kažem da je u našoj komunikaciji jedini krivac moj (pre)optimistični strijelac koji redovno ušutka nepogrešivo intuitivne ribe. 
I tako bude barem dvaput, dok se konačno ne probudi odlučni ovan i postavi stvari na pravo mjesto. 

Ne, nismo u istom filmu. Čak ni filmski žanr nije isti. :)

Odnos s figom u džepu nije nešto što bih poželjela bilo kome, pa ni sebi ga ne želim.
Ništa strašno. Velike smo cure, zar ne? ;)
Ocito sam ja u ovoj nasoj komunikaciji danasnjoj/jucerasnjoj potkapacitirana i ne shvacam nista. ;-D
Sto se tice Strijelca, mislim da ga imam vise od tebe u natalnom, i dusa mi je Strelacka, pa mozda i ja previse idealiziram i previse guram svoj film.
To ovako bez fige u dzepu, jer je ni inace ne nosim.
Sa mnom svi znaju uvijek na cemu su. ;-)
Meni je samo zao sto sam tebe povrijedila, i to propustom.
Savrsena sam u svojoj povrsnosti, pa ces mi oprostit B-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Sto se događa nakon smrti - Page 3 Empty Re: Sto se događa nakon smrti

Post by dijagram Sun 27 Dec - 18:20

Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Mda, a mozda vec ima iskustva sa smrcu, ono, par puta urmla, ozivjela, vidjela svjetlo u tunelu, andjele, vragove, pakao, raj , tko zna.
mozda, ne zna se. Makar vecina poznatih i izmislja razna događanja samo da bi privukli paznju. Od toga zive.;-&
Je, skloni su tome, iako ova konkretno samom pojavom privlaci paznju, no mozda osjeca da treba ponuditi vise:)
Haha, eh, sad bi ti htio vise ;-P
Neee, braco ima  sve sto mu treba,  B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Sto se događa nakon smrti - Page 3 Empty Re: Sto se događa nakon smrti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum