ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by debotoijusto 13/12/2020, 19:44

PREDSJEDATELJ Predsjedništva BiH Milorad Dodik ustvrdio je u nedjelju kako su cjepiva protiv koronavirusa koja su razvijena na Zapadu problematična te kako uz ostalo izazivaju sterilnost pa će se on stoga cijepiti cjepivom iz Rusije.
"Ja vjerujem u to i ne vjerujem u komercijalne priče koje dolaze sa Zapada. Ovdje (u Rusiji) cjepivo pravi država i cijepi svoje stanovnike. To znači da treba imati povjerenje. Za razliku od ovih pretendenata tko će prije napraviti cjepivo na Zapadu... Svakakvih tu spekulacija ima - da će cjepiva sa Zapada utjecati na sterilitet stanovništva i mnogo čega drugog što ne možete znati", kazao je Dodik za javni servis RTRS.
Najavio je kako će stoga RS nabaviti cjepivo za svoje stanovništvo isključivo iz Rusije, ignorirajući tako činjenicu da za to nema suglasnosti Agencije za lijekove i medicinska sredstva BiH bez čijeg se dopuštenja u tu zemlju ne mogu uvoziti inozemni medicinski preparati.
Dodik je ovo izjavio komentirajući dolazak ministra vanjskih poslova Rusije Sergeja Lavrova u BiH. Šef ruske diplomacije stiže u Sarajevo u ponedjeljak navečer, a nakon toga je predviđen njegov susret s Dodikom i drugim dužnosnicima iz RS-a. Dan kasnije Lavrov bi se trebao sastati sa sva tri člana Predsjedništva BiH te odvojeno s ministricom vanjskih poslova Biserom Turković.


Dodik je najavio kako će on ovom prigodom inzistirati na tome da se razjasne optužbe o malignom ruskom utjecaju na stanje u BiH koje stižu sa Zapada, ali i od njegovih kolega iz državnog vrha.
"Rusija nema nikakvu negativnu ulogu u BiH", ustvrdio je Dodik čija je teza kako pravi problemi zapravo dolaze sa Zapada.
"Opći je napad na Srbe, kao što vidite. Dolazi iz Amerike i Europe na mnogim mjestima. Na tapetu je Srbija, na tapeti je srpski narod, Adem Vuchiqi, RS i svi mi koji predstavljamo srpski narod", tvrdi Dodik.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/dodik-zapadna-cjepiva-protiv-korone-izazivaju-neplodnost-samo-je-rusko-dobro/2238520.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by debotoijusto 13/12/2020, 19:47

nas saveznik samo rusko stuje...i vucica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by AssadNaPodmornici 13/12/2020, 19:55

pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

iza zapadnog cijepiva se svašta može kriti.. vrlo vjerojatno je sve super, ali ako su u stanju u "najdemokratskoj državi svijeta" ukrasti izbore, namještati političke skandale, raditi razne cenzure, vršiti experimente na vlastitoj populaciji, a usput sve isfalivati što se tiče prognoze i modela.. pa gušiti osobne slobode i slobode izražavanja mišljenja.. aj ti budi pametan i vjeruj tome cijepivu bez pogovora.. ja sam barem blago skeptičan, kažem blago.. kažem 99% da je cijepivo uredu.. ali ostaje 1% sumnje.. međutim tih 1% sumnje je puno veći rizik u mojim očima, nego realna šansa da me ubije ovaj virus koja je 1:10 000, ili 100 000 ili 500 000.. tako nešto

kako rekoh iste osobe kradu izbore, govore da nije bilo izborne krađe, cenzuriraju sve, guše osobne slobode gdje god se može, uvode restrikcije i prije korone sada pogotovo, sve znanstveno ne-utemeljeno.. a sada na silu kažu "cijepi se, nakon svega moraš nam vjerovati"..

s obzirom na moje zdravstveno stanje , šansa da me pokopa virus je manja nego kada upalim motore od automobila/jahte/glisera/jedrilice  i krenem na neki put... tako da iskreno ja preskačem, a čujem te "teorije" o sterilizaciji, vjerojatno su samo teorije.. ali opet da sam i žensko i mlada/zdrava(dakle šansa da te ubije virus je 1:nekoliko desetaka tisuća ili čak stotina tisuća) i želiš imati potomstvo.. također bi preskočio ovo cijepivo..

nije ovo cijepivo protiv velikih boginja/kuge ili čega što ubija većinu populacije .. ovo je cijepivo protiv bolesti koja ubija 0.1 do 0.2% ukupne populacije, i to prosjek umrlih je 76godina,...

dakle prvo cijepiti takve osobe , a mladi/zdravi ionako neće biti prioritet..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21034
2018-06-14


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by debotoijusto 13/12/2020, 20:17

pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

ae od ruskog dvora preko diktature proletarijata gulaga i cernobila sve za ruski narod no prvo ga isprobaju na krkanu iz tkz. republike
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by AssadNaPodmornici 13/12/2020, 20:30

debotoijusto wrote:
pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

ae od ruskog dvora preko diktature proletarijata gulaga i cernobila sve za ruski narod no prvo ga isprobaju na krkanu iz tkz. republike
pa najgore i jest.. to je druga stvar što su im metode bile pogrešne..

kako rekoh nakon što sam sve vidio što zapadna "elita" izvodi sa zapadnom populacijom zadnjih 10ak godina.. od cenzure, ukidanja osobnih sloboda, gušenja slobode govora, trpačinom low iq imigrantima , trpčainom teroristima, otvorenih granica, pokretanjem ratova, zatim namještanjem političkih skandala(izmišljanjem da je trump recimo putinov agent) pa zatim čak i izborne krađe, zataškavanja, bombardiranjem pola bliskog istoka, a zatim su brutalno isfalivali sve vezano za ovaj virus, pa da ne govorim kako se uvlače u šupak WHOu za koje je dokazano da su lagali o pandemiji točnije zataškavali je jer su im Kinezi naredili.. prvo što je Biden rekao da će se vratiti u WHO(to su njemu napisali da kaže lik ionako je jednom nogom u grobu)... i onda samo naivna budala će isti tim ljudima vjerovati bez pogovora.. ono "do sada sve što smo radili je bilo kontra vaših interesa, lagali smo vas, obmanjivali, uništavali vaše slobode, sigurnost, imovinu, ali vjerujte ovaj put smo iskreni". .haha. sretno. ja sam blago skeptičan , a shvaćam zašto 40-70% ljudi od kalifornije do new yorka od lisabona do bukurešta se neželi cijepiti niti pod raznom

tebi nitko ne smeta, kada dođe tvoj red zabij špricu i pusti ostale
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21034
2018-06-14


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Leviathan2 13/12/2020, 20:44

debotoijusto wrote:
pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

ae od ruskog dvora preko diktature proletarijata gulaga i cernobila sve za ruski narod no prvo ga isprobaju na krkanu iz tkz. republike
ti jos nisi skuzio da u rusiji odavno nema diktature proletarijata?
jbte,  al do tebe sporo stizu informacije, gdje ti zivis
a mogao si se lako informirat i na ovom forumu
tctctc
a da
cjepivo su ispitali na svojoj populaciji a ne na krakanu iz republike srpske iako je upitno ko je krkan, on ili onaj ko mu epitete daje

_________________
krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Leviathan2 13/12/2020, 20:46

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

ae od ruskog dvora preko diktature proletarijata gulaga i cernobila sve za ruski narod no prvo ga isprobaju na krkanu iz tkz. republike
pa najgore i jest.. to je druga stvar što su im metode bile pogrešne..

kako rekoh nakon što sam sve vidio što zapadna "elita" izvodi sa zapadnom populacijom zadnjih 10ak godina.. od cenzure, ukidanja osobnih sloboda, gušenja slobode govora, trpačinom low iq imigrantima , trpčainom teroristima, otvorenih granica, pokretanjem ratova, zatim namještanjem političkih skandala(izmišljanjem da je trump recimo putinov agent) pa zatim čak i izborne krađe, zataškavanja, bombardiranjem pola bliskog istoka, a zatim su brutalno isfalivali sve vezano za ovaj virus, pa da ne govorim kako se uvlače u šupak WHOu za koje je dokazano da su lagali o pandemiji točnije zataškavali je jer su im Kinezi naredili.. prvo što je Biden rekao da će se vratiti u WHO(to su njemu napisali da kaže lik ionako je jednom nogom u grobu)... i onda samo naivna budala će isti tim ljudima vjerovati bez pogovora.. ono "do sada sve što smo radili je bilo kontra vaših interesa, lagali smo vas, obmanjivali, uništavali vaše slobode, sigurnost, imovinu,  ali vjerujte ovaj put smo iskreni". .haha. sretno. ja sam blago skeptičan , a shvaćam zašto 40-70% ljudi od kalifornije do new yorka od lisabona do bukurešta se neželi cijepiti niti pod raznom

tebi nitko ne smeta, kada dođe tvoj red zabij špricu i pusti ostale
jedared sam tu postao shakasvilija, tvog omiljenog bivseg gruzijskog precednika i borca za slobodno trziste
jadan je ostao shokiran kad je cuo od ukro biznismena o uvjetima poslovanja u rusiji, ko da ga je neko polio ladnom vodom
ako os  mogu ti naci taj klip na yubitu

_________________
krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by debotoijusto 13/12/2020, 20:51

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

ae od ruskog dvora preko diktature proletarijata gulaga i cernobila sve za ruski narod no prvo ga isprobaju na krkanu iz tkz. republike
pa najgore i jest.. to je druga stvar što su im metode bile pogrešne..

kako rekoh nakon što sam sve vidio što zapadna "elita" izvodi sa zapadnom populacijom zadnjih 10ak godina.. od cenzure, ukidanja osobnih sloboda, gušenja slobode govora, trpačinom low iq imigrantima , trpčainom teroristima, otvorenih granica, pokretanjem ratova, zatim namještanjem političkih skandala(izmišljanjem da je trump recimo putinov agent) pa zatim čak i izborne krađe, zataškavanja, bombardiranjem pola bliskog istoka, a zatim su brutalno isfalivali sve vezano za ovaj virus, pa da ne govorim kako se uvlače u šupak WHOu za koje je dokazano da su lagali o pandemiji točnije zataškavali je jer su im Kinezi naredili.. prvo što je Biden rekao da će se vratiti u WHO(to su njemu napisali da kaže lik ionako je jednom nogom u grobu)... i onda samo naivna budala će isti tim ljudima vjerovati bez pogovora.. ono "do sada sve što smo radili je bilo kontra vaših interesa, lagali smo vas, obmanjivali, uništavali vaše slobode, sigurnost, imovinu,  ali vjerujte ovaj put smo iskreni". .haha. sretno. ja sam blago skeptičan , a shvaćam zašto 40-70% ljudi od kalifornije do new yorka od lisabona do bukurešta se neželi cijepiti niti pod raznom

tebi nitko ne smeta, kada dođe tvoj red zabij špricu i pusti ostale
krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Ravna-zemlja-d94934ee776e8e47f3e3c866e6850558_view_article_new
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30657
2014-04-12


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by AssadNaPodmornici 13/12/2020, 21:14

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro 1f602

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21034
2018-06-14


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Ringo10 14/12/2020, 02:13

JA Zapadu već odavno ništa ne vjerujem

Nek se jebu sa svojom dekadencijom, pokvarenosti, licemjerjem i lažljivosti .. svojim pederlukom i svim mogućim nastranostima

Što se tiče cjepiva, više vjerujem Rusima nego zapadu ... zapad samo zanima profit i novac
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Ringo10 14/12/2020, 02:21

debotoijusto wrote:
pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

ae od ruskog dvora preko diktature proletarijata gulaga i cernobila sve za ruski narod no prvo ga isprobaju na krkanu iz tkz. republike
E jesi ti glup hinsan ... ti si unikat,  glup ko kitomir
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Ringo10 14/12/2020, 02:33

Levi, stavi taj klip sa Sakasvilijem
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by vuksadinare 14/12/2020, 02:51

AssadNaPodmornici wrote:pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

iza zapadnog cijepiva se svašta može kriti.. vrlo vjerojatno je sve super, ali ako su u stanju u "najdemokratskoj državi svijeta" ukrasti izbore, namještati političke skandale, raditi razne cenzure, vršiti experimente na vlastitoj populaciji, a usput sve isfalivati što se tiče prognoze i modela.. pa gušiti osobne slobode i slobode izražavanja mišljenja.. aj ti budi pametan i vjeruj tome cijepivu bez pogovora.. ja sam barem blago skeptičan, kažem blago.. kažem 99% da je cijepivo uredu.. ali ostaje 1% sumnje.. međutim tih 1% sumnje je puno veći rizik u mojim očima, nego realna šansa da me ubije ovaj virus koja je 1:10 000, ili 100 000 ili 500 000.. tako nešto

kako rekoh iste osobe kradu izbore, govore da nije bilo izborne krađe, cenzuriraju sve, guše osobne slobode gdje god se može, uvode restrikcije i prije korone sada pogotovo, sve znanstveno ne-utemeljeno.. a sada na silu kažu "cijepi se, nakon svega moraš nam vjerovati"..

s obzirom na moje zdravstveno stanje , šansa da me pokopa virus je manja nego kada upalim motore od automobila/jahte/glisera/jedrilice  i krenem na neki put... tako da iskreno ja preskačem, a čujem te "teorije" o sterilizaciji, vjerojatno su samo teorije.. ali opet da sam i žensko i mlada/zdrava(dakle šansa da te ubije virus je 1:nekoliko desetaka tisuća ili čak stotina tisuća) i želiš imati potomstvo.. također bi preskočio ovo cijepivo..

nije ovo cijepivo protiv velikih boginja/kuge ili čega što ubija većinu populacije .. ovo je cijepivo protiv bolesti koja ubija 0.1 do 0.2% ukupne populacije, i to prosjek umrlih je 76godina,...

dakle prvo cijepiti takve osobe , a mladi/zdravi ionako neće biti prioritet..
ti jos trumpiku prezalio nisi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Ringo10 14/12/2020, 02:58

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa ono.. iskreno .. ja znam da Rusko cijepivo rade Rusi u interesu Rusije i Ruske populacije..

iza zapadnog cijepiva se svašta može kriti.. vrlo vjerojatno je sve super, ali ako su u stanju u "najdemokratskoj državi svijeta" ukrasti izbore, namještati političke skandale, raditi razne cenzure, vršiti experimente na vlastitoj populaciji, a usput sve isfalivati što se tiče prognoze i modela.. pa gušiti osobne slobode i slobode izražavanja mišljenja.. aj ti budi pametan i vjeruj tome cijepivu bez pogovora.. ja sam barem blago skeptičan, kažem blago.. kažem 99% da je cijepivo uredu.. ali ostaje 1% sumnje.. međutim tih 1% sumnje je puno veći rizik u mojim očima, nego realna šansa da me ubije ovaj virus koja je 1:10 000, ili 100 000 ili 500 000.. tako nešto

kako rekoh iste osobe kradu izbore, govore da nije bilo izborne krađe, cenzuriraju sve, guše osobne slobode gdje god se može, uvode restrikcije i prije korone sada pogotovo, sve znanstveno ne-utemeljeno.. a sada na silu kažu "cijepi se, nakon svega moraš nam vjerovati"..

s obzirom na moje zdravstveno stanje , šansa da me pokopa virus je manja nego kada upalim motore od automobila/jahte/glisera/jedrilice  i krenem na neki put... tako da iskreno ja preskačem, a čujem te "teorije" o sterilizaciji, vjerojatno su samo teorije.. ali opet da sam i žensko i mlada/zdrava(dakle šansa da te ubije virus je 1:nekoliko desetaka tisuća ili čak stotina tisuća) i želiš imati potomstvo.. također bi preskočio ovo cijepivo..

nije ovo cijepivo protiv velikih boginja/kuge ili čega što ubija većinu populacije .. ovo je cijepivo protiv bolesti koja ubija 0.1 do 0.2% ukupne populacije, i to prosjek umrlih je 76godina,...

dakle prvo cijepiti takve osobe , a mladi/zdravi ionako neće biti prioritet..
ti jos trumpiku prezalio nisi..
Završio je Trump

A krađa na izborima je bila monumentalna

Amerika, koja bolesna tvorevina, to nije država nego oligarhijska korporacija kojom upravljaju mračna tajna društva
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Eroo 14/12/2020, 03:17

debotoijusto wrote:krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Ravna-zemlja-d94934ee776e8e47f3e3c866e6850558_view_article_new
:rofl

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74995
2016-07-22


Ringo10 dislikes this post

Back to top Go down

krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro Empty Re: krkan: Zapadna cjepiva protiv korone izazivaju neplodnost, samo je rusko dobro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum