ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lavrov ipak zaobilazi HR

Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Hektorović Thu 10 Dec - 21:59

Lavrov 14. i 15. decembra u poseti BiH, nakon toga dolazi u Srbiju
[url=safari-reader://rs.n1info.com/journalist19/Anadolija-]Anadolija[/url]
07.12.2020. |14.54 >15.04

Lavrov ipak zaobilazi HR Sa-live-1-1245-210918.12_47_28_24.Still001Izvor: N1

Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov boraviće 14. i 15. decembra u zvaničnoj radnoj poseti BiH, potvrđeno je za Anadoliju u Ministarstvu spoljnih poslova BiH.
Tokom posete Lavrov će se sastati sa članovima Predsedništva Bosne i Hercegovine i zamenicom predsedavajućeg Veća ministara i ministarkom spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Biserom Turković.
Nakon posete Bosni i Hercegovini Lavrov će, kako navodi Anadolija, posetiti Srbiju.
Lavrov je krajem oktobra trebalo da poseti Srbiju i Bosnu i Hercegovinu, ali je poseta odložena jer je morao u samoizolaciju zbog kontakta sa osobom zaraženom koronavirusom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by T. Thu 10 Dec - 22:02

Šta bi uopće radio kod nas?
Pa mi (eu) smo rusiji uveli sankcije...

_________________
Lavrov ipak zaobilazi HR Unname11
T.
T.

Posts : 17175
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Hektorović Fri 11 Dec - 8:11

T. wrote:Šta bi uopće radio kod nas?
Pa mi (eu) smo rusiji uveli sankcije...

HR je ipak zapad, čvrsto usidrena u NATO i EU, naspram BiH i Srbije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by catabbath Fri 11 Dec - 8:47

Hektorović wrote:
HR je ipak zapad,

:dramaq cheers  Lavrov ipak zaobilazi HR 1f602
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Guest Fri 11 Dec - 12:08

catabbath wrote:
Hektorović wrote:
HR je ipak zapad,

:dramaq cheers  Lavrov ipak zaobilazi HR 1f602
šut,ne smij se..nada posljednja umire... lol! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by catabbath Fri 11 Dec - 21:06

Legendovich wrote:
catabbath wrote:
Hektorović wrote:
HR je ipak zapad,

:dramaq cheers  Lavrov ipak zaobilazi HR 1f602
šut,ne smij se..nada posljednja umire... lol! lol! lol! lol!

Budimo realni koji zapadnjak bi iznova birao ove HDZ čobane na vlast. RH je low IQ istok
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Guest Fri 11 Dec - 21:36

catabbath wrote:
Legendovich wrote:
catabbath wrote:
Hektorović wrote:
HR je ipak zapad,

:dramaq cheers  Lavrov ipak zaobilazi HR 1f602
šut,ne smij se..nada posljednja umire... lol! lol! lol! lol!

Budimo realni koji zapadnjak bi iznova birao ove HDZ čobane na vlast. RH je low IQ istok
Kad pogledam ovu postavu od nekoliko likova na forumu,mogu se samo sloziti.. :rasta :rasta :rasta

Tvrditi za BILO STO na balkanu da je ZAPAD,moze samo netko tko nije mrdnija vise od parstokilometeri od doma..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by mentalitet Sat 12 Dec - 5:17

Legendovich wrote:
catabbath wrote:
Legendovich wrote:
catabbath wrote:
Hektorović wrote:
HR je ipak zapad,

:dramaq cheers  Lavrov ipak zaobilazi HR 1f602
šut,ne smij se..nada posljednja umire... lol! lol! lol! lol!

Budimo realni koji zapadnjak bi iznova birao ove HDZ čobane na vlast. RH je low IQ istok
Kad pogledam ovu postavu od nekoliko likova na forumu,mogu se samo sloziti.. :rasta :rasta :rasta

Tvrditi za BILO STO na balkanu da je ZAPAD,moze samo netko tko nije mrdnija vise od parstokilometeri od doma..


Ma gle...nije stvar u tome da netko tvrdi da je zapad ili istok da je ljevichar ili desnichar ..Stvar je u tome da papagaji stalno ponavljaju te napamet nauchene floskule a da pojma nemaju shto to znachi..Pa jebemu mater..ne moze u matematici biti 2+2=6..ali ce ti neki ovdje tvrditi da je to stvarni rezultat i da ih boli kurac shto neki Dr..Mr..matematichari tvrde da je 4..U chemu je stvar...pa vidi se sa Marsa da vecina forumasha ovdje zamjenjuje formu za sushtinu..Kao da je vazno tko si shto si..gdje si..koje nacije si...da li si krshcan..budista ili musliman ..Rus...Amer...KInez...Hrvat...Srbin...kuratz palatz///Pa vazno je koje ljudske vrijednosti branish...koje civilizacijsko dostignuce u razvojuu ljudskog bica.Kroz povijest se pokazalo da su se civilizacije uspinjale a kada su izgubile vrijednosti koji su bili temelj njihovog uspona onda su propadale i tonule u dekadenciju..Zar se to ne dogadja danashnjem zapadu?Pa naravno da se dogadja i zato svaki normalan chovjek ne moze se poistovijetiti sa danashnjim zapadom nego sa onim tko se pridrzava i chuva ljudska civilizacijska dostignuca..Tko bi rekao da ce mi se dopadati ruski pogledi na svijet a do jucher sam vjerovao da su to americhki..CNN je dans komunishtichka Pravda iz doba SSSR..da mi je to netko rekao prije pada berlinskoga zida,,,poslao bih ga u sto pichki materinih..Ali nauchio sam neshto,,,da s vremena na vrijeme dodju ciklusi ,,tko bi goti sad je doli i obratno..Ako sutra vidim da su ameri napredniji u svojim razmishljanjima i ne samo na rijechima nego na djelima onda cu imponovo vjerovati ..ovako...iskreno...ne vjerujem nikome..teshko je zivjeti sa tom filozofijom ali te ipak shtiti od razocharenja..kako od politike,,tako i od zena,,laznih prijatelja,,i svega ostaloga shto nam je znachajno za zivot..
Pa jebmu mater,,,na Balkanu su udareni temelji zapadne civilizacije ,,zato me uvijek zaboli kad kad i sam napishem neshto protiv balkanaca..Jebi ga..nekada su bili netko i neshto,,,a danas su kurac od ovce u svakom pogledu..Tako to biva..Doshli divlji i potjerali pitome,,To se ponavlja ciklichno vec par stotina tisuca godina..A ni danas nije nishta bolje niti ce sutra biti..kada je u pitanju ljudski rod jako puno smo napredovali tehnoloshki ali smo duhovno otishli u sto pizdi materinih,,,zato stalno neki ratovi,,,pritisci,,,borba ...podmetanja..i to sve za moc i lovu..A za lovom i moci uvglavnom uvijek trche oni kojima se nemre dignut::))))Zato prave zene vole siromahe i neuticajne a kurave vole one koji imaju lovu::)))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Guest Sat 12 Dec - 6:22

sva krvoprolića su pičkin dim dok rus ne ugazi 

ww2 je na evropskom tlu bio klaonica , al nakon ww2 više žrtava u istočnoj evropi nego u samom ratu 

bliski istok je bio klaonica , al nitko nije bježao dok rus nije doša ,,tad idu prvi migranti 


rus dolazi na balkan ,, 

do 90-ih balkan je bio do drine , dejton je pustio balkan  do une
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by RayMabus Sun 13 Dec - 17:10

Po ovome šta ja vidim jedini cilj njegovog dolaska ovamo je dati podršku RS i Srbiji.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-rusija-ovdje-i-nema-neki-utjecaj-zapadne-zemlje-prave-pritisak-i-lom/201213068

Je on stiže u BiH al prvo ide u RS di će većerat i prispavat a tek sutra u službenu posjetu Sarajevu.

A dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Guest Sun 13 Dec - 17:34

mentalitet wrote:
Legendovich wrote:
catabbath wrote:
Legendovich wrote:
catabbath wrote:
Hektorović wrote:
HR je ipak zapad,

:dramaq cheers  Lavrov ipak zaobilazi HR 1f602
šut,ne smij se..nada posljednja umire... lol! lol! lol! lol!

Budimo realni koji zapadnjak bi iznova birao ove HDZ čobane na vlast. RH je low IQ istok
Kad pogledam ovu postavu od nekoliko likova na forumu,mogu se samo sloziti.. :rasta :rasta :rasta

Tvrditi za BILO STO na balkanu da je ZAPAD,moze samo netko tko nije mrdnija vise od parstokilometeri od doma..


Ma gle...nije stvar u tome da netko tvrdi da je zapad ili istok da je ljevichar ili desnichar ..Stvar je u tome da papagaji stalno ponavljaju te napamet nauchene floskule a da pojma nemaju shto to znachi..Pa jebemu mater..ne moze u matematici biti 2+2=6..ali ce ti neki ovdje tvrditi da je to stvarni rezultat i da ih boli kurac shto neki Dr..Mr..matematichari tvrde da je 4..U chemu je stvar...pa vidi se sa Marsa da vecina forumasha ovdje zamjenjuje formu za sushtinu..Kao da je vazno tko si shto si..gdje si..koje nacije si...da li si krshcan..budista ili musliman ..Rus...Amer...KInez...Hrvat...Srbin...kuratz palatz///Pa vazno je koje ljudske vrijednosti branish...koje civilizacijsko dostignuce u razvojuu ljudskog bica.Kroz povijest se pokazalo da su se  civilizacije uspinjale  a kada su izgubile vrijednosti koji su bili temelj njihovog uspona onda su propadale i tonule u dekadenciju..Zar se to ne dogadja danashnjem zapadu?Pa naravno da se dogadja i zato svaki normalan chovjek ne moze se poistovijetiti sa danashnjim zapadom nego sa onim tko se pridrzava i chuva ljudska civilizacijska dostignuca..Tko bi rekao da ce mi se dopadati ruski pogledi na svijet a do jucher sam vjerovao da su to americhki..CNN je dans komunishtichka Pravda iz doba SSSR..da mi je to netko rekao prije pada berlinskoga zida,,,poslao bih ga u sto pichki materinih..Ali nauchio sam neshto,,,da s vremena na vrijeme dodju ciklusi ,,tko bi goti sad je doli i obratno..Ako sutra vidim da su ameri napredniji u svojim razmishljanjima i ne samo na rijechima nego na djelima onda cu imponovo vjerovati ..ovako...iskreno...ne vjerujem nikome..teshko je zivjeti sa tom filozofijom ali te ipak shtiti od razocharenja..kako od politike,,tako i od zena,,laznih prijatelja,,i svega ostaloga shto nam je znachajno za zivot..
Pa jebmu mater,,,na Balkanu su udareni temelji zapadne civilizacije ,,zato me uvijek zaboli kad kad i sam napishem neshto protiv balkanaca..Jebi ga..nekada su bili netko i neshto,,,a danas su kurac od ovce u svakom pogledu..Tako to biva..Doshli divlji i potjerali pitome,,To se ponavlja ciklichno vec par stotina tisuca godina..A ni danas nije nishta bolje niti ce sutra biti..kada je u pitanju ljudski rod jako puno smo napredovali tehnoloshki ali smo duhovno otishli u sto pizdi materinih,,,zato stalno neki ratovi,,,pritisci,,,borba ...podmetanja..i to sve za moc i lovu..A za lovom i moci uvglavnom uvijek trche oni kojima se nemre dignut::))))Zato prave zene vole siromahe i neuticajne a kurave vole one koji imaju lovu::)))
sve6..ali ga usere na kraju... :rasta :rasta :rasta

Zene volu sirotinju,i boemske likove,jer im od jutra do sutra glade perje,a sami nemaju mocio da naprave nesh sto zenami ne paše..osudjeni su na gladjenje perja i kupljenje mrvica pozornosti,koje im zene takticki,svako malo dobace..imas to i na onim pičkastim temama gdje prebiva par slucajeva..ajd uvjetno receno muskih..

Kurave su kurave..cisti i nepatvoreni interes..njih vise cijenim od ovih prodavacica laznog morala,cestitosti i ostalih hinjenih drustvenih "vrednota"...

:clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by pizzon Sun 13 Dec - 17:41

da se ja pitam
ali pitaju se srbi iz " regije "

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by RayMabus Sun 13 Dec - 17:54

Ruski veleposlanik u Hrvatskoj jučer o mnogim temama

https://m.vecernji.hr/vijesti/pitanje-je-hoce-li-vam-kolege-iz-eu-dopustiti-da-razgovarate-s-nama-o-primjeni-ruskog-cjepiva-protiv-korone-1453209

Dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by pizzon Sun 13 Dec - 17:58

zato nas drze u lancima
upravo zato....

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by RayMabus Sun 13 Dec - 18:03

Plenkovic je ionako i ovako u samoizolaciji jer ima koronu pa šta će dolaziti.

Odgođeno za neki kasniji termin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Guest Mon 14 Dec - 20:47

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by AssadNaPodmornici Mon 14 Dec - 21:45

RayMabus wrote:Ruski veleposlanik u Hrvatskoj jučer o mnogim temama

https://m.vecernji.hr/vijesti/pitanje-je-hoce-li-vam-kolege-iz-eu-dopustiti-da-razgovarate-s-nama-o-primjeni-ruskog-cjepiva-protiv-korone-1453209

Dobro.
ne zanima nas niti rusko niti zapadno cijepivo.. ne hvala
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Eroo Mon 14 Dec - 22:21

catabbath wrote:
Hektorović wrote:
HR je ipak zapad,

:dramaq cheers  Lavrov ipak zaobilazi HR 1f602
Zapadna Hercegovina zasigurno je. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by RayMabus Mon 14 Dec - 22:43

Čović Lavrov


https://avaz.ba/vijesti/bih/616509/covic-lavrov-politicki-dijalog-ne-moze-funkcionirati-bez-legitimnih-predstavnika-i-konsenzusa

Lijepe vijesti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176911
2014-04-11


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Guest Tue 15 Dec - 0:16

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lavrov ipak zaobilazi HR Empty Re: Lavrov ipak zaobilazi HR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum