ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primorac komentirao najnovije Đikićeve optužbe: ‘On mora shvatiti da mi nismo bitni u ovoj priči‘

Go down

Primorac komentirao najnovije Đikićeve optužbe: ‘On mora shvatiti da mi nismo bitni u ovoj priči‘ Empty Primorac komentirao najnovije Đikićeve optužbe: ‘On mora shvatiti da mi nismo bitni u ovoj priči‘

Post by Eroo Wed 9 Dec - 0:05

Primorac komentirao najnovije Đikićeve optužbe: ‘On mora shvatiti da mi nismo bitni u ovoj priči‘
‘Pogledajte kontinuitet njegovih napada na veliki broj ljudi u Hrvatskoj iz Frankfurta‘, rekao je Dragan Primorac
Piše: Jutarnji.hr
Objavljeno: 08. prosinac 2020. 21:55

Primorac komentirao najnovije Đikićeve optužbe: ‘On mora shvatiti da mi nismo bitni u ovoj priči‘ K_9153219_640


Zbrku koja je nastala u Vladinom Znanstvenom savjetu komentirao je u Dnevniku Nove TV jedan od članova, Dragan Primorac, koji se tijekom gostovanja osvrnuo se i na optužbe Ivana Đikića.
- Gdje god postoji intelektualna diversifikacija i različita mišljenja, dogode se određeni problemi. Dobra vijest je da oni nisu smijenjeni i da se radi sve kako bi oni i dalje ostali u Savjetu, kazao je Primorac o znanstvenicima koji su potpisali apel kojim kritiziraju mjere protiv epidemije.
Primorac kaže da ne bi imalo smisla ostati u Savjetu ako je povjerenje jako narušeno, no u ovom se slučaju, smatra, može nastaviti kontinuitet.
- To su ljudi koji imaju svoju slobodu i teško ih je staviti u okvire. Bilo bi dobro da stavovi koje zauzmemo unutar Savjeta tako budu i komunicirani prema van. Moramo imati odgovornost, mislim da je ovo dobra lekcija za sve, rekao je Primorac.
Osvrnuo se i na Ivana Đikića, koji je njega i Gordana Lauca danas u intervjuu za N1, a i u nekim svojim ranijim istupima, optužio za sukob interesa.
- On to stalno čini. Mi ništa ne prodajemo državi i po definiciji ne možemo biti u sukobu interesa. Ako stalno šaljete poruke kao što to radi Đikić - da sumnjate u institucije, što će onda biti kad se izađe s preporukama oko cijepljenja, rekao je Primorac za Dnevnik Nove TV i dodao da bi bio puno sretniji da Đikić savjetuje njemačku kancelarku.
- Pogledajte kontinuitet njegovih napada na veliki broj ljudi u Hrvatskoj iz Frankfurta. On mora shvatiti da niti ja niti on nismo bitni u ovoj priči. Ja sam bio vrlo tih i takav ću ostati. Daleko iznad pojedinačnih sukoba apsolutno mora biti interes hrvatske države. I osobno ću napraviti neke korake kako bismo došli do stabilnosti. Ova svađa nikako nije dobra. Nemoguće je da se svaki dan pojavljujete u medijima i tako agresivnim načinom stvarate animozitet, zaključio je Dragan Primorac.
Na kraju se osvrnuo i na Nacionalni stožer civilne zaštite, rekavši da oni rade izvrstan posao i da bi im netko trebao reći hvala.
- Ove mjere su balans da preživimo ekonomski i da ne budemo potpuno zatvoreni. Moramo učiniti sve da se ljudima ne ukrade Božić. Ne zaboravimo da je pitanje trenutka kad ćemo krenuti s cijepljenjem. Vidimo čvrsto svjetlo na kraju tunela.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/primorac-komentirao-najnovije-dikiceve-optuzbe-on-mora-shvatiti-da-mi-nismo-bitni-u-ovoj-prici-15035756

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74884
2016-07-22


Back to top Go down

Primorac komentirao najnovije Đikićeve optužbe: ‘On mora shvatiti da mi nismo bitni u ovoj priči‘ Empty Re: Primorac komentirao najnovije Đikićeve optužbe: ‘On mora shvatiti da mi nismo bitni u ovoj priči‘

Post by Eroo Wed 9 Dec - 0:06

Amen.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74884
2016-07-22


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum