ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by aben 28/11/2020, 09:21

svako prosvjedno okupljanje je totalno pedersko ponašanje

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by debotoijusto 28/11/2020, 09:32

n_razbojnik wrote:Debo mojne tsra nego u 11:55 da si tamo
jos sam na vagi , podrske jelte...da mi svraka mozak popila ne bi se gurao s likovima tamo , od prosvjeda protiv nevidljivog neprijatelja do ravne zemlje samo korak
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by debotoijusto 28/11/2020, 10:03

SPLITSKI savez sportova je u otvorenom pismu mjerodavnim institucijama ocijenio kako najnovije mjere za suzbijanje epidemije koronavirusa nisu razborite jer se njim onemogućava sportska aktivnost djece upozorivši kako je odluka o tim mjerama diskriminatorska prema mlađim uzrastima.

"Kako je moguće da ista djeca (osnovne i srednje škole) mogu biti u svakodnevnom kontaktu od pet-šest sati u zatvorenom prostoru, a ne mogu biti dva do tri puta tjedno po jedan-dva sata na treningu na otvorenom ili zatvorenom prostoru u svojim klubovima?" navodi se u pismu. Pri tomu se podsjeća kako Zakon o sportu izrijekom govori o sportu kao djelatnosti od posebnog interesa za Republiku Hrvatsku.
https://www.index.hr/sport/clanak/klubovi-se-pobunili-protiv-lockdowna-djeca-smiju-u-skolu-a-ne-smiju-na-trening/2234305.aspx

- Otac mi je zavarivač, majka domaćica. Ne dolazim iz bogate, nego radničke obitelji, i sve sam stekao svojim radom. Ne zanimaju me skupi automobili, samo sam htio napraviti sjajan restoran - govori nam Ivan Vuković, vlasnik Doomsdaya koji je na Jakuševečkoj cesti otvoren samo dva dana prije no što je Nacionalni stožer donio odluku o zatvaranju svih ugostiteljskih objekata. 
Vuković je, naime, zatvorio svoj stari restoran i otvorio novu tvrtku kako bi gostima ponudio sve najbolje. Kada je krenuo u investiciju, nije mogao znati da će pandemija koronavirusa blokirati svijet. 

- U starom objektu bavili smo se isključivo pripremom hrane i dostavom. Htio sam napraviti nešto bolje. S pripremama smo počeli 15. siječnja. Tada još nitko nije mogao reći da će nas koronavirus sve zatvoriti. Uložio sam 1,8 milijuna kuna u ovaj projekt. Nemam toliko novca. Odlučio sam iskorititi čitavu ušteđevinu, prodao sam automobil i podigao tri kredita, na sebe, na brata... - s gorčinom nam govori mladi, 35-godišnji poduzetnik. 
Ništa ne prepuštamo slučaju. Ovdje radi 20 vrhunskih ljudi iz svijeta ugostiteljstva, jedan od naših kuhara ima dvije Michelinove zvjezdice. A sada je sve gotovo - kaže nam, dok konobari užurbano koračaju gotovo dupkom punim restoranom. 
Naime, Ivan će od 20 već od subote otpustiti čak petnaest zaposlenika. Ostat će mu kuhari, pica majstori i jedan konobar. Nema izbora, stroge epidemiološke mjere ne dopuštaju mu rad. 
- Ne plačem radi sebe, kao što je to napisao jedan komentator na društvenim mrežama. Ali žao mi je mojih ljudi. Svi su oni vrhunski radnici. I sam sam iz ove struke, radio sam sve. Prao sam čaše i ribao podove, pripremao hranu, donosio gostima, nema što nisam radio, Znam i vidim koliko se trude. To su ljudi koje bih svima u ugostiteljstvu mogao preporučiti. U petak smo održali sastanak, bilo nam je svima teško. Rekao sam im da nemam drugog izbora nego otpustiti ih. Nadam se da će mjere završiti 21. prosinca, kako bih ih opet mogao zaposliti, ali i da shvaćam ako u međuvremenu nađu novi posao - kazuje nam ugostitelj. 

Malo je gorke i teške ironije u imenu objekta "Sudnji dan", odnosno DoomsDay. 
- Da, to mi isto kažu. Ali nije mi smiješno. Kada sam prije toliko godina otvarao i gradio ovaj posao nije mi bilo ni na kraj pameti da će se sve ovo događati. Volio bih kada bi ovaj sudnji dan što prije završio, tako da mogu ponovno zaposliti svoje djelatnike i nastaviti normalno raditi - zaključuje Ivan. 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ulozio-sam-ustedevinu-i-podigao-tri-kredita-da-otvorim-pizzeriju-dva-dana-kasnije-zatvaram-zbog-mjera-15033752
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by debotoijusto 28/11/2020, 11:30

U Vukovarsko-srijemskoj županiji, prema podacima pristiglim do 8:00 sati, u posljednja 24 sata je 226 novih pozitivnih osoba na COVID-19
 ajnik Stožera civilne zaštite Vukovarsko-srijemske županije Ivan Kubiček kazao je kako se veliko povećanje broja zaraženih ne može direktno povezati uz Kolonu sjećanja 18. studenoga te da današnja velika brojka nije iznenađenje.
"Ne povezujemo povećanje broja zaraženih uz Kolonu u Vukovaru. Ni jedno veliko žarište ne možemo detektirati. Ima ljudi koji su bili u Koloni sjećanja, ali ih se ne može povezati s njom", kazao je Kubiček, prenosi Dnevnik.hr.

vukovar pa crni petak sto je sljedece ? 29 novembar ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by AssadNaPodmornici 28/11/2020, 11:34

Podrška i prosvjednicima i stožeru i represivnom aparatu, mnogo zabave želim svima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20980
2018-06-14


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by veber 28/11/2020, 11:53

melkior wrote:Sa žaljenjem moram konstatirati da u današnjim starcima nema ništa mudrog, niti u današnjim mladima ničeg plemenitog. Jedni su potratili godine života, čak štoviše, čitave živote za ništa, a drugi su propali abortus u pokušaju.
tebe prekid s čkapi gadno pogodio, a još korona.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by debotoijusto 28/11/2020, 12:57

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-tijeku-je-prosvjed-u-zagrebu-korona-prica-je-prenapuhana-umiru-stari-i-bolesni/2234357.aspx

dosle su jake snage MUP-a a prosvjednika manje od dozvoljenog okupljanja , kvaka 22



Nije se okupilo puno ljudi, ali zato jest velik broj policijskih službenika koji ih legitimira.

"Ovo je spontano okupljanje", rekla je jedna od organizatorica aktivistica, članica Središnjeg odbora stranke Slobodna Hrvatska i Udruge Ovršni Žana Beber.

Ja mislim da je korona politički projekt. Cijela priča je prenapuhana, umiru već stari i bolesni ljudi. ja sam bila na svim prosvjedima, grlili smo se i ljubili i nitko se od nas nije zarazio", dodala je.

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by michaellcmacha 28/11/2020, 14:37

ta ekipa iz slobodne hrvatske su svi odreda latentne ustaše....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by kaya 28/11/2020, 14:42

Jesu ovi dragi slobodni ljudi koji prosvjeduju protiv brnjice sutra mentalno retardirani ili koji k?!
Jel dopire tim ljudima do mozga da u hr dnevno umire 50 ak ljudi od ove korone a da će brojka ići i do 100 moguće
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by Guest 28/11/2020, 15:04

kaya wrote:Jesu ovi dragi slobodni ljudi koji prosvjeduju protiv brnjice sutra mentalno retardirani ili koji k?!
Jel dopire tim ljudima do mozga da u hr dnevno umire 50 ak ljudi od ove korone a da će brojka ići i do 100 moguće

nisam s ovom ekipom koji prosvjeduju iz nekih svojih egoističkih pobuda ali gledajući realno razvoj situacije mislim da su ove mjere sada beskorisne i neće smanjiti broj oboljelih i zaraženih u nekoj značajnijoj mjeri zato jer su pre-kasno. evo ima u Sloveniji policijski sat pa prc-šmrc... stanje im je svaki dan sve zajebanije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by abraham 28/11/2020, 15:08

Jebem ti corona majku...



_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by michaellcmacha 28/11/2020, 18:07

Gnječ wrote:
kaya wrote:Jesu ovi dragi slobodni ljudi koji prosvjeduju protiv brnjice sutra mentalno retardirani ili koji k?!
Jel dopire tim ljudima do mozga da u hr dnevno umire 50 ak ljudi od ove korone a da će brojka ići i do 100 moguće

nisam s ovom ekipom koji prosvjeduju iz nekih svojih egoističkih pobuda ali gledajući realno razvoj situacije mislim da su ove mjere sada beskorisne i neće smanjiti broj oboljelih i zaraženih u nekoj značajnijoj mjeri zato jer su pre-kasno. evo ima u Sloveniji policijski sat pa prc-šmrc... stanje im je svaki dan sve zajebanije.
duh je pušten, iz boce a sad se pokušavamo boriti protiv jeke.... 
nego jel itko od mjerodavnih spomenuo da su iduća dva tjedna od presudne važnosti za daljnji razvoj situacije...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by Guest 28/11/2020, 18:33

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:Jesu ovi dragi slobodni ljudi koji prosvjeduju protiv brnjice sutra mentalno retardirani ili koji k?!
Jel dopire tim ljudima do mozga da u hr dnevno umire 50 ak ljudi od ove korone a da će brojka ići i do 100 moguće

nisam s ovom ekipom koji prosvjeduju iz nekih svojih egoističkih pobuda ali gledajući realno razvoj situacije mislim da su ove mjere sada beskorisne i neće smanjiti broj oboljelih i zaraženih u nekoj značajnijoj mjeri zato jer su pre-kasno. evo ima u Sloveniji policijski sat pa prc-šmrc... stanje im je svaki dan sve zajebanije.
duh je pušten, iz boce a sad se pokušavamo boriti protiv jeke.... 
nego jel itko od mjerodavnih spomenuo da su iduća dva tjedna od presudne važnosti za daljnji razvoj situacije...

naravno da je. rezultati će biti vidljivi tek za dva tjedna. da imam nekakve ovlasti ja bi sve te šarlatane uhapsio i bacio u podrum sa Yodom. Yoda bi ih čuvao i držao im predavanja o ekonomiji bitcoina.

tajming im je recept za katastrofu mjere su na snazi do 21. 12. i nakon toga opći kraval koji će završiti tako da će polovicoom januara biti stampedo prema kovid bolnicama ljudi će se mlatit tko će dobit respirator a tko neće. bude tu i vatreno oružje delalo...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by debotoijusto 28/11/2020, 18:39

OKO PEDESET građana mirno je prosvjedovalo na središnjem osječkom Trgu Ante Starčevića danas u podne zbog uvođenja novih epidemioloških mjera i, kako tvrde, manipulacija s epidemijom koronavirusa.


Agronom Zorislav Petrijevčanin na skupu je rekao kako su u epidemiji koronavirusa prisutne manipulacije jer se, kako tvrdi, neke znanstvenike koji govore protiv cjepiva testiranja automatski cenzurira, "a što provode oni koji profitiraju od epidemije".
Ustvrdio je kako je najveći profiter ove situacije Međunarodni monetarni fond (MMF), sa svojim bankarskim sustavom, koji će zarađivati od sustava ovrha nad ljudima, koji više ne budu mogli raditi i zarađivati te im plijeniti imovinu i tjerati ih u stečaj.
"Od kada je Bill Gates napustio Microsoft i otišao u farmaceutsku industriju pojavile su se svinjska i ptičja gripa, to je previše slučajnosti da bi bilo slučajno. Ako ljudi budu malo istraživali. otkrit će da je to jedan smišljeni program i da se radi o financijskim efektima", izjavio je novinarima Petrijevčanin.

soros bude ljubomoran bill preuzeo palicu pedra
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by debotoijusto 28/11/2020, 18:52

U Splitu su malobrojni prosvjednici uzvikivali "Bolje grob, nego rob" te su pjevali Thompsonovu pjesmu "Lijepa li si", Oliverovu "Vjeruj u ljubav" i Odu radosti.
Na prosvjedu su bili istaknuti transparenti s natpisima: "Slobodu izbora dao nam je Stvoritelj i ne može ju oduzeti vlada", "Ne reci lažna svjedočanstva (Osma Božja zapovijed)", "Mičite svoje šporke ruke s naših ljudskih prava", Neću masku, ne trebam cjepivo" i "Što su vam glave više u pijesku, to su vam guzice manje zaštićene".

koje mudrice pokrili su od antifasistickih borbenih preko pastirsko domoljubnih spliski festivalizam i elitizam kazalistarni... ovom prigodom soros nista
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by michaellcmacha 28/11/2020, 18:52

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:Jesu ovi dragi slobodni ljudi koji prosvjeduju protiv brnjice sutra mentalno retardirani ili koji k?!
Jel dopire tim ljudima do mozga da u hr dnevno umire 50 ak ljudi od ove korone a da će brojka ići i do 100 moguće

nisam s ovom ekipom koji prosvjeduju iz nekih svojih egoističkih pobuda ali gledajući realno razvoj situacije mislim da su ove mjere sada beskorisne i neće smanjiti broj oboljelih i zaraženih u nekoj značajnijoj mjeri zato jer su pre-kasno. evo ima u Sloveniji policijski sat pa prc-šmrc... stanje im je svaki dan sve zajebanije.
duh je pušten, iz boce a sad se pokušavamo boriti protiv jeke.... 
nego jel itko od mjerodavnih spomenuo da su iduća dva tjedna od presudne važnosti za daljnji razvoj situacije...

naravno da je. rezultati će biti vidljivi tek za dva tjedna. da imam nekakve ovlasti ja bi sve te šarlatane uhapsio i bacio u podrum sa Yodom. Yoda bi ih čuvao i držao im predavanja o ekonomiji bitcoina.

tajming im je recept za katastrofu mjere su na snazi do 21. 12. i nakon toga opći kraval koji će završiti tako da će polovicoom januara biti stampedo prema kovid bolnicama ljudi će se mlatit tko će dobit respirator a tko neće. bude tu i vatreno oružje delalo...

ja već sad vidim kako će se manipulirati sa brojevima... sad idemo opet u fazu kad će se manje testirati i na taj način stvarati prividno manji broj pozitivnih... ali broj smrtnih ishoda na dnevnoj razini i broj najteže oboljelih će rasti iz dana u dan u narednom razdoblju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by debotoijusto 28/11/2020, 18:53

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 6715dc14-4260-43f1-a329-656c3d8574e1

u sibeniku fotosinteza
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by sitting_bull 28/11/2020, 19:07

Gnječ wrote:
kaya wrote:Jesu ovi dragi slobodni ljudi koji prosvjeduju protiv brnjice sutra mentalno retardirani ili koji k?!
Jel dopire tim ljudima do mozga da u hr dnevno umire 50 ak ljudi od ove korone a da će brojka ići i do 100 moguće

nisam s ovom ekipom koji prosvjeduju iz nekih svojih egoističkih pobuda ali gledajući realno razvoj situacije mislim da su ove mjere sada beskorisne i neće smanjiti broj oboljelih i zaraženih u nekoj značajnijoj mjeri zato jer su pre-kasno. evo ima u Sloveniji policijski sat pa prc-šmrc... stanje im je svaki dan sve zajebanije.
ovo su čiste alibi mjere.

anemični šalabajzer je morao nešto poduzeti i odmah je, nakon što mjesecima nikoga nije htio čuti i poslušati, kresnuo praktično puni lock-down kako bi sebe oprao odgovornosti za umrle zbog njegova nečinjenja.

naravno, sad će se anemična kurva povući i na ulice poslati policiju da ureduje.


božja pravda bi bila da i njega kresne korona i da završi na respiratoru, jer s respiratorom na gubici neko vrijeme ne bi mogao lagati ovaj napaćeni narod.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by RayMabus 28/11/2020, 19:09

Prozori iz Pariza

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Egux4zeva1hhjojoptef

Prosvjedi protiv novih mjera u Parizu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176142
2014-04-11


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by Guest 28/11/2020, 19:09

sitting_bull wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:Jesu ovi dragi slobodni ljudi koji prosvjeduju protiv brnjice sutra mentalno retardirani ili koji k?!
Jel dopire tim ljudima do mozga da u hr dnevno umire 50 ak ljudi od ove korone a da će brojka ići i do 100 moguće

nisam s ovom ekipom koji prosvjeduju iz nekih svojih egoističkih pobuda ali gledajući realno razvoj situacije mislim da su ove mjere sada beskorisne i neće smanjiti broj oboljelih i zaraženih u nekoj značajnijoj mjeri zato jer su pre-kasno. evo ima u Sloveniji policijski sat pa prc-šmrc... stanje im je svaki dan sve zajebanije.
ovo su čiste alibi mjere.

anemični šalabajzer je morao nešto poduzeti i odmah je, nakon što mjesecima nikoga nije htio čuti i poslušati, kresnuo praktično puni lock-down kako bi sebe oprao odgovornosti za umrle zbog njegova nečinjenja.

naravno, sad će se anemična kurva povući i na ulice poslati policiju da ureduje.


božja pravda bi bila da i njega kresne korona i da završi na respiratoru, jer s respiratorom na gubici neko vrijeme ne bi mogao lagati ovaj napaćeni narod.

Slutim li ovdje ulicne nerede..ne josh,ali kad malo padne standard i ponestane love....?? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by Guest 28/11/2020, 19:10

RayMabus wrote:Prozori iz Pariza

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Egux4zeva1hhjojoptef

Prosvjedi protiv novih mjera u Parizu.
e daaaa... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske - Page 2 Empty Re: Za sutra u podne se najavljuje prosvjed protiv Stožera diljem Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum