ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biden opet pobjedio

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by immortal 29/11/2020, 23:57

crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:Prcko je intekektualac.
Zamišljam ga ovako:

Biden opet pobjedio  - Page 3 Male-chimpanzee-in-business-clothes-picture-id169937774?k=6&m=169937774&s=612x612&w=0&h=uF5VGhc_tTKkMNPygKBh0k1mWJMXuFiIO78kfYypx0k=

evo i ceto uskace pomoc lijevom bratu
pomoz bog junace :D

jesam pogodio?

pa cim si stavio valjda mislis da jesi
sta mene pitas
opet ja mislim da bi to trebali stavit na zastavu srbije
onoliko majmuna i majmunske politike svijet odavno nije vidio
i jos tomu nije kraj  
jesam pogodio :D

Ja mislim da će se Srbija i Hrvatska morati opet spojiti u nekakvu banana državu Jugoslaviju i imat će zajedničku zastavu.

Možda ovako nešto:
Biden opet pobjedio  - Page 3 Monkey-bananas-flag-vector-id485998196

nezamislivo je i za jedne i za druge možda spajanje tih država, posebno je Hrvatima Bože sačuvaj da nam Beograd i Srbija predstavljaju autoritet
ali bitna poruka glasi
kad bi surađivali izvukli bi se jedni i drugi
ovako nam je rizično, svakoj državi posebno

immortal

Posts : 23186
2014-04-16


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by Hektorović 30/11/2020, 05:21

Biden opet pobjedio  - Page 3 Slika_40
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by AssadNaPodmornici 2/12/2020, 06:58

Jel tko od vas možda ispratio ona svjedočenja u Michiganu jučer xd. Jbt koji cirkus haha, doslovno kamiondžije svjedočili o nepostojećim stotinama tisuća glasova glasovima koje su prebacivali iz države u državu u 4ujutro i jedna crnkinja svjedočila kako su i Trumpove i ostale glasove zaokruživali za Bidena hahaha. Budem kasnije linkove

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21042
2018-06-14


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by T. 2/12/2020, 09:17

AssadNaPodmornici wrote:Jel tko od vas možda ispratio ona svjedočenja u Michiganu jučer xd. Jbt koji cirkus haha, doslovno kamiondžije svjedočili o nepostojećim stotinama tisuća glasova glasovima koje su prebacivali iz države u državu u 4ujutro i jedna crnkinja svjedočila kako su i Trumpove i ostale glasove zaokruživali za Bidena hahaha. Budem kasnije linkove
najočitiji dokaz prijevare je šutnja demokrata...
lajali su 4 godine o 'ruskoj umiješanosti' u izbore 2016. ...
a sada ih nema vidit ni za lijeka...
uopće se oglašavaju po pitanju tvrdnji o izbornoj prijevari...
stari psiho 'okuplja kabinet', mainstrem mediji normalno guraju 'president elect' narativ...
a iza kulisa se vodi rat...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by AssadNaPodmornici 2/12/2020, 10:36

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Jel tko od vas možda ispratio ona svjedočenja u Michiganu jučer xd. Jbt koji cirkus haha, doslovno kamiondžije svjedočili o nepostojećim stotinama tisuća glasova glasovima koje su prebacivali iz države u državu u 4ujutro i jedna crnkinja svjedočila kako su i Trumpove i ostale glasove zaokruživali za Bidena hahaha. Budem kasnije linkove
najočitiji dokaz prijevare je šutnja demokrata...
lajali su 4 godine o 'ruskoj umiješanosti' u izbore 2016. ...
a sada ih nema vidit ni za lijeka...
uopće se oglašavaju po pitanju tvrdnji o izbornoj prijevari...
stari psiho 'okuplja kabinet', mainstrem mediji normalno guraju 'president elect' narativ...
a iza kulisa se vodi rat...
Izašao je leek (procurilo) u CNN su dobili naredbu da šute i eventualno se jave kada neki korumpirani sudac ili republikanac kaže nešto protiv Trumpa
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21042
2018-06-14


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by Guest 2/12/2020, 11:24

trulo drustvo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by AssadNaPodmornici 2/12/2020, 12:26

Pazi događaja asu naredilo da prebaci 300 000 glasova iz države New York u Pensilvaniju. Naravno nitko mu nije htio potpisati ništa itd. As se tako sa njima nateže, parkirao kamion sa 300 000 glasova, otišao spavati i ujutro nema prikolice sa glasovima hahaha. 
Lik svjedočio imenom, prezimenom i pod zakletvom. 
Isto tako snimili u jednoj državi lika kako u sredini prebrojavanja dođe do mašine preko koje se elektronički glasa, dođe sa USB stikom, izvadi ga, ušteka ga u svoj laptop, nešto radi na njemu, vrati ga nazad u mašinu. Lika snimali itd jer nemaš ti šta raditi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21042
2018-06-14


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by T. 2/12/2020, 12:37

a gle ovo kako su samo nonšalantni i samouvjereni...


Biden opet pobjedio  - Page 3 Emghrw10

_________________
Biden opet pobjedio  - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by Guest 2/12/2020, 12:57

ne trulo drustvo..cigani zivi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by debotoijusto 2/12/2020, 13:56

VISOKI izborni dužnosnik iz Georgije jučer je zamolio američkog predsjednika Donalda Trumpa da svojim neutemeljenim tvrdnjama o lažiranju izbornih rezultata "prestane inspirirati ljude da čine potencijalno nasilje".
Gabriel Sterling, voditelj državnih glasačkih sustava, rekao je da su prijetnje poslije izbora postale toliko intenzivne da su policajci raspoređeni ispred njegove kuće.

Sterling (republikanac) je također rekao da je supruga državnog tajnika Georgije, Brada Raffenspergera, na mobitel dobivala "prijetnje seksualnog sadržaja", a mladi suradnik primao je prijetnje smrću nakon što su lažne poruke da je uhvaćen u prijevari postale viralne. 
Državni tajnik Georgije, Brad Raffensperger, republikanac, rekao je da nema dokaza o tome da je bilo veće prijevare na izborima 3. studenog.

"Prestanite inspirirati ljude da čine potencijalno nasilje. Netko će nastradati, netko će biti ustrijeljen, netko će biti ubijen", rekao je Sterling. "Sve je otišlo predaleko", dodao je. "Mora prestati."

https://www.index.hr/vijesti/clanak/drzavni-tajnik-georgije-zamolio-trumpa-da-prestane-govoriti-o-izbornoj-prijevari/2235319.aspx

Biden opet pobjedio  - Page 3 UHXD4MMKAYYGNFDVB4Y4PZCIQU
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by AssadNaPodmornici 4/12/2020, 20:13

nastavljamo sa prevarama iz buduće zemlje trećeg svijeta USA.. ovih dana je izašlo toliko dokaza da čovjek nezna odakle bi krenuo..
evo za početak
https://www.rt.com/usa/508627-georgia-election-fraud-trump-video/

Izašao video sa jedne kamere sa birališta. Uglavnom sljedeći je događaj. u biralištu u Georgiji.. vidi se oko neke ure, mislim da je 10.30, ekipi koja je brojala glasove, promatrala glasače itd - naređeno da napuste prostoriju da su "gotovi za dana".
izašli. ostalo 4 ljudi.
i pazi dalje - tih 4 ljudi - vade iz nekih kufera sa poda glasove za Bidena i nastavljaju brojati :D :D republikanci skužili kasnije ad su neki ostali, pokušali se vratiti, bilo je zvanja policije žaljenja.. itd..

inače ta snimka se taman poklapa, da u tu "uru" su prestali dolaziti glasovi za Trumpa, a Bidenovi glasovi su skočili za 23 000 glasova :D :D
to je jedna snimka koje su se dočepali republikanci. Pitaj boga šta je bilo u drugim snimkama. Inače bilo je još toga na saslušanju u Georgiji, jedan advokat je sa biračkih spiskova našao nekoliko desetaka tisuća ljudi koji su glasovali na izborima(vjerojatno za Bidena) - a to su - mrtvi, maloljetnici, ljudi koji ne žive u toj državi, te ljudi koji nisu državljani USA


Hannity je napravio interview sa ove 3 osobe. Inače ove 3 osobe su dan prije svjedočile na sudu - pod zakletvom tako da nije ovo "izmislio neki Jihadi Perica sa nekog fake newsa, 3 osobe su imenom i prezimenom svjedočili pod zakletvom svjesni da ako lažu su drakonske kazne".

Jedna osoba je švercala 300 000 glasova iz jedne države u drugu :D :D (naravno to vam je kao da prebacite 300 000 navodno ispravnih listića recimo isprintanih u Zagrebu , u Split gdje je tijesna utrka :D :D .. . prvo ako se glasa u Splitu, nema se šta prevoziti iz Zagreba itd.. osim ako se tamo nisu ilegalno popunjavali) - e to se upravo dogodilo u Americi :D :D

Drugi vozač šlepera je imao posao cijelo vrijeme voziti te famozne glasove poštom(velik dio tih glasova je ne-regularan ali to je druga priča). Na dan izbora je bio gotov i išao je doma. Međutim tamo kasno navečer kada se vidjelo da Biden gubi Winsconsin državu - zovu ga iz njegove firme --- da mu je "na toj i toj lokaciji" ostalo "zaboravljenih 100 000 glasova" :D :D D: :D :D :D .. - kao da je zaboravio šta ja znam, pivu na zidiću.. i as je naravno išao po te glasove u 1ujutro i doveo ih naravno šleperom na biralište, gdje ih je iskrcao na stražnja vrata.. bog te mazo :) :) :)

I ova crnkinja je isto svjedočila kako su uništavali Trumpove glasove, kako su svašta trpali pod Bidenove itd..

ima toliko ovih stvari u zadnjih par dana, da je ovo toliko očito da je sramota. ja osobno sam mislio da će izborna krađa biti jebeno sakrivena, da će se moći samo primjetiti preko statističkih anomalija što sam ih stavio na jednoj temi, gdje se preko njih vidi da u tim državama nešto "smrdi" jer su ogromna statistička odstupanja od očekivanih vrijednosti i onih koje su se dogodile na terenu.. međutim sada svjedoka, video priči, provjera ljud i ima toliko i toliko ,da je jednostavno sve ovo cirkus.. meni nije jasno koji luđaci od sudaca ovo sve "odbacuju" i proglašavaju izbore regularnim.. ono radi se već o stotinama svjedoka, desecima matematičkih i statističkih analiza, pa evo ispadaju video snimke, itd..

mislim vjerojatno će korumpirani suci(uglavmo, demokrati te par podmićenih republikanaca)pl proglasiti da "je sve ipak bilo regularno" ali kurac je bilo.

inače jedan od glavnih Trumpovih zahtjeav jest - da se radi provjera glasova poštom , da se samo utvrde ispravnosti tih glasova. Ništa drugo. To se inače radilo svih ovih godina :D :D osim ove godine, kada je zbog nove metode ballot-harvesting uveden rekordni broj glasova poštom

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21042
2018-06-14


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by AssadNaPodmornici 4/12/2020, 20:21

najjača stvar više nema "debunknja" Trumpovih izjava kao "idemo ih factcheck".. u CNNu od preko project vertiasa procurila adio snimka gdje je došla "naredba sa vrha" (a isto vrijedi za sve ostale medije) da jednostavno ignoriraju sva ova svjedočenja po sudovima, da jednostavno ne spominju ništa, kao da se ništa ne događa. tako vam sada factograferi, factcheckeri, mass medija novinari šute ko zaliveni.... naravno kada bi neki luđak izjavio da su iz Venezuele upleteni u krađu onda bi bilo "masovno sprdanje" "vidi glupih Trumpovih ljudi"(iako svi nemogući kosturi ispadaju iz ormara ne bi me niti to začudilo).. a sada deseci/stotine svjedoka niti jedan mass medij nije uzeo recimo neka od ovih gore svjedoka i išao provjeriti njihovu priču.. jer priča je istinita.. dobili su naredbu(izašao leek sa cnna) da se "ignorira sve ovo"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21042
2018-06-14


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by Hektorović 4/12/2020, 20:27

KP SSSR-a bi bio jako zavidan na disciplinu u ideološkoj doktrinarnosti medija i elitnih sveučilišta koju zavodi Demokratska Stranka USA :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by Guest 4/12/2020, 20:34

Hektorović wrote:KP SSSR-a bi bio jako zavidan na disciplinu u ideološkoj doktrinarnosti medija i elitnih sveučilišta koju zavodi Demokratska Stranka USA :)

Pa izgleda kako nije slučajno da je jedan od prvih koji su čestitali Bidenu na pobjedi bio upravo Mihail Gorbačov.
Posljednji generalni sekretar KP SSSR-a prvom generalnom sekretaru KP SAD-a. :)
Ako je Biden uopće prvi, jer transformacija Demokratske Stranke SAD-a u Komunističku Partiju SAD-a traje već neko vrijeme i teško je odrediti koji je bio taj "nulti" trenutak kada je ista dovršena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by AssadNaPodmornici 4/12/2020, 20:36

ali ovo je cirkus nad cirkusima. inače sve više i običnih ljudi, kako ljudi koji nisu u politici pa čak i fanove demokratske političke opcije je zgroženo.. jer ipak koliko god mediji šutili, a društvene mreže skrivale i banirale, ipak informacije i svjedočanstva "cure na sve strane". . to što će korumpirani suci "odbaciti" stotine svjedoka i analitičara (i to nisu bilo kakvi svjedoci tipa pijanci sa ulice, pratio sam neka saslušanja - advokati, ljudi iz znastvenog svijeta, itd.. evo čitam twiter banirao jednog profesora matematike koji je u Arizoni prikazao matematičke ne-regularnosti gdje on kao profesor matematike nebi dao prolaznu ocijenu regularnosti izborima) - koliko god cenzuriraju , sve jedno informacije cure..

a još gore- curi i dosta fake vijesti , tako da u USA, svakako će doći do raspada povjerenja u institucije.. čak i kod nas imaš neko povjerenje, ljudi imaju povjerenje u recimo u vojsku, djelomično policiju, recimo naš izborni proces je spram američkog kao švicarski sat(i sam sam jedno bio promatrač od jutra do mraka prije 1-2godine) .. u USA sa druge strane se raspada totalno povjerenje.. u tajne službe, u sudove, u izborni proces, u političare, u firme, u policiju, .. samo je pitanje vremena kada će doći do dezintegracije države, a možda čak i raspada i vjerojatno građasnkog rata.. imajte na umu da je USA skoro i bila u jednom obliku revolucije/građanskog rata tamo prije par mjeseci..sa Bidenom na vlasti ili čak Trumpom ako ga vrhovni sud vrati , neće doći do promjene.. svjedočit ćemo vrlo brzo još brutalnijim i krvavim scenama iz USA.. dobra stvar je da je globalna ekonomija već sada toliko neovisna o Americi da možemo čak i preživjeti raspad te države.. recimo da USA nije postojala 1941 Nacisti bi osvojili svijet, ili da nije postojala 1950, Rusi bi osvojili..

2020 makneš Ameriku i svijet ide dalje.. USA je 1945 imala 44% svjetske industrijske proizvodnje, a danas jedna Njemačka zemlja sa 80milijuna stanovnika više proizvede kapitalnih industrijskih dobara nego Rusija i Amerika zajdno :D :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21042
2018-06-14


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by debotoijusto 4/12/2020, 21:00

jedan je vidio...postoji video...kamion pun listica...ukralo ukralo ukralo...nadjite si neki hobby  issusati  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by AssadNaPodmornici 4/12/2020, 21:10

debotoijusto wrote:jedan je vidio...postoji video...kamion pun listica...ukralo ukralo ukralo...nadjite si neki hobby  issusati  :D
nije jedan vidio.

upiši michigan election hearing, winsconsin election hearing , georgia election hearing.. svaki od tih slušanja pred sudovima traje po nekoliko sati i nekoliko desetaka svjedoka svjedoči na svakome.. a ima ih za michigan 2-3 slušanja takva. npr.. .. naravno stavljam samo naj zanimljivije.. čak niti ja nisam slušao većinu toga, jer .. kada imaš već sada stotine svjedoka i to ozbiljnih ljudi koji pod zakletvama svjedoče, stavljaju dokaze, onda je to već očito o čemu se radi.. ova prevara sa izborima je toliko čak i loše izvedena, ja sam mislio da će to biti puno bolje i efikasnije.. ono da će se kao ono prvi dan moći prevara samo vidjeti preko statističkih i matematičkih analiza, a matematiku i statistiku čak niti visoko-obrazovani suci i tužitelji ne kuže, kamo li obična populacija.. šta obična populacija zna šta je Benfordov zakon i kako se on primjenjuje u dokazivanju recimo izbornih ne-regularnosti, prije koju godinu u Iranu, Venezueli, Ukraini, Turkemnistanu, a od 2020 u USA? kurac to obični ljudi kuže kamo li suci.. međutim svjedočenja, video zapisi, e jebiga.. to je druga priča..

dobro ova tema nije za tebe, ti znaš dobro da su uzbori ukradeni :D ovo je za.. vilija i sličnu ekipu kojima je glavno sredstvo informiranja Gordan Duhaček i Petar Stošić i eventualno da ja epi, i hektor i speaker razmjenimo mišljenje.. ti se vrati na popove, pedofile i HDZ i crkvu toga se drži :cleanteeth
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21042
2018-06-14


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by dijagram 4/12/2020, 21:23

srbalj,...ovaj,...americka posla  
:kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by prckov 4/12/2020, 23:36

debotoijusto wrote:jedan je vidio...postoji video...kamion pun listica...ukralo ukralo ukralo...nadjite si neki hobby  issusati  :D


cuj ovog soma jest se uzjebo
pope ne seri
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by prckov 4/12/2020, 23:40

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:jedan je vidio...postoji video...kamion pun listica...ukralo ukralo ukralo...nadjite si neki hobby  issusati  :D
nije jedan vidio.

upiši michigan election hearing, winsconsin election hearing , georgia election hearing.. svaki od tih slušanja pred sudovima traje po nekoliko sati i nekoliko desetaka svjedoka svjedoči na svakome.. a ima ih za michigan 2-3 slušanja takva. npr.. .. naravno stavljam samo naj zanimljivije.. čak niti ja nisam slušao većinu toga, jer .. kada imaš već sada stotine svjedoka i to ozbiljnih ljudi koji pod zakletvama svjedoče, stavljaju dokaze, onda je to već očito o čemu se radi.. ova prevara sa izborima je toliko čak i loše izvedena, ja sam mislio da će to biti puno bolje i efikasnije.. ono da će se kao ono prvi dan moći prevara samo vidjeti preko statističkih i matematičkih analiza, a matematiku i statistiku čak niti visoko-obrazovani suci i tužitelji ne kuže, kamo li obična populacija.. šta obična populacija zna šta je Benfordov zakon i kako se on primjenjuje u dokazivanju recimo izbornih ne-regularnosti, prije koju godinu u Iranu, Venezueli, Ukraini, Turkemnistanu, a od 2020 u USA? kurac to obični ljudi kuže kamo li suci.. međutim svjedočenja, video zapisi, e jebiga.. to je druga priča..

dobro ova tema nije za tebe, ti znaš dobro da su uzbori ukradeni :D ovo je za.. vilija i sličnu ekipu kojima je glavno sredstvo informiranja Gordan Duhaček i Petar Stošić i eventualno da ja epi, i hektor i speaker razmjenimo mišljenje.. ti se vrati na popove, pedofile i HDZ i crkvu toga se drži :cleanteeth

krada je industrijskih razmjera
dominion aparati sabiraju glasove u decimalima
ono glasas i glas ti ako si za bidena vrijedi 1,3
a ako si za trampa 0,7
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by prckov 4/12/2020, 23:47

wokizam na biralickim mjestima
veli ova indijka kolicinu rasizama prema bijelim muskarcima koji su nadgledali izbore u ime republikanaca ona nikad nije dozivila
evo dio tog izlaganja indijke o tome 2:33



jedini zadatak demokatskoih promatraca je da isprovociraju ove republikanske promatrace da ih se izbaci sa biralista

evo
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Biden opet pobjedio  - Page 3 Empty Re: Biden opet pobjedio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum