ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by immortal 11/5/2014, 19:27

http://www.brodportal.hr/clanak/proglasavam-%22osobni-bankrot%E2%80%9C-5686

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku 112496479529.6b7fa2f252de6e715a76726660a36c49,50,1

Proglašavam "osobni bankrot“

Prije skorašnjih "kresanja plaća“ PROGLAŠAVAM BANKROT će biti zadnji veličanstveni udarac napaćenom Hrvatskom narodu od strane vladajuće Kukuriku koalicije prije pada s vlasti.


OSOBNI BANKROT, nacrt prijedloga zakona otprilike izgleda ovako: građanin koji proglašava svoj osobni bankrot daje na raspolaganje kompletnu imovinu, pokretnu i nepokretnu, primanja i sve vrste ostalih prihoda ako ih ima.

U praksi bi to značilo da dužnik ostaje bez apsolutno svega što se tiče njegovog imena i prezimena i sve što je vezano za njegov JMBG i OIB.

Banke ga stavljaju na crnu listu i ne može donositi poslovne odluke, o njemu počinje brinuti "stečajni skrbnik“ (na njih ću se osvrnuti kasnije u tekstu) koji upravlja cijelom njegovom imovinom, pokretnom nepokretnom pa i samim njime te razrađuje plan vraćanja dugova... itd, itd.

Možda se u ovom mojem pisanju ne osjeti tolika gorčina, ljutnja, razočaranost do krajnjih granica koje zadiru čak i u dostojanstvo svih nas, ali vjerujte da vrištim u sebi i svašta mi se mota po ovoj mojoj glavi što bi to sve trebalo značiti. Ipak evo ću vam dati moje osobno tumačenje dvije smrtonosne riječi OSOBNI BANKROT koje naši vladajući jedva čekaju da ih izgovorimo i stavimo svoj paraf na iste.

Naravno "stečajni skrbnik“ koji su već po ustaljenoj praksi unaprijed određeni i predodređeni za zadnju veliku pljačku naroda će biti raznorazni rođaci, nećaci, kumovi, kume ili dobri susjedi PLANA 21.

Proglasite OSOBNI BANKROT svoju imovinu,materijalnu,nematerijalnu, fizičku duševnu, znanu i neznanu dajete na raspolaganje već spomenutim "stečajnim skrbnicima“, koji će vam odmah naći super plaćeni posao samo ne znam gdje i kada... Tolika je ponuda poslova u nas Hrvata da jednostavno ne znate gdje bi prije pošli. Mi smo glupi, a oni su pametni spasitelji s čarobnim štapićem? Ma možeš misliti što jesu, eto sve trče pomagati potrebitima koji su usput rečeno tamo gdje jesu zbog tih istih "spasitelja“.

Nakon dodatnih godina mučenja Vas od Vaših "spasitelja“ dodatnih cijeđenja vas u svim mogućim oblicima i normalno ne nalaženja nikakvog rješenja proglasit će vas nesposobnima i jedino rješenje će biti da vam finalno oduzmu već njima potpisanu imovinu i deložiraju na ulicu, a bogati lopovi će biti još bogatiji i savršeno ih boli ćošak di ćete vi i kako dalje.

Opet se pitam: nakon svih događanja ovih godina, silnih afera, dokazanih i nedokazanih krađa, silnih nezaposlenih ili šačice zaposlenih s minimalnom plaćom koju neki sretnici čak i dobiju. KAKO da vjerujem u spas građana koji najavljuju pod krinkom osobnog bankrota, ne vidim niti jedan jedini razlog da vjerujem u to. Vjerujem da ih niti vi ne nalazite, a nemojte se niti truditi jer ih nećete naći.

Stvar je vrlo jednostavna i poznata od davnina "vjeruj u se i u svoje kljuse“ i budi siguran moj čitatelju da si i pametniji i pošteniji i vrjedniji i sposobniji i nadasve dostojanstveniji da bi prepustio svoj život deračima kože i takozvanim spasiteljima pod krinkom "stečajnog skrbnika“ i "spasonosnog plana“ zvanog OSOBNI BANKROT.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by immortal 11/5/2014, 19:31

Ja ovo vidim kao dio politike prenešen iz EU a koji bi provela bilo koja vlada na vlasti, osim onih koji su bili protiv EU, a koji nisu ni jednom dobili vlast u ovoj zemlji.
Ostali samo okrivljuju jedni druge a svi rade na štetu hrvatskom čovjeku.
Ne dođe li uskoro do drastičnih promjena u ovoj zemlji jao si ga svima nama.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by obojani_dani 11/5/2014, 19:48

u uređenoj državi osobni bankrot može funkcionirati, određeni niz godina profesionalno i prema zakonu stečjni upravitelj nadzire i preusmjerava sredstva tako da preživi onaj koji bankrotira, a da se vjerovnici barem djelomično naplate. Kao prvo,  za takvo što treba imati posao i redovita primanja.

Ovdje , kukulele onome tko se odluči za takav korak. .... ne postoji praksa, prema našim običajima simulacije koje se rade uglavnom budu da ne  budu  :^0 

.... što bi rekli prvi mačići bacaju se u vodu, iliti prvi jadničci imaju veliku šansu da ne prežive   :(
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by immortal 11/5/2014, 19:53

meni to sve djeluje kao rabota s namjenom daljnje pljačke pojedinaca

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by obojani_dani 11/5/2014, 20:14

mortal-joint wrote:meni to sve djeluje kao rabota s namjenom daljnje pljačke pojedinaca

ne bi trebalo biti - al da se ne ponavljam uređene države imaju sustav osobnog bankrota upravo zato da se ljudi koji iz bilo kojeg razloga zalegnu, da im sustav pomogne da ponovo stanu na noge.... jer  država može biti zdrava pod uvjetom da ima što više zdravih državljana  :) 

Kod nas se nažalost trebaju izroditi generacije da zaživi takav zdrav odnos  :)
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by Sora 12/5/2014, 07:08

mortal-joint wrote:meni to sve djeluje kao rabota s namjenom daljnje pljačke pojedinaca
Ja ne bih čekala da me traže 
Ja bih sama ponudila 
Sve za Hrvatsku
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by Sora 12/5/2014, 07:11

obojani_dani wrote:
mortal-joint wrote:meni to sve djeluje kao rabota s namjenom daljnje pljačke pojedinaca

ne bi trebalo biti - al da se ne ponavljam uređene države imaju sustav osobnog bankrota upravo zato da se ljudi koji iz bilo kojeg razloga zalegnu, da im sustav pomogne da ponovo stanu na noge.... jer  država može biti zdrava pod uvjetom da ima što više zdravih državljana  :) 

Kod nas se nažalost trebaju izroditi generacije da zaživi takav zdrav odnos  :)
Pa i nije to neko zdravlje , uzet sve čovjeku i natjerati ga da počne ispočetka
Ako ima snage
Nas je u odnosu na to tvoje zdravlje socijalizam mazio i pazio
I to je ono čega ste svi svjesni ali je teško priznati onome koga su prevarili i povukli za nos
Da je ispao budala
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by Sora 12/5/2014, 07:13

Ah da 
Dobili ste slobodu
Možete srati di bilo
Ako budete imali sto
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by genitalni_herpes 12/5/2014, 07:15

evo novih radnih mjesta na državnoj sisi...STEČAJNI SKRBNIK, eto poslova za zaposlit se preko veze u državi  :^0 ..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by immortal 12/5/2014, 10:47

genitalni_herpes wrote:evo novih radnih mjesta na državnoj sisi...STEČAJNI SKRBNIK, eto poslova za zaposlit se preko veze u državi  :^0 ..
u pravu si
to će opet biti radna mjesta za stranački pogodne i s debelom vezom
ostali nek pate
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by immortal 12/5/2014, 10:48

Sora wrote:Ah da 
Dobili ste slobodu
Možete srati di bilo
Ako budete imali sto
i tebi bilo tako kako drugima prizivaš
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by immortal 12/5/2014, 10:50

obojani_dani wrote:u uređenoj državi osobni bankrot može funkcionirati, određeni niz godina profesionalno i prema zakonu stečjni upravitelj nadzire i preusmjerava sredstva tako da preživi onaj koji bankrotira, a da se vjerovnici barem djelomično naplate. Kao prvo,  za takvo što treba imati posao i redovita primanja.

Ovdje , kukulele onome tko se odluči za takav korak. .... ne postoji praksa, prema našim običajima simulacije koje se rade uglavnom budu da ne  budu  :^0 

.... što bi rekli prvi mačići bacaju se u vodu, iliti prvi jadničci imaju veliku šansu da ne prežive   :(

ovo je nakaradan način tumačenja situacije
pravo objašnjenje je daljenja pljačka žrtvovanog dijela hr. ljudstva
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by danni1 12/5/2014, 11:28

mortal-joint wrote:
obojani_dani wrote:u uređenoj državi osobni bankrot može funkcionirati, određeni niz godina profesionalno i prema zakonu stečjni upravitelj nadzire i preusmjerava sredstva tako da preživi onaj koji bankrotira, a da se vjerovnici barem djelomično naplate. Kao prvo,  za takvo što treba imati posao i redovita primanja.

Ovdje , kukulele onome tko se odluči za takav korak. .... ne postoji praksa, prema našim običajima simulacije koje se rade uglavnom budu da ne  budu  :^0 

.... što bi rekli prvi mačići bacaju se u vodu, iliti prvi jadničci imaju veliku šansu da ne prežive   :(

ovo je nakaradan način tumačenja situacije
pravo objašnjenje je daljenja pljačka žrtvovanog dijela hr. ljudstva
Auu...što si tako pesimistična?
Osobni bankrot u osnovi nije loša ideja.
Napravi se nekakva realna procjena duga,ako je dug ogroman i nije realno za očekivati da se u cijelosti isplati u neko dogledno vrijeme dio duga se odpisuje preostali dio za koji postoji realna mogučnost da se odplati odplačuje se pod nadzorom tog upravitelja ili kako će se već zvati.
Druga stvar je što je vrlo vjerojatno da će se kod nas to pretvorit u pljačku kao i sve gdje država ima svoje prste.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by RayMabus 12/5/2014, 12:37

Cim je netko osobno bankrotira vec je u kujcu i bez tih stecajnih upravitelja da mu vade gujicu iz g****

U nas je nezaposlenost velika pa prema tome bez obzira šta vecina ima neki stan ili kucu tj i /ili živi kod roditelja dakle nije podstanar ipak bez nekih redovitih primanja ( šta bi bila placa i neki redovni posao il barem da posla ima pa da ga možeš relativno lako nac ) prakticki svi možemo potpisat osobni bankrot.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by immortal 12/5/2014, 12:44

danni1 wrote:

Auu...što si tako pesimistična?
Osobni bankrot u osnovi nije loša ideja.
Napravi se nekakva realna procjena duga,ako je dug ogroman i nije realno za očekivati da se u cijelosti isplati u neko dogledno vrijeme dio duga se odpisuje preostali dio za koji postoji realna mogučnost da se odplati odplačuje se pod nadzorom tog upravitelja ili kako će se već zvati.
Druga stvar je što je vrlo vjerojatno da će se kod nas to pretvorit u pljačku kao i sve gdje država ima svoje prste.

radi toga i jesam pesimistična jer sam kao masa drugih živi svjedok nkako se to sve odvija kod nas
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by RayMabus 12/5/2014, 12:58

Danas je 12 u mjesecu. Placa mi je legla prekjucer tj možda i danas jer je ponediljak. Zadnji put sam ima 14 tisuca i 600 kuna na kartici. Diga sam nekoliko tisuca jer mi je tribalo. Sad je opet sjelo 4 tisuce. Znaci opet sam negdi na 12 tisuca i više najmanje. Ja to i negledam koliko imam nit znam a nit me zanima. Plus još deset tisuca kuna na štednji ( vjerovatno i više jer ima i kamata na to ). O nekretninama koje imam da i ne procam. Ja nisma baš taj slucaj koji spada u te kategorije osobnog bankrota pa onda nemogu priocat osobno o tome al mogu skužit po ovima šta rade s menom a imaju djecu i to da im je u osnovi placa nedovoljna za to šta i je. Imamo albanske place a njemacki tj zapadni standard. Normalno da to vodi do osiromašivanja i pada kapitala u nekoj zajednici ( obitelj ) il kod individue ( samac ). Plus i veliak je nezaposlenost.

Jucer ja kod direktora ( doma , kucni prijatelji ) pa mu isprica anedgotu kad mi je puka film pa lipo nekome na poslu pokaza izlistak sa banomata sa kartice i na njemu 10 tisuca kuna. To je bilo u prevodu : ne hebi me radi tricarija kao šta je sto il dvista kuna jer mene to ne zanima. Al kužim da je ljudima gusto sa lovom tj krpaju kraj sa krajem. Hbga ekonomija je bazirana na nafti a nafta je sve skuplja tj cijena joj samo može ic prema gore. Pripremite se na to da nece bit baš blagostanje u buducnosti nego da ce bit postepeno sve teže i teže skrpat kraj sa krajem. To vam je to.

A šta se tice osbonih bankrota nekoga tko je u Hrvatksoj pa prvo nema posla pa prema tome nece ti ti stecajni upravitelji moc pomoc negol ipo ucite Švabski i pravac Njemacka zaradit koju kunu. Tamo su place puno vece pa štedite pa cete puno brže izic iz tog osobnog bankrota. Tko može naravno uopce ic radit tj da je u mogucnosti da ode ( samohranim majkama je to teže ili ljduima sa specijalnim potrebama i tako ili nekome tko nema neku školu pa je ono boem il tako neka klasa tj hebivjetar al to su i onako propali slucajevi o kojima necu trošit rijeci puno jer nema smisla ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by RayMabus 12/5/2014, 13:06

Ja da budem iskren vec vidim da ovdje stvari ne idu prema bolje. Bez obzira i šta radim al meni se placa godinama nije digla ( još je i smanjuju ) a inflacija svake godine jede vrijednost te place. Dokad ce ovo sve trajat ne znam al nema ni djece dakle nemam nekih troškova tako da ja mogu radit i za sicu no problem je uopce oce li i toga bit za koju godinu. Ja vec imam odskocnu dasku za otic vanka ( vec sam radija vanka , znam jezik , i imam kod koga doc spavat i radit odma šta je najbitnije ) tako da ovo ovdje ako sve i ode u tri pm odo ja malo vanka radit i to je to.

Te osobne bankrote vam nemože nitko drugi riješit ako vam je u državi velika nezaposlenost jer je to jednostavno tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by tukatukac 12/5/2014, 20:09

RayMabus wrote:Danas je 12 u mjesecu. Placa mi je legla prekjucer tj možda i danas jer je ponediljak. Zadnji put sam ima 14 tisuca i 600 kuna na kartici. Diga sam nekoliko tisuca jer mi je tribalo. Sad je opet sjelo 4 tisuce. Znaci opet sam negdi na 12 tisuca i više najmanje. Ja to i negledam koliko imam nit znam a nit me zanima. Plus još deset tisuca kuna na štednji ( vjerovatno i više jer ima i kamata na to ). O nekretninama koje imam da i ne procam. Ja nisma baš taj slucaj koji spada u te kategorije osobnog bankrota pa onda nemogu priocat osobno o tome al mogu skužit po ovima šta rade s menom a imaju djecu i to da im je u osnovi placa nedovoljna za to šta i je. Imamo albanske place a njemacki tj zapadni standard. Normalno da to vodi do osiromašivanja i pada kapitala u nekoj zajednici ( obitelj ) il kod individue ( samac ). Plus i veliak je nezaposlenost.

Jucer ja kod direktora ( doma , kucni prijatelji ) pa mu isprica anedgotu kad mi je puka film pa lipo nekome na poslu pokaza izlistak sa banomata sa kartice i na njemu 10 tisuca kuna. To je bilo u prevodu : ne hebi me radi tricarija kao šta je sto il dvista kuna jer mene to ne zanima. Al kužim da je ljudima gusto sa lovom tj krpaju kraj sa krajem. Hbga ekonomija je bazirana na nafti a nafta je sve skuplja tj cijena joj samo može ic prema gore. Pripremite se na to da nece bit baš blagostanje u buducnosti nego da ce bit postepeno sve teže i teže skrpat kraj sa krajem. To vam je to.

A šta se tice osbonih bankrota nekoga tko je u Hrvatksoj pa prvo nema posla pa prema tome nece ti ti stecajni upravitelji moc pomoc negol ipo ucite Švabski i pravac Njemacka zaradit koju kunu. Tamo su place puno vece pa štedite pa cete puno brže izic iz tog osobnog bankrota. Tko može naravno uopce ic radit tj da je u mogucnosti da ode ( samohranim majkama je to teže ili ljduima sa specijalnim potrebama i tako ili nekome tko nema neku školu pa je ono boem il tako neka klasa tj hebivjetar al to su i onako propali slucajevi o kojima necu trošit rijeci puno jer nema smisla ).
Dragec moj,

Ne shvacas o cemu se radi. Ne daj Boze, da se neko razboli (ne mislim na tebe) ko ima slicnu financijsku situaciju kao ti, sto mislis koliko bi mu potrajalo tih 10 000 kn na racunu? Dok se okrenes ode sve u7 dana.............a jos ako neko umre.............troskovi su jos veci.

Bojim se da ce ljudi zbog sitnih dugova a nedostatka tekuce slobodne "love" upasti u zamku bankrota na temelju kojeg ce oni koji provode taj osobni bankrot pokrasti ljudima nekretnine (kuce, zemlju............sve sto spada u nekretnine*  a zauzvrat covjeku na kasicicu davati njegovu imovinu da prezivi.

UVjet je da se srusi cijena svih nekretnina i da se stvori utisak da se ne isplati nista prodati, a podmetnuti osobni bankrot kao instituciju koja ce  geek  sacuvati necije nekretnine........he he hehe...................

To je pokusaj da se ljudi legalno pokradu. Nesto slicno predstecajnim nagodbama gdje se lijepo legalno i u lijepom poslovnom odijelupogodovalo i radilo kako se kome htjelo............

Uglavnom, ljudima treba to reci, unucima i djeci takodjer da pripaze na imovinu svojih roditelja i didova, a brzo ce novi izbori i ova vlast je na odlasku, Hvala dragom Bogu.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by aben 12/5/2014, 21:06

isuse, deset tisuća kuna!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by obojani_dani 12/5/2014, 21:18

bankrot znači predaju svoje muke u tuđe ruke  :)  .... nema tu ništa dobroga, tek možda manje zlo od postojećih  zala koje je čovjeka snašlo. 

Ne treba se nadati da će nova vlast biti socijalnija, ne treba zaboraviti da je sa dolaskom koalicije stavljen van snage zakon o ovlaštenim ovrhovoditeljima  - što bi bili još jedna noga od stonoge za čije usluge se povećava iznos dugovanja.
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku Empty Re: OSOBNI BANKROT posljednji najteži udarac hrvatskom čovjeku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum