ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao. - Page 9 Empty Re: Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Post by Guest Fri 20 Nov - 13:43

abraham wrote:
kic wrote:
abraham wrote:DNRH je definitivno neuspjeshan projekt, ne propali. Nakardan ,definitivno. Nishta, bit che bolje. Razina neuspjeshnosti je kada odete u drgue istochnoeuropske zemlje i vidite eksploziju u svakom pogledu. U DNRH sve to ide puzhevim korakom. Genercije propadaju a nove bjezhe jer, probudite me onog jutra kad dodze to bolje sutra, vishe ne vrijedi. Po meni je problem da ne vidim neki boljitak i promjenu u blizhoj buduchnosti. Jebi ga ljudi su pokvarljiva roba i imaju jedan zhivot. Provesti ga tu na margini ili se otisnuti i pokushati..... Neshto shta sam primjetio a mozhda mi se i prividza. Naime ddjeca su neuspjeshnija od roditelja.Shta je najgore ne vidim bash neku frustraciju niti kod jedne od grupa. 

zanimljiva opaska, mislim da si dobro primijetio

previše je zavladalo: nek je živ i zdrav

uz onu: nek ide

o državi je sve rečeno već X puta ovdje, tako nemam šta dodati, ali ljudi nisu više radišni kao prije..  previše je državnih destimulacija, nesposobnosti priključivanja na vanjska tržišta.. ne znam
Naime zenina obitelj, visoko obrazovani , radishni i poshteni, djeca jedva neke kurseve pozvrshavali, uglavnom zgubidani ali kada pochnu prichati, jebesh sve nodbelovce svijeta. Onda ja ulijechem s pitanjem , zashto zhive kod staraca, ne plachaju niti osnovno. Onda sam ja nakrivo nasadzen, dosao izvana te pametuje i sl. Ima koliko hoches takovih i u susjedstvu. Roditeljska deviza je upravo, neka su zhivii zdravi a u biti se radi o egoizmu. Vjerojatno se smatraju vishe vrijedni ako im sopstvena djeca nisu u istoj klasi. Ne mogu drugachije objasniti. O drzavi ne treba troshiti tintu....


Jebi ga ... a kad sam tu ima već neko vrijeme govoril da je klincima noga u guzicu zapravo ''korak naprijed'' upravo za njih, onda su me onak malo krivo ''gledali''.

Jebem ih ... prerezati pupčanu vrpcu i bok.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao. - Page 9 Empty Re: Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Post by Guest Fri 20 Nov - 13:46

Ringo10 wrote:Sve dok se u bivsoj SFRJ a ne samo u Hrvatskoj pita popove, fratre,  hodze i ostalu mantijasku bratiju,  nema tu srece.

Najbolje bi bilo s njima onako kao u Titovoj SFRJ, mars u bogomolju i bavi se svojim poslom

takoje druže 
i socijaliste sve odreda u njihove "religiozne" torove i zabranit istupe u javnost 

pa nek se sa svojim ideologijama i religijama jebu kolko žele
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao. - Page 9 Empty Re: Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Post by IL Risorto Fri 20 Nov - 14:05

Ringo10 wrote:Sve dok se u bivsoj SFRJ a ne samo u Hrvatskoj pita popove, fratre,  hodze i ostalu mantijasku bratiju,  nema tu srece.

Najbolje bi bilo s njima onako kao u Titovoj SFRJ, mars u bogomolju i bavi se svojim poslom
A ja opet mislim kako je enverova Albanija i maova Kina,imali još bolje riješenje. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao. - Page 9 Empty Re: Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Post by Guest Fri 20 Nov - 14:09

סמאל wrote:
Ringo10 wrote:Sve dok se u bivsoj SFRJ a ne samo u Hrvatskoj pita popove, fratre,  hodze i ostalu mantijasku bratiju,  nema tu srece.

Najbolje bi bilo s njima onako kao u Titovoj SFRJ, mars u bogomolju i bavi se svojim poslom
A ja opet mislim kako je enverova Albanija i maova Kina,imali još bolje riješenje. :cleanteeth
pa ovde su sve legitimni ciljevi ,,,jedan do drugoga u srtoju
neriba ni puno municije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao. - Page 9 Empty Re: Hrvatska je propali projekt,retardirana i nakaradna zamisao.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum