ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 08:16

omni wrote:Znaju Rusi dobro sto se desavalo 40-tih, a znaju jos bolje tko im je vezao vojnike 90-ih. Ovog ljigavca je gazda poslao da lize pod sada kada je uprskao kod sviju.
...naravno preko koga...naravno preko nas... :) ....nikad necu zaboraviti kako je ovaj ljigavac brisao i koliko ga je bilo strah...cak neki srpski novinari iz tog vremena ranog ljeta 1991 mogli kretati s epo sloveniji,hrvatskoj a ovaj nije smio izaci iz jna utvrda...bjezeci na svakojake nacine..prerusen u zenu,ili u oklopnom transporteru ili helikopteru jna...koliko je zla nanio prije toga i tad iz svog otrovnog jezika i agenturskih radnji

vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 08:18

njega su janezi stavili među prvih pet meta..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by Ringo10 16/11/2020, 09:18

On vas malo jebucka pa vi pametujte koliko hocete
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by Guest 16/11/2020, 09:44

pizzon wrote:
Ringo10 wrote:Pa njima I njemu vi ne mozete zabranit da drzi ovakva predavanja.
A ako je Hrvatima bas stalo do misljenje Rusa pa nek oni naprave predavanje na kojem ce predociti istinu o 2. Sv. Ratu.

Ali da to ne bude predavanje o jadnim ustasama koje  su neduzne pobili grozni partizani ...

Mogli bi odrzat i predavanje o NOP pokretu u Hrvatskoj ali mogao bi neko upucen pitat zasto se zadnjih 30 godina stav o tome medju Hrvatima svodi na pljuvacinu po partizanima i rusenje i zatiranje svega sto podsjeca na njih.

Ne znam kako vam nije jasno da vi sami velikosrpskoj politici dajete argumente protiv sebe

Uostalom sta vas briga sta Rusi misle. Vi ste dio NATOa i zapadne uljudbe

A Putina boli kitomir sto je Dodik izgubio Banja Luku

hrvatska ima ozbiljan problem
nob se gazi, jer je pokret bio prosrpski, centralni kom.prohrvatski.
biti " domoljub " znaci gaziti
sve sto ima vrze ss nob.om
i yugom.
branuti nob znaci agitovati protiv
licnih osecanja vecine hrvata.
ndh, jasenovac, to je tema
koju treba otvoriti u zapadnim
medijima. elita tacno zna istinu,
ali ne i narod.
da nije tako ne bi nam zapad
overio pola bosne.
upravo su klintonovi aminovali
dejton. baiden je duboko ukljucen
u celu pricu. da ne znaju istinu
o poreklu sukoba i zlocinima
hrvata i muslimana tokom
ndh i devrdedetih, q bi mi dobili
pola bih.kasnije je s.m.zeznuo
totalno.
inace, pozdrav za Draška,
novog lidera b.luke.
bojim se jedino da nam ne
instaliraju i doduka.
da se kompletiraju u beogradu.
nema bolje !


Mi smo imali problem ... koji smo riješili 1995.

U većoj mjeri.

Još je ostalo za počistiti.

Pomalo ... došlo bu i to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by Guest 16/11/2020, 09:50

Ringo10 wrote:On vas malo jebucka pa vi pametujte koliko hocete

Jebe nas Lazanski .... nosom u guzicu.

Rusi su po tebi blesavi pa ne znaju kaj je bilo 1939-45. u svijetu, pa tako i u Hrvatskoj.

Uostalom, sa svojom ideološkom pričom 1918-1990. Rusi sigurno nisu netko tko drugima može dijeliti lekcije o ''genocidu'' i čemu sve ne.

Znaju to oni dobro danas.

Zato se zalažu za policentrični svijet i suverenost nacija kojima nitko izvana ne bi trebal određivati društvene i ine norme.

Suprotno fašistoidnim globalnim pederima i transgenderima koji se valjaju iza Bidena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by crvenkasti 16/11/2020, 10:09

Lazanski je Slovenac, a ne Srbin.

Znači, i Slovenci su četnici.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 10:14

crvenkasti wrote:Lazanski je Slovenac, a ne Srbin.

Znači, i Slovenci su četnici.
lazanski je po ocu slovenac al taj kao d anije bio slovenac..zto je bio među prvima na piku janeza 1991...lazanski je tad porucio prije samog sukoba u sloveniji janezima da ce on biti na prvom tenku jna kada budu 'oslobađali' ljubljanu...a cini mi se d aje spomenuo i drnovseka i kucana u smislu nekog hapsenja..na koncu kako sam i rekao bjezao je iz slovenije prerusen u zenu da bi s eskrivao nekoliko dana na vojnom aerodromu pleso...gdje je prebacen helikopterom za banja luku...i vratio se u beograd...do plesa su po njega i jos jednog podpukovnika jna na samoj granici slovenije i hr dosla sva oklopna transportera u kamion sa vojncima...to da su ga nasli prerusenog u zenu je ispricao jedan rocni vojnik jna koji je bio u njihovoj pratnji do plesa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by crvenkasti 16/11/2020, 10:19

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Lazanski je Slovenac, a ne Srbin.

Znači, i Slovenci su četnici.
lazanski je po ocu slovenac al taj kao d anije bio slovenac..zto je bio među prvima na piku janeza 1991...lazanski je tad porucio prije samog sukoba u sloveniji janezima da ce on biti na prvom tenku jna kada budu 'oslobađali' ljubljanu...a cini mi se d aje spomenuo i drnovseka i kucana u smislu nekog hapsenja..na koncu kako sam i rekao bjezao je iz slovenije prerusen u zenu da bi s eskrivao nekoliko dana na vojnom aerodromu pleso...gdje je prebacen helikopterom za banja luku...i vratio se u beograd...do plesa su po njega i jos jednog podpukovnika jna na samoj granici slovenije i hr dosla sva oklopna transportera u kamion sa vojncima...to da su ga nasli prerusenog u zenu je ispricao jedan rocni vojnik jna koji je bio u njihovoj pratnji do plesa

lazanski wrote:
U logoru Jasenovac su ubijeni, zaklani moj deda Mihajlo Mijo Lazanski i moj stric Miroslav Lazanski, po kojem sam ja dobio ime.

Dobro, to.
Ali zašto smo mi u Jasenovcu klali Slovence? Koji nam je bio kurac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 10:24

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Lazanski je Slovenac, a ne Srbin.

Znači, i Slovenci su četnici.
lazanski je po ocu slovenac al taj kao d anije bio slovenac..zto je bio među prvima na piku janeza 1991...lazanski je tad porucio prije samog sukoba u sloveniji janezima da ce on biti na prvom tenku jna kada budu 'oslobađali' ljubljanu...a cini mi se d aje spomenuo i drnovseka i kucana u smislu nekog hapsenja..na koncu kako sam i rekao bjezao je iz slovenije prerusen u zenu da bi s eskrivao nekoliko dana na vojnom aerodromu pleso...gdje je prebacen helikopterom za banja luku...i vratio se u beograd...do plesa su po njega i jos jednog podpukovnika jna na samoj granici slovenije i hr dosla sva oklopna transportera u kamion sa vojncima...to da su ga nasli prerusenog u zenu je ispricao jedan rocni vojnik jna koji je bio u njihovoj pratnji do plesa

lazanski wrote:
U logoru Jasenovac su ubijeni, zaklani moj deda Mihajlo Mijo Lazanski i moj stric Miroslav Lazanski, po kojem sam ja dobio ime.

Dobro, to.
Ali zašto smo mi u Jasenovcu klali Slovence? Koji nam je bio kurac?
i to bi se dalo provjeriti je'l tocno poznavajuci lazanskog...i njegovo mitomašenje...sve i svasta se pripisivalo jasenovcu...i oni koji nisu tamo ubijeni...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 10:30

http://www.hrvatski-fokus.hr/index.php/unutarnja-politika/26318-kos-ov-projekt-lazanski-zavrsio-u-moskvi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by crvenkasti 16/11/2020, 10:32

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:Lazanski je Slovenac, a ne Srbin.

Znači, i Slovenci su četnici.
lazanski je po ocu slovenac al taj kao d anije bio slovenac..zto je bio među prvima na piku janeza 1991...lazanski je tad porucio prije samog sukoba u sloveniji janezima da ce on biti na prvom tenku jna kada budu 'oslobađali' ljubljanu...a cini mi se d aje spomenuo i drnovseka i kucana u smislu nekog hapsenja..na koncu kako sam i rekao bjezao je iz slovenije prerusen u zenu da bi s eskrivao nekoliko dana na vojnom aerodromu pleso...gdje je prebacen helikopterom za banja luku...i vratio se u beograd...do plesa su po njega i jos jednog podpukovnika jna na samoj granici slovenije i hr dosla sva oklopna transportera u kamion sa vojncima...to da su ga nasli prerusenog u zenu je ispricao jedan rocni vojnik jna koji je bio u njihovoj pratnji do plesa

lazanski wrote:
U logoru Jasenovac su ubijeni, zaklani moj deda Mihajlo Mijo Lazanski i moj stric Miroslav Lazanski, po kojem sam ja dobio ime.

Dobro, to.
Ali zašto smo mi u Jasenovcu klali Slovence? Koji nam je bio kurac?
i to bi se dalo provjeriti je'l tocno poznavajuci lazanskog...i njegovo mitomašenje...sve i svasta se pripisivalo jasenovcu...i oni koji nisu tamo ubijeni...

Pa provjeri. Evo ti biografija.
https://www.biografija.org/novinarstvo/miroslav-lazanski/
Meni se ne da to sve čitat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 10:41

pazi ljige išao osramotiti golmana dinama jer nije presao u crvenu zvezdu...pok.stari mi je pricoa da su se svi zgrazali...pa cak i ovi iz crvene zvezde su se ogradili..ali tko mu je mogao sto..kad je iza njega stajala jna jer je on bio njen medijski glasnogovornik i suradnik kos-a...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 10:46

lazanskog su svi izbjegavali osamdesetih istina diskretno jer su znali tko je on u prvom redu..špija kos-a...u javnim krugovima tadasnjeg zagreba...ne znam jel istina ali postoji prica da mu je netko od kosarkasa cibone u salunu krajem osamdesetih htio razbiti flašu o glavu a radilo s eo slavlju ciboninih igraca nakon neke vazne pobjede nad crvenom zvezdom cija je ova špija bio zagrizen navijac...jer ih je ovaj provocirao ne na neki vickast nacin nego zlobno sa politickom pozadinom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 11:16

malo o odlasku lazanskog iz zagreba..lik je napustio tjednik 'danas' odmah nakon prvih izbora kao djelatni novinar no ostao je kao vanjski suradnik...pa je jos neko vrijeme neke clanke objavljivao u danasu...ali u to vrijeme također kao vanjski suradnik poceo je pisati za beogradsku 'politiku'...plus sto je pisao i za armijski tjednik...uglavnom njegovo pravo zanimanje je bio da je bio kos-ova i jna agentura plus njihov glavni medijski promotor za sto je obilno bio placen...negdje nakon prvih izbora i kad je hdz sjeo na valst...sve manje je boravio u vlastitom stanu a sve vise tadasnjoj vojarni jna na borongaju ili u kos-ovoj centrali za petu vojnu oblast u maksimirskoj..a cesto je sve vise obitavao i u beogradu...malo je poznato da ga je novoustrojena hrvatska obavjestajna sluzba stavila negdje podkraj 1990 godine među deset osoba na listi kao najopasnije po hrvatsku i negdje od ljeta 1990 je stavljen pod pojacanu prismotru...naime u tom periodu lazanski za kojeg se smatralo da voli izlaske i biti u drustvu ondasnjih celebritya pa i politicara raznih fela najvise po zadatku ali i vlastitog ega koji je dostizao vrhunce...sve je rjeđe viđen na tada omiljenim mjestima izlazaka poznatih osoba poput saluna,lapidarija,poznatih zagrebackih restorana...kruzila je prica iz tog vremena kako se zabarikadirao od nekih zagrebackih vojarni jer je na piku hrvatskih vlasti kao jna špija...i propagandist...i jna i milosevica...poznato je da je bio pod direktnom zastitog glavnog operativca kos-a ace vasiljevica ali i kadijevica...pa je on bio jedan od rjetkih koji je putovao vojnim helikopterima na relaciji zagreb-beograd...pocetkom 1991 u nekim svojim clancima u politici ali u armisjkim glasilima te danasu otvoreno prijetiti hrvatskom i slovenskom drzavnom vrhu hapsenjima,suđenjima i drzavnim udarima...vec tada je i prakticno preselio u beograd i postao jedan od glavnih medisjkih i propagandnih huskaca u srbijanskim i jna medijima koji je vrlo cesto u svojim clancima ali i na tv-u pozivao na vojnu interevenciju jna protiv slovenije i hrvatske...te vrlo vrlo ruzno sa omalovazavenjm pisao o hrvatima i slovencima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by michaellcmacha 16/11/2020, 11:41

ma jebeš lazanskog, za takve imamo sigurnosne agencije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 11:45

michaellcmacha wrote:ma jebeš lazanskog, za takve imamo sigurnosne agencije...
...puno on toga zna....puno vise nego drugi...narocito sa pocetka devdesetih...on bi bio zlatna ribica da ga se upeca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by michaellcmacha 16/11/2020, 14:47

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:ma jebeš lazanskog, za takve imamo sigurnosne agencije...
...puno on toga zna....puno vise nego drugi...narocito sa pocetka devdesetih...on bi bio zlatna ribica da ga se upeca...
pa bio je tu, i još su mu predali određene dokumente, a ne ga pecali...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by vuksadinare 16/11/2020, 15:25

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:ma jebeš lazanskog, za takve imamo sigurnosne agencije...
...puno on toga zna....puno vise nego drugi...narocito sa pocetka devdesetih...on bi bio zlatna ribica da ga se upeca...
pa bio je tu, i još su mu predali određene dokumente, a ne ga pecali...
...lik je bio među vecim kos-ovim glavama..direktno po zastitom armijskog vrha...takve se ne pusta kad su bili na dohvat..jebote janezi bi suhim zlatom platili da su ga se docepali...ja mislim da su oni i neku optuznicu protiv njega podigli devedesetih...ali nisam 100% siguran...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by AssadNaPodmornici 16/11/2020, 20:08

jebe me se za lazanskog i srbe. zid, žica, jarak, krokodil prema njima. i

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20952
2018-06-14


Back to top Go down

KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem.. - Page 2 Empty Re: KOS agent Lazanski u Moskvi opanjkavao Hrvate i Hrvatsku Jasenovcem..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum