ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prava cijena pupavčeve potpore vladi

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Prava cijena pupavčeve potpore vladi - Page 4 Empty Re: Prava cijena pupavčeve potpore vladi

Post by melkior 15/11/2020, 11:25

jastreb wrote:I onda se smijete mojoj tvrdnji o hrvatskom udbo kartelu.

Vama mora biti jasno da je od početka 70-tih,kada je hrvatski udbo kartel nadvladao onaj srpsko-crnogorski,započela era vladavine toga kartela koja traje i dan danas.

Također vam mora biti jasno da je rat u Hrvatskoj imao i karakter borbe za vlast toga kartela,a na čijoj su strani bili i mnogi istaknuti ljudi iz RSK(političari,kriminalci,oficiri,obavještajci...).
Neće se to nikad riješiti demokratskim sredstvima i metodama.

melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Prava cijena pupavčeve potpore vladi - Page 4 Empty Re: Prava cijena pupavčeve potpore vladi

Post by michaellcmacha 15/11/2020, 11:36

Sovak wrote:
abraham wrote:Na stranu zajebancija, koliko su srbi dobili nadzornih odbora??? Ono corona, trt mrt idemo mi podijeliti. Jesu li sada Srbi dobili Yanaf, mislim bio bi red i strojchek za brojanje love, pride..... Dok je ovaca bit che i runa.... Dok je kila mozga i dalje u laganom padu......


To kolega Miha zna bolje ... u svakom slučaju uvaljeni su u hrpu novaca i valjaju se u njemu kak prasci u blatu.
Miha trenutno samo i jedino jebe milu majku kinezima... Domaći žohari ga ne zanimaju... Pogotovo ovi sdssovci lhotke i hdzovci pirate
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum