ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by sitting_bull Fri 13 Nov - 14:03

abraham wrote:
sitting_bull wrote:
abraham wrote:
sitting_bull wrote:
abraham wrote:Dobro je da se sdp-njara zakachila na temu. Nego kada che kum vratiti 80 000 000 hkn shta je dobio od kuma Linicha??? Shegon??? Zvoni li negdje???? Jedan primjer. Sada che se Fred vjerojatno upecati..... Hallllooooo ista govna. Isti mentalitet..... Mentalitet..... Razlika je u sto grama.... Tj sdp nije dovoljno dugo bio na vlasti. Mozhemo i o Gazinju koji je vadio potvrdu da je socijalni sluchaj kao i Horvatinchich.... Sve isti kalup, matrica shtih......Kila mozga.....
eto etalona kako isprani mozak pokušava izjednačiti hdz sa svima i sve svesti na tezu: svi kradu!
pola kile mozga!
Kakovo jebeno izjednjachavanje????? Nepodnosim ni adz a ni sdp jer je to isti kurac. Ista matrica, ista shpranca kao Mc Donalds i Burger King. Razlika drastichna. Isti mentalitet jer ste iz istog jebenog shinjela ispali. Zar vas vishe nije sram da ste najgri u Eu. Zar vas nije sram kolone ljudi shta bejzhe glavom bez obzira jer bez chlanstva i kumstva ne mozhes naprijed. Ne shta ne mozhes naprije vech mozhesh samo na dno septichke jame. Razlika izmedzu adz i sdp je samo u duljini na "vlasti" inache ista govna, lopovi, konjokradice i sjecikese. No eto ja sam za adz???? Tak si razgovarajte sa adz trolchinama ovdje. To je izmedzu vas trolchina, mene ostavite izvan. Ja samo promatram hladne glave jer Bogu hvala na mene nemate utjecaj. Ostalo kila mozga....
pretjerao sam.
riječ je o pola grama mozga!
izjednačavanje koje negiraš, sam u istom upisu i demantiraš.
ispranih pola grama mozga.
Kolega, ovdje chu zavrshiti sa vama. Razlika izmedzu adz i sdp je kao razlika izmadzu adz trolchina na ovom forumu i vas kao sdp trolchine s tom razlikom da su dva od njih bitno inteligentiji od vas. Da, kila mozga.....
kolega, vi prvo trebate završiti sami sa sobom i posljedicama koje vaš isprani mozak trpi.
razlike između anemičara i vas u istupima i raspravama u koje ste uključeni nema: sve se svodi na vaše besmislene priče o izjednačavanju i narcisoidno bahato izbjegavanje rasprave o meritumu.

molekula mozga.
možda.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by Eroo Fri 13 Nov - 14:04

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
prckov wrote:
Eroo wrote:Jebala vas politika, kako vam se nije već zgadila? 
Ostavite jadni narod na miru.

podforum je - vijesti i politika
o cemu bi ti
O Trumpu i Bidenu, to je sada IN. Za vučka može malo i Vučic. :D
gle kako udba efendija, humanoid bez obiteljskog, nacionalnog i vjerskog identiteta pokušava trolati temu, sve u nadi da se ne spominje anemični niškoristi njegov idol kojem vjerno služi kao što je nekada služio sanaderu.

tika taka tika taka.

čaušesku rules, udba/stasi/securitate efendijo.
Gospoja mi upravo sprema orade za ručak...vino je ohlađeno....a ti trk po sendvič. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by sitting_bull Fri 13 Nov - 14:16

prckov wrote:
sitting_bull wrote:
abraham wrote:
sitting_bull wrote:
abraham wrote:Dobro je da se sdp-njara zakachila na temu. Nego kada che kum vratiti 80 000 000 hkn shta je dobio od kuma Linicha??? Shegon??? Zvoni li negdje???? Jedan primjer. Sada che se Fred vjerojatno upecati..... Hallllooooo ista govna. Isti mentalitet..... Mentalitet..... Razlika je u sto grama.... Tj sdp nije dovoljno dugo bio na vlasti. Mozhemo i o Gazinju koji je vadio potvrdu da je socijalni sluchaj kao i Horvatinchich.... Sve isti kalup, matrica shtih......Kila mozga.....
eto etalona kako isprani mozak pokušava izjednačiti hdz sa svima i sve svesti na tezu: svi kradu!
pola kile mozga!
Kakovo jebeno izjednjachavanje????? Nepodnosim ni adz a ni sdp jer je to isti kurac. Ista matrica, ista shpranca kao Mc Donalds i Burger King. Razlika drastichna. Isti mentalitet jer ste iz istog jebenog shinjela ispali. Zar vas vishe nije sram da ste najgri u Eu. Zar vas nije sram kolone ljudi shta bejzhe glavom bez obzira jer bez chlanstva i kumstva ne mozhes naprijed. Ne shta ne mozhes naprije vech mozhesh samo na dno septichke jame. Razlika izmedzu adz i sdp je samo u duljini na "vlasti" inache ista govna, lopovi, konjokradice i sjecikese. No eto ja sam za adz???? Tak si razgovarajte sa adz trolchinama ovdje. To je izmedzu vas trolchina, mene ostavite izvan. Ja samo promatram hladne glave jer Bogu hvala na mene nemate utjecaj. Ostalo kila mozga....
pretjerao sam.
riječ je o pola grama mozga!
izjednačavanje koje negiraš, sam u istom upisu i demantiraš.
ispranih pola grama mozga.

samo jos takve blentovine ko ti fale da se dograbe vlasti
idi radi nesto korisno tikvo bezvezna :D:
još jedan na braniku lika i dela anemičnog šarlatana.

isto kao i udba efendija kad je pisao panegirike sanaderu, a sad ga se odriče kao sveti petar isusa, jer je sud presudio kako je riječ o lopini. 
istina, presuda je nepravomoćna, ali već na drugom suđenju ponovljena pa ako mu kaznu i smanje na samo jedan dan zatvora opet će ostati da je sud utvrdio o komu je riječ.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by sitting_bull Fri 13 Nov - 14:22

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
prckov wrote:
Eroo wrote:Jebala vas politika, kako vam se nije već zgadila? 
Ostavite jadni narod na miru.

podforum je - vijesti i politika
o cemu bi ti
O Trumpu i Bidenu, to je sada IN. Za vučka može malo i Vučic. :D:
gle kako udba efendija, humanoid bez obiteljskog, nacionalnog i vjerskog identiteta pokušava trolati temu, sve u nadi da se ne spominje anemični niškoristi njegov idol kojem vjerno služi kao što je nekada služio sanaderu.

tika taka tika taka.

čaušesku rules, udba/stasi/securitate efendijo.
Gospoja mi upravo sprema orade za ručak...vino je ohlađeno....a ti trk po sendvič. :D:
pričica za naivne.
sav si uronio u internet kako bi trolao teme na kojima se spominje kriminalna organizacija, tvoj  libling sanader i sva sranja koja su organizacija i njezin predsjednik radili.

udba efendijo, vura ide tika taka tika taka.

čaušesku rules.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by aben Fri 13 Nov - 14:44

ok sanader u pržun, ali ni dobro hdz globiti s puno šoldov, oni će sve to ukrasti nami

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by Eroo Fri 13 Nov - 14:52

aben wrote:ok sanader u pržun, ali ni dobro hdz globiti s puno šoldov, oni će sve to ukrasti nami
Ne mora da bidne, morti posudu od ezdepeja.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by Guest Fri 13 Nov - 14:55

Kad čovjek promatra ovu politiku kod nas stranke i ljude koji vode iste dođe ti nekad da promatraš isto Staljinove čistke s određenom nostalgijom i razumjevanjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by epikur37 Fri 13 Nov - 15:03

MaximusDecimusMiridije wrote:Kad čovjek promatra ovu politiku kod nas stranke i ljude koji vode iste dođe ti nekad da promatraš isto Staljinove čistke s određenom nostalgijom i razumjevanjem.


svugdje ti je to tako....

treba težiti boljem društvu a ne skanjivati se i doživljavati fras nad njegovim manama
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


darth_vader dislikes this post

Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by aben Fri 13 Nov - 15:12

Eroo wrote:
aben wrote:ok sanader u pržun, ali ni dobro hdz globiti s puno šoldov, oni će sve to ukrasti nami
Ne mora da bidne, morti posudu od ezdepeja.

unda će nan oni ukrasti :(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by epikur37 Fri 13 Nov - 15:21

aben wrote:
Eroo wrote:
aben wrote:ok sanader u pržun, ali ni dobro hdz globiti s puno šoldov, oni će sve to ukrasti nami
Ne mora da bidne, morti posudu od ezdepeja.

unda će nan oni ukrasti :(


mrka kapa, 

pa krodeš i ti nekome..

to je sistem krođe, čo :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by aben Fri 13 Nov - 15:30

epikur37 wrote:
aben wrote:
Eroo wrote:
aben wrote:ok sanader u pržun, ali ni dobro hdz globiti s puno šoldov, oni će sve to ukrasti nami
Ne mora da bidne, morti posudu od ezdepeja.

unda će nan oni ukrasti :(


mrka kapa, 

pa krodeš i ti nekome..

to je sistem krođe, čo :D

ča je to mrka kapa?

kradja je legitimna, sve znun...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by epikur37 Fri 13 Nov - 15:31

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
Eroo wrote:
aben wrote:ok sanader u pržun, ali ni dobro hdz globiti s puno šoldov, oni će sve to ukrasti nami
Ne mora da bidne, morti posudu od ezdepeja.

unda će nan oni ukrasti :(


mrka kapa, 

pa krodeš i ti nekome..

to je sistem krođe, čo :D

ča je to mrka kapa?

kradja je legitimna, sve znun...


mrka kapa je sintagma...kao loše se piše
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by Guest Fri 13 Nov - 15:39

Ja nikada nisam nikome ništa ukrao.

Jednom doduše kad smo išli na utakmicu u Osijek preko Bosne, i sad stao bus na pumpi svi su nešto krali pa sam htio i ja biti dio ekipe pa ukrao i ja bocu nekog pića. 

Toliko me savjest grizla da sam dogodine s ocem išao na neki pogreb i rekao mu da stane na toj pumpi, rekao ženi za pultom što sam napravio skoro se rasplakao jebote...i inzistirao da platim za tu bocu. Na kraju je ona mene smirivala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by epikur37 Fri 13 Nov - 15:41

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja nikada nisam nikome ništa ukrao.


jesi dobio neki poticaj, stipendiju, jel ti tko platio piće, prešutio sitniš u dućanu...

ne pravi se nevin.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by Guest Fri 13 Nov - 16:29

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja nikada nisam nikome ništa ukrao.


jesi dobio neki poticaj, stipendiju, jel ti tko platio piće, prešutio sitniš u dućanu...

ne pravi se nevin.

Piće mi je platilo ovo drugo dvoje ništa! 

Jedino ajde što priznam da sam dobio je na fakultetu kad sam ljosnuo godinu pa me tražilo da platim 9000 kuna školarinu sam isposlovao od doktorice da sam lud i da sam imao epizode koje su me onemogućavale da sudjelujem u nastavi na određene periode vremena pa mi vijeće reklo da ne moram ništa platiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by Guest Fri 13 Nov - 19:41

abraham wrote:Da, Shkoro i Raspudichi, muhahahahahahahaaaa Kako ono ide, motaj kablove, gasi reflektore.....

Prvo spustiš zastor .... onda ostalo.

:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by epikur37 Fri 13 Nov - 19:44

MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja nikada nisam nikome ništa ukrao.


jesi dobio neki poticaj, stipendiju, jel ti tko platio piće, prešutio sitniš u dućanu...

ne pravi se nevin.

Piće mi je platilo ovo drugo dvoje ništa! 

Jedino ajde što priznam da sam dobio je na fakultetu kad sam ljosnuo godinu pa me tražilo da platim 9000 kuna školarinu sam isposlovao od doktorice da sam lud i da sam imao epizode koje su me onemogućavale da sudjelujem u nastavi na određene periode vremena pa mi vijeće reklo da ne moram ništa platiti.


već si ucijenjen

i meko tkivo korupcije
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by epikur37 Fri 13 Nov - 20:49

MaximusDecimusMiridije wrote::D


samo se ti keleberi..

jel ti Jovo Jović platio piće?

jeste.

Jesil ti izbetonirao onaj nogostup.

jesi.

jel jovo jović vijećnik

jeste

e pa mili moj
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by darth_vader Fri 13 Nov - 21:30

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Kad čovjek promatra ovu politiku kod nas stranke i ljude koji vode iste dođe ti nekad da promatraš isto Staljinove čistke s određenom nostalgijom i razumjevanjem.


svugdje ti je to tako....

treba težiti boljem društvu a ne skanjivati se i doživljavati fras nad njegovim manama


Đizs frikin krajst... Aupičkumilejebenematere...A boktejeba! :doh
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by epikur37 Fri 13 Nov - 21:40

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Kad čovjek promatra ovu politiku kod nas stranke i ljude koji vode iste dođe ti nekad da promatraš isto Staljinove čistke s određenom nostalgijom i razumjevanjem.


svugdje ti je to tako....

treba težiti boljem društvu a ne skanjivati se i doživljavati fras nad njegovim manama


Đizs frikin krajst... Aupičkumilejebenematere...A boktejeba! :doh


to je tako najlakše a sad zapali jedan španjulet

nego
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune - Page 3 Empty Re: hdz-i-sanader-krivi-sanaderu-8-godina-zatvora-hdz-mora-vratiti-milijune

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum